@ramirezvaca gorzka prawda, której nikt nie przyjmuje do wiadomości. Oczywiście, ze masz rację... To jest taka odklejka, zemasakra. Dzbanek wody z plasterkiem cytryny za 30 ziko.... Wtf
Obrona Majtczaka sugerowała, że auto jego ofiar mogło jechać na kole zapasowym. Biegli dokonali oględzin wraku i koła, na którym nie ma śladów mocowania do auta. Adwokat kierowcy BMW zmieniła zdanie: teraz sugeruje, że koło zapasowe mogło zostać podmienione.
@carumus1 ciesz sie, że to wyszło przed ślubem a nie po. W tym momencie oprócz emocjonalnego bagażu nie jesteś jej zupełnie nic winien.. a tak to cyk, 50/50
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala ale jak cena była niższa, to nie mieli jakos problemu wystrzelić stawek w kosmos.. gdzie te “tanie zapasy”, ktore powinni miec? Wiecznie kiedy jest taniej, to jakos ceny nie spadaja, bo maja wiecznie “zapasy droższej”. Czy nie jest to dzialanie na szkodę spolki przypadkiem? Moze trzeba im zmienić mamagera strategicznego
@Nighthuntero z tym paliwem vpower to sobie teraz jaja robi. Od niedawna jest promka “paliwo premium w cenie regularnego” miedzy 14-18 codziennie. No nie przypuszczali, ze cena bedzie centralnie sterowana przez rzad. Wiec teraz w tych godzinach paliwa “premium” nie ma, a nagle po 18tej magicznie sie pojawia z powrotem… ot, taki kapitalizm
Mąkolin na Mazowszu. Pędzące z ogromną prędkością BMW wypadło z drogi, kilkukrotnie dachowało i wpadło do rowu. W środku było 5 osób. Wypadku nie przeżyły dwie nastolatki, lekarze walczą o życie kolejnego pasażera. Kierowca po usłyszeniu zarzutów odzyskał wolność i czeka na wyrok. Podobne przypadki
Uparte bydle agresywnej rasy z kwadratowym łbem postanowiło zagryźć dziadka. Nie przerywa, pomimo odciągnięcia i okładania czym popadnie. Nie wiadomo, jak się to wszystko skończyło dla pogryzionego...
Włączasz sobie telewizor Hisense, chcesz przełączyć kanał i gdy to robisz pojawia się reklama, której nie można przerwać. To nie żart, to się zaczęło dziać.
2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobrze bo $11k/msc ale po tym już miałem troche dość pracy dla innych i postanowiłem pójść all-in i zostać #programista15k na swoim
long-story short, udało się i teraz żyję głównie z moich aplikacji, na screenshocie jedna z nich (slonoise.com), zarabia jakieś $1k+/msc
w szczytowym momencie zarabiałem $8k/m z moich apek, teraz około $2-3k/msc i buduję dalej
#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
źródło: %C5%81ebski_Harry
Pobierzźródło: image_picker_BAFFA7E9-25B5-4113-891F-CB5F53FDBAC3-38903-00000A3D8DB6EB00
Pobierz