Jak się teraz po ludzku używa poczty wp, o2, onet? miałem podpięte takie skrzynki do gmaila i pięknie filtrował spam, ale wyłączyli tę opcję. Teraz podpięcie działa tylko w apce na smartfona, nie działa gmailowy antyspam i ogólnie jest to uprerdliwe. Przekierowanie poczty dalej jest płatne w onecie. To było popularne rozwiazanie więc takie pytanie powinno padać często #email #mail #gmail #poczta #wp
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości. To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡°͜ʖ͡°)
@Aeterna: byłem też. dla mnie superstrings ligę wyżej niż reszta, mimo ze nie zagrali the whip. chciałem koniecznie na nich być. No i mikrofonów nie było słychać i bass taki ze melodyjek tez ledwo co :((
#poznan #podsiadlo #koncert czy warto kupować miejsce na parkingu D na koncert Podsiadły w Poznaniu? Jak wygląda wyjazd? 2 lata temu stałem daleko na Janowickim, teraz chciałbym bliżej, ale pytanie, czy po koncercie nie będę stał godzinę zanim puszczą ruch, żeby wyjechać.
@NoMoRe: 2 lata temu stałem 2,4km od stadionu - 30min spaceru i wyjazd na strzała. Tydzień temu w Chorzowie stałem 1,8km od stadionu 25 min spaceru i godzina w korku i nawet wjazd na autostrade za miastem korek o 1 w nocy
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
@Kingside: największa zaleta google maps to aktualny ruch uliczny i przeliczanie trasy na żywo względem tych warunków. Więc na dłuższe trasy wybieram google maps
@migotanie-komor: 90% problemów z drukarką to problem z komputerem. te 10% to zatkany tusz ( ͡°͜ʖ͡°) ten hapek ze zdjęcia to akurat najtańsze g---o niewarte naprawy by sprzedać na olx za 30zł. Ale urdożnić i dolać tusz można w nieskończoność, nie blokują tego
@Pangia: i to jeszcze wczesny rocznik z migaczami od 125p, nadkolami bez łuków i moja ulubiona wersja z przesuwną grodzią powiększającą pakę lub robiąca go 5 osobowego
Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie zagrożenie na drodze( ͡°͜ʖ͡°) Pewnie właśnie ktoś za wolno w niego wjechał( ͡°͜ʖ͡°) Albo ktoś mu słup na drodze postawił... #motoryzacja #samochody #polskiedrogi
przecież to jakiś debil, troll, na koncie ma same samochodowe baity z tysiącami komentarzy, zdjęcie z usa miejsce zamieszkania oznaczył Los Angeles. stawiam ze przed wyborami uruchomi sie politycznie po stronie wiadomej
Dostalem właśnie 8 maili od #xtb ze ktoś zarejestrował konto na mojego maila (różni się kropką, w gmailu to dziala jak alias). W mailach podane 3 rózne infolinie, dzwonie i rozłącza po przywitaniu xd to jakis fejk?
Ludzie udający, że potrafią jeździć samochodami, mający wymówkę dla każdego swojego czynu, nieumiejący odróżnić chodnika od jezdni. Zdecydowana interwencja funkcjonariuszy policji w reakcji na potrącenie pieszego.
@Elev: wg mnie ktoś prześmiewczo użył tego powiedzenia i teraz żart żyje własnym życiem, tak jak żartobliwe „a nóż widelec” słyszy się już częściej niż same „a nuż”
https://epoznan.pl/news-news-177158-obcokrajowiec_zaczepial_dzieci_pod_poznanska_szkola_i_wciskal_im_cukierki_zostanie_deportowany
#ciekawostki #poznan #policja