Aż mnie nosi żeby wrzucić swoje wypociny na mirko bo nie mogę czasem jak czytam tę propagadnę. A moim triggerem było to:
Z polski sie juz nie ucieka zachod zaczyna nam zazdroscic
Polska biznesowo to dalej niestety dno - prawdziwie polskich produktów jest tutaj jak na lekarstwo. Montujemy wszystko wszystkim jak leci, ale nie potrafimy nic zbudować. A jak już coś się w tej Polsce uda to ta ekipa która rządzi postanowi to rozmontować
Z polski sie juz nie ucieka zachod zaczyna nam zazdroscic
Polska biznesowo to dalej niestety dno - prawdziwie polskich produktów jest tutaj jak na lekarstwo. Montujemy wszystko wszystkim jak leci, ale nie potrafimy nic zbudować. A jak już coś się w tej Polsce uda to ta ekipa która rządzi postanowi to rozmontować































źródło: obraz
Pobierz