Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SoundsGoodMan

SoundsGoodMan

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 925
  • Znaleziska 120
  • Mikroblog 805
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
przedwczoraj, 06:20:16
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan przedwczoraj, 07:37:37 via Wykop
  • 2
@MonsieurLaBoule: Wordziel.pl #339 4/7
⬜🟨⬜⬜⬜
⬜⬜🟨🟨🟨
🟨🟨🟩⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
przypadkowy_bohater
przypadkowy_bohater
20.06.2026, 05:16:34
  • 31
Włochy.

#podroze #heheszki
przypadkowy_bohater - Włochy.

#podroze #heheszki

źródło: 1000027518

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 20.06.2026, 05:45:47 via Wykop
  • 63
@przypadkowy_bohater: bez znaczenia, we Włoszech i tak nikt na tym stopie by nie stanął
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
19.06.2026, 08:19:33
  • 889
#lekarz100k
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a pan lekarz sobie wtedy smacznie pospał, i jeszcze dostał zniżke na lexusa, bo sie uczył xD
PodniebnyMurzyn - #lekarz100k 
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a...

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 19.06.2026, 10:00:32 via Wykop
  • 19
@haabero: to słabo w lexusie, w innych markach można urwać kilkadziesiąt tysięcy

Tak czy inaczej w moim poczuciu jest to nieuczciwe faworyzowanie ludzi i powinno być jbne.

Chociaż w sumie dzięki temu mamy zabawne fikołki jak Opel próbujący uzasadnić czemu to dobre auto dla księdza xd
SoundsGoodMan - @haabero: to słabo w lexusie, w innych markach można urwać kilkadzies...

źródło: IMG_3762

Pobierz
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 19.06.2026, 10:02:26 via Wykop
  • 14
@ipkis123: pan programista nie ciągnie państwowego cyca na który wszyscy musimy się zrzucać aby pan doktor kupił drugie Porsche
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 19.06.2026, 14:34:21 via Wykop
  • 0
@real_scoria: możesz nas oświecić
  • Odpowiedz
ethize
ethize
19.06.2026, 08:08:10
  • 520
Najlepszy jest ten argument lekarzy, że programiści też oszukają bo pracują na 2 etatach.

Tylko że w przeciwieństwie do lekarzy, ten programista zrobi swoją robotę i dzięki temu nie wyleci.

A tak lekarz powoduje kolejki w przychodni, stare baby czekają już od 8 jak jaśnie pan przyjdzie o 12, a badania na NFZ można dostać dopiero na 2077 rok.

#lekarz100k #programista15k
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 19.06.2026, 10:04:50 via Wykop
  • 13
@ethize: nie wiem jak programista, ale ja jako człowiek związany z it niestety nie opanowałem bilokacji i jak umowa i specyfika pracy wymaga ode mnie on site albo pełnego poświęcenia uwagi w godzinach pracy, to nie mam przestrzeni na drugi etat. A lekarze to w czasie dyżuru nawet mogą na wywiad do telewizji skoczyć widziałem
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
18.06.2026, 16:36:26
  • 8
Coraz lepiej. Teraz jakis uop w szpitalu za 300k/msc xdddd

Ja p------e ja tyle rocznie netto nie zarabiam.
No k---a mac co za towarzystwo j----e.

Dobra dawać ten rejestr z pwz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 18.06.2026, 17:02:51 via Wykop
  • 3
@elperson: dokładnie, dobrze że to zauważyłeś! Jak możliwe że w regulowanym zawodzie, z regulowaną podażą opłacanym przez publiczne pieniądze ktoś zarabia tyle, ile prezes banku może nie być w stanie wyciągnąć.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 18.06.2026, 12:30:12 via Wykop
  • 1
@red7000: chłopie, ale ty wiesz, że w stanach podaje się roczne zarobki? Twój lekarz 400k to jest 33k miesięcznie, połowa tego co polski ortopeda xD dzięki za argument przeczący twoim tezom
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 17.06.2026, 18:16:03
  • 15
a Areczek tak tylko przemyka


#heheszki #lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k
SoundsGoodMan - >a Areczek tak tylko przemyka

#heheszki #lekarz #lekarski #konowalpo...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 20.15.15

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 17.06.2026, 17:49:56
  • 3
Chyba coś jest nie tak z tym światem, jak napisałem sobie agenta AI, który sprawdza w bipie dla zadanego powiatu/miasta kto z radnych wpisał "praktyka lekarska" jako źródło przychodu, wrzuciłem pierwszy lepszy z brzegu Kalisz, który przyszedł mi do głowy i znalazł 2 lekarzy, z czego jeden 370000zł i nawet mnie to nie wzruszyło, uznałem, że słabo xD
https://www.bip.kalisz.pl/osm/2026-05/kaczorowska_anita.pdf
#lekarz100k #lekarz #konowalposting #heheszki
SoundsGoodMan - Chyba coś jest nie tak z tym światem, jak napisałem sobie agenta AI, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 19.50.31

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
17.06.2026, 18:27:34 via Wykop
  • 0
@SoundsGoodMan: ja próbowałem z calej Polski zebrać oświadczenia i AI nie dało rady
  • Odpowiedz
Cierniostwor
Cierniostwor
16.06.2026, 08:42:19
  • 516
#lekarz100k #konowalposting #nieruchomosci #heheszki
Cierniostwor - #lekarz100k #konowalposting #nieruchomosci #heheszki

źródło: att.FUR8BWSxPwkIizXBZEw7KwI0Hxv5QORqbqX-SWjXaDE

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 16.06.2026, 10:31:57 via Wykop
  • 12
@Cierniostwor: jak wrzuciłem jakiś czas temu post o zniżkach dla lekarzy to mi wykopki pisały ze to zawód zaufania publicznego i każdy podziwia lekarzy. Ta, podziwia, podziwia to jak kradną kasę. Jeszcze będzie wstyd coś proponować lekarzom niedługo
https://wykop.pl/wpis/85997405/wiecie-ze-jak-lekarz100k-chce-sobie-kupic-samochod
@SoundsGoodMan +297
Wiecie, że jak #lekarz100k chce sobie kupić samochód, to mu salony dają zniżkę za dyplom, bo przecież z tych drobnych zarobków nigdy by sobie nie mógł pozwolić na taki wydatek. A ty areczku zasuwaj, może po 3 latach odkładania kupisz sobie tą fabię 2006r.
#hyundai
więcej
  • Odpowiedz

1676

Trzy osoby zginęły. Sprawczyni miała trafić do więzienia, ale tak się nie stało

Trzy osoby zginęły. Sprawczyni miała trafić do więzienia, ale tak się nie stało

Jak w tytule, sąd po raz kolejny odroczył wykonanie kary. Najpierw odroczył, bo miała staż stomatologiczny, a teraz bo stan zdrowia nie pozwala XD co tu się odwala? W powiązane wrzucę artykuł z tvn24, gdzie sprawa jest szerzej opisana, ale tam jest Paywall.

Krmtzzz
z
radiolodz.pl
dodany: 10.06.2026, 09:27:47
  • 86
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motocykle
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 10.06.2026, 11:42:38 via Wykop
  • 20
Jak to jest możliwe? Ktoś może wytłumaczyć jakie prawnicze coco Jumbo na to pozwala?

Cytując za czatem:
Art. 151 § 1 k.k.w. pozwala na odroczenie gdy wykonanie kary pociągałoby zbyt ciężkie skutki dla skazanego lub rodziny – ale interes zawodowy sprawcy wypadku śmiertelnego nie powinien konkurować z prawem ofiar do sprawiedliwości. To decyzja prawnie wątpliwa i moralnie skandaliczna.

Odroczenie ze względu na zdrowie (2026)
Art. 150 k.k.w. – choroba psychiczna to legalna
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3154

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Szef jechał tak szybko, że się bałem, jak patrzyłem, jak szybko mijamy drzewa na poboczu. Zapytałem wtedy, ile jedziemy. Odpowiedział, że 304 km/h. Nigdy wcześniej w życiu, ani nigdy potem tak szybko nie jechałem samochodem opisywał.

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 22.05.2026, 08:42:06
  • 323
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 22.05.2026, 12:09:40 via Wykop
  • 5
@fullmonty: czyli szef to z kategorii tych co sukces w życiu mają fartem a nie sprytem.

Tu nie chodzi o to, że zderzenie ze ścianą jest śmiertelne niezależnie czy przy 150 czy 250 - bo wypadki drogowe to rzadko kiedy jest wjechanie w ścianę. Chodzi o to, że z prędkości 150 masz więcej czasu na reakcje i krótszą drogę hamowania do prędkości przy której przeżyjesz uderzenie.

Jak taka logika, to
haakenn
haakenn
21.05.2026, 07:11:36
  • 19
Czwartkowa kontrola
#zegarki #kontrolanadgarstkow
haakenn - Czwartkowa kontrola 
#zegarki #kontrolanadgarstkow

źródło: 1000036310

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 21.05.2026, 08:07:05 via Wykop
  • 6
@haakenn: no siema, chińska reprezentacja dołącza do gry
SoundsGoodMan - @haakenn: no siema, chińska reprezentacja dołącza do gry

źródło: IMG_1875

Pobierz
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 14.05.2026, 10:00:26
  • 77
W odniesieniu do turbo maklerów co chwalą się wynikami po 300% przy jednoczesnym zamazaniu kwot aby ukryć, że wrzucili 10 zł do bukmachera chciałem się pochwalić pierwszym tysiącem na zielono.


#gielda
SoundsGoodMan - W odniesieniu do turbo maklerów co chwalą się wynikami po 300% przy j...

źródło: IMG_1721

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie1
pytanie1
pytanie1
14.05.2026, 10:01:10 via Wykop
  • 12
@SoundsGoodMan: no i git
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
14.05.2026, 10:09:41 via Wykop
  • 58
@SoundsGoodMan: Fajnie kolego, ale mój portfel studiuje prawo.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
13.05.2026, 01:52:47
  • 340
wfyokyga

źródło: temp_file3185144661459461454

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 13.05.2026, 06:45:20 via Wykop
  • 12
@Esior: Łada, chyba priora. Cholera wie, jak tam z powodu sankcji co tydzień inną rzecz przestają instalować w fabryce w nowych samochodach a priora to ma za sobą już z 60 liftingów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
12.05.2026, 07:46:43
  • 153
Czy wszyscy kibice Slaska Wroclaw to debile i troglodyci? Nie wiem, ale sie domyslam

#wroclaw #patologiazewsi #patologiazmiasta
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota - Czy wszyscy kibice Slaska Wroclaw to debile i trogl...

źródło: 1000098618

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 12.05.2026, 09:48:21 via Wykop
  • 66
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: jakie rwa on tour jak to jest biletomat we Wrocławiu. Troglodyta jeden z drugim tour to sobie zrobili chyba na prace społeczne 2 dzielnice dalej
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 08.05.2026, 09:06:19
  • 26
Ciekawe, czy ten błąd revoluta z zarejestrowaniem spadku o dziesiątki procent wartości BTC wywołał stop lossy. Jeżeli tak to pozdrawiam wyleszczonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#revolut #gielda #kryptowaluty #bitcoin
SoundsGoodMan - Ciekawe, czy ten błąd revoluta z zarejestrowaniem spadku o dziesiątki...

źródło: IMG_1647

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
08.05.2026, 09:22:31 via Wykop
  • 1
@SoundsGoodMan: wzorowy stop loss
  • Odpowiedz
miszczu90
miszczu90
08.05.2026, 09:23:51 via Wykop
  • 2
@SoundsGoodMan: też kiedyś takiego miałem, a właściwie zostawiłem pozycje na noc, w nocy też był taki pik, i broker na trading212 miał stop lossa i mi zamkną pozycje -600zł.
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 05.05.2026, 06:43:18
  • 297
Wiecie, że jak #lekarz100k chce sobie kupić samochód, to mu salony dają zniżkę za dyplom, bo przecież z tych drobnych zarobków nigdy by sobie nie mógł pozwolić na taki wydatek. A ty areczku zasuwaj, może po 3 latach odkładania kupisz sobie tą fabię 2006r.
#hyundai #heheszki #medycyna

Klik
SoundsGoodMan - Wiecie, że jak #lekarz100k chce sobie kupić samochód, to mu salony da...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-5 o 08.42.03

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
Autor
05.05.2026, 06:43:57 via Wykop
  • 11
@SoundsGoodMan: Oczywiście Hyundai nie mógł przepuścić okazji aby wylizać również innej, wspaniałej grupie zawodowej:
SoundsGoodMan - @SoundsGoodMan: Oczywiście Hyundai nie mógł przepuścić okazji aby wyl...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-5 o 08.43.53

Pobierz
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
Autor
05.05.2026, 06:46:46 via Wykop
  • 1
@SoundsGoodMan: A BMW już połapało się i zniżki skończyli, przecież i tak lekarze idą od razu do salonu porsche, pewnie nikt z tego nie korzystał od dawna.
SoundsGoodMan - @SoundsGoodMan: A BMW już połapało się i zniżki skończyli, przecież i...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-5 o 08.46.10

Pobierz
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
Autor
05.05.2026, 06:47:27 via Wykop
  • 1
@xyz_xyz: No ci to mają hajsu jak lodu
SoundsGoodMan - @xyz_xyz: No ci to mają hajsu jak lodu

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-5 o 08.47.15

Pobierz
  • Odpowiedz

653

Koniec chaosu z ładowarkami, laptopy mają mieć USB-C

Koniec chaosu z ładowarkami, laptopy mają mieć USB-C

Unia Europejska oficjalnie uruchomiła nowe przepisy dotyczące sprzedaży laptopów. Sprzedaż laptopa bez usb-c będzie nielegalne

iggy_p
z
ithardware.pl
dodany: 29.04.2026, 08:18:26
  • 292
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 29.04.2026, 10:32:43 via Wykop
  • 49
@10procent: Tak tak kolego, jasna sprawa. Jak już kiedyś zobaczysz maca bliżej, niż przez szybkę to zobacz jakie porty tam są w każdym od 2015 roku i co można nimi robić.
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan 15.04.2026, 18:03:00
  • 1
#gielda po raz pierwszy od miesięcy widzę, że moje dwa podstawowe ETFy, WIG20 i s&p500 wykręciły ładny procent, kolejno 12 i 5. I jakiś głos słyszę z tyłu głowy "sprzedaj, sprzedaj zanim yebnie". Oj trudno trzymać diamond hands
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
15.04.2026, 18:06:28 via Wypiek
  • 6
@SoundsGoodMan po co sprzedawać ETF? On chyba służy do trzymania w nim kapitału, a nie urywania kilku procent i uciekania

Ja sprzedawałem ETFy tylko wtedy, gdy chciałem załadowany tam kapitał załadować w dobre akcje na promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking