Poza tym to nie o Henrym mówię tylko o MInd Flyerze, czyli tym wielkim stworze na screenie. Więcej zachodu mieli z zabiciej jednego demogorgona kiedy zastawili na niego pułapkę
@whoru: a nie brakuej tu takich, co uwazaja to za godne i sprawiedliwe, zeby celem twoejgo finansowego zycia bylo spalcanie mieszkania... zeby to jeszcze jakis apartment 200m na 30 pietrze.... a to zwykle mieszkanie...
Świąteczne wyjazdy i goszczenie się skończyły się tym, że dwie rodziny w------y się na mnie chyba do końca życia. Niezależnie od siebie.
Oczywiście jak zwykle wszystko się rozeszło o samochody. Większość rodziny i znajomych wie dobrze, że od bardzo dawna gustuję we włoszczyźnie i dość często słyszę różne docinki z tym związane. Ale czasami można oddać...
Najpierw jeden gość widząc moje auto stwierdził "no wiesz, ja uznaję tylko niemieckie auta. Bo cenię sobie solidność,
@conamirko: Kiedyś jak dorośniesz to zrozumiesz, że ilość miejsc gdzie mozna chlać do rana jest ostatnim czynnikiem jaki biorą pod uwagę dorośli ludzie przy wyborze miejsca do zamieszkania xd
@BlackpillMonster: bardzo prawdziwy obrazek, programiści robią z siebie idiotów na tych zebraniach i tłumaczeniu się jak w przedszkolu co zrobili i co będą robić.
Pocztówka świąteczna z 1935 roku. Ptaki, które tradycyjnie są przedstawiane na kartkach świątecznych i ozdobach choinkowych, należą zwykle do gatunków, które dzięki swoim kolorom ładnie wyróżniają się w zimowym krajobrazie. W Europie to przede wszystkim rudziki, sikorki, gile, zięby i szczygły, a w Ameryce Północnej - kardynały, modrosójki i trochę różniące się od swoich europejskich odpowiedników amerykańskie rudziki i szczygły.
Wesołych Świąt :) A po krótkiej świątecznej przerwie zapraszam po więcej ciekawostek
W niektórych regionach święty Mikołaj miał podobno w zwyczaju odwiedzać domy w towarzystwie takiego właśnie straszydła i dokładnie tak to było odgrywane przed dziećmi. Mówiło się, że jeśli dziecko było niegrzeczne, Krampus zbije je rózgą, wpakuje do wora i porwie do piekła na cały następny rok. Małe dzieci zwykle niewiele z tego rozumiały poza tym, że przy Mikołaju stoi
Jako, że mamy koniec roku to czas podsumowań za 2025 rok ( ͡°͜ʖ͡°)
1. Kain w ostatnim roku kupił mieszkanie w Warszawie za milion złotych. 🟢 1 000 000 zł - wkład kapitału 🔴 - 30k - utrata wartości (średnio 3%) 🟢 +48k (4k x 12)
@cojaturobiedokunedzy: SP500 przez ostatnie kilkanaście lat wygrywało z betonowym złotem z palcem między pośladkami. Nawet lewar (kredyt hipoteczny z LtV 80%) nie pozwolił nieruchom na wygraną.
@Je22: Trzeba pamiętać ze chlopo-robotnik kiedy skończy szkołę to traci 90% zmian których doświadczal w życiu. Teraz i tak co kilka lat zmienia kołchoz. Kiedyś w wieku 20 lat zaczął pracować w fabryce i to samo przez kolejne 40 lat w tej samej fabryce. Gomółka, Gierek, Jaruzelski a ty dzień w dzień do tej samej fabryki. Standardowy chlopo-robotnik nie widzi żadnych perspektyw na poprawę
Panowie, jak bardzo są odklejone ceny obecnie używanych, popularnych modeli samochodów na otomoto? Czy to jest ten case, co nieruchomości i cena życzeniowa -20%? Ceny u dilerów mocno pospadały, a używane auta wydają się stać w miejscu (dobrze, że nie drożeją, jak w pandemii).
Druga sprawa, jakie kombi w benzynie/ew. beznyza + LPG do 30k warto rozważyć? Braciak potrzebuje do wożenia szpejów, a niestety u niego
@Czoso: akurat tutaj z midlem sie zgadzam: nie kalkulacje, a emocje. Raz pchaja rynek do absurdalnych wycen, a innym razme moga go zrzucic w przepasc w zasadzie bez merytorycznego powodu. Tylko badzmy uczciwi - jak roslo, to nie dlatego ze "i tu cala midlowa spiewka o potrzbjacych, o brakach, o pensjach, o rozowju" tylko dlatego ze spekula ruszyla, a teraz.... a teraz sepkula moze ruszyc w druga strone. Niech rusza.
Ciekawe ze jest bardoz dużo ludzi którzy myślą, że ludzie żyli razem z dinozaurami w perhistorii. Serio, zapytajcie swoje różowe :) Tymczasem dinozaury pojawiły się na ziemi ok 230 mln lat temu i żyły do ok 66 mln lat temu. Ludzie pojawili się natomiast ok 0,3 mln lat temu. To są absurdalne odległości czasowe. Cała historia cywilizacji człowieka to jakiś nic nie znaczący pyłek na osi czasu istnienia ziemi, a patrząc na
Tacy radni to chleb na me oczy ( ͡°͜ʖ͡°) Akcja: Jonkowo k. Olsztyna. Pani radna Joanna W. na wizji zwyzywała wójta, kopnęła go potem zrobiła UUUUuuuuUUUU. Niech leci w gorące! Za taką Polskę nic nie robiłem!
@mister_tornister: takie baby uważają, że wszystko mogą, a powinny zostać wyjaśnione lepem na ryj, ale wtedy olaboga zaatakował kobietę. Ona może pyskować, drzeć mordę, przedrzeźniać, kopać i często takie lampucery uderzają, ale jej nic nie można zrobić bo kobieta xD
Strength: 1000
HP: 2
#strangerthings
źródło: screen129
Pobierz@Ka4az: czyli Nastka by to przeżyła?
https://youtu.be/OhoTHSVbyPw?t=13
Poza tym to nie o Henrym mówię tylko o MInd Flyerze, czyli tym wielkim stworze na screenie. Więcej zachodu mieli z zabiciej jednego demogorgona kiedy zastawili na niego pułapkę