Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
redinpc
redinpc

redinpc

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1881
  • Znaleziska 455
  • Mikroblog 1426
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 26
  • Dodane (10)
  • Komentowane (56)
  • Plusowane (1360)
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1373
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
Autor
30.05.2026, 12:46:58 via Android
  • 435
@lubie-sernik: jedzonko
lubie-sernik - @lubie-sernik: jedzonko

źródło: 1000056336

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
30.05.2026, 12:47:46 via Wykop
  • 1400
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.


@lubie-sernik:
matixrr - >Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.

@lubie...

źródło: 53ff9b11fb99963265d7ba607f5511ee2792c629cc29881ebcd57bad4c4a00c7

Pobierz
  • Odpowiedz
ejenes
ejenes
ejenes
27.05.2026, 19:41:59
  • 323
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.

Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejenes
ejenes
ejenes
Autor
27.05.2026, 19:56:52 via Wykop
  • 88
@curiousboi: Oczywiście, że mogą. Po zabiegu/operacji może być potrzeba przetoczenia "świeżej" krwi.

Skoro wykop uczy i bawi, to w ramach ciekawostki dodam, że można również przeszczepić mikrobiote jelitową (czyt. bakteria z kupy).
  • Odpowiedz
alexander-dantes
alexander-dantes
27.05.2026, 20:03:41 via Wykop
  • 65
@curiousboi: Koty tez, uratowalem tak moja kotke ktora zyje po dzis dzien :)

@ejenes Powodzonka
Podbijam dla zasiegu.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1368
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
25.05.2026, 13:23:54 via iOS
  • 1014
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
25.05.2026, 14:00:13 via Wykop
  • 440
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
11.05.2026, 18:28:17
  • 1559
Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #heheszki
CzekoDonut - Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #h...

źródło: gumczi_kulczi

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobrys13
kobrys13
kobrys13
11.05.2026, 18:30:49 via Wykop
  • 1070
@CzekoDonut: u cioci w szafce nocnej takie widziałem. Tylko sznurkiem były połączone.
  • Odpowiedz
MarkDickenberg
MarkDickenberg
MarkDickenberg
11.05.2026, 18:58:02 via Wykop
  • 483
@kobrys13: Na pewno liznąłeś, jaki miały smak?
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 940
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
Matias107
Matias107
25.04.2026, 06:54:04
  • 1085
Wczoraj wieczorem umarł mi ojciec. Był dla mnie najważniejszym człowiekiem. On jedyny byl dla mnie zawsze życzliwy. A ja nie czuje nic oprócz ogromnej złości
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurekDomowy
KurekDomowy
KurekDomowy
25.04.2026, 06:57:25 via Android
  • 330
@Matias107: wspolczuje
  • Odpowiedz
Victor_Manzon
Victor_Manzon
25.04.2026, 07:11:11 via Wykop
  • 279
@Matias107: wyrazy współczucia; trzymaj się
  • Odpowiedz
Alduviel
Alduviel
Alduviel
17.04.2026, 17:44:36
  • 1999
Proszę o modlitwę za moją Mamę, żeby wyszła ze szpitala do domu.

#modlitwa #katolicyzm
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
17.04.2026, 17:46:50 via Wykop
  • 475
@Alduviel: pomodlić to może nie, ale będę trzymał kciuki
  • Odpowiedz
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
17.04.2026, 19:01:45 via Android
  • 206
@Alduviel daj jej Bozia zdrówko
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
23.02.2026, 19:29:03
  • 1502
Dostałem telefon ze szpitala, że jednak mój ojciec umarł o 19:40... 20 lat temu chowałem matkę to teraz ojca. Niech mu ziemia lekką będzie (╥﹏╥)
#samotnosc #depresja #zalesie #rodzina

https://wykop.pl/wpis/85123967/ojciec-na-intensywnym-oddziale-kardiologicznym-oka
TiniMini - Dostałem telefon ze szpitala, że jednak mój ojciec umarł o 19:40... 20 lat...

źródło: tapeta-palacy-sie-znicz

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
23.02.2026, 19:37:16 via Wykop
  • 580
@_TiniMini_: wyrazy współczucia (╥﹏╥) trzymaj się tam mocno kolego
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
Autor
23.02.2026, 19:50:24 via Android
  • 256
@ziomal7264351: szkoda mi klawiatury na ciebie
  • Odpowiedz
Gnieciak
Gnieciak
Gnieciak
04.02.2026, 21:40:18
  • 1354
Mam 27 lat, pod koniec 2024 pochowałem matulę, teraz ojciec toczy ciężką walkę z rakiem, jeszcze grypa go dojeżdża. Dajcie słowa otuchy. #zalesie
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
04.02.2026, 21:51:09 via Wykop
  • 221
@Gnieciak: wcale nie głupio
Trzymaj się mirku
  • Odpowiedz
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
04.02.2026, 21:56:28 via Wykop
  • 134
@Gnieciak: czemu? Ja też przez to przechodziłem, i wiem, jak ważne było wsparcie
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU
03.02.2026, 16:09:25
  • 2542
#epstein o 2 w nocy czytający maila od kaśki ze dostala piatke z entofilologi kaszubskiej
RelaniU - #epstein o 2 w nocy czytający maila od kaśki ze dostala piatke z entofilolo...

źródło: epstein

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
03.02.2026, 17:27:56 via Wykop
  • 203
@RelaniU:
SoundsGoodMan - @RelaniU:

źródło: IMG_0327

Pobierz
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
03.02.2026, 17:28:48 via Wykop
  • 251
@SoundsGoodMan: Temat: pussy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mdfk
mdfk
03.01.2026, 19:24:00
  • 1299
2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobrze bo $11k/msc ale po tym już miałem troche dość pracy dla innych i postanowiłem pójść all-in i zostać #programista15k na swoim

long-story short, udało się i teraz żyję głównie z moich aplikacji, na screenshocie jedna z nich (slonoise.com), zarabia jakieś $1k+/msc

w szczytowym momencie zarabiałem $8k/m z moich apek, teraz około $2-3k/msc i buduję dalej

zastanawiam
mdfk - 2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobr...

źródło: CleanShot 2026-01-03 at 20.17.13@2x

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
03.01.2026, 19:49:40 via Wypiek
  • 371
@mdfk rób tag i opisuj. Wołaj! Mnie interesuje, czemu nie.
  • Odpowiedz
elo_kebab
elo_kebab
03.01.2026, 20:08:42 via Wykop
  • 425
@mdfk: zwaliłem konia
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
31.12.2025, 22:05:39
  • 2882
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam dokładnie o 23:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2026 był lepszy, czy gorszy od 2025. W komentarzu MOŻECIE ZOSTAWIĆ dla siebie wiadomość.

Wpis z 2024 roku: https://wykop.pl/wpis/79586977/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wołam plusujących z 2023 roku: https://wykop.pl/wpis/74393891/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wpis z 2022 roku: https://wykop.pl/wpis/69776257/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
2021: https://www.wykop.pl/wpis/62795189/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl/
@jmuhha +4930
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam dokładnie o 19:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2025 był lepszy, czy gorszy od 2024. W komentarzu MOŻECIE ZOSTAWIĆ dla siebie wiadomość.

Wołam plusujących z 2023 roku: https://wykop.pl/wpis/74393891/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wpis z 2022 roku: https://wykop.pl/wpis/69776257/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
2021: https://www.wykop.pl/wpis/62795189/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl/
Wpis z 2020 roku: https://www.wykop.pl/wpis/54580051/wszyscy-ktorzy-spedzaja-sylwestra-z-wykopem-plusuj/
więcej
jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam...

źródło: image

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndresIniesta
AndresIniesta
31.12.2025, 22:17:15 via Wykop
  • 104
@jmuhha:
AndresIniesta - @jmuhha:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Hawwa
Hawwa
Hawwa
31.12.2025, 22:17:56 via Wykop
  • 126
Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, bez względu na to, co to szczęście dla Was oznacza - niech każdy odnajdzie w nim dla siebie jakąś jego cząstkę. Wasze zdrówko, Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Hawwa - Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, bez względu na to, co to szczęście ...

źródło: open-a-champagne-bottle

Pobierz
  • Odpowiedz
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
30.12.2025, 13:23:49
  • 2372
Podczas obchodów 20lecia wykopu moderator zapytał przypadkowego użytkownika:
- jak podobają się Wam obchody 20 lat Wykopu, użytkowniku?
- nie mogę złego słowa powiedzieć
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
30.12.2025, 13:44:09 via Wykop
  • 193
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: xD
  • Odpowiedz
PucamIzMercedesa
PucamIzMercedesa
30.12.2025, 15:20:36 via Wykop
  • 201
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Moderacja jak łotewskie politbiuro. Zamiast kartofli jest zboże tzn. halucynacje ze zbanowania.
  • Odpowiedz
dawid131
dawid131
21.12.2025, 16:26:28
  • 2233
Mireczki i Mirabelki wygrałem w totolotka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może nie jest to ten najlepszy gdzie przelewają na konto miliony ale za to taki który wygrywa tylko 2 tysiące osób rocznie i nazywa sie glejak. #rozdajo nie bedzie xD
Człowiek jeszcze dwa miesiące temu żył z nieświadomością i przyjacielem w płacie czołowym który czekał żeby przypierdzielić pewnego dnia z utratą przytomności. Szybka wycieczka na SOR, rezonans magnetyczny i biopsja żeby
dawid131 - Mireczki i Mirabelki wygrałem w totolotka.  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może nie jest to t...

źródło: IMG_20251220_165115416_HDR

Pobierz
dawid131 - Mireczki i Mirabelki wygrałem w totolotka.  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może nie jest to t...
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
21.12.2025, 16:28:48 via Android
  • 889
@dawid131: szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
P-v-E
P-v-E
21.12.2025, 16:30:34 via iOS
  • 308
@dawid131: to moze miereczkowi ogarnac jakies dobre zarcie (o ile moze jesc co chce)?
  • Odpowiedz
cecyl
cecyl
08.12.2025, 18:51:10
  • 1090
Jeżeli znasz to logo, to znaczy, że masz już bóle pleców z powodu złej postawy przy konkuterze w młodości.
cecyl - Jeżeli znasz to logo, to znaczy, że masz już bóle pleców z powodu złej postaw...

źródło: obraz

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chlodna_kalkulacja
chlodna_kalkulacja
08.12.2025, 18:56:21 via Android
  • 221
@cecyl: Pamiętam, że oni tam potrafili nawet średnią grę na tyle świetnie zaprezentować, że aż się chciało iść ją kupić tylko po to, by zagrać raz i odłożyć na półkę. xD
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
08.12.2025, 19:28:38 via Wykop
  • 399
@cecyl: Kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RitmoXL - @cecyl: Kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_6889

Pobierz
  • Odpowiedz
bakayarou
bakayarou
07.12.2025, 11:56:40
  • 40
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....6
N.....6
konto usunięte 07.12.2025, 12:28:33 via Wykop
  • 2
@bakayarou: dłonie jak u budowlańca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a.....a
a.....a
konto usunięte 07.12.2025, 12:40:13 via Wykop
  • 10
@bakayarou:
a.....a - @bakayarou:

źródło: IMG_5269

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 68
  • Strona 1 z 68
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.10.2018

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking