Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Arcane89
Arcane89

Arcane89

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3585
  • Znaleziska 356
  • Mikroblog 3229
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 5
lubie-sernik
lubie-sernik
17.06.2026, 17:51:21
  • 15
W przyszłym tygodniu planuje iść sprawdzić #perfumy MITH w Bangkoku.

Polecało mi je kilka osób tutaj.

Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 17.06.2026, 21:52:51 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: I to tak beze mnie? Co Wykop na to ??? XD
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
15.06.2026, 20:38:46
  • 9
Nie no z Wami to się nie da poważnie po pijaku popisać bo wpisy zaraz w gorących lądują i trzeba je kasować.

Nie mogę wytrzeźwieć a już 4 rano...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 15.06.2026, 23:12:57 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: poważnie lub po pijaku - wybierz jedno Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
13.06.2026, 15:41:44
  • 9
Pijemy delikatnie z @Arcane89 i Jaruwan.

Piwko koniecznie z lodem (ʘ‿ʘ)

#podroze
lubie-sernik - Pijemy delikatnie z @Arcane89 i Jaruwan. 

Piwko koniecznie z lodem (ʘ...

źródło: 1000058966

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 13.06.2026, 16:09:57 via Wykop
  • 5
@lubie-sernik: na plaży był a nie pokazał !!! Tylko ten a-----l i a-----l 🤣🤣
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
08.06.2026, 08:30:24
  • 147
Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿ʘ)

W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
lubie-sernik - Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿...

źródło: 1

Pobierz
lubie-sernik - Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 08.06.2026, 09:05:29 via Wykop
  • 7
@hitxol: głównie po to żebyś się dobrze bawił i siedział jak najdłużej. Ten teges tylko jeżeli się z nią dogadasz (wbrew powszechnym opiniom nie każda wychodzi), oraz są ok 3x droższe niż normalne stawki
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 10.06.2026, 06:11:36 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 08.06.2026, 20:28:24
  • 27
#sernikpodrozuje

Dobranoc serniczku. Mieliśmy wrócić o 11 a wyszło jak zawsze @lubie-sernik 🙏😍
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
08.06.2026, 20:29:42 via Android
  • 14
@Arcane89: eeeh chyba będę spał do 13 xD jeszcze dziewczyny na Thai Frendly do mnie piszą a ja nie ma bankomatu blisko xD

Dzięki za fajny wieczór, dobrej nocy
  • Odpowiedz
Soviel
Soviel
08.06.2026, 20:32:02 via Wykop
  • 24
@Arcane89: opowiedz trochę jak to wygląda jak jesteś niegrzecznym wykopkiem i stadko rozszczekanych tajskich prostytutek cię o-------a xD
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
05.06.2026, 06:53:36
  • 35
Ja już nie pije alkoholu. Przysiegam na słowo harcerza i ognisko.

O rany mój łeb (╯︵╰,)

#oswiadczenie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 05.06.2026, 08:01:02 via Wykop
  • 5
@twelve12: musze nauczyć Sernika w SangSom!! ale wczoraj pomieszał strasznie i jarał bez przerwy to się nie dziwię że dziś mu głowa pęka. Ja jestem świeżutki :D
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 05.06.2026, 09:25:24 via Wykop
  • 0
@twelve12: ważne aby jeden na jeden wieczór haha :D no i pokazać mu jak piją tajowie, mieszane z wodą sodowaną i lodem :D
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 15:19:34
  • 271
Jem robaki bo @Arcane89 namówił xD trochę już pijany jestem i zjadłem. Na pewno lepsze od rodzynek.

Więcej zdjęć w komentarzach

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Jem robaki bo @Arcane89 namówił xD trochę już pijany jestem i zjadłem....

źródło: 1000057219

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 05.06.2026, 08:07:55 via Wykop
  • 3
@redorbiter: niesamowita robota, powinieneś zostać dziennikarzem śledczym!!
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 02.06.2026, 16:55:33
  • 2
Ejjjjjjj
@megaimperator @lubie-sernik
Wiecie co się będzie działo w weekend? Dario o tym mówił. Pojedziemy na wakacje razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
02.06.2026, 16:57:34 via Android
  • 1
@Arcane89: pojedziemy na wakacje, poruchamy d------i, może jakieś Tajlandzkie takie... Hahaha
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1378
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 30.05.2026, 12:59:51 via Wykop
  • 2
SPAĆ IDŹ ale najpierw odbierz jedzonko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 30.05.2026, 14:18:04 via Wykop
  • 9
@megaimperator: serce mnie boli jak na to patrzę że nie opier***iłem takiego schabosczaka
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 30.05.2026, 15:19:01 via Wykop
  • 0
@Bover: łap SOMJAI FARM สมใจฟาร์ม Farm To Table เกษตรอินทรีย์ ผักปลอดสาร ผลปลอดสาร Farm and Restaurants
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
02.05.2026, 11:21:44
  • 3
#raportzpanstwasrodka

Najlepsze miejsce do życia ?

  • Wyszków 9.4% (13)
  • Szczecin 12.2% (17)
  • Baraki socjalne na Szwederowie 78.4% (109)

Oddanych głosów: 139

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 02.05.2026, 13:15:47 via Wykop
  • 0
@TeresaKorolInvestments: w końcu łatwe się wylosowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 02.05.2026, 08:26:24
  • 14
#raportzpanstwasrodka
klapek popełnił prymitywny błąd w zuu-uniwersum i będzie musiał to odkrecac. Rozumiem że wymyśla bzdety bez przerwy bo wyświetlenia spadają i pomysły się kończą, ale dzisiejszy ruch był wyjątkowo nieprzemyślany. Jeżeli "chcą go wykupić" to przecież powinien być wtedy "przy kasie" a więc grażynki z czikago nie będą zmotywowane do wpłacania. Zrobienie afery że został wykopany bez grosza nie powiedzie się bo będzie najazd grażynek na komentarze na fejsbuku
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wuadek
wuadek
02.05.2026, 08:33:37 via Wykop
  • 6
@Arcane89: Sprzeda, ale dostanie tokeny zonda. I wtedy się zrobi zbiórkę, ratujmy Marcina.
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
02.05.2026, 11:36:16 via Wykop
  • 3
nowy koncept juz czeka


@Arcane89: to mnie bardzo ciekawi co tym razem

za 10zl bedzie calował mumina w pepek


@Arcane89: oplułem klawiaturę xD
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 27.04.2026, 10:40:42
  • 2
#raportzpanstwasrodka

Czy uważacie że Palmowy Krzychu znalazł jakąś robotę (pewnie Chemik coś mu załatwił) i Chemik przywrócił go do pionu?

Czy Krzychu znalazł robotę?

  • Tak 8.8% (9)
  • To niemożliwe 91.2% (93)

Oddanych głosów: 102

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
27.04.2026, 10:52:16 via Wykop
  • 6
@Arcane89: Kto miałby zatrudnić alkoholika z dwoma lewymi rączkami? On nawet języka nie zna.
  • Odpowiedz
KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
27.04.2026, 11:32:32 via Wykop
  • 7
@Arcane89: Raczej zostali parą. Spocuch jako gospodyni domowa ogarnia po pijaku chatę, a Chemik chodzi do pracy i przynosi pieniądze.
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
22.01.2026, 06:07:37
  • 75
#raportzpanstwasrodka Zaczyna się seria niefortunnych wypadków.. Czy portfele są już w gotowości 🤔
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka Zaczyna się seria niefortunnych wypadków.. Czy portf...

źródło: kolizja

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 22.01.2026, 06:27:35 via Wykop
  • 12
@Vendigoo: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Arcane89 - @Vendigoo: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: bardzodopsz

Pobierz
  • Odpowiedz
Arcane89
Arcane89
Arcane89 22.01.2026, 06:51:33 via Wykop
  • 19
@Vendigoo: z ciekawości zerknąłem w odcinek, ale on obrzydliwie ściemnia:
- miniaturka to absolutny clickbait wykonany w AI, na odcinku gęba napuchnięta ale bez żadnych ran
- uderzony przez pickupa, motor przewrócony ale żadnych śladów obtarć na motorku
- sprzęgło złamane, ale żadnych innych śladów po lewej stronie

To obrzydliwy FAKE - czyli innymi słowy wylot z ZUU jest bardzo blisko i trzeba doić grażynki z czikago. W kolejnej scenie
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
19.01.2026, 07:16:43
  • 31
Ale chlor kiszonkowy przeżywa że wydał za wjazd 5$ od osoby u konkurencji, pewnie za dziewczynki nie płacił ale tego nie powie:)
Zabrał do lokalu i się dzieci mogły tylko oblizać smakiem bo dla Kiszonki za drogo, 5$ go pokonało.
Zresztą to nie żadna konkurencja bo tam jest cały resort dla turystów.
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Ale chlor kiszonkowy przeżywa że wydał za wjazd 5$ od osoby u konkurencji, ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 19.01.2026, 07:33:54 via Wykop
  • 27
@Leicester: pokój u pieczarki, nagłaśnianie jak to nie został wywalony (ale pójdzie przekaz ze on dobry wiec nie idzie w konflikty), lajf życia bo nie zwróciła się inwestycja w obóz śmierci dla zwierząt / albo utrzymanie junku drogie (strawberry vodka podrożała) - minimum 8 a najlepiej 10 tysięcy dolarów, oczywiście wszystko okraszone tym że on już ma kolejne koncepty w głowie (a jak nie to ai podpowie).

Najpewniej kolejny mały
  • Odpowiedz
Cyclonus
Cyclonus
28.11.2025, 04:55:15
  • 97
Gdyby nie ten ancymonek, to Muminy dalej prowadziłyby dobrze prosperujący biznes w Się RIP (taka dziura).

Ten śmieszek zamówił u nich gar zupy, na którą ostatecznie nie przyszedł, czym doprowadził do bankructwa ich restauracji.

#raportzpanstwasrodka
Cyclonus - Gdyby nie ten ancymonek, to Muminy dalej prowadziłyby dobrze prosperujący ...

źródło: temp_file3670594342813862446

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 28.11.2025, 05:13:05 via Wykop
  • 40
@Cyclonus: Skusiłeś mnie, popełniłem mema
Arcane89 - @Cyclonus: Skusiłeś mnie, popełniłem mema

źródło: mem

Pobierz
  • Odpowiedz
rysiek-dunaj
rysiek-dunaj
rysiek-dunaj
27.11.2025, 13:12:05
  • 11
#raportzpanstwasrodka

Mumin będzie sobie ścierał pięty na kamieniach🤮
I jeszcze by chciał, żeby Madzia popływała z rekinami...
Tam wszystko co żywe będzie spierd@lać z tej wody jak Mumin wsadzi tam nogi.
rysiek-dunaj - #raportzpanstwasrodka 

Mumin będzie sobie ścierał pięty na kamieniach...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 27.11.2025, 14:12:52 via Wykop
  • 7
@rysiek-dunaj: bardzo mocno widać że megababon nie chce się nagrywać. Nie dość że się przycisnęła do szyby bo widać część fotela wolne to na 100% kazała muminowi żeby kamera była skierowana w przeciwną stronę.
Chyba czyta wykop xD
  • Odpowiedz
pikaczex
pikaczex
12.11.2025, 14:01:36
  • 29
Daddy, strawberry wodka
#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 12.11.2025, 14:54:10 via Wykop
  • 16
@pikaczex: myli się Pan, pozdrawiam
  • Odpowiedz
Wielki_Szu_Concept
Wielki_Szu_Concept
Wielki_Szu_Concept
06.11.2025, 17:35:52
  • 19
#raportzpanstwasrodka Sibi Sibi i jego dziewczyna razem IQ maja połowę z tego co Stefan z Lejla
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arcane89
Arcane89
Arcane89 06.11.2025, 18:30:53 via Wykop
  • 4
@Wielki_Szu_Concept: mógłbyś proszę nie obrażać niewinnych zwierząt? Połowę tego co Stefan, ale razem to ich przebijają
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking