Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Slazer
Slazer

Slazer

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2312
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 2304
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 24
Kasahara
Kasahara
13.06.2026, 14:56:42
  • 42
W sumie napiszę coś trochę o zmianach. Większość osób mnie tu zna bo przez 12 lat nabiłem 50 000 postów o treningu, diecie i innych. Jako najpierw dietetyk a później trener pracowałem (i nadal pracuję) online przez około 8 lat i przerobiłem jak liczyłem 1500+ osób, w sumie wiele pięknych historii i przemian od totalnych kanapowćów po niezłe kocury i kocurki na nawet starty takich ludzi w zawodach. Ale nie o tym
Kasahara - W sumie napiszę coś trochę o zmianach. Większość osób mnie tu zna bo przez...

źródło: 2026-06-13 16.51.40

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 13.06.2026, 22:52:42 via Wykop
  • 0
@Kasahara: jak wygląda taka diagnoza? Co Cię skłoniło?
  • Odpowiedz
kamehameha777
kamehameha777
kamehameha777
09.06.2026, 18:34:20
  • 9
https://wykop.pl/link/7958897/polacy-masowo-wracaja-do-torrentow-klapki-spadly-z-oczu

Pamiętacie czasy, kiedy Netflix miał wszystko? No to teraz oprócz niego mamy HBO Max, Disney+, Prime, Apple TV+, SkyShowtime, Canal+, Player... i żeby obejrzeć trzy seriale, które akurat lubisz, musisz płacić kilku różnym firmom na raz. A jak już zapłacisz, to i tak dostajesz "4K" wyglądające jak skompresowana papka (bitrate ścięty, dźwięk stereo).

#chwalesie - postawiłem sobie poleasingowego mini PC-ta (tiny Lenovo/Dell/HP za grosze), pobór prądu rzędu 10-15W, chodzi 24/7 i
@ochucki 864

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

więcej
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 10.06.2026, 08:25:36 via Wykop
  • 0
@mirasKo-Kalwario: to dorzucasz jakiegoś sticka z Androidem
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 10.06.2026, 21:19:02 via Wykop
  • 0
@mirasKo-Kalwario: moje Smart TV zrobili się stare, a Xiaomi włącza się z telewizorem, steruje się pilotem od telewizora
  • Odpowiedz
Famine
Famine
08.06.2026, 08:53:02
  • 5
-Wpakuj kilka tysięcy w mody
-Zyskaj z 9 koni mechanicznych

Jak tu nie kochać hondziarzy <3

#motoryzacja #samochody #tuning
Famine - -Wpakuj kilka tysięcy w mody
-Zyskaj z 9 koni mechanicznych

Jak tu nie koch...

źródło: temp_file1662729886834961636

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 08.06.2026, 15:03:00 via Wykop
  • 0
@Famine: dlaczego cai to kłopoty? Część aut ma to fabrycznie, w E46 łapie powietrze z nerek z przodu i tunelu na dole
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 08.06.2026, 15:08:38 via Wykop
  • 0
@Famine: większość cai jakie widziałem miało filtr wysoko i tylko tunel poprowadzony do góry, ale jestem w stanie sobie wyobrazić że ktoś filtr w nadkole włożył xd
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 08.06.2026, 20:38:00 via Wykop
  • 0
@Famine: xDˣᴰ
  • Odpowiedz
Kasahara
Kasahara
05.06.2026, 07:12:19
  • 20
95 kg obecnie ale nadal 300 kg ciagi wchodzą, mało czasu na treningi, w sumie pracuje często po 12-16 godzin dziennie
Pewnie za 2-3 kg zacznie jako tako to wyglądać

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - 95 kg obecnie ale nadal 300 kg ciagi wchodzą, mało czasu na treningi, w su...

źródło: 2026-06-05 09.10.01

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 05.06.2026, 19:02:39 via Wykop
  • 0
@Kasahara: kiedyś też bym powiedział że fotka z posta może być kogoś bez dopingu, taki bardziej top natural spędzający całe życie na siłowni. Socjale ryją mózg :D
  • Odpowiedz
mati1990
mati1990
mati1990
07.05.2026, 15:59:48
  • 3
co właśnie upolowałem na vinted za za 50zeta z przesyłką ( ͡º ͜ʖ͡º)
17W + 20 linii pcie 3gen z podziałem do 1x8 +3x4 oraz obsługa 32gb ram + ipmi...
na samej płycie 3x pcie x4, serio kto coś takiego sprzedaje i za tyle?
cel?
duży nas na 10gbe, leżą mi od dłuższego czasu 10gbe + kontroler sas x8 hdd.
#selfhosted #homelab
mati1990 - co właśnie upolowałem na vinted za za 50zeta z przesyłką ( ͡º ͜ʖ͡º)
17W + ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 07.05.2026, 17:54:22 via Wykop
  • 0
@mati1990: to ile ma kosztować płyta główna na 1155?
  • Odpowiedz
wojciech-grygo
wojciech-grygo
29.04.2026, 12:50:47
  • 3
Siemanko! Od 7 lat pracuję jako tester QA. Na co dzień pracuję w firmie z paczkomatami :), gdzie testuję naszą główną stronę webową na rynek UK. Zawsze marzyło mi się zrobienie własnej, prostej apki, ale nie miałem aż takiego skilla w kodowaniu. Aż pojawiło się AI i nagle otworzyła się furtka :)

Impulsem była głupia sytuacja. Kupiłem nowe OC na auto, ale zapomniałem anulować starą polisę. Przedłużyli OC z automatu i musiałem zapłacić
wojciech-grygo - Siemanko! Od 7 lat pracuję jako tester QA. Na co dzień pracuję w fir...

źródło: 1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 29.04.2026, 18:08:23 via Wykop
  • 0
@wojciech-grygo: jakim AI się wspomagałeś?
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 30.04.2026, 18:04:29 via Wykop
  • 0
@wojciech-grygo: zastanawiam się nad kupnem Claude, tego tańszego, używanie soneta zamiast opusa zmniejsza zużycie tokenów? Mógłbyś dać jakiś przykład kiedy sonet nie dał rady?
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 01.05.2026, 08:59:45 via Wykop
  • 0
@wojciech-grygo: robię prostą apkę na własne potrzeby, potwierdzam to z tymi instrukcjami od darmowego modelu, robię tę apkę drugi raz właśnie dlatego że początkowy chaos narobił tyle dziwnych błędów i nieścisłości że nie chce mi się tego naprawiać xd.
A jesteś w stanie porównać +- limity darmowego soneta do płatnego? W sumie to 3/4x darmowa wersja by mi wystarczyła.
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
29.04.2026, 15:14:37
  • 32
Długo pracowałem na mój sukces.

#motocykle #parkside #narzedzia #majsterkowanie #motoryzacja #samochody
sosiwoczostkowe - Długo pracowałem na mój sukces.

#motocykle #parkside #narzedzia #m...

źródło: 1000052666

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 29.04.2026, 18:01:59 via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: co to za skrzynka, ta największa?
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 30.04.2026, 18:00:06 via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: ta w prawym górnym rogu, wygląda na bardzo kompletną. Te klucze w niej są z grzechotką?
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
26.04.2026, 10:58:23
  • 7
#vibecoding #ai #programowanie #programista0k #sztucznainteligencja #chwalesie

Zvibecodowalem sobie 2 program za pomocą Ai xD doświadczenie mam 0 (oprocz tej wcześniej apki - Bot do gry) wszystko z deepseek i kimiK2, Qwen - moim zdaniem najlepsze darmowe Ai. Chat GPT 5 ten za free ssie i to mocno, Grok i Gemini jeszcze coś daja radę.

Aplikacja jakich pełno, ale nie mogłem znaleźć niczego
TakiSeLogin - #vibecoding #ai #programowanie #programista0k #sztucznainteligencja #ch...

źródło: Screenshot_20260426-114532-387

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 26.04.2026, 16:44:15 via Wykop
  • 0
@TakiSeLogin: w sumie spoko wygląda ten kimi, jak ma się on do Claude? Głównie chodzi mi o limity, darmowy Claude ma giga limity.
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 26.04.2026, 19:06:54 via Wykop
  • 0
@TakiSeLogin: dzięki, spróbuję. W Claude czasami miałem problemy z tym że powiedział że wygenerował pliki, ale ich nie wygenerował xd.
Ale te limity zaczęły mnie na tyle dobijać że zacząłem się zastanawiać nad kupieniem tego pro za 20 euro, ale zacząłem czytać że w pro też zmniejszyli limity.
W sumie to chcę napisać 2 proste apki na swoje potrzeby, a już drugi raz odbiłem się od tych niejasnych limitów.
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
17.04.2026, 09:26:11
  • 7
Optima Comarch to taki shit że głowa mała, powinni zlikwidować ten program i naprawić ten błąd że to w ogóle powstało #ksiegowosc
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 17.04.2026, 19:20:25 via Wykop
  • 0
@lazysoul: masz ją w chmurze czy stacjonarnie? Na jednym stanowisku, czy jakaś instalacja serwerowa?
  • Odpowiedz
sebolson
sebolson
11.04.2026, 03:11:11
  • 15
Dobry,
Walczę od dłuższego czasu (rok) z problemem cofania zapłonu do dolotu podczas zimnego rozruchu. Problem nie zawsze występuje. Około raz na 10 odpalen. Auto to BMW E46 z silnikiem m54b22.
Dolot sprawdzony dymiarka i nieszczelności zostały wyeliminowane (korekty długoterminowe od 3 do 4%)
Disa zregenerowana
Nowa pompa paliwa oraz filtr paliwa
Wymienione uszczelki na vanosie
sebolson - Dobry,
Walczę od dłuższego czasu (rok) z problemem cofania zapłonu do dolo...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 11.04.2026, 06:51:21 via Wykop
  • 0
@sebolson: głupi pomysł, ale może sterownik coś odwala? Coś w stylu problemów z przepustnicą w m52tu? Albo zimne luty w tym jakby pudełku do którego idą przewody od vanosów, mafa, przepustnicy itd.
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
08.04.2026, 06:28:06
  • 1656
#allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwie najważniejsze cechy oferty dzięki którym wiadomo co się kupuje a wy UKRYWACIE te informacje?

Kto u was w @allegro_pl wpadł na taki idiotyczny pomysł? Oczywiście pytanie retoryczne bo wiadomo, mniej opisu to więcej miejsca na reklamy, promowane oferty i inne nikomu niepotrzebne syfy
Catmmando - #allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 082808

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 08.04.2026, 14:54:15 via Wykop
  • 0
@Catmmando: i te ich szukanie dopasowane, to już allegro lokalnie jest dużo lepsze
  • Odpowiedz
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003
26.03.2026, 13:06:14
  • 515
#parkside #heheszki
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003 - #parkside #heheszki

źródło: 2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 26.03.2026, 18:01:30 via Wykop
  • 0
@Twiix: ciekawe czy team 20 czy 12
  • Odpowiedz
NotourMATT
NotourMATT
23.03.2026, 14:51:06
  • 86
Żale się na współczesne kobiety. One myślą tylko o jednym, a przywykło się mawiać, iż to faceci myślą c.hujem.... Tymczasem jest zupełnie na odwrót - Kobiety myślą piczą

#zalesie #logikarozowychpaskow #takaprawda #natura #blackpill
NotourMATT - Żale się na współczesne kobiety. One myślą tylko o jednym, a przywykło s...

źródło: temp_file857970293470543273

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 23.03.2026, 18:08:57 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: szerokie spodnie, ale obcisłe na dupie
  • Odpowiedz
Ojcieckrzestny
Ojcieckrzestny
19.03.2026, 19:44:46
  • 12
Wspolne granie z kumplami z podstawówki na pleju 2.
W życiu poszlo mi srednio, ale kumpli od przedszkola to mam zajebistych i dalej sie trzymamy w ekipie.
#playstation #ps2 #fps
Ojcieckrzestny - Wspolne granie z kumplami z podstawówki na pleju 2.
W życiu poszlo m...

źródło: 1000012861

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 19.03.2026, 20:04:07 via Wykop
  • 1
Polecam przedłużki do kabli od padów, zmniejszają ryzyko spadnięcia konsoli jak się ktoś o kable potknie
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 20.03.2026, 07:39:53 via Wykop
  • 1
@NieBendePrasowac: trzeba odczekać aż dzieci dorosną i będą w wami grać
  • Odpowiedz
gabrysianowa
gabrysianowa
13.03.2026, 14:29:00
  • 32
gabrysianowa

źródło: 843

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 13.03.2026, 15:40:09 via Wykop
  • 1
@gabrysianowa: dlaczego ma dwa komputery?
  • Odpowiedz
pk-dev2026
pk-dev2026
pk-dev2026
08.03.2026, 18:15:39
  • 69
Prowadzę mały projekt: BiedaHosting https://biedahosting.pl – hosting za 15 zł / rok.
Można na nim postawić małe stronki, skrypty, landingi i wiele więcej. Ma crona, php, pythona, dostęp SSH.

Małe #rozdajo – każdy kto splusuje ten wpis dostaje 3 miesiące hostingu bieda15 gratis na PW.
Maksymalnie 10 kont – kto pierwszy ten lepszy!

Napiszcie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 08.03.2026, 20:13:25 via Wykop
  • 0
@pk-dev2026: dlaczego node.js tak a Wordpress nie w najtańszej wersji?
  • Odpowiedz
Slazer
Slazer
Slazer 08.03.2026, 20:19:19 via Wykop
  • 0
@pk-dev2026: aaa, nie połączyłem faktów. Fajna inicjatywa, szkoda że raczej nie dotrze do techników informatycznych
  • Odpowiedz
jackblackcanada
jackblackcanada
jackblackcanada
06.03.2026, 15:13:23
  • 9
Po co inwestować w fotowoltaikę i samochody elektryczne jak można tankować drogie paliwo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#fotowoltaika #paliwo #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slazer
Slazer
Slazer 06.03.2026, 19:59:32 via Wykop
  • 1
@r5678: dasz przykład dobrze wyposażonego auta za 10k?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking