Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
marv0oo

marv0oo

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 134426
  • Znaleziska 4394
  • Mikroblog 130032
  • Obserwujący 46
  • Obserwowane 38
marv0oo
marv0oo 4 godz. i 40 min temu
  • 10
Typowy prawilniak - rzuca się z łapami na typa, a jak konfrontacja nie idzie po jego myśli to od razu DZWOŃ NA POLICJĘ POMOCY RATUNKU XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#samochodoza #konfitura
marv0oo - Typowy prawilniak - rzuca się z łapami na typa, a jak konfrontacja nie idzi...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
4 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 6
P.S. tych wszystkich konfitór, samochodóz itd. brakuje mi takiego typa co by w 200% szedł na konfrontację z tymi patusami. Co by np. tej babie powiedział, że jak jej mąż jest taki agresywny, to pewnie dziecko też bije. Policji by powiedział, że żyją z jego podatków i są niekompetentni itp. Żadnego bycia miłym, uprzejmym, tylko czysta, brutalna prawda.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
4 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 7
@klapektarasa: Gość startuje z łapami, a potem jak sentino krzyczy POLICJA HALO POLICJA AAAAAAA xDDDDDDDDDDDDDDD
Pewnie dziecko swoje też tłucze, bo ono mu nie odda
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
20 godz. i 52 min temu
  • 7
btw jaką zj.baną firmą trzeba być żeby wypuścić drogiego ale słabego PC w czasach bańki AI i to przed premierą GTA VI który dostępny będzie na konsolexDD

Każdy CASUAL w którego celują weźmie w tej cenie np. PS5 Pro które jest znacznie mocniejsze i tańsze oraz GTA VI do tego xDDD

Jakie to są łbyxD Tylko ośmieszyli się tym sprzętem.
#steammachine #steam #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 7 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
Ale wiesz, że są ludzie, którzy mają w chuju jakieś GTA VI? xD


@SpoconyBambik: są też ludzie którzy wierzą, że ziemia jest płaska. I co w związku z tym? Prawda jest taka, że GTA VI to premiera dekady, czy ci się to podoba czy nie.

Co nie zmienia faktu, że cena jest za wysoka

To nie tylko kwestia ceny. Ten sprzęt po prostu nie ma sensu. Jak chcesz tego używać
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo wczoraj, 20:22:39
  • 21
4400 PLNow, za 512GB pamięci, grafikę z 8GB vramu i 16GB RAMu. Kogoś tam konkretnie p----------o xD To już lepiej kupić PS5 PRO i do tego mieć zapas kasy na parę gierek, albo złożyć PCta z używek xD
#steammachine #steam #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
wczoraj, 20:33:38 via Wykop
  • 0
@ChojaK: Bardziej mi chodziło o to, że z używek możesz z palcem w dupie złożyć coś podobnego/lekko lepszego, za pewnie połowę tej ceny.
Ale jak już musieli tyle ściągać za ten elektrośmieć, to by mogli chociaż dodawać tego ich pada w gratisie.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
20 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@jurek-gagarin: Jak chcesz się bawić w takie argumenty to proszę bardzo - kupujesz sobie telefon za 2 koła i abonament do Geforce now. Przynajmniej nie będziesz musiał się martwić, że archaiczne 8GB VRAMu ci nie pozwoli nawet na odpalenie nowej gry na minimalnych xD

Ale spoko, jak chcesz dopłacać kilka stów więcej względem PS5pro do śmieciowego PC, to droga wolna xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@szczekacz666: a nie było przypadkiem tak, że Indiana Jones miał na minimalnych problemy z 8GB vramu? Czyli z roku na rok będzie coraz gorzej. Konsoli czy tego typu komputera nie kupujesz na rok-dwa i zmiana, to ma ci na trochę starczyć, skoro tego nie rozbudujesz jak normalnego PC.
Prawda jest taka, że NOWE GPU pod gaming, z 8 GB vramu to są elektrośmiecie i tyle.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@szczekacz666: P.S. Jeszcze warto dodać, że jak rozmawiamy w kategorii PC, to coraz więcej osób zmienia monitory 1080p na 1440p
A jak rozmawiamy w kategorii konsol, to na ścianie ci raczej wisi 4K, a nie 1080p xD więc tym bardziej te 8gb vramu to szajs
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo przedwczoraj, 18:23:50
  • 2
Dopłaty dla artystów, afera w Szpitalu Południowym, teraz podwyżka Podatku Cukrowego. Tusk chyba zataja przed narodem c-----y stan finansowy Polski i po prostu chce p-------ć wybory, żeby PiS ponosił tego konsekwencje xD
#polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 18:32:01 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: Pod koniec rządów PO było p---------e, że minimalna stawka godzinowa to Druga Grecja. 10 lat i ja nadal czekam na Grecję w Polsce.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 18:34:24 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Tusk jest po prostu egocentrykiem z kompleksem boga. Jak sobie poszedł do Brukseli to miał tak bardzo w------e na kraj, że jako premiera obsadził babę, która nie nadaje się do wyprowadzania psów w simsach. A jedyna osoba która chciała i miała poparcie w partii, żeby przejąć sterowanie nad PO, był skompromitowany i głupawy Schetyna xD Który prawie zatopił całe PO xDDDD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 18:38:31 via Wykop
  • 0
Chyba w koncu ogarnęli ze panstwo z wlasna waluta nie zbankrutuje


@fidelio-fidelio: dlatego nadal cisną na Euro? XD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 20:58:03 via Wykop
  • 1
@Skorvez_957_: Tusk na pewno zazdrości kaczorowi. Donek 8 lat musiał się dzielić władzą z PSLem, a teraz jeszcze z Hołownią i Lewicą, a Kaczor miał 8 lat dla siebie. Do tego jedyne wybory prezydenckie jakie wygrała PO, to te kiedy ich główny rywal był wyćpany lekami po Smoleńsku i musiał przed swoją matką udawać swojego zmarłego brata bliźniaka xD

No bo taki PIS bez Kaczora sobie poradzi zawsze ktoś stanie na
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
przedwczoraj, 17:58:56
  • 37
Nic nowego, pisowcy zawsze mają problemy zdrowotne, gdy przychodzi czas ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Nic nowego, pisowcy zawsze mają problemy zdrowotne, gdy przychodzi czas pon...

źródło: 1000004647

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo przedwczoraj, 18:43:48 via Wykop
  • 0
pisowcy zawsze mają problemy zdrowotne, gdy przychodzi czas ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny.


@Turin89: hehe
marv0oo - >pisowcy zawsze mają problemy zdrowotne, gdy przychodzi czas ponoszenia odp...

źródło: ggg

Pobierz
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo przedwczoraj, 14:08:35
  • 0
Jak to jest teraz z tym Templem? Robię tablety z tym na mapach 80 mob lvl, a potem świątynia nagle jest lvl 75. Czasami jest 80, ale zazwyczaj ten 75. Od czego to zależy? I czy Atziri's communion może też dropić na 75?
#pathofexile2
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 14:47:13 via Wykop
  • 0
@szmichal: doczytałem, i znowu wina GGG. Ogólnie zawsze odpalam z vaal ruins i mam 75 lvl. Podobno chodzi o to, że mam jakieś pokoje z map z okresu jak robiłem mapy na niższym poziomie i mi wycapowało całą świątynię... Czyli muszę ją wyzerować
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 14:59:59 via Wykop
  • 0
@szmichal: ale czekaj, to w końcu ty wchodzisz z map device do świątyni czy z tego portalu co się odpala na mapie jak masz minimum 6/6 kryształów?
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 15:50:39 via Wykop
  • 0
Niech cie nie zmyli level 65 tego pokoju przed konsolą - będzie git i tempel odpali sie na 80


@szmichal: nie myli mnie, nawet przed chwilą byłem i mam 75 lvl w samej świątyni. Muszę obczaić czy ten patent z full resetem świątyni zadziała.

Btw. nie wiesz może na jakich mechanikach realnie się opyla używać mapek t16? Bo mam tego trochę i w sumie poza farmieniem uncutów to nie wiem
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 16:50:48 via Wykop
  • 0
@szmichal: E k---a, teraz wbiłem do templa nie z mapy, nie z vaal temple, tylko z waypointa i jest nagle 79 xD To jest p--------e
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 00:21:24
  • 0
Rozdawnictwa gearu ciąg dalszy xD Przy takiej "inflacji" itemów, nie zdziwię się, jak w The Last Titan dodadzą jakiś level nad mythicem, godly czy coś xD
#worldofwarcraft
marv0oo - Rozdawnictwa gearu ciąg dalszy xD Przy takiej "inflacji" itemów, nie zdziwi...

źródło: ddd

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 12:12:09 via Android
  • 0
@Talaxin: Słuchaj, jak teraz raidy będą na poziomie trudności tego Sporefall, to twój problem zniknie xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
przedwczoraj, 13:02:21 via Wykop
  • 0
Mówisz to tak jakbyś jebnał mythic lure


@Amebka: No właśnie o to chodzi. Nie jebnąłem luury, a mimo to mam ilvl 290 i jedyny niebisowy item jaki mam, to ring, bo bis dropi z mythic Belorena xD To jest patologia, że nie robiąc mythica poza tymi najłatwiejszymi bossami, moja postać chodzi w wymaxowanym ilvlu z samymi BiS itemami xD
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
20.06.2026, 08:41:52
  • 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 20.06.2026, 19:54:45 via Wykop
  • 1
@NaczelnyWoody: Taki sam case jak ta karyna co napadła na taksówkarza, a potem krzyczała że ją gwałcą. Takich ludzi powinno się dawać do więzienia
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 18:18:22
  • 2
Widać, że naprawili delirium. Teraz zamiast 2-20 splinterów na mapę dropi ponad 200 xDD
#pathofexile2
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 18:23:23 via Wykop
  • 0
@szmichal: Ogólnie poza questowym simu nie robiłem żadnego, ale to chyba działa teraz tak, że rzucasz to na mapę, to ci wsadza delirium na 5 map, robisz je i na końcu masz simulacrum.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 19:59:33 via Wykop
  • 0
@KolegaPatryk: Ja większość tej ligi n---------m breache, bo wincej mobów = wincej dopaminy. Ale teraz widzę, że odbugowane Delirium też mocno oddaje z mobami
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
20.06.2026, 12:03:08 via Wykop
  • 1
@Spring90: No jak teraz z jednej d-------j mapy masz ponad 1 wejściówkę na simulacrum, to co się dziwisz? xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 13:42:46
  • 32
I ktoś taki chciał być prezydentem Polski. Chyba prezydentem śmietników.
#polityka
marv0oo - I ktoś taki chciał być prezydentem Polski. Chyba prezydentem śmietników.
#p...

źródło: ggg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 13:45:59 via Wykop
  • 8
@niecodziennyszczon: To, że kłamie, że nic nie wiedział XD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 13:50:57 via Wykop
  • 3
@Aldona_Lipska: Ale że twój tata został prezydentem? Bo podejrzewam, że zarówno twój ojciec, jak i Nawrocki nie ma żadnego wyroku za wyżej wymienione zarzuty xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:01:28 via Wykop
  • 2
@niecodziennyszczon: Jedno nie wyklucza drugiego. Ja wiem, że wy tam platfusy i pisiory macie wypłaszczone zwoje mózgowe i widzicie świat zero-jedynkowo, albo pis albo po, ale są jeszcze osoby które widzą pełne spektrum świata ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:10:36 via Wykop
  • 1
ale pis trochę mniej.


@niecodziennyszczon: może k---a dlatego, że pis od 3 lat nie rządzi? xD Pamiętam jak PiS wracał do władzy w 2016 i tuskoidy też ciągle cisnęły bekę, że Tuska już nie ma, a pis cały czas o nim gada. Jak to się k---a wszystko (nie)zmienia xDDDDDDDDDDDDDD

Jesteś kofedro-brauno-przygłupy

A to ciekawe, bo w ostatnich wyborach głosowałem na Zandberga. A no tak, zapomniałem, że dla sekty tuska Zandberg
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:13:42 via Wykop
  • 1
a masz jakieś podstawy?


@Aldona_Lipska: takie same jak ty.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:15:15 via Wykop
  • 1
@TenXen47: OCZY WIDZĄ, USZY SŁYSZĄ, USTA MILCZĄ. Pięknie was tam wytresowali xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:27:59 via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: ty jesteś jednym wielkim wysrywem, w Polsce panuje prawo, a nie twoje urojenia. Masz wyrok? Nie? To siedź na utkanej xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:34:55 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Na takie rzeczy nie ma wyroków więc nie muszę mieć. Na wyłudzenia musisz mieć wyrok. Coś jeszcze tuskoidzie? xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:40:19 via Wykop
  • 1
nie musisz mieć wyroku skoro sprawa jest jasna,


@Aldona_Lipska: skoro jest jasna, to czemu nie ma wyroku?
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:42:25 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: P.S. Jasne to jest słońce. Jak zarzucasz komuś że jest przestępcą, to dajesz papier, albo siedzisz cicho. Bo gadając takie rzeczy, bez pokrycia w dowodach, sam popełniasz 212kk ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 15:02:59 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: niczego nie zgłaszam zaburzeńcu, mogę ci wkleić panel zgłoszeń xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 15:04:05 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: to teraz grzecznie przeproś
marv0oo - @Aldona_Lipska: to teraz grzecznie przeproś

źródło: hhh

Pobierz
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 15:24:19 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: jak chcesz się tak bawić to spoko
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 19:57:53 via Wykop
  • 0
@bylem_zielonko: strzelaj dalej schizolu xD
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
19.06.2026, 18:44:09
  • 82
Większość Polaków nienawidzi Bandery bo Wołyń, z którym Bandera.... Nie miał nic wspólnego bo był na wakacjach w Niemczech przez 4 lata XD

Polacy to najgłupszy naród na świecie będę to codziennie przypominać

Czczą Piłsudskiego który prawie wywołał wojnę domową, dokonał zamachu stanu i strzelał do rodaków

#bekazprawakow #polityka #polska #ukraina
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 18:55:06 via Wykop
  • 300
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 19:56:08 via Wykop
  • 1
Hitler w tym czasie nadal dowodził III Rzesza


@szurszur: Trzaskowski dowodzi Warszawą i nie wie co się w niej dzieje, a ty mi coś gadasz, że Hitler dowodził w III Rzeszy i miał wszystko wiedzieć xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 19:57:01 via Wykop
  • 1
kiedy w latach 39-45 Hitler był zamknięty w obozie i nie miał możliwości wydawania rozkazów?


@OCIEBATON: skoro Trzaskowski nie wiedział co się dzieje w szpitalu o którym z dumą mówił na debatach, że go założył, to jakim cudem Adolf miał wiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 14:14:51
  • 14
#primemma
marv0oo - #primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
19.06.2026, 14:30:26 via Wykop
  • 2
@ScrLK: M&M, te czasy już nie wrócą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
19.06.2026, 13:47:55
  • 5
Zostawcie Rafała w spokoju. Może on przeczytał, ale nie zrozumiał?

#polska #polityka #warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 13:52:00 via Wykop
  • 1
@marcelus: Może trzeba było po francusku.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
19.06.2026, 13:24:42
  • 24
Nie no kochani, nie pierdzielcie o jakichś wyższych standardach KO i "stanowczej reakcji". Prawda jest taka, że Trzask powinien zrezygnować z urzędu i razem z Kierwą polecieć z partii - i to nie jest jakiś scenariusz potencjalnej wspaniałomyślności partii, tylko kurde konieczność xD
#polityka #warszawa #konowalposting #trzaskowski
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 13:38:41 via Wykop
  • 7
@TenXen47: hmm no nie wiem, może k---a dlatego? xD
marv0oo - @TenXen47: hmm no nie wiem, może k---a dlatego? xD

źródło: sss

Pobierz
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 13:47:52 via Wykop
  • 4
@TenXen47: JO NIE WIEDZIOŁ JO NIE CHCIOŁ
marv0oo - @TenXen47: JO NIE WIEDZIOŁ JO NIE CHCIOŁ
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 19.06.2026, 13:49:26 via Wykop
  • 3
@TenXen47: P.S.

ten człowiek zgłosił to najpierw dyrektorowi szpitala i członkowi rady nadzorczej i gdy nie dostał w kilka tygodni odpowiedzi to zdobył kontakt do prezydenta


xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
marv0oo - @TenXen47: P.S.
 ten człowiek zgłosił to najpierw dyrektorowi szpitala i cz...
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
18.06.2026, 18:00:19
  • 145
Mundial Mundialem ale potężny Mati Borek właśnie zgruzował i zmasakrował Jędrulę znanego inaczej jako TW Papkin xd
#mecz #kanalsportowy #bekazlewactwa
Cosipi - Mundial Mundialem ale potężny Mati Borek właśnie zgruzował i zmasakrował Jęd...

źródło: 1000002694

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 23:11:42 via Wykop
  • 7
to jednak miał odwagę


@pasta_alla_carbonara: xD miał odwagę, czy może po prostu wiedział, że w czasach szukania popychadeł SB pod każdym kamieniem, to prędzej czy później ktoś wykopie jego teczkę, dlatego wolał sam to zdetonować? XD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 16:41:46
  • 0
Ruby Life Pools, Kings’ Rest, Temple of Sethraliss do tego Den of Nalorakk z tego dodatku. Już widzę jaki będzie płacz, widząc jak żałośnie prosty był obecny sezon xD
#worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
18.06.2026, 16:47:50 via Wykop
  • 0
@cutecatboy: Jak main DK widzę tylko jeden pozytyw
marv0oo - @cutecatboy: Jak main DK widzę tylko jeden pozytyw

źródło: mythic-season-2-dungeon-rotation-v0-t1sbmj9if28h1

Pobierz
  • Odpowiedz
arturek98c
arturek98c
18.06.2026, 15:30:18
  • 3
i teraz grozi mu więzienie czy uwaga do dzienniczka? i do szafy aż kolejna jakaś przyszła afera PO przykryje tą aktualną i czy hasło "dopóki rządzimy sąd nie zrobią urwa nic" nadal jest aktulne jak w czasach 2007-2015

#polityka #lekarz #polska #sejm
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 15:34:21 via Wykop
  • 1
@Momento83:

a to dopiero początek

A przytoczysz np. jakie konsekwencje poniosły osoby uwikłane w Aferę Hazardową? Bo z tego co pamiętam konsekwencje były takie, że po dymisji jeden z nich został prezesem Platformy Obywatelskiej xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 15:43:28 via Wykop
  • 1
@Momento83: Ale to ty piszesz, że "To dopiero początek", to ja piszę SPRAWDZAM. Jakie konsekwencje ponieśli poprzedni aferzyści PO, że wysnuwasz taki wniosek, że "to dopiero początek"? Czy to może tylko twoje urojenia?
I ponawiam pytanie - jakie konsekwencje poniosły osoby z afery hazardowe? Przytoczysz? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 16:43:40 via Wykop
  • 1
nie o tym jest wątek


@Momento83: O tym o tym, nie wymigasz się xD

Ziobro, Romanowski, Matecki, Sasin, Morawiecki i cała reszta.

A jakie mieli ponieść skoro część z nich nawet nie ma żadnych zarzutów, a druga część s---------a i nie przyznała się
marv0oo - >nie o tym jest wątek

@Momento83: O tym o tym, nie wymigasz się xD
Ziobro,...
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 15:32:42
  • 3
Skoro oddał kasę, to znaczy, że się przyznał do winy. Więc zamiast gdybać "czy złamał prawo" powinni już tropić, kto mu to umożliwił i robił to razem z nim.
#polityka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
Autor
18.06.2026, 15:35:56 via Wykop
  • 0
@Afrobiker: Jo i pewnie z własnej kieszeni oddał, bo przecież nie ukrałd/wyłudził, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
18.06.2026, 15:42:14 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Jakbym ja popełnił taki błąd na fakturze, to bym siedział w areszcie i by mi groziło z 10 lat pierdla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
17.06.2026, 22:26:38
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 15:41:31 via Wykop
  • 0
ale wiesz o tym że gej miał już wcześniej zawiasy i odwiesił mu się wyrok czy o tym już nie warto wspominać?


@Fabriczo: No nie. Rok dostał za tą sprawę na streamie. Odwieszenie wyroku to inna sprawa
  • Odpowiedz
junior_battle
junior_battle
18.06.2026, 13:35:50
  • 12
Jaki to jest osioł #primemma
junior_battle - Jaki to jest osioł #primemma

źródło: 1000090258

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo 18.06.2026, 15:39:13 via Wykop
  • 8
@junior_battle: Kretyn nie podumał, że za takie coś mu mogą w-----ć instagrama xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.04.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking