@Bestia_z_Jellystone: kłamstwo, manipulacje i obelgi to dla Ciebie wolność słowa? Ładnie masz nawalone w głowie. TVP za PiSu to była coś. Ta dzisiaj większą do nich nawet się nie umywa, ale nadal boi, że niektóre osoby pracują w TVP (jak arcykapłanka). Co by nie mówić, ale podejrzewam że Jaś kapela ma większy dorobek artystyczny niż ty :P ale i tak walić go za to że teraz jest freakiem i nie
Polski system ochrony zdrowia nie złapał zadyszki - on zaczyna się załamywać. Kolejki pacjentów, czas oczekiwania na diagnostykę i leczenie są coraz dłuższe. Na niektóre świadczenia czeka dziś nawet dziesięciokrotnie więcej pacjentów niż trzy lata temu.
Rasistowskie wyzwiska, homofobia, ksenofobia, gnębienie Ukraińców uciekających przed wojna, antysemityzm, neo-nazisci na stadionach, kampanię polityczne oparte na nienawisci do wybranych grup społecznych - HEHE I DOBRZE WRESZCIE KTOS MOWI PRAWDE!!
Ktoś napisze "piękny widok" - KURŁAAA GDZIE JEST POLICJA MOJE UCZUCIA ZOSTALY URAZONE!!
To nie jest żart, tylko przykłady z Czarnej Księgi wydatków publicznych 2026: 61,5 tys. zł za siłownię postawioną w błocie w Ignatkach-Osiedlu, co najmniej 220 tys. zł na szukanie podsłuchów u marszałka Małopolski i 7,5 mln zł na obwodnicę Bolesławia, którą po kilku miesiącach zamknięto, bo stanęł
@SaintWykopek: ja kiedyś myślałem, że z tego wyrosnę. Mija 30 lat i ciągle oglądam, ale się nikomu do tego nie przyznaje :D jak ktoś wie, to znaczy że mu ufam :D
Mary Kenney z Insomniac Games - obrończyni Sweet Baby Inc, która uważa, że trzeba poruszyć każdą dźwignię żeby wpychać agendę LGBTQ+ do gier. Chyba Wiedźmin 4 będzie 'nieco' inny niż poprzednie części.
Kasia Babis, lewacka osoba publicystyczna i streamująca krytykuje inicjatywę poszukiwania nielegalnych imigrantów i porównuje przestępców przebywających nielegalnie na terytorium Polski do Żydów ukrywających się w czasie Holokaustu. Jak można być aż tak odklejonym?
"Kiedy dyskusja o prewencji molestowania sprowadza się do żarcików o sypianiu z wykładowcami, wiedz, że czytasz Magdalenę Czyż. Tyle kwiatków jest w półświatku. Skandaliczny pfe!lieton Magdaleny Czyż"
@dybligliniaczek: Dokładnie. Widać, że on chce się bić dla swojej pańci. Jeszcze ta debilka stoi koło kolesia z kosą 3 m i myśli, że typ jej nic nie zrobi, bo powie magiczne "ja Cie nagrywam". Co to nowe "it's a prank bro" xD
#p0lka
źródło: 1000072992
Pobierz