Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
prawdziwek

prawdziwek

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54757
  • Znaleziska 2174
  • Mikroblog 52583
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 273
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
6 godz. i 34 min temu
  • 1
Jestem w szoku, jakiś inżynier szukal dziecka za cukierki a poznańska policja szukuje mu deportacje

https://epoznan.pl/news-news-177158-obcokrajowiec_zaczepial_dzieci_pod_poznanska_szkola_i_wciskal_im_cukierki_zostanie_deportowany

#ciekawostki #poznan #policja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 6 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: strach jeść cukierki za granicą bo cię deportują( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
7 godz. i 27 min temu
  • 6
niezle u was sie gubi silniki #poznan
skeeto666 - niezle u was sie gubi silniki #poznan

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 6 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 3
@skeeto666: j----e elektryki
  • Odpowiedz
prawdziwek
prawdziwek 9 godz. i 11 min temu
  • 0
Jak się teraz po ludzku używa poczty wp, o2, onet? miałem podpięte takie skrzynki do gmaila i pięknie filtrował spam, ale wyłączyli tę opcję. Teraz podpięcie działa tylko w apce na smartfona, nie działa gmailowy antyspam i ogólnie jest to uprerdliwe. Przekierowanie poczty dalej jest płatne w onecie. To było popularne rozwiazanie więc takie pytanie powinno padać często #email #mail #gmail #poczta #wp
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek
Autor
8 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
jak używasz tego protona i tuty? przez ich oficjalne apki, thunderbirda, czy miałeś podpięte do gmaila?
  • Odpowiedz
panna_kotta
panna_kotta
16 godz. i 51 min temu
  • 602
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?

Albo w taki...... milion wielokropków.....

Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi

O
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 9 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@panna_kotta: jak pisze zbyt poprawnie to 100% AI ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli zaraz chatgpt specjalnie będzie robił ludzkie błędy....... ,,,,,,
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
13 godz. i 2 min temu
  • 1779
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieparzystokopytny - #takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" ...

źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 9 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@nieparzystokopytny: pewnie plan zagospodarowania dopuszczał tylko to
  • Odpowiedz
horrendous
horrendous
wczoraj, 06:39:02
  • 579
#heheszki
horrendous - #heheszki

źródło: RDT_20260623_212744286391789897515469

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek wczoraj, 11:45:00 via Wykop
  • 0
@horrendous: stary janusz nie wie ze po karmie nie mają kaucji xd
  • Odpowiedz
Aeterna
Aeterna
21.06.2026, 14:27:52
  • 4
Giuseppe Ottaviani ale wczoraj b---ę zaprezentował na #asot. Chryste Panie. Pulsujących przyzwę jak będzie jakiś materiał bo to premierowo grane było.

#trance #upliftingtrance
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek przedwczoraj, 08:46:57 via Wykop
  • 1
@Aeterna: byłem też. dla mnie superstrings ligę wyżej niż reszta, mimo ze nie zagrali the whip. chciałem koniecznie na nich być. No i mikrofonów nie było słychać i bass taki ze melodyjek tez ledwo co :((
prawdziwek - @Aeterna: byłem też. dla mnie superstrings ligę wyżej niż reszta, mimo z...

źródło: IMG_1265

Pobierz
  • Odpowiedz
poison101
poison101
21.06.2026, 19:37:22
  • 1
#skycash ty k---o chcesz żebym płacił abonament za to że płace za parking?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek przedwczoraj, 08:40:11 via Wykop
  • 0
@poison101: da się już wyłączyć abonament w apce.
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
16.06.2026, 18:01:45
  • 58
Miasteczko eksperymentalne quechua
KladzSie - Miasteczko eksperymentalne quechua

źródło: 1000001088

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 17.06.2026, 05:54:50 via Wykop
  • 1
@KladzSie: można w nich spać? :P
  • Odpowiedz
walt_gunner
walt_gunner
16.06.2026, 17:41:56
  • 265
Swoją drogą, jak to jest, że zrobiło się ciepło i zakwitli obrońcy granic? Zimą polskim granicom nikt nie zagraża?
#bekazpisu #polityka #tvpis
walt_gunner - Swoją drogą, jak to jest, że zrobiło się ciepło i zakwitli obrońcy gran...

źródło: 724197450_122140825311074485_7071419060724528705_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 17.06.2026, 05:35:14 via Wykop
  • 0
@walt_gunner: zimą jeszcze gorzej bo bagna w białowieskim parku zmrożone i łatwiej się z białorusi przedrzeć. Ale to zachodniej granicy trzeba bronić.
  • Odpowiedz
NoMoRe
NoMoRe
11.06.2026, 05:55:32
  • 0
#poznan #podsiadlo #koncert czy warto kupować miejsce na parkingu D na koncert Podsiadły w Poznaniu? Jak wygląda wyjazd? 2 lata temu stałem daleko na Janowickim, teraz chciałbym bliżej, ale pytanie, czy po koncercie nie będę stał godzinę zanim puszczą ruch, żeby wyjechać.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 11.06.2026, 08:38:54 via Wykop
  • 0
@NoMoRe: 2 lata temu stałem 2,4km od stadionu - 30min spaceru i wyjazd na strzała. Tydzień temu w Chorzowie stałem 1,8km od stadionu 25 min spaceru i godzina w korku i nawet wjazd na autostrade za miastem korek o 1 w nocy
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 10.06.2026, 11:06:48 via Wykop
  • 0
dziękujący pieszy to pieszy z prawem jazdy.
  • Odpowiedz
Kingside
Kingside
08.06.2026, 19:42:48
  • 0
Ufacie zawsze google maps czy patrzycie wcześniej jak was kieruje i ewentualnie korygujecie trasę ?

#mapygoogle #googlemaps #pytanie #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 10.06.2026, 08:39:12 via Wykop
  • 0
@Kingside: największa zaleta google maps to aktualny ruch uliczny i przeliczanie trasy na żywo względem tych warunków. Więc na dłuższe trasy wybieram google maps
  • Odpowiedz
migotanie-komor
migotanie-komor
migotanie-komor
09.06.2026, 11:09:33
  • 247
#hp #drukarka #poznan
Chyba ktoś już nie miał sił do tej kkkk xd
migotanie-komor - #hp #drukarka #poznan
Chyba ktoś już nie miał sił do tej kkkk xd

źródło: IMG20260609130603

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 10.06.2026, 08:36:22 via Wykop
  • 0
@migotanie-komor: 90% problemów z drukarką to problem z komputerem. te 10% to zatkany tusz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten hapek ze zdjęcia to akurat najtańsze g---o niewarte naprawy by sprzedać na olx za 30zł. Ale urdożnić i dolać tusz można w nieskończoność, nie blokują tego
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
03.06.2026, 20:04:56
  • 566
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
Pangia - ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#cza...

źródło: 1000011370

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 04.06.2026, 05:03:15 via Wykop
  • 4
@Pangia: i to jeszcze wczesny rocznik z migaczami od 125p, nadkolami bez łuków i moja ulubiona wersja z przesuwną grodzią powiększającą pakę lub robiąca go 5 osobowego
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
03.06.2026, 05:17:24
  • 735
Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie zagrożenie na drodze( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie właśnie ktoś za wolno w niego wjechał( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo ktoś mu słup na drodze postawił...
#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie za...

źródło: IMG_20260602_230338

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 03.06.2026, 13:23:30 via Wykop
  • 0
przecież to jakiś debil, troll, na koncie ma same samochodowe baity z tysiącami komentarzy, zdjęcie z usa miejsce zamieszkania oznaczył Los Angeles. stawiam ze przed wyborami uruchomi sie politycznie po stronie wiadomej
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
02.06.2026, 07:13:26
  • 396
#poznan #polskiedrogi
Koner1391 - #poznan #polskiedrogi

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 02.06.2026, 08:35:18 via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
prawdziwek
prawdziwek 01.06.2026, 18:55:19
  • 0
Dostalem właśnie 8 maili od #xtb ze ktoś zarejestrował konto na mojego maila (różni się kropką, w gmailu to dziala jak alias). W mailach podane 3 rózne infolinie, dzwonie i rozłącza po przywitaniu xd to jakis fejk?
prawdziwek - Dostalem właśnie 8 maili od #xtb ze ktoś zarejestrował konto na mojego m...

źródło: IMG_0803

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek
Autor
01.06.2026, 19:19:02 via Wykop
  • 0
@andbatros: a są jakies promki za zalozenie konta? Moze ktos nabija na lewo i potem bedzie dzwonil do mnie zebym kliknal maila z potwierdzeniem
  • Odpowiedz

1455

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Ludzie udający, że potrafią jeździć samochodami, mający wymówkę dla każdego swojego czynu, nieumiejący odróżnić chodnika od jezdni. Zdecydowana interwencja funkcjonariuszy policji w reakcji na potrącenie pieszego.

o__0
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 07:01:32
  • 187
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
prawdziwek
prawdziwek 31.05.2026, 20:06:07 via Wykop
  • 1
@Elev: wg mnie ktoś prześmiewczo użył tego powiedzenia i teraz żart żyje własnym życiem, tak jak żartobliwe „a nóż widelec” słyszy się już częściej niż same „a nuż”
arekrob
arekrob
arekrob
28.05.2026, 17:51:33
  • 2
W #poznan są trzy adresy oznaczone w Google Maps jako Sandomierska 30. I weź tu się umów z kurierem albo wykonawcą... #ciekawemapy
arekrob - W #poznan są trzy adresy oznaczone w Google Maps jako Sandomierska 30. I we...

źródło: 1000016168

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek 29.05.2026, 05:31:36 via Wykop
  • 2
@arekrob: nie przybliżaj mapy bo sie przerazisz
prawdziwek - @arekrob: nie przybliżaj mapy bo sie przerazisz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

prawdziwek jadalny

  • praw dziwek nie respektuję. To jest lampa zboczeńcu.
  • klawisz@policja.gov.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.08.2015

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.05.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.07.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia