Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
finch88
finch88

finch88

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2454
  • Znaleziska 314
  • Mikroblog 2140
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
KondorMcGregor
KondorMcGregor
18 godz. i 18 min temu
  • 115
Jestem na wakacjach w Grecji i w tutejszych restauracjach jacyś nienormalni ludzie pracują, normalnie za darmo wodę do posiłku podają, jeszcze pytają czy może być gazowana
#gastronomia #heheszki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 16 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@KondorMcGregor: no i widzisz, cały kraj aż zbankrutował...
  • Odpowiedz
finch88
finch88
finch88 18.06.2026, 08:25:57
  • 2
I takiej samej sprawiedliwości jak w Moskwie życzę Tel Awiwowi...
#ukraina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
16.06.2026, 15:59:04
  • 115
Czy Konfopis potępił Rosję za strzelanie do ludzi wypoczywających na jachcie na wodach terytorialnych Wielkiej Brytanii czy nadal tylko straszą Polaków mityczną napaścią Bandery/Ukrainy na Polskę.

#ukraina #wojna #polityka #bekazkonfederacji
mike-johnston - Czy Konfopis potępił Rosję za strzelanie do ludzi wypoczywających na ...

źródło: 1000041176

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 16.06.2026, 16:41:19 via Wykop
  • 1
@mike-johnston: to nie były wody terytorialne WB.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
11.06.2026, 05:36:53
  • 236
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?

Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.

Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.

Kiedy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 11.06.2026, 07:26:58 via Wykop
  • 0
@markus666: zupełnie bez powodu... Xd
  • Odpowiedz
monter_wolter
monter_wolter
04.06.2026, 05:42:49
  • 75
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Oglądają razem GP Monaco. Kiedy chłopak nie chce oglądać albo przysypia podczas rajdu, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do GP Monaco.
#f1
monter_wolter - W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i prz...

źródło: kubica_470_renault_monako_zakret_2010

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 04.06.2026, 07:01:36 via Wykop
  • 56
@MD13: jakby Ci to powiedzieć...
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
03.06.2026, 07:13:11
  • 468
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bosak #bekazpisu #konfederacja #lata90
Bosak woli oddać dziecko do domu dziecka, niż pozwolić żeby je wychowały dwie kobiety.
Gdyby takie prawo istniało w latach 90', to lekko 1/3 dzieciaków by tam wylądowała, dlaczego?
Bo ogrom dzieci był wychowany PRZEZ DWIE KOBIETY, a dokładniej mamę i babcię, o tym już się dziwnym trafem nie mówi.
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 03.06.2026, 07:50:22 via Wykop
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
03.06.2026, 05:17:24
  • 735
Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie zagrożenie na drodze( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie właśnie ktoś za wolno w niego wjechał( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo ktoś mu słup na drodze postawił...
#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie za...

źródło: IMG_20260602_230338

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 03.06.2026, 06:21:01 via Wykop
  • 40
@PijeWodePoPierogach: ogólnie ten gość robi z siebie debila praktycznie każdym postem na LinkedIn.
  • Odpowiedz

16

Od lipca twój nowy samochód będzie śledził twoje oczy. Tak działają systemy ADDW

Od lipca twój nowy samochód będzie śledził twoje oczy. Tak działają systemy ADDW

Od lipca 2026 roku unijne przepisy z General Safety Regulation (GSR) wprowadzają w nowych samochodach obowiązkowe system

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 30.05.2026, 16:31:28
  • 26
  • #
    kierowcy
  • #
    drogi
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    motoryzacja
  • #
    uniaeuropejska
finch88
finch88
finch88 01.06.2026, 16:11:26 via Wykop
  • 3
W sumie to ciekawe jak zadziała jak mam zeza
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1990
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 28.05.2026, 18:52:10 via Wykop
  • 1
@piwakk: Przecież było Seat Cupra zanim Cupra stała się osobną marką
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.05.2026, 08:18:32
  • 172
Tymczasem staropolskie powiedzenie mówi, że jak Sasin coś powie to jest dokładnie odwrotnie XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Tymczasem staropolskie powiedzenie mówi, że jak Sasin coś powie to...

źródło: IMG_7628

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 28.05.2026, 09:00:17 via Wykop
  • 4
@codziennaKasia: yyy, jestem prawakiem, pomysł zusu dla tych miernot jest dla mnie debilny, a chodzę do teatru i muzeów. Czy muszę przejść na lewicę, gdzie są ci bywalcy przybytków kultury?
  • Odpowiedz
finch88
finch88
finch88 26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
26.05.2026, 05:55:34 via Wykop
  • 758
@finch88: nie da się czytać takich wysrywow, chyba żeby zapłacili dla jego 10 zł
  • Odpowiedz
Famine
Famine
26.05.2026, 05:59:42 via Android
  • 1203
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WstretnyOwsik
WstretnyOwsik
23.04.2026, 05:46:37
  • 54
#epstein

Ten Polski zespół ds. Epsteina już coś ustalił? Czy tylko wysokość diety za udział?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 23.04.2026, 06:13:47 via Wykop
  • 31
@WstretnyOwsik: o Ty prawaku wstrętny
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
23.04.2026, 05:04:31
  • 3
#ankieta #netflix #hbogo #disneyplus #primevideo #skyshowtime #appletv

Mam dla Was ankietę, której wyniki przydadzą mi się do absolutnie niczego. i dlatego myślę, że tym bardziej warto poświęcić te kilka sekund na wybranie stosownej opcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ilu platform VOD i streamingowych korzystasz i w jaki sposób?

  • Mam stałą subskrypcję kilku serwisów 36.0% (68)
  • Mam jedną, bo i po cholerę więcej? 20.1% (38)
  • Biorę na miesiąc różne, aby obejrzeć ich hity 5.8% (11)
  • Bogaty jestem, wszystko subskrybuję! 4.2% (8)
  • to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i.. 33.9% (64)

Oddanych głosów: 189

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 23.04.2026, 06:13:09 via Wykop
  • 6
@patryk-wuwuw: https://piratelol.ytmnd.com/
  • Odpowiedz
finch88
finch88
finch88 21.04.2026, 07:06:22
  • 1
Coś taki ściekły od rana @Berkel_88?
#bekazlewactwa
finch88 - Coś taki ściekły od rana @Berkel_88? 
#bekazlewactwa

źródło: 1000065641

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkel_88
Berkel_88
21.04.2026, 12:29:06 via Android
  • 0
@finch88: po nocce z kolchozu wróciłem
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
20.04.2026, 06:09:27
  • 155
#polityka #nazizm #prawactwo #ludobojstwo #holocaust
Tak tylko przypominam, nigdy więcej nazistów
Aldona_Lipska - #polityka #nazizm #prawactwo #ludobojstwo #holocaust 
Tak tylko przyp...

źródło: IMG_20260420_080722

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 20.04.2026, 07:49:42 via Wykop
  • 3
@Aldona_Lipska: ten pierwszy od góry to też polski nazista?
  • Odpowiedz

345

Tor Poznań wznawia działalność

Tor Poznań wznawia działalność

Główny Inspektor Ochrony Środowiska wstrzymał wykonanie decyzji o zamknięciu obiektu. To efekt wniosku złożonego przez Automobilklub Wielkopolski. Decyzja o wstrzymaniu działaności toru nie będzie na ten moment realizowana.

Mododzyglizda
z
facebook.com
dodany: 15.04.2026, 17:51:43
  • 74
  • #
    poznan
  • #
    motomirko
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    motocykle
finch88
finch88
finch88 16.04.2026, 06:39:16 via Wykop
  • 2
@DzikWesolek: A po co ci nieczynne od wielu lat lotnisko w centrum miasta? Kraków Czyżyny to nie London City xd
Rst00
Rst00
14.04.2026, 05:50:15
  • 1593
Po materiale TVN Uwaga można wysnuć następujące wnioski:

Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 14.04.2026, 06:45:22 via Wykop
  • 18
@Rst00: roki go pewnie ułaskawi, jest bardzo duże poparcie społeczne w wyrwaniu chwastów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
14.04.2026, 05:28:01
  • 117
Patrzę czasem na swoje rzymskie monety i myślę, przez ile rąk musiały przejść, przez ile krajów, wojen, pożarów, rabunków i przypadków, żeby ostatecznie trafić do faceta ze wschodu Polski.

Nie chodzi nawet tylko o samą wartość kolekcji. Bardziej o skalę czasu. Gdy bito część tych monet, mojego miasta jeszcze nie było. Imperium Rzymskie żyło, handlowało, biło srebro i brąz, a miejsce, w którym dziś siedzę, było dla tamtego świata kompletnym końcem mapy albo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88 14.04.2026, 06:42:35 via Wykop
  • 1
@JWRJWR: po przeczytaniu książek o Wespazjanie kupiłem sobie jedną monetę i trzymam w portfelu 😁
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking