@ShpxLbh: doszedłem do tego, że robię za mało beztlenowych treningów, ogólnie dopiero zaczynam plan (jestem po pierwszym tygodniu), pierwsze sprinty pojawiają się w okolicach następnego, ale ja planuję już jutro, bo czuję moc :D
Kto przez ostatnie tygodnie zaleczyl ból barku i już cieszył mordę? No ja. Kto dziś robił podciąganie w superserii z incline press? No też ja. Bark tak bardzo roz*ebany RiP [*] #silownia
W sumie już się pogodziłem, że nie będę robić do końca życia wyciskania na płaskiej. Coś mi dziwnie przeskakuje i czuję dyskomfort. Za to na incline hantlami lata 2x50 jak gdyby nigdy nic xd
"Mam trochę żalu do kobiet, które radziły mi na grupie i do mojej terapeutki." - tak zaczyna się list czytelniczki pewnego portalu informacyjnego. Ciekawa odmiana odmiana "der" Onetu? Na pewno nie można zarzucić im pchania jednej narracji. List jest przestrogą przed pochopnymi decyzjami.
Tak właśnie skończył się mój 12 letni związek. Po wizycie u terapeutki, moja ex stwierdziła, że się dusi w związku, a ja nie spełniam jej oczekiwań. Odeszła z sobie tylko znanych powodów, zostawiając mnie z poczuciem ogromniej rozpaczy, bezsilności i pustki. Pół roku byłem totalnie na dnie, depresja, ciągła gonitwa myśli, kortyzol wyj*bany w kosmos. Nie byłem w stanie wykonywać podstawowych czynności. Jakimś cudem nie w------i mnie z roboty. Myśli miałem różne
@turbosowa: słuszne nastawienie, trzymam kciuki @cezary_cezary: całe życie staram się być lepszą wersją siebie. U nas było tak, że decyzja została podjęta nie na podstawie rzeczywistych faktów dotyczących naszego związku, tylko chwilowych impulsów i emocji. Gdy emocje opadły mogła na chłodno skalkulować bilans zysków i strat. Dla mnie od początku było jasne, że popełnia błąd, ale nie dało się z nią porozmawiać, była w jakimś amoku. @marcik321
Można powiedzieć, że do niedawna miałem wszystko i czułem się szczęśliwy. W okolicach 31 urodzin wszystko się posypało. Straciłem najważniejszą osobę i rzeczy na które pracowałem całe życie. Ze szczęścia i nadziei w totalna rozpacz i dezorientację. Nie było tak, że to szczęście było mi dane. Zapracowałem na nie, a po drodze życie mnie trochę poturbowało. Próbuję być twardy, robić co do mnie należy i wykrzesać odrobinę nadziei. Ale są takie dni
@MisiekD: z mojej obecnej perspektywy wyglądało to tak, że związek zupełnie stanął na głowie, nie było równorzędnego traktowania, partnerstwa. Starała się wszystko kontrolować, traktowała mnie protekcjonalnie, wręcz pogardliwie. Wg jej mniemania ja nie byłem w stanie zrozumieć jej punktu widzenia, a moje przemyślenia były traktowane na zasadzie "przecież to oczywiste".
#nerwica #neet jeszcze w 2021 bym nie pomyślał o tym jak miałem praktyki w hotelu, ale teraz w 2024 pogłębiło mi się na tyle że boje się iść do pracy gdyż główna myśl moja byłaby taka ze boje się że przez napięcie w ciele i pobudzenie nie dałbym rady funkcjonować, a i sama myśl że tam ide przyprawialaby mnie o skurcze w brzuchu. Co najlepsze zastanawiam się jak
@Alvarez17: metoda małych kroczków, godzisz się na początkowe porażki i mimo wszystko brniesz do przodu, to jak mięsień, który musisz wypracować. Za rok będziesz nowym człowiekiem.
Cześć, szukam sposobu na odciążenie nadgarstków przy unoszeniu bokiem. Widziałem ostatnio na siłowni, ktoś miał takie opaski na nadgarstek, do których można było przyczepić linkę wyciągu. Ktoś kojarzy jak to się nazywa, albo gdzie to można kupić? Thank you from the mountain. #mikrokoksy
@N0vember: zaczynają się pojawiać u mnie objawy zespołu cieśni nadgarstka, drętwienie dłoni w nocy, mam wrażenie, że nasila się to po treningu, w którym robię wznosy bokiem.
Ewidentnie było widać, że Arek nie chce prać publicznie brudów i dlatego twardo powtarzał, że się rozmyślił i jest zadowolony ze swojego wyboru. A tekst, że rusza na łowy to był zdecydowanie panczlajn w kierunku dziewczyn, które chwilę wcześniej powiedziały, że gdyby go lepiej znały to by do niego nie napisały #rolnikszukazony
Mirki posiadające #domowasilownia, macie jakiś patent na zabezpieczenie sciany przed przypadkowym uderzeniem sztangą? Możecie polecić jakieś gumowe naklejki albo coś w tym stylu? #mikrokoksy #silownia
Co myślicie o bieganiu i siłowni po 3 razy w tygodniu z jednym dniem przerwy (niedziela). Siłowo cwicze od roku i są nawet duże efekty, ale od 2 tygodni polubiłem bieganie i zastanawiam sie jak to sensownie połączyć. Treningi siłowe to fbw skupiające sie na najwazniejszych cwiczeniach z wolnym ciezarem, okolo 6 cwiczeń na trening. Bieganie to 30min, 45min i 60min na niskim tętnie, żeby zbudować baze. Największe wyzwanie to objetnosc kaloryczna.
Lajtowo da radę. Ja robiłem 4 x w tygodniu siłka, 3 x bieganie i 2 x ścianka wspinaczkowa. Moja rada, nie patrz za bardzo na kalorie, wręcz znajdź coś czym będziesz je mógł podbić. Ja na potęgę jadłem owsiankę z kajmakiem, bułeczki maślane, kanapki z masłem orzechowym i dżemem, żelki. Tu trochę więcej opisałem https://wykop.pl/wpis/71665355/rok-roznicy-jednak-najwieksza-zmiana-zaszla-wewnat#253410685
Hej udało mi się wygrać 24 godzinny bieg z przeszkodami 145 km ponad 340 przeszkód. Przez ostatni 19 miesięcy trenowałem bardzo ciężko by to osiągnąć. Pod koniec marca 2022 miałem problem by przebiec 5km bez przerwy.
źródło: 1000005313
Pobierzźródło: 1000005312
Pobierz