#klimatyzacja #nieruchomosci
Czy na prawdę nie mogę zamontować sobie klimy w boku od dewelopera oddanym w 2023r bez zgody wspólnoty? Posiadam balkon więc jednostka stałaby na balkonie a nie wisiała na elewacji. Ale na grupie ktoś miał ból d--y o przewiercenie ściany ze elewacja straci gwarancję. Przerabiał już ktoś ten temat?
Czy na prawdę nie mogę zamontować sobie klimy w boku od dewelopera oddanym w 2023r bez zgody wspólnoty? Posiadam balkon więc jednostka stałaby na balkonie a nie wisiała na elewacji. Ale na grupie ktoś miał ból d--y o przewiercenie ściany ze elewacja straci gwarancję. Przerabiał już ktoś ten temat?










Chciałbym kupić dom w stanie deweloperskim i znalazłem spoko ofertę. Technicznie dom spełnia moje oczekiwania, ale jest pewien temat prawno/notarialno/formalny. Sytuacja wygląda tak: deweloper X zbudowal dom na kredyt w 22, sprzedaż siadła i postanowili pozbyć się po kosztach żeby zejść z kredytu. Kupiła to spółka (może to ważne że międzynarodowa ale szczegółów nie znam) związana z nieruchomościami Y i sprzedaje po cenie rynkowej. W celach uniknięcia wykazania straty w spółce
@PanKapibara: Może byla spisana pożyczka od udzialowca i zamiast spólka wyplacać kasę, zapisali jej w ramach pożyczki dom do