
Prof. Jacek Piskozub: Za 30 lat w Bałtyku może nie być śledzi

- Śledź na zachodnim Bałtyku już ma problemy. Na wschodnim jeszcze występuje, ale za dwadzieścia–trzydzieści lat i tam może go zabraknąć - mówi prof. Jacek Piskozub z Polskiej Akademii Nauk.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















![[#pozytywnie] Prezes Portu Gdańsk: Do tej pory przeładowaliśmy 12 mln ton węgla](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1672048917MfSbOOETGGhUdsAN1z2Wr6,w220h142.jpg)

