
JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

Jastrzębska Spółka Węglowa rozpoczęła realizację programu osłonowego, w ramach którego odchodzący pracownicy otrzymują jednorazowo 170 tysięcy złotych. Z programu korzystało już ponad pół tysiąca zatrudnionych, o czym węglowa spółka poinformował w czwartek 28 maja.
z- 80
- #
- #
- #
- #
- #
- #



![Śmiertelny wypadek z udziałem hulajnogi w Kutnie, nie żyje mężczyzna [FOTO] Pano](https://wykop.pl/cdn/c3397993/bc93fb57709f5b940c4a54482e869ab6027e1cefb14944c10f8b71108f139bbc,w220h142.jpg)











