To Chińczycy uratują europejską motoryzację? Ruszył wyścig po fabryki

Bo jak u Niemca źle to i nas też... no nie do konca.... Chińscy producenci samochodów prześcigają się w wyścigu po europejskie fabryki. W Europie trwa obecnie chińskie polowanie na zakłady montażowe...
z- 2
- #
- #
- #





![BILD: Na niemieckich uczniów wywierana jest presja żeby przejść na Islam [DE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/15f0ceab1cb3a06cd69ac5a7688facce8e78ff8caf9299524c0b1da160870fd0,w220h142.jpg)












A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie
MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ