Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rainmaker97

Rainmaker97

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13266
  • Znaleziska 24
  • Mikroblog 13242
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 1
Rainmaker97
Rainmaker97 14.06.2026, 11:36:31
  • 11
Czy to jest jeszcze Afryka? Aż 10 z 11 graczy Maroka w meczu z Brazylią to byli zawodnicy urodzeni poza granicami tego kraju! Mamy dobitny przykład tego, że Maroko i reszta Afryki upada. Tak się kończą rządy politycznej poprawności i otwartych granic.
#pilkanozna #heheszki #mundial
Rainmaker97 - Czy to jest jeszcze Afryka? Aż 10 z 11 graczy Maroka w meczu z Brazylią...

źródło: IMG_7951

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit
14.06.2026, 12:05:46 via Android
  • 0
@Rainmaker97

Ciekawe co by Hiszpania dała żeby teraz Hakimi u nich grał.
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 13.06.2026, 19:20:28
  • 1
wypuścić takie g---o i krzyczeć za nie 200zł to jakieś robienie z klienta debila
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13.06.2026, 19:24:31 via Wykop
  • 9
@Rainmaker97:
Chyba zły tag dałeś, kolego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
13.06.2026, 12:29:40
  • 13
Ktoś chętny na nieprzydatne zasoby ludzkie?

#antykapitalizm #praca #pracbaza #januszebiznesu #bekazlibka #gospodarka
ukojenie - Ktoś chętny na nieprzydatne zasoby ludzkie?

#antykapitalizm #praca #pracb...

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 13.06.2026, 12:51:41 via Wykop
  • 14
@ukojenie: a konfiarskie zwierzęta dalej beda za pare lat drzeć ryja że wzrost przestępczości to wina lewactwa, tuska i ursuli von der leyen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
_RaveN
_RaveN
02.06.2026, 10:51:25
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 02.06.2026, 12:52:33 via Wykop
  • 7
@_RaveN: dokładnie tak, wincyj prawicowych neoliberalnych partii, Polacy wytrzymają
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 01.06.2026, 12:19:43
  • 1155
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
Rainmaker97 - To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działa...

źródło: IMG_7825

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97
Autor
01.06.2026, 12:57:56 via Wykop
  • 90
@andbatros: no co Ty stary, zatrudnienie ludzi na cywilizowanych warunkach nie musi oznaczać, że ceny usług pójdą 10x. Wystarczy, że chytry pan Rafał zamiast wielkiego jachtu kupi sobie tym razem jakąś bieda panamerę i wszyscy będą zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Hiszpanii rząd potrafił wziąć za mordę Glovo i dać im 80mln kary za podobne machlojki i jakoś firma nie upadła, a ceny również nie
  • Odpowiedz
michal-panicz
michal-panicz
30.05.2026, 19:05:37
  • 694
Przypominam, że PSG zaczęło zdobywać Ligę Mistrzów po odejściu tego pana, który przeszedł do Realu właśnie po to żeby zdobyć Ligę Mistrzów xD #mecz
michal-panicz - Przypominam, że PSG zaczęło zdobywać Ligę Mistrzów po odejściu tego p...

źródło: 496

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 30.05.2026, 19:06:33 via Wykop
  • 4
@michal-panicz: pozbyli się największego toxica w szatni i mąciciela to zaczęli wygrywać, proste
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 22.05.2026, 18:08:14
  • 9
Doktór Mentzele wpadł ostatnio na genialny pomysł na rozwiązanie kryzysu demograficznego, a mianowicie powinniście pić a-----l!

– Często się młodzi ludzie mnie pytają, co oni w życiu powinni robić. Odpowiadam, że jak mają dwadzieścia parę lat albo mniej, to powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i pić a-----l.

– Jest taka zależność, że współcześnie młodzi ludzie mają bardzo mało dzieci, bardzo rzadko wchodzą w związki, nie socjalizują się. I to też jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KitaxKita
KitaxKita
22.05.2026, 18:13:00 via Wykop
  • 6
@Rainmaker97: Browar Memcen chyba kiepsko przędzie
  • Odpowiedz
odysjestem
odysjestem
24.05.2026, 18:18:26 via Wykop
  • 0
@Rainmaker97: Kurczę, pije i nie pomaga
  • Odpowiedz
nieznasarz
nieznasarz
nieznasarz
18.05.2026, 12:44:50
  • 6
Wgl denerwuje mnie że tak gdzieś od 2020r na ulicy jest tylu bogaczy.

W latach 1990-2010 jak miałeś jakiegoś najtańszego mercedesa (który nawet nie wyglądał ekstrawagancko, po prostu auto) to połowa ludzi ci się kłaniała a druga połowa nienawidziła cię z tego powodu że się dorobiłeś. I byłeś może 1/100 które nim jeździły. A teraz?
Teraz 1/100 to jeździ ferrari albo mclarenami, a praktycznie co drugie auto to najnowsze BMW czy Audi z rocznika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 18.05.2026, 13:45:16 via Wykop
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
15.05.2026, 10:24:28
  • 6
Dysponujemy technologią pozwalającą na zastępowanie niskowykwalifikowanych pracowników maszynami

I tak musimy sprowadzać trzy miliony Hindusów, bo tak, okej???

Curious!
#antykapitalizm #revoltagainsthemodernworld #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 15.05.2026, 10:36:30 via Wykop
  • 12
@re5ublimacja: Innowacje generalnie są wdrażane, ale nie w polackim modelu gospodarki folwarczno-pańszczyźnianej. My się dalej nie wyzwoliliśmy z XVII wiecznego mentalu, a że coraz mniej krajanów daje się dymać w nieludzkim systemie czterobrygadowym to nasza sól ziemi ściąga nam obcych kulturowo przybyszów, których trzymanie na marginesie społeczeństwa odbije się za kilka lat potężna czkawką.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
07.05.2026, 13:08:19
  • 58
Kwitesencja razemków
#polityka #antykapitalizm
thorgoth - Kwitesencja razemków
#polityka #antykapitalizm

źródło: HHtyTqlWEAYxFey

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 07.05.2026, 13:16:34 via Wykop
  • 82
@thorgoth: rządy liberałów są beznadziejne i nie dowożą 95% rzeczy które mieli dowieźć? no trudno, i tak powinieneś na nich zagłosować bo tylko oni mogą powstrzymać konfedepis!

uwielbiam te logiczne wygibasy w wykonaniu silniczków
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 07.05.2026, 13:42:50 via Wykop
  • 12
@thorgoth:

nie wiem bo nie rządzili nigdy.


jakby rządzą cały czas od prawie 40 lat, z tym że jedni wycierają sobie mordy religią, a drudzy wiją się jak węże próbując balansować pomiędzy tradycja a „nowoczesnością”, ot zasadnicza różnica nie licząc osi UE-USA-rosja

i nie wiem czym jest dla ciebie lewy biegun zła, ale jeżeli jest to zagwarantowanie obywatelom dostatku, opieki ze strony państwa, asertywna polityka wobec wielkich korpo big techów
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 07.05.2026, 12:53:43
  • 462
W całej Polsce pożary, w dziesiątkach gmin przerwy w dostawie wody, w połowie kraju nie padało od miesięcy, rzeki osiągają najniższy poziom wody w historii, a prezydent będzie walczył z polityką, która ma złagodzić skutki błyskawicznie przyspieszającego kryzysu ekologicznego wyłącznie dla celów politycznych i zaspokojenia potrzeb lobbystów. Jedziemy pod prąd na autostradzie i dodajemy gazu.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....n
konto usunięte 07.05.2026, 12:56:56 via Wykop
  • 249
@Rainmaker97: u mnie dzisiaj padało, nie ma żadnej suszy, a Prezydent Doktor Karol Nawrocki prawidłowo, zrobi referendum i skończy się lewactwo, tuski i trzaskowskie gejowskie, Nawrocki najlepszy prezydent.
  • Odpowiedz
JC97
JC97
07.05.2026, 13:00:34 via Wykop
  • 58
Jaka polityka jest blokowana, która ma błyskawicznie rozwiązać te problemy?


@Basiura89: A konkretnie to dlaczego stawiasz chochoła?
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 29.04.2026, 10:28:41
  • 23
Sporo ludzi ma problem z ogarnianiem dużych liczb.
Przyjmijmy jednostkę 1 łatwogang - 250 mln zł
Roczny budżet NFZ wynosi 1000 łatwogangów. Żeby zapewnić bezproblemowo wszystkie świadczenia musimy załatać w nim dziurę wynoszącą 120 łatwogangów. Rządząca koalicja i część opozycji przegłosowała ostatnio obniżkę składki zdrowotnej dla przedsiębiorców (w tym takim ludziom jak Friz czy Bedoes który uważa podatki za haracz), która powiększy dziurę budżetową o dodatkowe 20 łatwogangów.

#latwogang #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
29.04.2026, 10:57:31 via Wykop
  • 20
@Rainmaker97: Zwykła liberalna propaganda. Oni twierdzą, że lepsza jest dobroczynność spontaniczna, niż ta zorganizowana. Drwią z podatków, transferów, państwowych instytucji pomocowych, bo te rzekomo są niewydajne. Próbują stworzyć iluzję, że naprawdę "dobra" pomoc potrzebującym to ta organizowana z rozświetlonej sceny, w towarzystwie usmiechniętych ludzi sukcesu z ambicjami, no i że to bogaci tak naprawdę pomagają tym w potrzebie. Znam osobiście przedsiębiorcę, który bez żenady przyznaje, że wszystkie pieniądze przeznaczane na
  • Odpowiedz
unknownledger
unknownledger
29.04.2026, 10:58:05 via Wykop
  • 4
@Rainmaker97: pedoes podczłowiek godny utylizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tellet
tellet
26.04.2026, 15:15:37
  • 2
oczywiście najniższe niewykwole już wrzuciły na czarną, więc odpowiadam @StdPtr

Pracownicy Tymbarka z------------y na produkcji za minimalną, bo ostatnio sprzedaż spadła i nie było na podwyżki i premie świąteczne gdy widzą, że ich pracodawca rzuca milionami na zbiórkę #latwogang #antykapitalizm


Zapraszam do podpisania wypowiedzenia umowy o pracę bądź zlecenia, skoro zły pracodawca nie chce podnosić niewykwalifikowanym pracownikom ich minimalnej wypłaty albo dawać uznaniowych premii świątecznych
tellet - oczywiście najniższe niewykwole już wrzuciły na czarną, więc odpowiadam @Std...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 26.04.2026, 15:51:23 via Wykop
  • 8
@tellet: A dlaczego oni te 200 lat temu nie złożyli wypowiedzenia albo nie poszli do innej kopalni? Przecież to jest takie proste
Rainmaker97 - @tellet: A dlaczego oni te 200 lat temu nie złożyli wypowiedzenia albo ...

źródło: IMG_7501

Pobierz
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 25.04.2026, 14:37:07
  • 78
Słuchajcie mam pomysł. A może w ogóle zlikwidujemy publiczną służbę zdrowia, straż pożarną, wszystkie pozostałe służby, budowę dróg itp itd? Oprzyjmy całe działanie państwa na charytatywnych zbiórkach, obniżmy jeszcze bardziej podatki tym influencerom i gwiazdom, którzy w miesiąc zarobią więcej niż przeciętny zjadacz chleba w 20 lat żeby te same gwiazdy publicznie się lansowały bo rzuciły jakieś ochłapy. Po co się ograniczać?

#antykapitalizm #cancerfighters #latwogang #
Rainmaker97 - Słuchajcie mam pomysł. A może w ogóle zlikwidujemy publiczną służbę zdr...

źródło: IMG_7496

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerry-snow
jerry-snow
jerry-snow
25.04.2026, 15:23:29 via Android
  • 4
@Rainmaker97

Sluszna koncepcja. Najbiedniejsi beda lezec i konac pod plotem. Wierchuszka sobie rade da
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
25.04.2026, 15:59:57 via Android
  • 20
@Rainmaker97: paróweczkowy raj... w takim świecie na pewno byłbym bogaty! Tylko przez te Lewackie ograniczenia jak publiczna bezpłatna edukacja nie jestem jeszcze miliarderem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
14.04.2026, 20:32:40
  • 1
Polska, jeśli nie chce zapaści, będzie potrzebowała w najbliższych latach kilku milionów imigrantów zarobkowych. Skala? Realnie mówimy o kilku milionach – rzędu 5–8 mln w dłuższym horyzoncie.

Nie dlatego, że ktoś ma taki kaprys. Tylko dlatego, że demografia jest nieubłagana: coraz mniej ludzi pracuje, coraz więcej pobiera świadczenia. Tego się nie przykryje propagandą ani kolejną obietnicą wyborczą. Bez uzupełnienia rynku pracy system emerytalny w perspektywie kilkunastu lat upadnie.

Ale teraz kluczowa rzecz, którą większość
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 14.04.2026, 21:21:56 via Wykop
  • 3
@Sophos: Czy Ty właśnie napisałeś, że ZUS-owi czyli państwu zabraknie własnej waluty, aby wypłacać ubezpieczonym swiadczenia więc musimy przyjąć 5 milionów imigrantów, którzy w obliczu rosnącego bezrobocia będą zaniżać płace i na których januszeksy mogą praktykować śmieciowe umowy?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
13.04.2026, 11:44:35
  • 16
to musi być zajebiste uczucie tak odzyskać szansę na normalny kraj po 16 latach
#polityka #bekazprawakow #wegry #wybory
splinter96 - to musi być zajebiste uczucie tak odzyskać szansę na normalny kraj po 16...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 13.04.2026, 12:05:35 via Wykop
  • 4
@alylayl23: to fajnie, że po 2 dniowym city brejku w Budapeszcie masz taką samą perspektywę jak ludzie żyjący tam całe życie
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
13.04.2026, 09:20:46
  • 1
To sobie Węgrzy wybrali premiera, co chodzi sobie do synagogi i nosi jarmułkę. Tylko MHM ma zdrowe poglądy w wiadomej sprawie

#polityka #izrael #wegry
Pomorski_Wilk - To sobie Węgrzy wybrali premiera, co chodzi sobie do synagogi i nosi ...

źródło: 2620

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 13.04.2026, 09:31:26 via Wykop
  • 3
@Pomorski_Wilk:

Tylko MHM ma zdrowe poglądy w wiadomej sprawie


spoko, szkoda że pozostałe 99% ich poglądów jest tak p------a, że przyćmiewają nawet naszych niektórych gaśniczaków

a bycie zwykłym antysemitą jak mi hazank czy konfa to bycie pożytecznym debilem dla rządu Bibiego
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97 12.04.2026, 21:27:27
  • 3
Sprawdziłem sobie kogo obserwuje Magyar na instagramie a tam tak:
Team Trump
Ivanka Trump
Tucker Carlson

ja myślę że będzie i tak mącicielem w ramach UE i NATO
#wegry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tapczano
Tapczano
Tapczano
12.04.2026, 21:34:09 via Wykop
  • 1
@Rainmaker97: Obserwuje żeby mu się wyświetlały ich wpisy bez szukania a ten dorobił sobie teorię xD
  • Odpowiedz
salo91
salo91
salo91
12.04.2026, 21:35:12 via Wykop
  • 0
@Rainmaker97: ech, nie po to dostajesz taką szansę od losu, żeby się s-----ć. Już inni wróżą źle, bo wywodzi się z FIDESZu. Ale jakie on ma zobowiązania względem grubasa? Żadne, to on dyktuje warunki.

A z jego wypowiedzi powyborczych wcale się nie zapowiada, żeby miał o---------ć. Tym bardziej, że przez UE Węgry będą traktowane jak syn marnotrawny i obłaskawiane z każdej strony.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
12.04.2026, 21:13:41
  • 56
Nie no jak w 2027 wygra pis i konfa to w--------ą nas z UE xD już nie będzie gorszej czarnej owcy od nas xD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #polskieonuce #wegry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rainmaker97
Rainmaker97 12.04.2026, 21:14:44 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jeszcze słowacja mocno się trzyma
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Peter Zimmermann

  • Proletarier aller Länder, vereinigt euch!
  • Chicago, Illinois

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking