Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skyr_401

Skyr_401

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6829
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 6812
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6
Skyr_401
Skyr_401 2 godz. i 15 min temu
  • 6
#przegryw

Taka by dla huopa wystarczyła
Skyr_401 - #przegryw 

Taka by dla huopa wystarczyła

źródło: 5523

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzikikowal
dzikikowal
2 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@Skyr_401: ta reklama mnie prześladuje
  • Odpowiedz
Czosnkov
Czosnkov
2 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@Skyr_401: Byle za dużo owsa nie jadła ehh
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14 godz. i 52 min temu
  • 19
No Hejka, dzisiaj jedne ludzie wstają i do roboty idą, a inne se niech ludzie ludziska śpią dalej, dzisiaj praca dla chętnych jest, z gwiazdką, to Ci zdolni, ambitni którzy chcą do czegoś w życiu dojść to idą, a Ci leniwi co skończą na zasiłku to niech przesypiają życie dalej.
Dzień Dobry, Miłego Dnia
z fartem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 10 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@Hissis: ostatecznie to ci zdolni co do czegoś dojdą tak samo jak ci leniwi skonczą w piachu w podobnym wieku, więc w sumie poco. Żeby przez te parę lat czuć się lepszym?
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
13 godz. i 24 min temu
  • 48
Wesołoski
Soothsayer - Wesołoski

źródło: 1000004681

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 12 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@Soothsayer: Skyru se weź do tego, bez Skyru to nie podbiałkujesz
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401 wczoraj, 07:08:26
  • 9
#przegryw

@matixrr zoba co mam
Skyr_401 - #przegryw 

@matixrr zoba co mam

źródło: 5495

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401
Autor
wczoraj, 07:14:01 via Wykop
  • 1
@yokimi: bo chciałem sernik, jak bym chciał pieczony ser twarogowy to wtedy by był bez rodzynek
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
Autor
wczoraj, 07:16:44 via Wykop
  • 2
@ssas78487: lubie
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401 wczoraj, 06:23:48
  • 7
#przegryw

Serniczek zjedzony, kawa wypita. Zaraz na siłkę, trening 2h jak zwykle, będzie bic i bark dziś. Potem się w parku pobiega. Na obiad planuje ziemnioka z wody z rybą mintaj. Tanio kupioną w sieci Dino po 13zł za kg. Dużo białka bo koło 17g w 100g produktu. Potem nowy goticzek wleci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401
Autor
wczoraj, 06:28:26 via Wykop
  • 1
@nickszalinski: zaraz po treningu to skyr wieżdża, ryba bydzie potem
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 19:27:51
  • 11
#przegryw #gotujzwykopem

Huop będzie spożywać surowe mięso jak jego przodkowie
Skyr_401 - #przegryw #gotujzwykopem

Huop będzie spożywać surowe mięso jak jego przod...

źródło: 5481

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrKuciapa
MgrKuciapa
przedwczoraj, 13:01:24
  • 8
Posiłek dla cwela

To chyba tylko jakieś jego fanki kupują z sosem tatarskim w pakiecie żeby imitował spuche

#przegryw
MgrKuciapa - Posiłek dla cwela

To chyba tylko jakieś jego fanki kupują z sosem tatar...

źródło: IMG_20260611_142129_018

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 13:03:20 via Wykop
  • 1
@MgrKuciapa: kiełbasa skolima do kupienia. Nawet nie wiem kto to jest
  • Odpowiedz
Chuopijak
Chuopijak
przedwczoraj, 12:58:34
  • 7
#przegryw ehh
Chuopijak - #przegryw ehh

źródło: 1000019718

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 13:01:42 via Wykop
  • 1
@Chuopijak: na gównioka więcej dajo
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
przedwczoraj, 12:58:12
  • 7
#przegryw kolejny chuop na wsi sie powiesil
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 13:01:15 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: ile lat mioł?
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 12:54:54
  • 1
#przegryw

Huop to ma być huop, a nie baba z siurem. Chyba że ktoś chce być babą z siurem, to wtedy jest babą z siurem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvlk
xvlk
przedwczoraj, 10:08:26
  • 18
#przegryw
xvlk - #przegryw

źródło: 708333399_1001379619112415_1676258244121132906_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 10:09:58 via Wykop
  • 12
@xvlk: huop nawet do lasu wyjść na spierdotrip nie może bo potem mu jakieś portrety rysujo
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
przedwczoraj, 07:10:43
  • 7
Jak tam nastroje drodzy członkowie biednej, p---------j piechoty?
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 07:14:32 via Wykop
  • 1
@luke-dolla7: a dobrze
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
przedwczoraj, 07:13:36
  • 12
Wróciłem z pracy podłączyłem drukarkę, wydrukowałem testowy obrazek kotka i leżę na podłodze, nie wiem co dalej.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 07:14:12 via Wykop
  • 2
@Dinkozaur30: łobiod zaplanuj
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
przedwczoraj, 06:40:25
  • 9
Juz chlop w Kołchozie na miescie z kaucji ma 34 zł
Bedzie miał na jedzenie gdy bedzie grał w gothica( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 przedwczoraj, 07:10:44 via Wykop
  • 2
@Geralt678: kołchoz z dużej, widzę szacunek do pana janusza dobrodzieja, to się ceni areczku
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 05:54:57
  • 0
✨️ Ile oszczędności powinieneś mieć w wieku 30 lat? Ⓘ
Ile powinno się mieć oszczędności w wieku 30 lat? Bez żony, dzieci, mieszkając u matki??

#przegryw

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 10.06.2026, 05:58:22 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: 100k
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401 10.06.2026, 05:45:08
  • 3
#przegryw

Wczoraj klata/tric odklepane. Jeszcze potem na spacer poszedłem 6 km miałem zrobić szybkim spacerem, ale ostatecznie 4km przebiegłem. Redukcja trwa. Dziś regeneracja. Na jutro zaplanowany sprint 15 min z rana koło 0630, potem siłka plec/brzuch plus może się coś dorzuci, znowu 2h na siłce planuje.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401
Autor
10.06.2026, 05:48:45 via Wykop
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: nie da się wyjść z przegrywu można robić cope
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
Autor
10.06.2026, 05:56:30 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: już dawno nie myślę jak ofiara, tylko jak realista. Jestem około 40, bycie ofiarą już dawno za mną
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 187
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 10.06.2026, 05:33:04 via Wykop
  • 84
@aa-aa: pani na kasie też jest zwykłym obowiązkiem skasować zakupy i podać ile do zapłacenia, ale ja na koniec zawsze mówię dziękuję, w banku też i wielu podobnych sytuacjach. To się chyba kultura nazywa, nie każdy do tego nawykł, więc rozumiem post i zdziwienie
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401 08.06.2026, 09:34:49
  • 5
#przegryw

Siłka klepnieta. Nogi plus łydki dziś prawie 2h pyklo. Jutro klata/tric plus się może bieżni trochę dorzuci, też ze 2h bydzie. Zara do sklepu po zakupy na łobiod
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401
Autor
08.06.2026, 09:52:16 via Wykop
  • 0
@pieskasperskiego: nie, mam kontraktowy system pracy
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
Autor
08.06.2026, 12:59:28 via Wykop
  • 0
@luke-dolla7: zjodłem po siłce
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401 08.06.2026, 06:21:33
  • 6
#przegryw

Dziś pobudka o 0600 i bieg 15minut w parku zaliczony. Teraz kawa i sernik, a za godzinę siłka 2 godziny. Po siłce skyr z orzechami, a na obiad koło 1430 wątróbka z cybulko bydzie. Potem pewnie nowy goticzek wleci
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401
Autor
08.06.2026, 06:30:51 via Wykop
  • 4
@matixrr Proszę, tyle mnie zostało jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skyr_401 - @matixrr Proszę, tyle mnie zostało jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 5399

Pobierz
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
Autor
08.06.2026, 06:44:14 via Wykop
  • 0
@lanesra-a: luz, twoje myślenie twoja sprawa zielonka
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
Autor
08.06.2026, 08:16:15 via Wykop
  • 1
@Programista100k: a na co to komu
  • Odpowiedz
zupa_z_trupa
zupa_z_trupa
07.06.2026, 20:21:30
  • 82
To że teraz młodzi w------i do góry ze wzrostem to oczywiste, ale zauważyłem też że zniknęły zakola. Każdy nastolatek ma wifona na łbie. Geny do łysienia wymierają bo zakolaki się nie rozmnażają. Szkoda tylko że ja musiałem załapać się na bycie stworzonym przez ostatnich przedstawicieli pokolenia prlu z wioski u których zakola to norma. Teraz tacy jak ja muszą wymrzeć bezpotomnie na zabitych dechami wioskach.
#przegryw #blackpill
zupaztrupa - To że teraz młodzi w------i do góry ze wzrostem to oczywiste, ale zauważ...

źródło: 20201122_112555-01-1160x665

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skyr_401
Skyr_401 08.06.2026, 06:09:19 via Wykop
  • 0
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: błotniak😆
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 07.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking