Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stjimmy

stjimmy

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41662
  • Znaleziska 9860
  • Mikroblog 31802
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 82
luke-mat
luke-mat
luke-mat
22.06.2026, 17:00:08
  • 6
Do kogo Tusk to mówi? Do Polaków? Do Nawrockiego? Bo Ukraińcy mają w poważaniu papieży, Ukraińcy nie są katolikami.
...
Tusk chyba nie ogarnia, mocno nie ogarnia w ostatnich dniach.
#polityka #bekazlewactwa
luke-mat - Do kogo Tusk to mówi? Do Polaków? Do Nawrockiego? Bo Ukraińcy mają w poważ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 22.06.2026, 17:07:37 via Wykop
  • 0
Ukraińcy nie są katolikami


@luke-mat: a jakie wyznania był JE Stefan Bandera?
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy 22.06.2026, 17:27:47 via Wykop
  • 0
@kondzio1950g: w sumie to może Bandera nie był Ukraińcem, w końcu obywatelstwo Polskie ; )
  • Odpowiedz
Obserwatornik
Obserwatornik
Obserwatornik
20.06.2026, 08:43:40
  • 11
https://wykop.pl/ludzie/OCIEBATON

- 1111
#stobanowdlabanderowcow

- 1892
Obserwatornik - https://wykop.pl/ludzie/OCIEBATON

- 1111
#stobanowdlabanderowcow

- ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 20.06.2026, 10:43:27 via Wykop
  • 1
@Jariii: za co oni usuwają twoje komentarze lol xd
  • Odpowiedz
Azorek77
Azorek77
19.06.2026, 15:24:38
  • 20
Czytam właśnie, że Trump wymyślił jakąś historyjkę z d--y wziętą, że niby Georgia Meloni go poprosiła o zdjęcie czym wywołał kolejny skandal dyplomatyczny, a włoska administracja odwołała przyjazd do USA. Fajnie, że taki z niego kozak w stosunku do swoich sojuszników. Ciekawe, że tej odwagi brakuje mu w stosunku do Putina czy Xi. Miałem przez ostatnie 2 lata okazję pogadać z ludźmi z różnych krajów na świecie i jedna rzecz zgadzała się
Azorek77 - Czytam właśnie, że Trump wymyślił jakąś historyjkę z d--y wziętą, że niby ...

źródło: IMG_8014

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 19.06.2026, 15:29:42 via Wykop
  • 1
@Azorek77: * Amerykanie i nadwiślaki z Polski
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.06.2026, 12:31:26
  • 785
Batyr znowu poleciał do USA, żeby pluć na polski rząd. Zamiast reprezentować Polskę – jak przystało na prezydenta RP – stoi przed mikrofonami i opowiada, że w Polsce budzi się „antyamerykańska narracja”, która jest „niekorzystna dla Polski i dla Narodu”.

Czyli wprost mówi Amerykanom: „u nas jest teraz antyamerykański rząd, a ja jestem jedynym prawdziwym sojusznikiem”. Przy okazji mówi naszym wrogom: „jesteśmy podzieleni” - a więc słabi.

Za każdym razem, gdy Batyr
donatien-de-sade - Batyr znowu poleciał do USA, żeby pluć na polski rząd. Zamiast rep...

źródło: IMG_7712

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 15.06.2026, 14:18:19 via Wykop
  • 15
Jak Tusk się chwalił, że przekonał Macrona do niespotkania się z nawrockim to klaskaliście uszami...


@Latarenko: link?
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
15.06.2026, 07:42:45
  • 493
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!

Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
codziennaKasia - Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? ...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 15.06.2026, 09:13:08 via Wykop
  • 3
że masz kuchnię z ikea i


@Catmmando: która w sumie nie zawsze wychodzi taniej xD ja w trakcie wyboru kuchni robiłem wycenę też w ikea i cena między stolarzem a Ikea nie była porażająca ( tzn i tak to było zamawiane jakoś 4 lata temu) - a przynajmniej było na wymiar, a nie z blendami na każdym segmencie xD ale fakt, że rozstrzał między stolarzami jest spory i trzeba się
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
15.06.2026, 06:28:43
  • 749
#polityka

Profesur Knur w niemieckim nowym aucie, wypasionym nowym VOLKSWAGENIE?!
Kogo on wspiera?! Czyje interesy reprezentuje? Czyją gospodarkę wspiera ten niemiecki agent?

Do Izery wieprzu!
Warcomx - #polityka 

Profesur Knur w niemieckim nowym aucie, wypasionym nowym VOLKSW...

źródło: image_picker_3178DE3E-5D00-4189-8380-CBB2BC653D1A-5066-000000AACCA58D6F

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 15.06.2026, 06:50:46 via Wykop
  • 4
@Warcomx: niemieckim arteonem ciekawe skąd pieniążki
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy 15.06.2026, 07:12:04 via Wykop
  • 28
@Warcomx: patrz jaki zadowolony z niemieckiej jakości, do tego ten gest hailowania...
stjimmy - @Warcomx: patrz jaki zadowolony z niemieckiej jakości, do tego ten gest hai...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 091146

Pobierz
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
13.06.2026, 08:59:49
  • 36
Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, tym bardziej Pan Prezydent robi to, czego od niego oczekiwali wyborcy.

#polityka #bekazlewactwa
ocynkowanyodpornynahejt - Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, t...

źródło: nawrocc

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 13.06.2026, 10:47:47 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: prezydent Nawrocki oczywiście baza- ja byłem za tęczowym Rafałem o czym wielokrotnie pisałem, ale odkąd prezydent Nawrocki podjął decyzję o blokadzie zbrojeń RP i redukcji kraju nad Wisłą to jestem sercem za nim. Mam nadzieję że zablokuje też ten traktat z Wielką Brytanią
  • Odpowiedz
old_s
old_s
old_s
11.06.2026, 15:56:28
  • 79
#ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka
i to nie są heheszki
old_s - #ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka 
i to nie są heheszki

źródło: HKe4oi1WQAAhyNk

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 11.06.2026, 16:00:38 via Wykop
  • 69
@csth97: @old_s demokracja jest wtedy kiedy prezydent USA zostaje wybrany mniejszą ilością głosów czego nie rozumiesz lewaku?
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy 11.06.2026, 16:50:21 via Wykop
  • 57
@old_s: dlatego nie wiem czemu obywatel RPA i imigrant w USA martwi się tym co sobie robimy w Europie xd
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
11.06.2026, 10:10:48
  • 32
Czy K.Bosak kiedykolwiek przeprosił za prowadzenie przeciwko Polsce działań częściowo zbieżnych z hybrydowymi atakami Rosji na państwo polskie (posługiwanie się fejkami aby podważać zaufanie do polskich służb)?
Czy przeprosił za to, że rozpowszechniał nieprawdziwe informacje o tym, że morderca z Nowego Światu to Ukrainiec i wypuszczał takie sugestie nawet wtedy gdy już ujawniono jego dane?
Wczoraj sprawcę skazano - to prawdziwy polski Polak o mocno prawicowych poglądach.

Czy K. Bosak przeprosił ze rozpowszechnianie nieprawdziwych pogłosek
szurszur - Czy K.Bosak kiedykolwiek przeprosił za prowadzenie przeciwko Polsce działa...

źródło: iled1d8a24_893355777,size,1280x853,crop,0.0000x57.0000x1920.0000x1005.0000,h,978415

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 11.06.2026, 11:06:07 via Wykop
  • 1
@szurszur: co ciekawe Bosak nijak się nie odniósł do informacji internautów, że tenmorderca z Nowego Świat, był powiązany z konfederacją i z nim bezpośrednio
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.06.2026, 07:04:35
  • 272
chłop z miesiąca na miesiąc odpala się coraz bardziej
#polityka #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
splinter96 - chłop z miesiąca na miesiąc odpala się coraz bardziej
#polityka #bekazpr...

źródło: 1000029631

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 08.06.2026, 16:39:05 via Wykop
  • 0
Zastanawiam się, który z KOwców będzie musiał po nich szybko wyjechać za granicę, aby uporządkować swoje prywatne sprawy


@Jan12221: o ironio pisowiec wyjacy coś o wyjeździe zagrajcie xd
  • Odpowiedz
monky
monky
06.06.2026, 10:41:51
  • 3
Co się Piter zagotował to ja nie xD

Ale ma całkowitą rację. Najgorsze oze-sroze, zielony ład-srad, flagi-sragi.. i tak to się kręci, bo my Polacy to w większości barany, które nie pamiętają co było wczoraj. Dlatego te urwy z POPISu od ponad 20 lat tkwią przy korycie i służą każdemu tylko nie własnemu suwerenowi.

monky - Co się Piter zagotował to ja nie xD

Ale ma całkowitą rację. Najgorsze oze-sr...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 06.06.2026, 10:51:13 via Wykop
  • 7
@monky: nieładnie Darek tak PiS szkalować
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
04.06.2026, 09:59:30
  • 41
"Sukcesy" Uśmiechniętego Rządu w tym tygodniu:
- Rozpaczliwa obrona Załeńskiego i jego orderu który mam nadzieję że zostanie jak najszybciej odebrany
- Rozdawanie naszych publicznych pieniędzy nierobom artystom nieudacznikom
- I na deser wisienka zakaz lodów dla dobrych uczniów bo WOKE
No uśmiechnijcie sie Brygada no co wy tacy smutni xddddddddddd
Jak dobrze że jeszcze trochę ponad rok i te wszystkie "demokratyczne" nieudaczniki libo-leftowe zostaną wyrzucone na niechlubny śmietnik historii ( ͡
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 04.06.2026, 11:29:18 via Wykop
  • 4
@Bigolini:

Konstruktywny dialog

Pisz o uśmiechniętym rządzie brygadzie i inne spiny mateckiego
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
03.06.2026, 11:51:39
  • 2
cieszyńskiego kojarzyłam jako w miarę normalnego jak na pisowca, ale finansowanie poręczenia za szmateckiego to kompromitacja
#polityka
KitaxKita - cieszyńskiego kojarzyłam jako w miarę normalnego jak na pisowca, ale fina...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 03.06.2026, 12:04:18 via Wykop
  • 11
@KitaxKita: nigdy się nie nauczycie że nie ma czegoś takiego jak w miarę normalny pisowiec
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy 01.06.2026, 13:45:02
  • 14
#bekazprawakow
#polityka
#polska #heheszki
#bekazpisu
stjimmy - #bekazprawakow
#polityka
#polska #heheszki
#bekazpisu

źródło: 1000105754

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 01.06.2026, 12:50:51
  • 10
Po roku od wybrania jak dla mnie Nawrocki to totalna baza jeśli chodzi o osłabianie państwa nad Wisłą ( weto safe totalna baza) - kompletny szacunek jednak zyska jak zawetuje sojusz obronny z Brytania. Tak czy siak ja jestem zadowolony raz za weto zbrojeń, dwa za weto w.s. uproszczonych rozwodow ( też elegancko uderzył w zwykłych nadwiślaków). Tak czy siak - byłem za tęczowym Rafałem, dziś po redukcji zbrojeń jestem za Nawrockim.
stjimmy - Po roku od wybrania jak dla mnie Nawrocki to totalna baza jeśli chodzi o os...

źródło: 1000105733

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
01.06.2026, 12:53:28 via Wykop
  • 10
@stjimmy: I zaczyna się ta jego mityczna analiza która oznacza zawsze robienie tego co chce pis.
  • Odpowiedz
washington
washington
01.06.2026, 13:10:54 via Wykop
  • 3
@TenXen47: i usrael
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
01.06.2026, 07:35:46
  • 48
Uff całe szczęście że po stronie Arsenalu nikt się nie modlił o zwycięstwo bo Jezusowi przepaliłoby styki.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkatoli #religia
ATAT-2 - Uff całe szczęście że po stronie Arsenalu nikt się nie modlił o zwycięstwo b...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 01.06.2026, 09:33:22 via Wykop
  • 3
@Festiwal_Panczy: ona i inni pisowcy - moje ulubione źródło o tym co się dzieje w USA i jaki trump jest cudowny xD
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
30.05.2026, 05:54:35
  • 136
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.

Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).

Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Krzewiciel_prawdy - Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia...

źródło: 829

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy 30.05.2026, 07:26:54 via Wykop
  • 1
@Krzewiciel_prawdy: mały bagażnik jak na to że potrzebujesz auto rodzinne
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy 29.05.2026, 14:21:28
  • 30
Trochę boli mnie d--a o to że Polska się zbroi i wczoraj podpisano umowy o #safe
Na szczęście Nawrocki sygnalizuje, że możliwe jest weto w sprawie dodatkowegobsojuszu z Wielką Brytanią<3
Ja byłem wobec niego sceptyczny ale odkąd wprowadził tzw. doktrynę Nawrockiego tj. redukcja zbrojeń, osłabienie armii i państwa Polskiego z jednoczesną realizacja interesów #rosja to zmieniam powoli o nim zdanie.
A wy co o tym sądzicie? Popieracie doktrynę

Czy popierasz doktrynę Nawrockiego czyli redukcje armii oraz państwa nadwiślańskiego?

  • Tak, popierałem go w wyborach prezydenckich 27.1% (36)
  • Nie, poparłem Tęczowego Rafała 72.9% (97)

Oddanych głosów: 133

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy
Autor
29.05.2026, 14:24:31 via Wykop
  • 10
@stjimmy: pozdrawiam myślących i otwartych na różne pomysły bez zabobonnych leków
stjimmy - @stjimmy: pozdrawiam myślących i otwartych na różne pomysły bez zabobonnych...

źródło: 1000105365

Pobierz
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy
Autor
29.05.2026, 15:08:29 via Wykop
  • 3
@H_Moody: mowa o mobilnych ołtarzach
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy 29.05.2026, 14:25:59
  • 10
Pozdrawiam myślących i otwartych na różne pomysły bez zabobonnych leków. Polacy dokonali mądrego wyboru i poparli Doktrynę Nawrockiego o redukcji armii i państwa
#bekazprawakow
#bekazpisu #militaria #wojsko #ukraina #nawrocki
#polityka
stjimmy - Pozdrawiam myślących i otwartych na różne pomysły bez zabobonnych leków. Po...

źródło: 1000105365

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qluch
qluch
29.05.2026, 14:29:49 via Wykop
  • 3
@stjimmy:
qluch - @stjimmy:

źródło: FJonpyXVUAEBSI6

Pobierz
  • Odpowiedz
washington
washington
29.05.2026, 14:34:51 via Wykop
  • 1
@stjimmy: jesli chcemy pokoju to musimy byc gotowi na pewne poswiecenia i pan doktur to rozumie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.12.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking