Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
saymon
saymon

saymon

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 786
  • Znaleziska 271
  • Mikroblog 515
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 26
nutsheell
nutsheell
przedwczoraj, 18:07:31
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon przedwczoraj, 22:30:29 via Wykop
  • 0
@nutsheell: a co jeżeli ja piję z szefem ( nie jestem na JDG) ?
  • Odpowiedz
saymon
saymon
saymon 20.06.2026, 13:06:10
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LightMenago
LightMenago
14.06.2026, 15:13:21
  • 10
Niedzielny obiad:
Sałata z rzodkiewką, młode ziemniaki i 300g mielonej wołowiny 90/10

Lean is law
#obiad #dieta #sport #zdrowie #medycyna #jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem
LightMenago - Niedzielny obiad:
Sałata z rzodkiewką, młode ziemniaki i 300g mielonej ...

źródło: NDZ-77

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 16.06.2026, 07:44:53 via Wykop
  • 0
@Kartofelcio: Gotowany pterodaktyl i sól. Klasyka :)
  • Odpowiedz

4168

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
saymon
saymon
saymon 15.06.2026, 08:27:05 via Wykop
  • 8
@Pan_Miszuk: lekarze to jedyna grupa zawodową która ma czas pracy liczony wstecz. Co to znaczy zapytacie?
A tyle że w jednym szpitalu dyżur kończy o 14:00 a w drugim dyżur zaczyna o 12:00 i to tego samego dnia. A podobno "czas może się kurczyć i rozciągać, ale nie działa wstecz" widocznie lekarzy prawa fizyki nie dotyczą

589

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 118
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
saymon
saymon
saymon 13.06.2026, 12:44:58 via Wykop
  • 3
To jest jakieś znalezisko tego skryptu co łączy tytuły dwóch znalezisk?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

saymon
saymon
saymon 11.06.2026, 19:42:30
  • 1
Mirki pomocy. Kupiłem piec do pizzy Ariete. Myślałem że ma dwa termostaty a on ma jeden i minutnik. Zastanawiam się czy ten jest dobry czy lepiej go odesłać i kupić nowy z dwoma. Jakie macie doświadczenia z takim modelem?
#pizza #gotujzwykopem #kiciochpyta
saymon - Mirki pomocy. Kupiłem piec do pizzy Ariete. Myślałem że ma dwa termostaty a ...

źródło: 1000013443

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon
Autor
11.06.2026, 19:58:51 via Wykop
  • 0
@telemach20: ten ma jeden termostat dla dwóch grzałek i się zastanawiam czy lepiej mieć jakiś model co ma oddzielne termostaty dla każdej grzałki
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
11.06.2026, 09:18:28
  • 311
Dziadka Tuska wyciągnęli z szafy xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #tvrepublika
Bonzolog11 - Dziadka Tuska wyciągnęli z szafy xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu ...

źródło: 1000009925

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 11.06.2026, 10:54:18 via Wykop
  • 1
@Bonzolog11: ciekawe co na to Ślązacy. Gdzie w co trzecim domu był ktoś siłą wcielony do wermachtu.
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
11.06.2026, 04:38:59
  • 15
#tiredmode

Mam wrażenie że mam pluskwy w łóżku. Ostatnio się obudziłem z dziwnymi swędzącymi kropkami na nogach w okolicach kostek.

Nie wiem jak to jest możliwe. Dbam o czystość i regularnie wymieniam pościel. No chyba, że mimo czystości one tak czy siak mogą się pojawić?
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 11.06.2026, 09:50:41 via Wykop
  • 1
@Tired_: a ja polecam książkę"Jak usunąć wujka z podłogi" tam jest między innymi o tym skąd się w domu mogą wziąć takie paskudztwa(wbrew mitom to że mamy czysto w domu nie ma żadnego znaczenia). Jest też że czasami na serio lepiej wezwać specjalistę. Może drożej ale profesjonalnie i mniej nerwów.
saymon - @Tired_: a ja polecam książkę"Jak usunąć wujka z podłogi" tam jest między in...

źródło: 17811712787268261497608538667995

Pobierz
  • Odpowiedz

356

Zabójstwo na Nowym Świecie. Główny skazany usłyszał wyrok 25 lat więzienia

Pokaż treści 18+

Zabójstwo na Nowym Świecie. Główny skazany usłyszał wyrok 25 lat więzienia

Sąd skazał Dawida Mirkowskiego na 25 lat więzienia. Mężczyzna był głównym oskarżonym w sprawie zabójstwa na Nowym Świecie w Warszawie.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 09.06.2026, 12:52:13
  • 76
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
saymon
saymon
saymon 10.06.2026, 09:35:10 via Wykop
  • 36
@ShelbyCompany: i to mnie właśnie zastanawia. Co tam się pod tą kopułą dzieje, że gość wygląda jak by go to nie ruszało.
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 08.06.2026, 14:59:17 via Wykop
  • 0
@Whiskeyjack29: ale to chyba średnio rocznie sobie liczysz te 13.500 netto. Bo na chwilę obecną to chyba ciężko mieć 13.500 netto miesięcznie. No chyba że nie dajesz zaliczek na II próg
  • Odpowiedz

3135

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
saymon
saymon
saymon 07.06.2026, 09:04:24 via Wykop
  • 3
Bo ludzie wiedzą że to wał. A pani minister pokazująca się z artystami na tle dzieł "z d--y" nie pomaga.

Kultura jest ważna i można a nawet czasem trzeba do niej dopłacać, ale nie taka "kultura z d--y wzięta"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sarnita
sarnita
06.06.2026, 10:30:34
  • 281
Kiedyś myślałam, że największym problemem dorosłości są rachunki. Teraz wiem, że największym problemem jest odpowiedź na pytanie „co dziś na obiad?”
Siedem dni w tygodniu.
Przez resztę życia.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 06.06.2026, 15:12:10 via Wykop
  • 2
@troglodyta_erudyta: a jak sobie zrobisz wymyślną kanapkę to się nagle okazuje że to ulubione składniki tego co jedzą dzieci i ci o-------ą wszystko i to w trybie express
  • Odpowiedz
SzycheU
SzycheU
06.06.2026, 10:32:07
  • 247
Top 1 zerowka
#p--o #bezalkoholowe #bezalkoholizm #szycheucontent
SzycheU - Top 1 zerowka
#p--o #bezalkoholowe #bezalkoholizm #szycheucontent

źródło: 1000006259

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 06.06.2026, 15:09:32 via Wykop
  • 0
@SzycheU: w biedrze była promka na Miłosław 10 + 10, ale nie starczyło dla niego żeby kupić
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 04:04:07
  • 405
Mega_Smieszek

źródło: 1000016632

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 06.06.2026, 09:31:46 via Wykop
  • 3
@skrytek: ja ze 3 modemy od Neostrady wymieniłem. Ale nauczony doświadczeniem na infolinii zawsze mówiłem, "żadnej burzy nie było, zepsuł się sam z siebie" 😁
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
05.06.2026, 06:30:43
  • 173
#polityka #tump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #konfedracja #pis

Kto nigdy nie spał w pracy, niech pierwszy rzuci kamieniem

Sleepy Joe... tak prawaki wyły o Bidenie. Teraz się okazuje, że Trump przysypia codziennie na spotkaniach ze swoimi urzędnikami XD
Kempes - #polityka #tump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 05.06.2026, 10:37:33 via Wykop
  • 0
@McDonaldsTrump: zatęsknisz jeszcze do czasów kiedy w ogóle pamiętała twoje imię.
Sorry takie mnie się fellsy przypomniały...
  • Odpowiedz

881

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

27 maja 2016 roku pracownik lotniska @Go_Ask_Alice opublikował słynny wpis, a mirko nawiedziła niesłychanych rozmiarów afera, która odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach i całym internecie. ( ʖ )

wigr
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 06:00:02
  • 315
  • #
    wykop
  • #
    aferasamolotowa
  • #
    samoloty
  • #
    afera
  • #
    thebestofmirko
  • #
    narkotykizawszespoko
saymon
saymon
saymon 31.05.2026, 13:22:31 via Wykop
  • 146
Jakie k---a 10 lat!!!???
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter
27.05.2026, 06:01:41
  • 746
redorbiter

źródło: 26ab498286f3f0ac3de94bf0dc7c3de9e2c22f7308ce33839e7604fcb0d2e51b

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 27.05.2026, 10:34:00 via Wykop
  • 2
@pwone: w razie W jak sąsiada dzieci przejmą działkę to powiedzą że ten fragment od was był zawsze używany i im się po prostu należy. Sąd przyzna im rację a dla dziadka zasądzi 100 zł odszkodowania. Tak tylko mówię 🙃
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
27.05.2026, 07:26:47
  • 106
A gdyby Mirbud zmienił nazwę na Mirbud Semiconductor? #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saymon
saymon
saymon 27.05.2026, 08:40:59 via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: mirbud oberwał bo udowodniono im że "rolują wynik" na kontraktach. Wygrywają przetargi a dopiero potem się zastanawiają i patrzą czy na nich zarobią...
  • Odpowiedz

3420

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
saymon
saymon
saymon 25.05.2026, 18:55:40 via Wykop
  • 1
@Kismeth: g---o tam dostał, przekaz z góry pt "podpisać i nie dyskutować!" a on na to "tak jest Panie kierowniku"

648

Ogromny wzrost zakażeń HIV w Polsce. W tle wyraźny wpływ migracji z Ukrainy

Liczba zakażeń HIV w Polsce rośnie w tempie, które jeszcze kilka lat temu wydawało się mało prawdopodobne. Jak podaje "Rzeczpospolita", od 2020 roku liczba osób żyjących z wirusem zwiększyła się z 20 046 do 31 738 w 2025 roku. To wzrost o ponad połowę w ciągu pięciu lat.

VoxClamantisInDeserto
z
dorzeczy.pl
dodany: 14.05.2026, 19:35:15
  • 117
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    zdrowie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    hiv
saymon
saymon
saymon 15.05.2026, 09:41:47 via Wykop
  • 8
Jak to kiedyś znajomi kierowcy tirów mówili. Żeby dostać wizę do Rosji trzeba było mieć badanie że ni ma się HIV. I wśród kierowców ukuło się powiedzenie "HIV z rosji można wywieźć, ale nie przywieźć!"

A co do wzrostu zachorowań u nas. Jak ruchasz się z kimś kogo nie znasz to używaj gumy lub każ mu założyć gume!!! Tylko tyle i aż tyle
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 18.07.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking