Wpis z mikrobloga

  • 820
@n0xx: gość też, wie że chłop coś ma w torbie, wie że chce to wyciągnąć, wie że może to być 'baton' ale i tak namawia gościa do spuszczenia sobie #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 860
@czteryrowery: #!$%@? akcja, trudno się połapać kiedy on ten nóż wyjął. Nauczka na przyszłość, żeby w takich sytuacjach odpuszczać. Gościu w białym nawet jak miał racje to mógł się wycofać, na filmiku to on jest agresorem. Chciał się popisać przed dziewczyną to mu szczurek wsadził nóż kuchenny między żebra.
  • Odpowiedz
  • 381
@piekuo: Niepotrzebnie w ogóle dążył do konfrontacji nie wiedząc co typ ma w plecaku, może na przyszłość się nauczy, że lepiej sobie dać spokój niż ze świrami szukać rozrywek.

U mnie też taki #!$%@? na rowerze jeździł, zaczepiał ludzi z pytaniem gdzie dojechać tam i tam i nagle wyjmował gaz i #!$%@?ł ludziom po twarzy - #!$%@?ńców coraz więcej...
  • Odpowiedz
@rtone: Jak informuje dziś policja, do awantury doszło, gdy jadący rowerem 24-latek potrącił psa spacerującej pary. Właściciel psa zwrócił uwagę rowerzyście, pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. W pewnym momencie rowerzysta rozpylił gaz w kierunku mężczyzny, a następnie uderzył do kilkakrotnie ostrym narzędziem, po czym uciekł.

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/policyjna-oblawa-z-udzialem-antyterrorystow-po-ataku-nozownika-na-ruczaju-wyskoczyl-z-okna-z-nozem-w-reku_57163.html
  • Odpowiedz
@czteryrowery też byłem w podo niej sytuacj miesiąc temu, byłem w moim mieście na wieży widokowej i w pewnym momencie jakieś dzieci izaczęły rzucać we mnie kamieniami a gdy zwróciłem im uwagę ojciec skoczył do mnie z pretensjami. Gdybym miał noz sam nie wiem jak bym się zachował, być może byłbym na miejscu tego gościa teraz.
  • Odpowiedz