Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lanoly
lanoly

lanoly

Dołączył 13 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2183
  • Znaleziska 1368
  • Mikroblog 815
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

456

Znany ksiądz o reakcji biskupa na orgię: Kpina w wiernych i kapłanów

Pokaż treści 18+

Znany ksiądz o reakcji biskupa na orgię: Kpina w wiernych i kapłanów

Nie można ciągle oskarżać całego świata, że winne są media, gdy nie potrafi się załatwić spraw w swoim środowisku i podjąć zdecydowanych reakcji. Powoływanie kolejnej komisji przez biskupa, która wyjaśni, że "zdarzenia miały całkiem inny przebieg", jest dla mnie kpiną z ludzi mówi w rozmowie z "

Bednar
z
fakt.pl
dodany: 20.09.2023, 20:13:48
  • 86
  • #
    ateizm
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    dabrowagornicza
lanoly
lanoly
lanoly 21.09.2023, 13:38:13 via Wykop
  • 4
@woytas: nie preferencji tylko nie udzielenia pomocy temu co zasłabł
Ataxia
Ataxia
18.09.2023, 09:05:57
  • 1241
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 18.09.2023, 16:55:38 via Wykop
  • 0
@Anakee: utworzenie OFE to był dobry ruch? to był wał i politycy UW do której należał Tusk ja uchwalili.
  • Odpowiedz
lanoly
lanoly
lanoly 19.09.2023, 14:13:10 via Wykop
  • 0
@Anakee: a niech cię zacytuję:
"@Glikol_Propylenowy: OFE to nie afera, to był dobry ruch."
  • Odpowiedz
lanoly
lanoly
lanoly 19.09.2023, 18:37:56 via Wykop
  • 0
@Anakee: człowieku z------i te pieniądze z ZUSU robili reklamy jak to będzie się żyło w dostatku wszystkim na emeryturach. Przez wiele lat zmuszali do płacenia ogromnych prowizji nawet w przypadku osiąganych strat przez fundusze a na koniec z------i te pieniądze, jeszcze nie w całości co prawda ale dokończą pewnie w kolejnej kadencji. To jest chyba afera w której Polacy stracili najwięcej pieniędzy od 90 roku. To jest afera od utworzenia
  • Odpowiedz
lanoly
lanoly
lanoly 20.09.2023, 11:35:39 via Wykop
  • 0
to tak zwane przeniesienie środków jest bezpośrednio związane z afera OFE, to jest jej ciąg dalszy. Nie wiem jak można to traktować odrębnie. Gdyby te pieniądze oddali ludziom na ike to jeszcze mógłbym uznać to za przyznanie się do winy i zwrócenie ludziom przynajmniej części ich własnych pieniędzy ale niestety tak się nie stało.
  • Odpowiedz

348

Koniec świadczeń dla Ukraińców

Pokaż treści 18+

Koniec świadczeń dla Ukraińców

Nic nie jest na stałe dane, tylko na okres trwającego konfliktu zbrojnego i przepisy po prostu wygasną na początku przyszłego roku - powiedział Piotr Müller, rzecznik rządu, w Polsat News. Odniósł się do kwestii świadczeń dla uchodźców z Ukrainy w Polsce.

zdrajczyciel
z
money.pl
dodany: 19.09.2023, 05:47:40
  • 67
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    polityka
lanoly
lanoly
lanoly 19.09.2023, 08:24:09 via Wykop
  • 4
@xqwzyts: jakbyś napisał dziecka to by była dla ciebie ujma na honorze? Rodzice nazywali cię gówniakiem i tak ci zostało czy ty poczatkujasz ta tradycje w rodzinie?

392

Polska utrzymuje embargo na ukraińskie zboże. Biały dom zabiera głos

Pokaż treści 18+

Polska utrzymuje embargo na ukraińskie zboże. Biały dom zabiera głos

Blokada importu ukraińskiego zboża na wewnętrzne rynki przez Polskę i inne kraje jest ich suwerenną decyzją i hipokryzją byłoby, gdybyśmy wymuszali na nich zmianę - powiedział w poniedziałek rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego John Kirby. Jak dodał, USA zależy jednak na powrocie do eksportu zboż

janusz_z_czarnolasu
z
pap.pl
dodany: 18.09.2023, 20:28:57
  • 44
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zboze
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
lanoly
lanoly
lanoly 19.09.2023, 06:54:56 via Wykop
  • 9
@Aster1981: ma to ogromne znaczenie. Gdyby USA użyło swoich możliwości aby otworzyć polskie granice dla ukraińskiego zboża mielibyśmy g---o do gadania.

1056

Ukraina składa skargę. Wśród trzech państw jest Polska - Wiadomości

Pokaż treści 18+

Ukraina składa skargę. Wśród trzech państw jest Polska - Wiadomości

Ukraina złożyła skargę do Światowej Organizacji Handlu (WTO) na Polskę, Węgry i Słowację w związku z przedłużeniem przez te kraje embarga na ukraińskie produkty rolne informuje Reuters.

rysio77
z
onet.pl
dodany: 18.09.2023, 16:54:39
  • 311
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polska
lanoly
lanoly
lanoly 19.09.2023, 06:29:32 via Wykop
  • -4
@Ynfluencer: jeśli uważasz że brak jakiejkolwiek pomocy i blokada transportów militarnych przez terytorium Polski była by lepszym rozwiązaniem to jesteś w błędzie. W dłuższej perspektywie po zajęciu Ukrainy Polska stałaby się kolejnym celem Rosji. Naturalne jest, że państwa ze sobą rywalizują i czym Ukrainie bliżej do Europy tym rywalizacja większa i konflikty interesów. Jednak lepiej się spierać a mimo wszystko robić interesy niż toczyć wojny z sąsiadem.

522

Wstrząsające dane. 61 proc. cierpiących koni z Morskiego Oka ginie w rzeźniach

Pokaż treści 18+

Wstrząsające dane. 61 proc. cierpiących koni z Morskiego Oka ginie w rzeźniach

61% koni z Morskiego Oka zginęło w rzeźniach Fundacja Viva! ustaliła te dane w wyniku wieloletniego śledztwa. Przed zabiciem na mięso w Tatrach prac

echach
z
kronika24.pl
dodany: 16.09.2023, 16:05:45
  • 192
  • #
    morskieoko
  • #
    tatry
  • #
    konie
  • #
    turystyka
  • #
    cierpienie
  • #
    gory
lanoly
lanoly
lanoly 17.09.2023, 06:16:48 via Wykop
  • -3
@SynMichaua: nie zgadzam się, jest lepszy pod wieloma względami. chyba że ty byś wolał orać pole świnią ( ͡º ͜ʖ͡º)
lanoly
lanoly
lanoly 27.07.2023, 08:17:55
  • 0
Przewidywałem że jeszcze w tym roku xpeng będzie po 20$ ale nie sądziłem ze tak szybko.

#xpeng
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....i
konto usunięte 21.07.2023, 14:36:25
  • 0
#gielda ależ znowu dziś wpierdziel na #tesla
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 21.07.2023, 15:07:38 via Wykop
  • 1
@goferoo: ale przynajmniej dolar wysoko
  • Odpowiedz
matigala
matigala
matigala
20.07.2023, 11:04:34
  • 1
Myślicie że dzisiaj odbije w górę?
#tesla #tsla #gielda

Odbije?

  • Tak 21.3% (19)
  • Nie 78.7% (70)

Oddanych głosów: 89

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 20.07.2023, 14:57:09 via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista: spadek do 220 jest całkiem możliwy.
  • Odpowiedz

655

USA. Pomysł, by podatnicy płacili "reparacje" czarnoskórym

USA. Pomysł, by podatnicy płacili "reparacje" czarnoskórym

Administracja burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa proponuje wypłacanie z pieniędzy podatników reparacji czarnoskórym mieszkańcom. Chodzi o sprawiedliwość rasową.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
dorzeczy.pl
dodany: 20.07.2023, 06:14:15
  • 219
  • #
    czarnyhumor
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    usa
  • #
    polityka
lanoly
lanoly
lanoly 20.07.2023, 11:04:55 via Wykop
  • 3
@zdunek89: Biali wrócą do Europy, Indianie przepędzą czarnych do Afryki i wszystko będzie jak dawniej.

705

Będą szybkie deportacje nielegalnych imigrantów. Wielka Brytania zmienia prawo

Będą szybkie deportacje nielegalnych imigrantów. Wielka Brytania zmienia prawo

Projekt ustawy o nielegalnej imigracji, którego celem jest zatrzymanie niekontrolowanego napływu nielegalnych imigrantów do Wielkiej Brytanii, został w nocy z poniedziałku na wtorek ostatecznie zatwierdzony przez brytyjski parlament.

KapitanTorpedal
z
pap.pl
dodany: 18.07.2023, 14:07:37
  • 98
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    prawo
lanoly
lanoly
lanoly 18.07.2023, 18:25:37 via Wykop
  • 17
@dr3vil: może to ma zniechęcić. Wyślą tam kilka tysięcy, wieść się rozniesie a pozostali zrezygnują

647

Piotr Jacoń miał dziadka w UB. Teraz bryluje w TVN

Piotr Jacoń miał dziadka w UB. Teraz bryluje w TVN

Kolejny z TVN.

Djangobango
z
radiogdansk.pl
dodany: 09.07.2023, 09:00:53
  • 205
  • #
    polityka
lanoly
lanoly
lanoly 09.07.2023, 19:22:05 via Wykop
  • 0
@kozman: zaznaczam że mój komentarz nie ma nic wspólnego z głównym wątkiem. jeżeli twój ojciec był rolnikiem to to z tego że prawdopodobnie wiesz jak wygląda żyto i że mleko produkuje krowa a nie mleczarnia.

390

Nie żyją matka i 7-letni syn, którzy wypadli z promu na Bałtyku

Nie żyją matka i 7-letni syn, którzy wypadli z promu na Bałtyku

Nie żyją matka i syn, którzy wypadli z promu na Bałtyku - RMF24.pl - Nie udało się uratować życia kobiety i jej syna, którzy znaleźli się za burtą promu, płynącego w czwartek z Gdyni do Karlskrony. Zapis z kamer monitoringu potwierdza, że 7-letni chłopiec wypadł z promu a na pomoc skoczyła matka.

BornToDie69
z
rmf24.pl
dodany: 30.06.2023, 11:11:56
  • 225
  • #
    tragedia
  • #
    informacje
  • #
    smierc
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
lanoly
lanoly
lanoly 30.06.2023, 15:49:21 via Wykop
  • 21
@holka-kofolka: ubiegłego roku na mazurach wziąłem swoją córkę na plecy i chodziłem trochę skakałem chlupalem fajna zabawa, aż noga wpadła mi w dołek i straciłem grunt (pływać umiem). Córka nie potrafi pływać, wpadła w panikę, zaczęła się na mnie wspinać i mnie topić. Na szczęście miałem przy sobie bojkę. Chciałem zawrócić, 1 metr w zupełności by wystarczyło, niestety nie byłem w stanie przez córkę, która tak wisiała na mnie, że
lanoly
lanoly
lanoly 30.06.2023, 18:26:00 via Wykop
  • 0
@tengo_razones: życie ogólnie jest ryzykowne ale to nie znaczy że trzeba ze wszystkiego rezygnować.
widmo82
widmo82
28.06.2023, 18:18:20
  • 0
#xpeng na oporze i co dalej?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 30.06.2023, 12:04:38 via Wykop
  • 0
@widmo82: eh te wasze luki opory domknięcia. Nie można ot tak kupić za 7$ sprzedać za 14$ ?
  • Odpowiedz

332

Odsiedziała 20 lat za zabójstwo dzieci. Prawda okazała się szokująca

Pokaż treści 18+

Odsiedziała 20 lat za zabójstwo dzieci. Prawda okazała się szokująca

Uniewinniona po 20 latach odsiadki  Australijka, która spędziła za kratami 20 lat za zabójstwo czworga swoich dzieci, została w...

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 05.06.2023, 17:11:29
  • 70
  • #
    sadownictwo
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    australia
  • #
    zabojstwo
  • #
    kobieta
lanoly
lanoly
lanoly 06.06.2023, 05:57:40 via Wykop
  • 0
@mmm00mmm: no to albo by ją wykonali albo nie. jeśli by wykonali to wiadomo była by martwa. jeśli by nie wykonali to by żyła dalej. mam nadzieję że pomogłem.
lanoly
lanoly
lanoly 13.04.2023, 16:01:23
  • 0
Cześć, kupiłem akumulator Green Cell LiFePO4 125Ah 12.8V 1600Wh Litowo-Żelazowo-Fosforanowy

Mam następujące pytanie: posiadam ładowarkę CTEK MXS 5.0.
Ładowarka raczej nie jest dedykowana do tego typu akumulatorów. Czy z powodzeniem mogę jej używać czy powinienem koniecznie kupić nową aby nie uszkodzić i długo korzystać z nowego akumulatora?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

666

Paweł Kukiz ma wystartować z list PiS

Pokaż treści 18+

Paweł Kukiz ma wystartować z list PiS

Paweł Kukiz ma wystartować z list PiS. To już niemal pewne, Paweł Kukiz rusza na wybory razem z Prawem i Sprawiedliwością. Kiedyś gwiazda polskiego rocka, a od kilku lat wzięty polityk, zapewnia nas, że jego relacje z PiS wyglądają wręcz modelowo.

Marcin3005
z
rmf24.pl
dodany: 05.04.2023, 08:06:53
  • 165
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    kukiz
  • #
    pis
lanoly
lanoly
lanoly 05.04.2023, 12:13:17 via Wykop
  • 0
@siepan: nie zrównało. Wiek emerytalny nigdy nie był zrownany. To miało nastąpić dopiero po wielu latach, poczytaj kolego bo głupoty piszesz.
ufix
ufix
30.03.2023, 10:37:48
  • 1
Jak w Maklerze mBanku wykorzystać te prawa poboru TUI? Z tego co widzę mogę je tylko sprzedać....

#tui #gielda
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 30.03.2023, 17:55:16 via Wykop
  • 0
@Samuraj_ze_Spychowa: nie ma się co dziwić. Eh wg mnie warto teraz brać, ale wielu sprzedaje z obawy przed ryzykiem lub zwyczajnie z braku kasy na realizację PP. Sam cześć PP będę sprzedawał na jednym z kont emerytalnych, bo nie mam tam wolnych funduszy na zakup.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19
  • Strona 10 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking