Okultystyczne medium zapisuje pismem automatycznym wiadomość od "istot wyższych". Zapowiadają one, że 13 maja wydarzy się coś, co wstrząśnie światem. Ludzie organizujący seans traktują sprawę poważnie, wykupują miejsca w gazetach publikując informację masowo. Co się wydarzyło? Otóż tego właśnie dnia trójka dzieci (Łucja, Franciszek i Hiacynta) po raz pierwszy widzi "panienkę", opisywaną jako postać płci żeńskiej, około 1 metra wzrostu, noszącą spódnicę sięgającą do kolan, twarz z czarnymi oczyma nie wyrażała żadnej
3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.
@elo345: chłop prawie całą kwotę zarobił w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej - czy jest gdzieś info odnośnie tego czy to ramach gabinetu ( w takiej sytuacji nie widzę żadnego problemu , ma tylu chętnych ), czy też w ramach pracy kontraktowej ?
Według ekspertyzy NIL obecne założenia Ministerstwa Zdrowia doprowadzą do tego, że "już w 2032 roku liczba lekarzy przekroczy prognozowany popyt na świadczenia" - Kurtyna drodzy Państwo. Źródło: oficjalna strona - w linku
@jarypaco:Rozumiem twój punkt widzenia , ale prawda jest taka , że mimo rozwoju AI nie zmienia to tego ile czasu potrzebuje chirurg na to by się wyoperować, a prawda jest taka że te 6 lat to tak naprawdę minimum. poponuję aby zapytać jakiekolwiek studenta czy specializanta czy jest gotowy aby wziąć odpowiedzialność za zdrowie / życie innej osoby w sytuacji kiedy mu się ten czas nauki skróci . Nie tak
100 tyś zł na miesiąc? A co z wizytami za 300 zł za 10 minut? Stawki innych zawodów pożytku publicznego są regulowane np notariuszy, gdzie w ustawie są maksymalne stawki. Czas uwolnić zawód lekarza, zlikwidować izby ograniczające dostęp do zawodu, zwiększyć maksymalnie ilość studentów na kierunkach
Zamówiłem w ciemno i nawet nie mam jak polecić tych zapachów, bo do mnie jeszcze nie dotarły, ale jeżeli ktoś chciałby się poczęstować, bo np. tak jak ja, nie ma możliwości nigdzie stacjonarnie poniuchać, to mogę odlać poniższe zapachy. Wszystkie po 2,0zł/ml (kupowałem po 1,95zł/ml, ale dla łatwiejszych obliczeń lekko podciągnałem:))
Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z przekazów astralnych, channelingów (czyli od istot z wyższych wymiarów), oraz z tak zwanej "Księgi Akashy". < Poprzednia część
@damianooo8: jako, że zupełnie się na tym nie znam to na jakiej zasadzie "odbierający" przekaz wie, że coś jest mu przekazywane przez kogoś a nie jest to jego własna jaźń puszczająca wodze fantazji ?