Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hrabiaKyle
hrabiaKyle

hrabiaKyle

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 162
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 153
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
jz25
jz25
jz25
15.06.2026, 09:40:36
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 15.06.2026, 20:39:04 via Wykop
  • 2
@jz25: za to według doktora wymyśliliśmy f-----m
  • Odpowiedz
neverwalkalone
neverwalkalone
14.06.2026, 20:34:53
  • 4
#mecz ktoś wie kto pozwolił na to, żeby na bramce Japonii stał samochód? To jest w ogóle dozwolone?
neverwalkalone - #mecz ktoś wie kto pozwolił na to, żeby na bramce Japonii stał samoc...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 14.06.2026, 20:36:53 via Wykop
  • 1
@neverwalkalone: nie ten kolor
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
14.06.2026, 20:25:52
  • 8
Ja pierdziele co oni zrobili z tym sportem jakieś przerwy na pićko ( ಠ_ಠ)

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 14.06.2026, 20:26:26 via Wykop
  • 2
@Larsberg: w usa lubią reklamy
  • Odpowiedz
hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 12.06.2026, 22:35:58
  • 11
#napierala istny męczennik
hrabiaKyle - #napierala istny męczennik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 12.06.2026, 21:04:38
  • 6
#napierala ale go dzisiaj telepie ktoś wie co się mogło stać?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grypa-grypowska
grypa-grypowska
12.06.2026, 21:51:37 via Wykop
  • 6
@hrabiaKyle: wrozbiarstwo geopolityczne na youtubku kwitnie a doktorek caly czas z 50 widzami xD, szewko ma na livach 3000-5000 widzow xD pamietam jak jeszcze kilkanascie miesiecy temu doktorek go wyzywal od onuc i wrogow zachodniego swiata, bo nie wspiera izraela (to bylo jeszcze przed tym atakiem hamasu)
  • Odpowiedz
RB514
RB514
RB514
14.06.2026, 18:02:43 via Wykop
  • 0
@grypa-grypowska: Nic dziwnego, że stracił widzów. Co za Bambulak.
  • Odpowiedz
hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 12.06.2026, 20:16:09
  • 5
#mecz lata mijają a 2-3 podania z pierwszej rozmontują każdą obronę zawsze fajnie się to ogląda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle
Autor
12.06.2026, 20:19:40 via Wykop
  • 0
@AnonimowyBukograjek: błąd statystyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
08.06.2026, 19:31:21
  • 5
Szewkoizacja Napierały to nie jest to czego się spodziewałem w 2026
#napierala #polityka #historia #szewko #heheszki
adam-kminek - Szewkoizacja Napierały to nie jest to czego się spodziewałem w 2026
#na...

źródło: obraz_2026-06-08_213031991

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 09.06.2026, 10:46:30 via Wykop
  • 1
@Rustleman: nie zapędzaj się dalej nie wydukał jak ustawić donatey
  • Odpowiedz
WojownikPrawdy
WojownikPrawdy
WojownikPrawdy
08.06.2026, 18:36:06
  • 9
#napierala Ostatnio nasz ulubiony historyk po raz kolejny powiedział, że bitwa pod Wiedniem i bitwa Warszawska miały małe znaczenie. Przedstawiam Wam punkt widzenia Al.
1. Odsiecz Wiedeńska (1683) – Ocalenie chrześcijańskiej Europy. Krytyka dr. Napierały opiera się na tzw. "szkole krakowskiej" historyków, twierdzącej, że Jan III Sobieski wykrwawił armię dla ratowania późniejszego zaborcy – Austrii. Jest to jednak myślenie ahistoryczne (ocenianie XVII wieku z perspektywy końca XVIII wieku).Zagrożenie egzystencjalne: Armia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 08.06.2026, 19:54:05 via Wykop
  • 0
@WojownikPrawdy: akurat doktor ma w większości racje żadna z tych bitew nie uratowała europy przed upadkiem tak samo jak ukr nie ratuje jej teraz. Od początku 17 wieku turcja była niewydolna ekonomicznie bo de facto była państwem żyjącym z podboju wiedeń był szczytem tego co można było osiągnać.

A Warszawska to klasyczny narodowy mit. Tak w niemczech były nastroje komunistyczne i nie nie oznaczało to, że robotnicy nie czuli się
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
31.05.2026, 18:44:55
  • 7
#napierala dzisiaj rozpatrywanie wniosków o ułaskawienie
00kkmaniekk00 - #napierala dzisiaj rozpatrywanie wniosków o ułaskawienie

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 31.05.2026, 21:22:00 via Wykop
  • 4
@00kkmaniekk00: k---a to jest serio drugi mamm0n
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
25.05.2026, 13:08:15
  • 15
#napierala Słowiańska du*a jest szersza, niż germańska. Germańska jest lepsza do modelingu.

Ciekawi mnie jak przeprowadził badania empiryczne w tym zakresie. W ogóle jaki poziom rasizmu trzeba reprezentować, żeby takie tezy głosić?

https://www.youtube.com/watch?v=v_fWtJqf3PA
00kkmaniekk00 - #napierala Słowiańska du*a jest szersza, niż germańska. Germańska jes...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 25.05.2026, 15:21:26 via Wykop
  • 3
@00kkmaniekk00: myślę że wiem na kim się wzorował pdw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hrabiaKyle - @00kkmaniekk00: myślę że wiem na kim się wzorował pdw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: ruckus

Pobierz
  • Odpowiedz
grypa-grypowska
grypa-grypowska
24.05.2026, 15:05:06
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 24.05.2026, 21:23:20 via Wykop
  • 1
@grypa-grypowska: on to bardziej taki polityczny mamm0n w sumie wiek podobny tylko jeden jedynie co robi to "gra w gry" a drugi tylko głosi prawdę. Ale świat tego nie docenia i muszą dzielnie walczyć z przeciwnościami losu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hrabiaKyle - @grypa-grypowska: on to bardziej taki polityczny mamm0n w sumie wiek pod...
  • Odpowiedz
hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 23.05.2026, 20:45:29
  • 13
#napierala co ten Gornowicz z nim zrobił
hrabiaKyle - #napierala co ten Gornowicz z nim zrobił

źródło: 1000032652

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
23.05.2026, 20:52:11 via Wykop
  • 8
@hrabiaKyle: xDD juz niedlugo bedzie na tagu blackpill
  • Odpowiedz
spulakopiel
spulakopiel
24.05.2026, 04:43:08 via Wykop
  • 5
@Grits: doktorre mial daaawno temu (z 8 lat temu myslę) wywód o blackpillu i/lub redpillu, co latał na tagu
  • Odpowiedz
emerytowany_emeryt
emerytowany_emeryt
08.05.2026, 09:29:32
  • 5
czy piotruś zwalił konia do premier Japonii?
#napierala
emerytowany_emeryt - czy piotruś zwalił konia do premier Japonii? 
#napierala

źródło: obraz

Pobierz

zwalił?

  • oczywiście 55.6% (35)
  • jasna sprawa 38.1% (24)
  • tak 6.3% (4)

Oddanych głosów: 63

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 08.05.2026, 14:19:17 via Wykop
  • 2
@emerytowany_emeryt: doktorek to generalnie ma jakiś dziwny stosunek do japoni ani to liberalne społeczeństwo ani nawet za bardzo demokracja. Chińczyki społecznie są bliżsi kulturowo europie niż japonia bo przynajmniej panuje tam duży indywidualizm a technologicznie to już dawno ich wyprzedzili ale jakoś mu to nie przeszkadza japonia super i dobrze robią chłopaki.
  • Odpowiedz
hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 07.05.2026, 22:45:58
  • 15
#napierala czy jest coś czego doktorek nie potrafi? Poza obroną habilitacji i utrzymania związku.
hrabiaKyle - #napierala czy jest coś czego doktorek nie potrafi? Poza obroną habilita...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ayyy_lmao
ayyy_lmao
08.05.2026, 13:58:40 via Wykop
  • 0
@hrabiaKyle: ciekawe czy mogłoby to podpasc pod obrazę uczuć religijnych
  • Odpowiedz
kana-pa
kana-pa
kana-pa
10.05.2026, 05:01:15 via Wykop
  • 0
@hrabiaKyle: Nie potrafi wstawiać przypisów.
  • Odpowiedz
tonaszepieklomezczyzn
tonaszepieklomezczyzn
tonaszepieklomezczyzn
24.04.2026, 17:55:32
  • 13
Przypominam ten wiekopomny filmik niehabilitanta, w którym chwali się, że jego możliwości poznawcze i ruch nielicznych neuronów w mózgu nie są w stanie wygenerować myśli jak wyjść ze sklepu Lidl, co nie stanowi problemu nawet dla mało rozgarniętego 6 latka. Przy okazji przypominam, że zawsze jest owrotnie niż mówi Napierała-w tym filmiku nakłamał, że w Żabce nie ma papieru toaletowego. Byłem dzisiaj w Żabce i bez problemu kupiłem papier toaletowy! #napierala
tonaszepieklomezczyzn - Przypominam ten wiekopomny filmik niehabilitanta, w którym ch...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 25.04.2026, 11:30:59 via Wykop
  • 3
@tonaszepieklomezczyzn: Piotrula to ten typ człowieka co nawet mając ropea nie byłby w stanie wyjść z jaskini w tibi a przy okazji wyciągnąłby gigant spidera
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
23.04.2026, 17:54:43
  • 6
#napierala Dzisiejsze wyznanie Piotruśka. Wyobrażacie sobie doktorka w Sejmie w przyszłym roku? https://streamable.com/upbweb
00kkmaniekk00 - #napierala Dzisiejsze wyznanie Piotruśka. Wyobrażacie sobie doktorka ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 23.04.2026, 21:53:58 via Wykop
  • 5
@Rustleman: każdy wiedział że tak będzie
hrabiaKyle - @Rustleman: każdy wiedział że tak będzie

źródło: hoi4 2027

Pobierz
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
22.04.2026, 14:58:26
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 22.04.2026, 16:31:01 via Wykop
  • 4
@00kkmaniekk00: czy każdy facet koło 40 bez rodziny tak kończy?
hrabiaKyle - @00kkmaniekk00: czy każdy facet koło 40 bez rodziny tak kończy?
  • Odpowiedz
hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 20.04.2026, 11:48:58
  • 6
#napierala myślicie, że doktorek poza nadciśnieniem miał też wylew?
hrabiaKyle - #napierala myślicie, że doktorek poza nadciśnieniem miał też wylew?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiezlyJestes
NiezlyJestes
20.04.2026, 11:50:40 via Android
  • 2
@hrabiaKyle:

Tak wygląda prawiczek
  • Odpowiedz
Muchozor
Muchozor
20.04.2026, 17:55:02 via Android
  • 0
@hrabiaKyle: Ale go dzisiaj nieźle wykręcało. Chyba dudkowy meltdownu zaliczył.
  • Odpowiedz
Klimbert
Klimbert
14.04.2026, 05:38:36
  • 4
Dane z Tajlandii za 2026 pokazują TFR poniżej 0,8. Teoretycznie to bardzo biedny kraj więc powinni mieć sporo dzieci.
A jednak tak nie jest, co więcej wyprzedzili nawet Koreę Południową. Ciekawy jestem co jest tutaj przyczyną.
#demografia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 15.04.2026, 18:04:55 via Wykop
  • 0
@Klimbert: materialna bieda nie zabija dzietności w takim stopniu jak nowoczesne zurbanizowane społeczeństwo. Korea północna mimo jednego z najniższych pkb per capita jest silnie uprzemysłowionym zurbanizowanym i wykształconym społeczeństwem a dzietność mają niższą niż w mongoli. Afryka subsaharyjska trzyma się głównie dlatego, że w większości tych państw to dalej kraje agralne. Kinszasa czy lagos w centrach mają dzietność na poziomie 1.5-2.5, ale slumsy dalej robią ponad 3-5
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
15.04.2026, 11:01:20
  • 0
Jednym głównych przyczyn że baby w Europie nie mają dzieci jest fakt że w wieku 18-40 lat jest nadmiar chłopów około 50 milionów względem bab.glownie brak wojen i najazd samych chłopów imigrantow

Więc taka baba po co ma się babrac w pieluchach, rodzić, skoro dla zwykłej przeciętnej baby zagaduje co miesiąc kilku -kilkudziesięciu facetów na żywo, kilkaset wiadomości na FB, tinderze, Instagramie.
Czekają tylko na sygnał od samicy że ta kawa jutro na 13
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle 15.04.2026, 17:56:04 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: w rosji czy ukraine tak nie masz a sytuacja jest jeszcze gorsza
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

elegancki cwil

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.06.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking