Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
programista70k

programista70k

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4867
  • Znaleziska 145
  • Mikroblog 4722
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 44
  • Dodane (290)
  • Komentowane (611)
  • Plusowane (3821)
kreeker
kreeker
2 godz. i 4 min temu
  • 20
Ej ale tak na serio:
Myslicie, ze np taki Micron dzwoni sobie do Nvidii i mowi cos w stylu „siema musicie kupic u nas dwie europalety ramu, bo jak nie to nasdaq sie bedzie k----c ale ja tego nie chce”?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CastleGandolfo
CastleGandolfo
2 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 7
@kreeker: "Potrzebuje żebyś wziął ode mnie 3 palety ramu, bo kończy się miesiąc, a muszę dopiąć plan. Najwyżej zrobisz zwrot w następnym miesiącu. Postaram się jakoś odwdzięczyć."
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
Autor
2 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@CastleGandolfo: no mniej wiecej cos takiego albo, ze najwyzej im wbije na fakturze usluge hotelowa
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
2 godz. i 33 min temu
  • 51
..i przyszyli mu drugą głowę.
- Niesamowite, a co z pierwszą?
- Pierwszą zostawili i ma teraz dwie, za to jedną nogę, bo jego nogę przyszyli facetowi spod trójki.
- To ten spod trójki ma teraz trzy nogi? To jak chodzi?
- W ogóle nie chodzi, bo nie ma głowy i się przewraca.

Ukradłem
KRZYSZTOFDZONGUN - ..i przyszyli mu drugą głowę.
- Niesamowite, a co z pierwszą?
- Pi...

źródło: 1000105546

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeciwko78
przeciwko78
31 min temu via Android
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: daj link, muszę to zobaczyć XD
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
7 godz. i 55 min temu
  • 135
#kanalzero #polityka #bekazpisu Zurek wlasnie powiedzial ze ordynator bedzie przesluchiwany dzisiaj za 2h. Nie minely 24h od sprawy. NIC NIE ROBIOM, ignoruja, chowaja pod dywan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat
Autor
7 godz. i 46 min temu via Android
  • 72
@paweupg: nie, wystarczy nie szerzyc klamstw ze nic nie robia i zamiataja sprawy pod dywan
  • Odpowiedz
danob99
danob99
danob99
7 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 63
@kwiat_pustyni626: ale to chyba tak działa, że jak kogoś o coś oskarżasz to masz na to dowody?
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
8 godz. i 8 min temu
  • 303
Doktor od Messengera ma dzisiaj być przesłuchany w prokuraturze, ale prokurator zapomniał, że doktor już sobie nie życzy rozmów, bo zeznania już złożył w Kanale G---o u Stanowskiego

Ale załóżmy, że pójdzie i faktycznie ma twarde kwity na swoje słowa - wtedy wszystko odszczekam. Mam jednak wrażenie, że c---a ma, nie kwity

#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
8 godz. i 5 min temu via Android
  • 111
@Fatalista1988: też myślę, że na papier u prokuratora nie powie tego samego co u Stana.
  • Odpowiedz
mexxl
mexxl
8 godz. i 4 min temu via Android
  • 174
@Fatalista1988: dziwne nie? Wiedział o nieprawidłowościach, jako ordynator miał lepszy lub mniej legalny dostęp do dokumentacji, ale nie pokazał żadnych kwitów. Nie zgłosił nic oficjalnym pismem. Za to mamy uwierzyć mu na słowo, bo on słyszał ploteczki szpitalne.
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
9 godz. i 3 min temu
  • 180
#heheszki #humorobrazkowy
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000004578

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolnynajmita
wolnynajmita
7 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 72
wolnynajmita

źródło: comment_1659439679FplUa2KZpNqpfhE6lyEmN5

Pobierz
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
7 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 135
@Arbuzlele: Świat i ludzie
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
8 godz. i 47 min temu
  • 836
Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#lekarz100k #zalesie #konowalposting
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GabrielOcello
GabrielOcello
Autor
8 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 277
@zbozowykombain: tak trzeba zrobić ale co poszło na NFZ ze składek to k---a ich xD
  • Odpowiedz
krzysiek-wr
krzysiek-wr
8 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 594
@GabrielOcello: wiesz dlaczego tak się stało? bo ktoś wszedł przed nią w kolejkę, resztę dopowiedz sobie sam i podziękuj "lekarzom"
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
12 godz. i 37 min temu
  • 554
nie no, wygodne w luj, czyli najpierw koleś opowiedział u Stanowskiego rewelacje, które gdyby się potwierdziły to byłaby afera 10-lecia a teraz kiedy inni dziennikarze będą w tym grzebać i potencjalnie znajdą jakieś nieścisłości to on będzie milczał jak zaklęty xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
splinter96 - nie no, wygodne w luj, czyli najpierw koleś opowiedział u Stanowskiego r...

źródło: 1000030732

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peszek_leszek
peszek_leszek
12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 393
@yaah: Rozmawiał ze Stanowskim, który pojęcia, ani o polityce, ani o medycynie nie ma, a nie porozmawia z innymi? :)
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 93
@splinter96: skoro wyczerpał temat to niech teraz psy węszą. W koncu za coś też pieniądze biorą.
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
wczoraj, 09:14:30
  • 97
Ja już chyba straciłem wiarę w jakiś inny wynik w 2027 niż powrót pisu podlany konfą i braunem. Amerykanie nam wybiorą władzę jak będą chcieli pompując odpowiedni przekaz w mediach społecznościowych.

Ja na szczęście jestem chłopem i przy kasie, ale zwykłych ludzi szkoda.

Mam nadzieję że chociaż wprowadzą podwyżkę drugiego progu podatkowego kosztem innych grup społecznych, a nie znowu emerytów będą dotować

#polityka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
wczoraj, 09:18:16 via Wykop
  • 95
@MYexodus: Nie trzeba Amerykanów, po prostu Polacy muszą wybrać pisokonfederaluchów i gaśniszurów, bo inaczej się uduszą.
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
Autor
wczoraj, 09:24:36 via Wykop
  • 120
@elo345: Też się zgadzam, ale uważam ze ta walka jest nierówna. Prawa strona może 100x tyle błędów popełnić, mieć czołowych polityków z zarzutami, którzy uciekli z kraju i nic ich to nie rusza.

być prawicowym politykiem to granie na kodach, wrzucasz fejki, defraudujesz, szczujesz i tyle, samo się kręci.

a być jakimś liberalnym czy lewicowym to jeden błąd zrób i połowa ludzi się od Ciebie odwraca.

Republikanie chyba to zauważyli,
  • Odpowiedz
grayjedi
grayjedi
wczoraj, 06:00:02
  • 74
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotelbujany
fotelbujany
wczoraj, 06:05:07 via Wykop
  • 78
@grayjedi: lepiej bym tego nie ujął
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
wczoraj, 06:05:58 via Wykop
  • 74
@grayjedi: ostentacyjnie szczere
  • Odpowiedz
ChlopakNaMedal
ChlopakNaMedal
ChlopakNaMedal
wczoraj, 07:32:09
  • 132
Narzekania starego dziada ale przeglądam rolki i wpada mi czasami coś z naszym snusem narodowym. Pytania od młodych
- ile pan bierze na klatę ?
- czy przyjdzie pan do wkdzik ?
- jakiego kebaba pan lubi ?

Albo ja już jestem tak zgorzchniały albo ta młodzież jest coraz głupsza
#gorzkiezale #nawrocki #bekazpisu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
wczoraj, 07:39:48 via Wykop
  • 147
Albo ja już jestem tak zgorzchniały albo ta młodzież jest coraz głupsza


@ChlopakNaMedal: zdecydowanie jest coraz głupsza.
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
wczoraj, 08:52:21 via Android
  • 55
@ChlopakNaMedal: to jest idol specyficznej części młodzieży... Nie zauważyłeś?
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
wczoraj, 08:36:15
  • 167
Skoro taka Wielka Brytania dostała po dupie, wychodząc z UE, i powoli myśli, jak do niej wrócić, to jest dla mnie jakąś k---a ultraabstrakcją, że w Polsce są ludzie, którzy mówią, że Polska wstanie z kolan po wyjściu

Już kiedyś o tym pisałem: Polska po wyjściu owszem wstanie z kolan, ale tylko po to, żeby wstać, r------ć sobie głowę o sufit i upaść już na amen

Pewnie z 10–15% ludności naszego państwa
Fatalista1988 - Skoro taka Wielka Brytania dostała po dupie, wychodząc z UE, i powoli...

źródło: z32445989AMP,Antyunijny-protest-rolnikow-pod-PKiN-w-Warszawie--

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
wczoraj, 08:41:17 via Wykop
  • 52
@Fatalista1988: Gdzie tu abstrakcja, w UK też ciągle jest ze 30% przygłupów będących przeciwko UE.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
wczoraj, 08:52:22 via Android
  • 58
@Fatalista1988: oni już mówią, że w UK nie wyszło bo tam rządzi lewactwo, polexit wyjdzie bo będzie rządzić prawica. Co do Wołynia, wiedzą że dzwoni, ale nie wiedzą w którym kościele. Jest wieś o podobnej nazwie - Wohyń koło Radzynia Podlaskiego, niektórzy mówią, że jest to pierwowzór Wilkowyj z Rancza, bowiem pierwszy scenarzysta tego serialu (Jerzy Niemczuk) miał babcię w tych okolicach.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
wczoraj, 11:57:29
  • 843
No ty jesteś ku^wa typie bezczelny xD

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - No ty jesteś ku^wa typie bezczelny xD

#bekazpisu #polityka

źródło: obraz

Pobierz
Matuuusuuu - No ty jesteś ku^wa typie bezczelny xD

#bekazpisu #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
wczoraj, 12:01:39 via Android
  • 630
@Matuuusuuu: Stano i Mazurek pewnie dziś w swoim Studio Yayo go pochwalą i przyznają mu rację
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
Autor
wczoraj, 12:16:33 via Wykop
  • 481
@Dominsiemaelo: Jezu, chwile był spokój i znowu wracają...
Matuuusuuu - @Dominsiemaelo: Jezu, chwile był spokój i znowu wracają...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
wczoraj, 09:11:39
  • 134
44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wczoraj pogoda dała się nam we znaki, 38°C w cieniu to nie przelewki (ⴲ﹏ⴲ) Mimo to się nie poddaliśmy i tym razem ruszyliśmy na podbój Dzielnicy Łacińskiej i zwiedzanie Notre Dame. Może dużo tego nie było, ale parę godzin zeszło. Na
enron - 44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wcz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enron
enron
enron
Autor
wczoraj, 09:12:32 via iOS
  • 45
Le kitku(。◕‿‿◕。)
enron - Le kitku(。◕‿‿◕。)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
Autor
wczoraj, 09:13:01 via iOS
  • 73
Bagieta jest! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
enron - Bagieta jest! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
wczoraj, 06:16:38
  • 260
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
wczoraj, 06:17:00 via Wykop
  • 134
@ProstyKrzywy: bo im wolno więcej
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
wczoraj, 06:33:42 via Wykop
  • 103
@ProstyKrzywy: Czy tożsamość Maxa Hubnera jest znana? Albo są jakieś przypuszczenia? To musi być ciekawa persona. :)
  • Odpowiedz
BezDobry
BezDobry
wczoraj, 06:50:21
  • 1036
#heheszki #humorobrazkowy
BezDobry - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG_2194

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredikamionkagminaburzenin
fredikamionkagminaburzenin
wczoraj, 08:42:37 via Wykop
  • 145
@BezDobry: jezu jakie prawdziwe
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
wczoraj, 08:52:33 via Wykop
  • 276
@Akuzativ94: nawet jak facet trzyma linię no to ona schudnie co najwyżej po rozwodzie :)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
wczoraj, 04:20:53
  • 915
ach ta katolicka miłość do bliźniego
#polityka #bekazprawakow #ukraina
splinter96 - ach ta katolicka miłość do bliźniego
#polityka #bekazprawakow #ukraina

źródło: 1000030687

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filipterka25
Filipterka25
wczoraj, 04:35:49 via Wykop
  • 763
@splinter96: @yaah No cóż, wojna zdecydowanie weszła w fazę dla rosji niekorzystną, więc uruchamiają już absolutnie każdego pożytecznego idiotę na Zachodzie.
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
wczoraj, 05:10:09 via Wykop
  • 342
Odstaw wykop :D


@yaah: co prawda rosjanie otwarcie mówią, że nie ma i nie będzie benzyny na Krymie, ale to wszystko propaganda, asmongold i srądkiewicz mówią inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pawelczixd
pawelczixd
wczoraj, 04:32:03
  • 1
Słowik nakręcił, ludzie ustawili budziki a tu afera z posłanką o której nikt nigdy nie słyszał xD dlatego nie warto nic tak zapowiadać i rzucać materiały z zaskoczenia bo okazują się kapiszonami #konowalposting #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
wczoraj, 08:41:12 via Wykop
  • 1
@pawelczixd: ech to juz Stankiewicz z Harłukowiczem lepiej dowozili aferki
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
przedwczoraj, 18:22:10
  • 591
No nie wierzę.

Przy tak słabej sytuacji mieszkaniowej w Polsce, Naczelna Izba Lobbistyczna zajmuje się skupowaniem nieruchów.

Żeby było smieszniej zaangażowana jest w to Komisja Etyki.

patologia
Czoso - No nie wierzę.

Przy tak słabej sytuacji mieszkaniowej w Polsce, Naczelna Izb...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
przedwczoraj, 20:01:25 via Wykop
  • 292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
przedwczoraj, 20:04:02 via Android
  • 396
@Czoso

PODATEK KATASTRALNY NA JUŻ, TERAZ, ZARAZ
Famine - @Czoso

PODATEK KATASTRALNY NA JUŻ, TERAZ, ZARAZ

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
ickE
ickE
przedwczoraj, 13:12:59
  • 37
#gielda dłużej sos wybieram do kebsa niż analizuję spółki, które kupuje xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odki
Odki
przedwczoraj, 13:13:28 via Wykop
  • 8
@ickE: same here rośnie to kupuje
  • Odpowiedz
zielonzielon
zielonzielon
wczoraj, 09:36:02 via Wykop
  • 2
@ickE: A co tu analizować niby?

Cd Projekt kupujesz za każdym razem jak sie okazuje że to czym sie zajmują to dlc do 20 letniej gry, sprzedajesz jak badoski sprzeda farmazona o nowej grze.

Szczura kupujesz za każdym razem jak się okazuje że ich budżet IT to 1000 zł brutto, sprzedajesz jak wykopki przehajpują spółkę na jakieś 130% realnej wartosci bo
  • Odpowiedz
Zorganizowany_chaos
Zorganizowany_chaos
przedwczoraj, 15:20:29
  • 42
#gielda

Sprzedałem w czwartek spółkę medyczna, żeby uśrednić kosmicznego śmiecia, a dziś ta spółka, która sprzedałem robi prawie +10%, a śmieć spadł kolejne 10%.
Unbelievable
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusbear
plusbear
przedwczoraj, 15:21:26 via Android
  • 34
Tak trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
przedwczoraj, 15:22:42 via Wykop
  • 36
@Zorganizowany_chaos:
ProfesorP1ZDAN - @Zorganizowany_chaos:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 192
  • Strona 1 z 192
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 01.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking