Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mike100

mike100

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29250
  • Znaleziska 27986
  • Mikroblog 1264
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 3
i-marszi
i-marszi
12 godz. i 13 min temu
  • 112
#ukraina #rosja #polityka
Najśmieszniejsze jest to, że debile nie potrafią połączyć najprostszych kropek. Przed wejściem Polski do Unii Europejskiej kraj był biedny, zacofany i masowo się z niego wyjeżdżało. Każdy, kto miał odwagę i możliwość, szukał lepszego życia na Zachodzie. Nie było tłumów zachodnich turystów, nie było imigrantów zarobkowych przyjeżdżających do Polski - bo po prostu nie było po co. Dopiero dzięki wejściu do UE i
i-marszi - #ukraina #rosja #polityka
Najśmieszniejsze jest to, że debile nie potrafią...

źródło: b54bd9276447e02882a441f7ec8084045f1faf69f81d5057649841bf1ddc6079

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike100
mike100 12 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
Dopiero dzięki wejściu do UE i związanym z tym zmianom gospodarczym Polska wzbogaciła się na tyle, że dziś ludzie przyjeżdżają tu pracować, studiować i zwiedzać.


@i-marszi: tylko że kolesie z "fotki" piszą o czymś innym niż ty, ja tam nie widzę negacji że dzięki UE Polska się unowocześniła a raczej, żal że dzięki dzisiejszej UE nasz kraj zaczyna się "staczać" ¯\(ツ)/¯

Koleś wyraźnie pisze że woli już żyć pod butem
  • Odpowiedz
mike100
mike100 10 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
To weź razem z nim wypierdzielaj do moskwy!


@i-marszi: a dlaczego ja?, to ty chcesz zrobić z UE kacapski chlew, więc sam wypierdzielaj do moskwy, bieda, bezrobocie, bandytyzm, zamordyzm, korupcja "elyt" + mauzoleum Lenina będziesz w raju, ja chcę żyć w UE na którą głosowałem w 2003r i do której wstępowała Polska w 2004r
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
12 godz. i 12 min temu
  • 1
#polityka #konfederacja

Który postulat uda się zrealizować Konfederacji w koalicji z PiS?

  • Proste i niskie podatki 8.1% (3)
  • Powstrzymanie ETS, zielonego ładu 10.8% (4)
  • Znacząca obniżka programów socjalnych 2.7% (1)
  • Calkowity zakaz aborcji, żadnych związków homo 73.0% (27)
  • Powstrzymanie imigracji z krajów 3 świata 5.4% (2)

Oddanych głosów: 37

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike100
mike100 12 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
imigracja będzie jeszcze wieksza. Koperty będą szły jak pociski z karabinu.


@domp12: o nie, teraz pisiory już będą się pilnować, raz już w głupi sposób stracili władzę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
mike100
mike100 11 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
Hej, mam taki fajny most na sprzedaż, okazja.


@KrwawyMag: allegro
  • Odpowiedz
mike100
mike100 11 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
dobry żart, będą się pilnować. Ta jasne, te opasłe knury.


@domp12: oczywiście, nic tak nie boli jak utrata stołka, jestem pewien że teraz będą się już bardzo pilnować ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

512

Posprzątał rzekę w Londynie. Grozi mu 2 lata więzienia

Posprzątał rzekę w Londynie. Grozi mu 2 lata więzienia

Krótko po sprzątaniu Paul dostał list od Agencji Ochrony Środowiska. Jest objęty dochodzeniem za prowadzenie działalności bez zezwolenia. Grozi mu do 2 lat więzienia. Może też stracić pracę jako adwokat środowiskowy

freedomseeker
z
x.com
dodany: 20.06.2026, 10:26:35
  • 74
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    ekologia
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    sadowehistorie
mike100
mike100 20.06.2026, 20:34:51 via Wykop
  • 4
no skoro tak od ręki to zrobił, z wolontariuszami, to raczej cena wygrałby ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WOparachAbsurdu: a co za problem tak ustawić przetarg, by nie wygrał np. wymagane doświadczenie w "branży" minimum 3-5 lat ¯\(ツ)/¯

821

film Citizen Vigilante o imigranckiej przestępczości zbanowany w Niemczech

niemiecki urząd, który przyznaje filmom kategorie wiekowe, odmówił przyznania jakiejkolwiek kategorii wiekowej (nawet 18+) przez co nie może być on wyświetlany w kinach

ray7
z
variety.com
dodany: 20.06.2026, 10:14:58
  • 50
  • #
    film
  • #
    cenzura
  • #
    poprawnoscpolityczna
mike100
mike100 20.06.2026, 18:17:18 via Wykop
  • 3
No to sobie nową Leni Riefenstahl znaleźli, nie ma co :D


@jan_sah: jak widać wyznawcy lewackiego spier... umysłowego boją się nawet Uwe Bolla (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

446

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

15-latek był już wielokrotnie zgłaszany za stwarzanie zagrożenia na ulicach. Miarka się przebrała. Czy uważasz że przekraczających prędkość (na czymkolwiek), należało by tak traktować w również w Polsce.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 19.06.2026, 00:21:19
  • 74
  • #
    austria
  • #
    wieden
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    policja
mike100
mike100 19.06.2026, 19:25:27 via Wykop
  • 0
Podobnie powinni traktować samochodziarzy, koniec z przekraczaniem dozwolonej prędkości przez kogokolwiek szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych


@Zlota44_prawem_nie_towarem: ? no ale za przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na pasach itp. są dla samochodziarzy dość surowe kary
mike100
mike100 19.06.2026, 19:50:43 via Wykop
  • 1
Wcale nie jest tak, że nawet nie są łapani


@fervi: niby dlaczego? jak trafisz na patrol a np. nie ustąpisz na przejściu to z automatu masz "pokutę" 15 pkt. i koło 1000 zł ¯\(ツ)/¯ jak ktoś nakręci twoje tablice jak łamiesz prawo masz "pokutę"

Dziś za to czytałem o kolesiu który na przerobionej hulajnodze pomykał ponad 80km/h i się zabił, gdyby go zatrzymali teoretycznie groziło mu 300zł kary ¯\(ツ)/¯

71

"Pilecki" - fabularyzowany film dokumentalny

"Pilecki" - fabularyzowany film dokumentalny

Film powstał ze zbiórki publicznej (200 tys. zł). Wpłaciło 2000 osób. Państwo polskie odmówiło wsparcia, a jednak w kinach sprzedano 160 tys. biletów.

zwora
z
youtube.com
dodany: 16.06.2026, 12:23:02
  • 20
  • #
    polk
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    historia
mike100
mike100 17.06.2026, 20:13:21 via Wykop
  • 0
Tutaj brauniarze mogą się w-----c.


@sandal: tak z ciekawości a dlaczego mieli by się w-----ć? nie słyszałem by Braun twierdził że katownie UB to były "wakacje".
mike100
mike100 17.06.2026, 20:25:04 via Wykop
  • 2
Film powstał ze zbiórki publicznej (200 tys. zł). Wpłaciło 2000 osób. Państwo polskie odmówiło wsparcia


co nie powinno dziwić, ministrem kultury był zdrojewski z PO, więc nie można od tej ekipy wymagać by dotowała film ukazujący Polaków w sposób pozytywny a tym bardziej bohaterski.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mike100
mike100 17.06.2026, 23:30:41 via Wykop
  • 1
nie slyszałem by Braun od 2022 miał taki ból d--y o pomniki Stalina, jak o pomniki bandery.


@sandal: późno już więc może słabo twój tok myślenia, ale najbliższy pomnik Stalina, Dzierżyńskiego lub innej bolszewickiej gnidy jest w kacapowie, Fjutin i kacapy są naszym wrogiem więc co za sens miała by awantura o pomniki Stalina ? by fjutin po złości zbudował więccej pomików?
Inna sprawa to ukry którzy podobno są sojusznikiem
mike100
mike100 18.06.2026, 17:16:14 via Wykop
  • 0
Do wrogiegu nam kraju chodzi się do ambasady na imprezy?


@sandal: bardzo trafne spostrzeżenia i bardzo zastanawiające, zwłaszcza że ciężko było powiedzieć że Braun jest pro_kacapski, przecież nakręcił "Defilade zwycięzców" a następnie "Marsz Wyzwolicieli". nie jestem wstanie odpowiedzieć skąd ta nagła przemiana i hipokryzja
mike100
mike100 19.06.2026, 19:44:33 via Wykop
  • 1
z Netanjahu nie ma takiego problemu?


@sandal: no ale Netanjahu to żyd więc tu nie ma problemu, z Niemcem też by nie miał ¯\(ツ)/¯

Ciekawi mnie inna rzecz, dlaczego po ataku Rosji na Ukrainie mówi tylko o

271

Posłanka KO twierdzi, że za sytuacje w szpitalach odpowiada PIS.

Posłanka KO twierdzi, że za sytuacje w szpitalach odpowiada PIS.

Natomiast posłanka Lewicy apeluje. "Przestańcie z tym zwalaniem wszystkiego na PiS"

ocynkowanyodpornynahejt
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 20:04:57
  • 46
  • #
    polityka
  • #
    szpitale
  • #
    sluzbazdrowia
mike100
mike100 18.06.2026, 17:29:12 via Wykop
  • 5
@RuchaczSpychacz: Także może zaczniemy rozliczać ich lokalnie?

a kto ma ich rozliczać przecież dyrekcja szpitala z zasady jest nadawana po linii zwycięskiej partii, i zmienia się po wyborach a w mniejszych miejscowościach to już wszystko opiera się na układzikach i jest odgórnie ochraniana ¯\(ツ)/¯ przez elity partyjne.

454

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Chodzi o grupy umundurowanych mężczyzn, którzy zaczepiają i sprawdzają cudzoziemców na warszawskim Dworcu Centralnym.

aleksc
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 16.06.2026, 14:09:27
  • 247
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    imigranci
mike100
mike100 16.06.2026, 18:56:02 via Wykop
  • -1
Brunatna polska coraz bliżej;


@adam-yxz: Brunatna Polska, Niemcy, Francja, Włochy i pomyśleć że to wszystko demokratycznie ¯\(ツ)/¯ dzięki, zidioceniu lewusów ¯\(ツ)/¯ którzy wpadli na pomysł zrobienia z Europy chlewu ¯\(ツ)/¯

Gdy w latach 90tych jechałem do Niemiec to partie w stylu AfD miały mniej niż 1% poparcia i obciachem było głosowanie na nazioli a w zeszłym roku w knajpie w Bawarii, podpita ekipa śpiewała - Die Fahne hoch! Die Reihen...
mike100
mike100 16.06.2026, 19:05:11 via Wykop
  • -2
Dziwne, migranci wykopkom przeszladzaja, ale zwyczaje prawne z subseharyjskiej Afryki


@DuchZoliborza: no wiesz, lewusy próbują zamienić kraj europejski na afrykański, więc i zwyczaje prawne muszą się zmienić i podążać w tym kierunku ¯\(ツ)/¯
mike100
mike100 16.06.2026, 19:26:13 via Wykop
  • 0
lubisz brązowy kolorek co?


@adam-yxz: chyba brunatny a nie brązowy ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie wnikam, no właśnie nie lubię ¯\(ツ)/¯ podobnie jak miliony normalsów w Europie, niestety ale lewusy robią wszytko, by normalsi zatęsknili za hmm die strabe frei den braunen bataillonen, die strabe frei dem sturmabteilungs man

nadejdą lespze czasy gdzie tacy jak ty będą szczekać


lepsze czasy już były
mike100
mike100 16.06.2026, 19:58:10 via Wykop
  • 0
@adam-yxz: no pewnie z nostalgia wspominasz takiego Adolf i kiedy Polaczki do gazu szły co misiu ?


no wiesz, jestem ze Śląska mój dziadek zwiedzał Afrykę z s.flak-abt. 357 a jego brat co został w Bawarii, Francję z elitarnym Pz.Jg.abt. 228 ¯\(ツ)/¯ w rodzinnym familienbuch-u sam reichsverteidigungskommissar Bracht osobiście wpisywał odznaczenia, zasługi i podziękowania - tak że mnie tam poparcie 30% dla AfD a tobie sukces lewicy się podoba.

323

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: 16.06.2026, 05:11:12
  • 94
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
mike100
mike100 16.06.2026, 18:33:50 via Wykop
  • 0
ojej, serio? a wiesz co było 19 września, 1 października, 5 lutego, 19 marca.. nie?


@Endrula83: tak, bo mamy rok 2026, internet itp serio, to taki problem skorzystać z google zamiast obrażać ludzi?
19 września
1356 – Bitwa pod Poitiers: wojska angielskie pokonały Francuzów i wzięły do niewoli króla Jana II Dobrego.
1893 – Nowa Zelandia jako pierwszy kraj na świecie przyznała kobietom pełne
Castellano
Castellano
13.06.2026, 21:52:51
  • 10
przyznaję, że po odejściu z kanału sportowego i założeniu przez stanowskiego kanału zero kibicowałem mu. serio, nawet go czasami broniłem i nie rozumiałem skąd ten hejt. z czasem zacząłem zauważać jego coraz mocniejsze odklejki, stawanie murem za pisem itd. ale "usprawiedliwianie się" w ostatnim filmiku z tego linczu na urzędnika to już była kompletna kompromitacja. porażka po prostu.
tu chłop go zezłomował
#stanowski #kanalzero #kompromitacja #
Castellano - przyznaję, że po odejściu z kanału sportowego i założeniu przez stanowsk...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike100
mike100 13.06.2026, 21:58:49 via Wykop
  • 1
ale "usprawiedliwianie się" w ostatnim filmiku z tego linczu na urzędnika to już była kompletna kompromitacja. porażka po prostu.


@Castellano: Mam podobne odczucia, płaszczenie się przed tą urzędniczą hołotą było żenujące, zwłaszcza że miał całkowitą rację
  • Odpowiedz
mike100
mike100 14.06.2026, 07:10:01 via Wykop
  • 0
który nagrał stanowski a był jawnym atakiem na urzędnika państwowego. wybiórczość?


@Castellano: o czym ty pier.... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) podał jakieś konkretne nazwiska, konkretnie podaj przynajmniej imię, bo ja słyszę o urzędniczym patusie, tak to był atak na urzędniczą patologię a jeszcze gorsza jest wasza pełna nienawiści wojenka plemienna, która mózg wam wypala - zamiast zwalczać takie urzędnicze gnidy, wy będziecie ich bronić bo
  • Odpowiedz
mike100
mike100 14.06.2026, 07:31:34 via Wykop
  • 0
Przecież od oczątku było wiadomo, ze to PiSowska tuba propagandowa pod płaszczykiem "niezależnego dziennikarza".


@Jariii: czyli według twojej logiki, jak ktos piętnuje urzędniczą patologię to jest pisiorem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) a jeżeli wspierasz bandyckie standardy to jesteś "powcem", czyli te dwie baby co za pisiorów błagały w nocy o pomoc mechanika a po wszystkim dopier.... mu mandat, to jakieś wasze POwskie koleżanki partyjne (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■
  • Odpowiedz
mike100
mike100 14.06.2026, 08:31:34 via Wykop
  • 0
W tym wypadku tak. Te przepisy wprowadził PiS. Urzędniczka jeśli nie dałaby mandatu mogłaby odpowiadać przed naczelnikiem US.


@Jariii: serio nie słyszałem by pouczenie zostało usunięte z prawodawstwa, faktycznie patologia na stawkach to wina pisiorów o czym Stanowski wielokrotnie wspomina w filmie.
A nawet na logikę gdyby to co mówisz było prawdą, to zamiast bronić patusów, to odpowiedni minister przy takim medialnym oburzeniu, powinien wystąpić w TV i ogłosić że to wina
mike100 - >W tym wypadku tak. Te przepisy wprowadził PiS. Urzędniczka jeśli nie dałab...
  • Odpowiedz
mike100
mike100 14.06.2026, 19:42:25 via Wykop
  • 0
Raczej średnio, bo skupił się na rozbieraniu urzędniczki i jej batozeniu.


@Jariii: weź się nie ośmieszaj, jakiejś konkretnej, podasz imię tej zagrożonej batożeniem


US nie stosuje pouczeń, mają wymóg wystawienia określonej ilości mandatów. Poza tym to przestępstwo skarbowe, a nie zwykłe jebnięcie się
  • Odpowiedz
mike100
mike100 14.06.2026, 20:00:20 via Wykop
  • 0
wiesz, że w dyskusji nikogo tym nie przekonasz do swojego zdania, a możesz tylko go do siebie zrazić?


@Castellano: wybacz że cie uraziłem, ale następnym razem dopisz że do dyskusji zapraszasz jedynie osoby które się z Tobą zgadzają i z twoimi przekonaniami politycznymi.

Ty założyłeś ten temat z przesłaniem - dojeb..... Stanowskiemu a ja wylewam żale bo znam z obdukcji, jak działają urzędnicy w cywilizowanych państwach jak Szkocja i Niemcy
  • Odpowiedz
mike100
mike100 14.06.2026, 20:19:58 via Wykop
  • 0
Przecież nie podam ci jej imienia i nazwiska, bo go nie ujawnili. Ale Stanowski odpalił się jak p------y.


@Jariii: pewnie każdy, kto ma kontakt z naszymi patourzędasami się odpalił

I tu się mylisz zaniżanie VATu jest przestęptwem
  • Odpowiedz
mike100
mike100 15.06.2026, 20:23:09 via Wykop
  • 0
@Castellano:

po prostu byłem ciekawy skąd ta żółć:)


zrozumiesz jak zaczniesz mieć do czynienia z naszą administracją
mike100 - @Castellano: 
po prostu byłem ciekawy skąd ta żółć:)

zrozumiesz jak zaczni...
  • Odpowiedz

599

Dzień z życia londyńskiej policji

Dzień z życia londyńskiej policji

Progresywność w praktyce.

kami888
z
streamable.com
dodany: 13.06.2026, 23:49:12
  • 105
  • #
    uk
  • #
    policja
  • #
    funny
  • #
    humor
mike100
mike100 15.06.2026, 16:27:28 via Wykop
  • 0
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) hmmm może to jakaś inscenizacja, grupa rekonstrukcyjna itp. u nas np. przebierają się za ZOMO (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1191

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

"It was reported that a 17-year-old girl had been assaulted and suffered a stab injury to her neck. "Officers, some of them armed, attended and a 30-year-old man was arrested shortly afterwards on suspicion of attempted murder.

MagicznyMariusz
z
birminghammail.co.uk
dodany: 13.06.2026, 08:28:24
  • 174
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
mike100
mike100 13.06.2026, 11:06:08 via Wykop
  • 61
W UK piszą, że "Azjata" ją zaatakował. Japończyk czy Chińczyk ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tomasz-aleksander-barania: pewnie jakiś samuraj, opił się sake i latał z kataną ¯\(ツ)/¯
mike100
mike100 13.06.2026, 11:44:10 via Wykop
  • 2
Dla zaintersowanych - sprawca ma Pakistanskie imie.


@Cichy133: pewnie Yasuke al-Takahashi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

99

Ludzie Brauna świętowali w ambasadzie Rosji. Są zdjęcia z kieliszkami

Ludzie Brauna świętowali w ambasadzie Rosji. Są zdjęcia z kieliszkami

Dzień Rosji w ambasadzie tego kraju świętowali dyrektor biura koła poselskiego Konfederacji Korony Polskiej Piotr Heszen i mający wystartować w kolejnych wyborach z list partii Grzegorza Brauna były poseł Mateusz Piskorski, na którym ciąży zarzut szpiegostwa na rzecz Kremla. Heszen opublikował zdj

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 13.06.2026, 09:48:20
  • 44
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    putin
  • #
    szpiegostwo
mike100
mike100 13.06.2026, 11:35:36 via Wykop
  • 2
Co się stało z Braunem, który produkował i reżyserował filmy o zbrodniach ("Marsz wyzwolicieli") czy niecnych działaniach komunistów ("Transformacja - od Lenina do Putina")... by teraz działać realnie na korzyść Rosji, co najwyżej pośrednio?


@MiKeyCo: dużo się na tym świecie ostatnio popier.... w 2022r miał bym prostą odpowiedz, ale dziś mam mieszane uczucia, kur... der onet pisze o zbrodniarzach ale jak żydzi mordowali 50K kobiet i dzieci to jakoś tak

301

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
mike100
mike100 11.06.2026, 19:25:02 via Wykop
  • -1
@Lipathor: bo widzisz Ci posłowie zrzekali się immunitetów za czasów cywilizowanego wymiaru sprawiedliwości, przynajmniej udającego bezstronność i jak widać nie musieli się niczego bać a dziś gdy sądy są we władaniu "bezstronnych" członków "justycji" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■), prokuratura to kolesie na usługach polityków ja się Mencenowi nie dziwię .
mike100
mike100 11.06.2026, 19:36:40 via Wykop
  • 0
chodzi o zasady i nie oszukujmy się, wyrok były śmieszny.


@elo345: ok to wystarczyło przywalić mu jak innym, te 5k zł mandatu, bo poseł za własną zgodą może przyjąć mandat bez robienia szopki w sejmie ¯\(ツ)/¯ a gdyby odmówił to wtedy z pełną pompą, można robić imbę ¯\(ツ)/¯
mike100
mike100 11.06.2026, 19:48:30 via Wykop
  • -2
xD


@Lipathor: serio cieszy cie to że nasz wymiar sprawiedliwości wraca do czasów PRLu albo kacapskiego raju fjutina, zdajesz sobie sprawę co się będzie działo jak za rok, władze przejmą pisiory i kuce?
mike100
mike100 11.06.2026, 20:03:27 via Wykop
  • 0
@elo345: Ale do tego chyba trzeba go pozbawić immunitetu.

nie, nie trzeba, bo poseł za wykroczenie może dobrowolnie przyjąć mandat ¯\(ツ)/¯ i tu jest właśnie sedno czy gdyby się udało odebrać/pozbawić Menzena immunitetu, czy skończyło by się tylko na mandacie - rząd potrzebuje imby w mediach, jutro odpala sie pakt migracyjny ¯\(ツ)/¯
mike100
mike100 11.06.2026, 20:19:37 via Wykop
  • -1
Czy Mentzen zadeklarował, że przyjmie dobrowolnie mandat?


@elo345: a była taka propozycja? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Tu nie chodzi o "Mencena" a o odwrócenie uwagi społeczeństwa
mike100
mike100 11.06.2026, 22:18:37 via Wykop
  • -1
może, ale jak się nie zgodzi, to Komendant musi wystąpić do Sejmu o zgodę i ten właśnie wniosek dziś przepadł.


@Lipathor: ale czy komendant "wystawił" mu mandat?

Ale immunitet zdejmuje się w jednej konkretnej sprawie, jak zabiorą na mandat, to nie można przy okazji postawić innych
mike100
mike100 11.06.2026, 22:27:05 via Wykop
  • 1
w jakim aspekcie niby tam wraca?


@Lipathor: bo widzisz w PRLu jak i dziś, wymiar "sprawiedliwości" miał poglądy polityczne i był na usługach władzy, ¯\(ツ)/¯ po pisorach miało być inaczej miało być normalnie a jest gorzej bo dzisiejsza władza czuje poparcie z Brukseli do łamania prawa.
Ty się cieszysz bo "twoi" biją faszystów a ja się martwię co będzie w przyszłym roku, jakie piekło nam się gotuje
mike100
mike100 13.06.2026, 03:28:49 via Wykop
  • 0
błąd, po wyborach w 2023 przestał mieć poglądy, wcześniej owszem mieli je przez 8 lat.


@Lipathor: ale to ty tak uważasz ze swojej bańki, ja nie widzę żadnej różnicy

Co to za niczym niepoparte głupoty, prosto z Nowogrodzkiej?


nie, UE ma poglądy polityczne i to jest fakt, i jest przyzwolenie na działania które w innym przypadku było by piętnowane (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
mike100
mike100 13.06.2026, 09:18:24 via Wykop
  • -1
albo nie chcesz widzieć


tu nie ma dużej wiedzy, to czy wyrok wydaje kumpel ziobry czy Żurka nie ma tu dla mnie znaczenia, bo faktem jest wymiar sprawiedliwości jest sterowany.
Wracając do Mencena, to na jaką sprawiedliwość może on liczyć, gdy żurek załatwi mu sędziego jakiegoś kod-ziarza (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■
Kam3l
Kam3l
17.10.2024, 20:31:07
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike100
mike100 11.06.2026, 18:47:06 via Wykop
  • 0
@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: moim zdaniem od pkt.3 twój plan nie ma trochę sensu, moja teoria tak na szybko -

3. w zasiedlanych przez dzikich krajach wprowadzamy anarchię, pogromy, gigantyczną przestępczość itd.
4. w tym samym czasie na terenach od Nilu do Eufratu powstaje państwo, nazwijmy je "wielkimi indochinami" :D, ten teren będzie zajmować niewielka populacja, która nie będzie wstanie zagospodarować całości ale
5. w zamian za praktycznie niewolniczą prace, służbę (np. wojskową)
mike100 - @SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: moim zdaniem od pkt.3 twój plan nie ma t...

źródło: GvwielkiAiSBy

Pobierz
  • Odpowiedz
mike100
mike100 13.06.2026, 03:21:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mike100
mike100 13.06.2026, 09:06:24 via Wykop
  • 0
ale obiektywnie taka księżniczka zostanie wyłączona z puli dla rodaków, bo normalny chłop to jednak będzie się brzydził po księciu ;)


@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ale ich to przecież nie obchodzi, tu nie o nasze przetrwanie chodzi a o dopływ "proli" do ich państwa a do tego wystarczy kilkanaście milionów, by było w czym wybierać ¯\(ツ)/¯ jak zacznie im brakować biały, to co za
  • Odpowiedz

477

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Był ostatnio wykop, że Polska wymiera najszybciej od dekad, ale problem jak się okazuje jest globalny! Aż 71% globalnej populacji żyje w krajach poniżej poziomu zastępowalności 2,1. Chiny mają 1.0, Indie 1.94, USA 1.62. Najwyższe w Afryce Subsaharyjskiej: Czad 5.94, Somalia 5.91, DR Konga 5.90.

matixrr
z
visualcapitalist.com
dodany: 11.06.2026, 22:49:06
  • 317
  • #
    swiat
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    europa
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
mike100
mike100 12.06.2026, 04:41:54 via Wykop
  • 0
Wszędzie spada tylko tam zaczął się później i spada wolniej


@Cactushead: ta zaraz mi sie przypomina, kolejny standardowy tekst - islamiści którzy przyjeżdżają do UE w krótkim czasie się laicyzują i przejmują europejskie wartości (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

42

Rekord świata w ilości.. urodzonych dzieci.

Rekord świata w ilości.. urodzonych dzieci.

Kobieta z Ugandy urodziła 44 dzieci (stan na 2024 rok)). 5 razy pięcioraczki 5 razy trojaczki 5 razy bliźnięta i.. 1 raz jedno dziecko xD Ale jak to w krajach trzeciego świata.. pierwsze dzieci urodziła mając 13 lat z mężczyzną starszym od niej o 32 lata. Choruje na hiperowulację.

Akayari
z
youtube.com
dodany: 08.06.2026, 13:11:11
  • 54
  • #
    afryka
  • #
    ciekawostki
  • #
    dzieci
mike100
mike100 12.06.2026, 04:37:08 via Wykop
  • 0
wiecie co jest najbardziej p------e że prawactwo widzi taką patologie i myśli "czemu u nas nie może tak być"


@nobodynobody: e nie, bardziej powalone jest to, że lewactwo widząc taką patologię "myśli" jak ściągnąć tych patusów do swojego (jeszcze) bezpiecznego i nowoczesnego kraju. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

502

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

"Czegoś takiego w Europie wcześniej nie było" - pisze "Frankfurter Allgemeine Zeitung". "Belfast płonie"

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 19:07:38
  • 151
  • #
    irlandia
  • #
    emigracja
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
mike100
mike100 11.06.2026, 22:38:56 via Wykop
  • 31
"Czegoś takiego w Europie wcześniej nie było"


jak to nie a w Paryżu nie tak dawno ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
11.06.2026, 20:27:04
  • 1
Kto bedzie lepszym premierem Polski po wyborach w 2027?

#przegryw

NO POWIEDZ MI KTO TO BEDZIE

  • SLAWOMIR MENTZEN 40.9% (9)
  • GRZEGORZ BRAUN 59.1% (13)

Oddanych głosów: 22

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike100
mike100 11.06.2026, 20:31:04 via Wykop
  • 2
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Jak już cos to Bosak
  • Odpowiedz

332

Cienkowska o dopłatach dla artystów: "Ta ustawa jest testem z patriotyzmu"

Cienkowska o dopłatach dla artystów: "Ta ustawa jest testem z patriotyzmu"

"Bo patriotyzm nie polega wyłącznie na pamięci o bohaterach przeszłości. Patriotyzm polega również na odpowiedzialności za tych, którzy Polskę tworzą dzisiaj. Za poetkę, która pisze współczesnym językiem o naszych doświadczeniach. Za muzyka, który promuje Polskę na świecie. Za animatora kultury"

cepheus
z
facebook.com
dodany: 11.06.2026, 13:10:56
  • 70
  • #
    polska
  • #
    cienkowska
  • #
    polityka
  • #
    polska2050
  • #
    artysci
mike100
mike100 11.06.2026, 20:13:22 via Wykop
  • 11
Bartosz Walaszek - utalentowany artysta starego pokolenia, przygrywa na chałturach jako Figo albo Fagot


@MiKeyCo: łap + za wieszcza, który żadnej pracy się nie boi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
mike100 - >Bartosz Walaszek - utalentowany artysta starego pokolenia, przygrywa na ch...

źródło: GvwwalaielkiAiSBy

Pobierz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking