Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bolidupsko
bolidupsko

bolidupsko

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2073
  • Znaleziska 866
  • Mikroblog 1207
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 17

1137

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 12 godz. i 50 min temu
  • 175
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 11 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
jak go zastąpią takim samym lewackim p-----m to nic się nie zmieni, no bo przecież partia nie oddaje władzy chyba?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

539

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Mikrofirmy tworzą prawie 30% PKB, zatrudniają więcej ludzi niż korporacje, a mimo to niemal połowa właścicieli dokłada do biznesu. Państwo funduje im kolejne obowiązki, bo ktoś postanowił, że łatwiej prowadzić korporację z działem prawnym niż rodzinny biznes zatrudniający kilka osób.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 15.06.2026, 05:48:33
  • 88
  • #
    korporacje
  • #
    mikrofirmy
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 15.06.2026, 09:38:07 via Wykop
  • 2
niemal połowa właścicieli dokłada do biznesu.


Sorry, czy wy chcecie właśnie nieironicznie przepchać mema o "dokładaniu do biznesu" przez biednych, uciemiężonych pciembiorców? XD Myślałem że ten greps już jest spalony
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 12.06.2026, 14:58:27
  • 0
#gielda jest jakieś info kiedy spcx będzie można kupić na xtb? Czy siedzimy i refreshujemy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
12.06.2026, 14:59:57 via Android
  • 1
@bolidupsko: pewnie za jakies 2h
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
12.06.2026, 15:08:42 via Wykop
  • 0
@bolidupsko: tyle czekam, że ja już to nawet nie wiem czy chce go kupić,
  • Odpowiedz
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 12.06.2026, 13:51:27
  • 3
#gielda czy na xtb działa wam kupowanie spcx?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko
Autor
12.06.2026, 13:52:41 via Wykop
  • 0
@bolidupsko: a dobra nvm jeszcze 8 minut
  • Odpowiedz

446

Kompilacja najlepszych klasyków polskiego Internetu - same klasyki

Kompilacja najlepszych klasyków polskiego Internetu - same klasyki

Kompilacja największych hitów z polskiego podwórka, które wzruszały, bawiły nas wszystkich. To klasyki, których każdy z Was pamięta, i które na zawsze zapisały się w historii polskiego Internetu.

camerapolska
z
youtube.com
dodany: 23.05.2026, 08:30:09
  • 41
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    polskiyoutube
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 24.05.2026, 08:35:32 via Wykop
  • 37
tyle dobrej roboty tylko po to żeby jakiś idiota to ocenzurował
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1472

"Niagara świeci na biało-czerwono. Wyjątkowy hołd dla Polski"

"Niagara świeci na biało-czerwono. Wyjątkowy hołd dla Polski"

"Najsłynniejszy wodospad na świecie - Niagara - rozświetlił się biało-czerwonymi barwami z okazji Dnia Flagi oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą. Wodospad położony jest na granicy dwóch krajów: Kanady i USA. Dlatego po obu stronach spotkali się przedstawiciele Polonii, by wspólnie obejrzeć..."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 03.05.2026, 17:04:46
  • 105
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    kanada
  • #
    natura
  • #
    przyroda
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 03.05.2026, 20:17:11 via Wykop
  • 14
@alfapirolidynopentiofenon: wszedłem tylko po to żeby to zaplusować xD
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 05.05.2026, 16:56:48 via Wykop
  • 2
@mnemorth: ten mem, że jest pokazany korek samochodowy na dwóch pasach, no i jak wiemy przednie światła są białe a tylne czerwone, i często jest to używane jako ironiczne oświadczenie że "kierowcy z LA solidaryzują się z Polską poprzez wyświetlenie flagi" itp. Nie chce wrzucać obrazka bo jakiś p---b z moderacji usuwa
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 22.04.2026, 13:25:59
  • 10
ten uczuć gdy właśnie zdarzyła się literalnie sytuacja z picrela xD jak już nawet mnie nie wołają żebym się "pokazał" to niezłym przegrywem musiałem się stać #przegryw #przegrywpo30tce
bolidupsko - ten uczuć gdy właśnie zdarzyła się literalnie sytuacja z picrela xD jak ...

źródło: zaraz-przyjda-goscie-masz-tu-kanapki-i-wiadro-do-srania-zamykam-cie-na-klucz-zaba-pepe

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8
22.04.2026, 13:58:40 via Wykop
  • 1
ak już nawet mnie nie wołają żebym się "pokazał" to niezłym przegrywem musiałem się stać


@bolidupsko: nie przegrywem, tylko autonomicznym dorosłym człowiekiem
pokazać gościowi to można kotka, ewentualnie dziecko w wieku przedszkolaka
a ty masz chłopie 30 lat, sam decydujesz czy chcesz wyjść, spotkac sie i pogadać z kimś
  • Odpowiedz

1609

3-minutowe zgruzowanie Patryka Jakiego w wykonaniu jakiegoś studenta z Poznania

3-minutowe zgruzowanie Patryka Jakiego w wykonaniu jakiegoś studenta z Poznania

Niestety, brakuje odpowiedzi Jakiego na tę orkę.

Zenon_Zabawny
z
youtube.com
dodany: 10.04.2026, 18:47:41
  • 188
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    patrykjaki
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 11.04.2026, 10:36:27 via Wykop
  • 4
No kurczę szkoda że ci się akurat przed odpowiedzią Jakiego ucięło, przez to ten klip ma bardzo propagandowy charakter, uważaj następnym razem bo to na pewno nie było twoją intencją :(
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

550

PayPal ma oddać Polakom 150% pobranych opłat

PayPal ma oddać Polakom 150% pobranych opłat

UOKiK uderzył w PayPala za zapisy, które pozwalały mu prawie dowolnie zmieniać umowę i dorzucać nowe koszty. Zwrot ma objąć 150 proc. opłat wprowadzonych od 1 stycznia 2019 r., a pieniądze mają trafić także do byłych użytkowników do 9 czerwca 2026 r.

Pan_od_Internetu
z
boop.pl
dodany: 03.04.2026, 15:12:59
  • 64
  • #
    polska
  • #
    paypal
  • #
    uokik
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    internet
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 03.04.2026, 22:32:36 via Wykop
  • 1
będzie jeszcze jeden zwrot? Czy ten artykuł jest o tym zwrocie co był miesiąc temu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

744

PIS próbuje z wszystkich sił zatrzymać pieniądze z SAFE

Buda napisał do Von Der Leyen list, w którym tłumaczy że Polska nie powinna dostać żadnych pieniędzy na rozbudowę rodzimego przemysłu obronnego. Powołuje się na konstytucję, którą łamie ustawa którą sami wprowadzili, dzięki której zaciągneli ogromne pożyczki z USA i Korei.

KIaudik
z
x.com
dodany: 27.03.2026, 23:08:01
  • 128
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    polityka
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 28.03.2026, 11:20:57 via Wykop
  • -1
no I oby im się udało, bo jak safe przejdzie to równie dobrze możemy wyborów już nie przeprowadzać - wszystko i tak będzie w rękach unii, bo jak coś się zrobi nie po ich myśli np. odrzuci "migrantów" to po prostu odetną te pieniądze... To jest oczywista próba "domknięcia systemu", a jak jakiś idiota się nabiera na spin o tym że to "przecież idzie na ARMIĘ!!!!!!!!!!" po 10 latach walki z cenzurą
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1354

Ujawniamy. Dokument ws. frankowiczów, którego mieliście nie poznać

Raport śledczy WP twierdzi, że Roman Giertych i jego kancelaria wzbogacili się na celowym opóźnianiu spraw frankowiczów, działając na korzyść banku kosztem tysięcy oszukanych ludzi.

neo78
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 19.03.2026, 19:36:26
  • 113
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    frankowicze
  • #
    banki
  • #
    poska
  • #
    polityka
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 19.03.2026, 21:07:51 via Wykop
  • 44
bolidupsko

źródło: tusk zaskoczenia

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2185

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Według przedstawicieli rządu, prezydenckie weto nie uniemożliwi Polsce skorzystania ze środków SAFE, choć utrudni to na przykład dofinansowanie służb takich jak Straż Graniczna, policja czy SOP.

a2t1
z
tvn24.pl
dodany: 12.03.2026, 19:09:38
  • 924
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 12.03.2026, 19:51:46 via Wykop
  • -19
jak on pięknie zamyka ryj tym żałosnym sprzedawczykom niemieckim, miód na serce (。◕‿‿◕。) najpierw ustawa o "mowie nienawiści" zawetowana, potem ustawa "łańcuchowa" która dawała 20m2 dla piesków od ekoodklejńców, parę innych po drodze, i teraz zawetowana sprzedaż polski szwabom - dużo bym dał żeby zobaczyć Tüska kajającego się przed ryczącym na niego niemieckim kanclerzu teraz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 12.03.2026, 19:53:33 via Wykop
  • -12
@TomMen: tak, niemcy by nam dali kasę żebyśmy własny biznes rozkręcili XD a potem wszyscy wsiedli na smoki ze słonecznymi lancami
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 12.03.2026, 19:55:31 via Wykop
  • -104
@misieg8: no i pięknie, d--a piecze bo nie udało się oddać Polski niemcom? Szacunek dla prezydenta że nie ugiął się przed krytyką z trollowni
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 12.03.2026, 19:56:02 via Wykop
  • -104
@macz: generalnie tak, ale Nawrocki ich powstrzymał, także tym razem ci dobrzy wygrali
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 12.03.2026, 20:09:46 via Wykop
  • -21
@SzlachcicPolny: żadnym beneficjentem tylko jesteśmy ruchani w dupę przez szwabów do których potem ta kasa wraca, z resztą stay mad bo plan oddania suwerenności nie przeszedł

2455

Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.

Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.

Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę. Następca dostanie mniej, wystarczy na więcej etatów.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kalisz.wyborcza.pl
dodany: 06.03.2026, 07:41:14
  • 240
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 06.03.2026, 10:40:10 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2609

Jarosław Wolski o tym, jak w MON rozstrzygano przetargi w czasach rządów PiS

Pokaż treści 18+

Jarosław Wolski o tym, jak w MON rozstrzygano przetargi w czasach rządów PiS

Podsumowanie dokonań "zakutych łbów"

occultronaut
z
streamable.com
dodany: 01.03.2026, 20:42:13
  • 356
  • #
    wolski
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 02.03.2026, 13:06:09 via Wykop
  • -2
a, czyli teraz lubimy tego melepetę bo mówi rzeczy które jebią w pis xDDD

gdyby moderacja nie była kupiona przez sztab PO to przeanalizowałbym wykopy pod tym postem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1580

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Twórcy aplikacji nawet bezpośrednio pobieranych będą musieli zapłacić i zweryfikować się poprzez wysłanie skanu dowodu do Googla, który będzie decydować, które aplikacje "twój" telefon będzie mógł uruchamiać. Po poprzedniej krytyce obiecali obejście, ale nie będzie dostępne przed blokadą

Izanagi013
z
f-droid.org
dodany: 27.02.2026, 09:29:28
  • 413
  • #
    android
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    it
  • #
    technologia
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 27.02.2026, 22:27:13 via Wykop
  • -1
czy to zablokuje instalowanie youtube revanced na telefonie?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2285

Izba lekarska uważa, że anestezjolog to NIE zawód deficytowy xD

Izba lekarska uważa, że anestezjolog to NIE zawód deficytowy xD

Media biją na alarm, że dramatycznie brakuje anestezjologów (powiązane). Tymczasem Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej sprzeciwia się wpisaniu anestezjologii na listę zawodów deficytowych. Wpis taki skróciłby drogę do nostryfikacji uprawnień anestezjologom spoza UE

tomasztomasz1234
z
nil.org.pl
dodany: 23.02.2026, 19:45:28
  • 275
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    pieniadze
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 23.02.2026, 21:10:56 via Wykop
  • 262
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 21.02.2026, 13:26:40
  • 0
#snooker #strims #strumyk Ma ktoś linka do snookera?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

902

Nietykalna Polka: Kto ją chroni?

Nietykalna Polka: Kto ją chroni?

19-letnia modelka z Warszawy w sercu afery Epsteina. Zamiast wybiegu rekrutacja nastolatek dla miliardera. Adrianna Mucińska Ross: nr 3 po Epsteinie i Maxwell we wszystkich rezydencjach i działaniach. rozkład jazdy znany

sidhe
z
youtube.com
dodany: 05.02.2026, 18:13:57
  • 49
  • #
    afera
  • #
    epstein
  • #
    wydarzenia
  • #
    modeling
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 05.02.2026, 21:02:15 via Wykop
  • -9
niezła szprycha, są jakieś nudle?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2673

KSeF padł. Szybko poszło

KSeF padł. Szybko poszło

Przedsiębiorcy nie mogą przyjąć towaru na stan, nie mogą sprzedawać. Paraliż.

klocus
z
wykop.pl
dodany: 02.02.2026, 09:34:12
  • 466
  • #
    ksef
  • #
    podatki
  • #
    ksiegowosc
  • #
    polska
  • #
    faktury
  • #
    finanse
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 02.02.2026, 12:16:34 via Wykop
  • -7
@fanatykwedkarstwa2: nie no coś ty już teraz psiembiorcy nie będą mogli robić wałów więc jest kompletny paraliż GG

465

Dlaczego nie posiadanie niczego jest takie drogie.

Dlaczego nie posiadanie niczego jest takie drogie.

Usługi subskrypcyjne obejmują niemal wszystko, co kupują konsumenci. Wiele z nich, takich jak Netflix czy Spotify, na początku jest niedrogich, ale z czasem koszty rosną.

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 01.02.2026, 08:28:01
  • 218
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko 01.02.2026, 20:14:26 via Wykop
  • -6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.07.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking