Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
atari666

atari666

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5716
  • Znaleziska 1815
  • Mikroblog 3901
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 107
gosciu82
gosciu82
25.02.2025, 20:23:11
  • 265
#gielda #tesla przystanek w londynie gdzie mocno poleciala im sprzedaz
gosciu82 - #gielda #tesla przystanek w londynie gdzie mocno poleciala im sprzedaz

źródło: przstanek

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
atari666
atari666 26.02.2025, 06:17:20 via Wykop
  • 0
@gosciu82: a VW, Mercedes nie faszystowskie? :)
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
26.02.2025, 06:02:22
  • 9
#kernelpanic
Let's fucking go, zaraz jadę do szpitala
Markery wszystkie w normie, ale leukocyty 3 tys/μl, w tym neutrocyty 1,5. Więc trochę poniżej normy. Zobaczymy czy znowu pocałuję klamkę xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 26.02.2025, 06:15:07 via Wykop
  • 9
@RicoElectrico: nie całuj klamki, masz obniżoną odporność, możesz się czymś zarazić ;)
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 25.02.2025, 16:14:14
  • 1
Rynek pracy w sektorze IT to jest totalny dramat(mówiąc bardzo delikatnie). Pieniędzy mi na ten moment nie brakuje, mam jakąś tam poduszkę finansową, ale tak czy inaczej brak pracy od x miesięcy ogranicza moje plany / możliwości w sposób zasadniczy. Nieironicznie rozważam przebranżowienie się na coś innego.
#praca #pracbaza #pracait #it #programowanie #programista15k #gorzkiezale #zalesie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 25.02.2025, 16:35:11 via Wykop
  • 2
@Septinsular-Emperor: dodaj kontekst, jaki stack, ile doświadczenia, korpo czy januszex, czy firmy nie zapraszają na rozmowy, czy po rozmowach już kręcą nosem
  • Odpowiedz
atari666
atari666 25.02.2025, 20:44:23 via Wykop
  • 1
@Septinsular-Emperor: mało doświadczenia i tu jest problem. Ale za to branża fajna, więc pewnie w końcu coś znajdziesz, tego życzę.
  • Odpowiedz
atari666
atari666 25.02.2025, 21:47:00 via Wykop
  • 1
@Septinsular-Emperor: juniorzy mają zdecydowanie najgorzej. Regular (3+) już ma łatwiej. Ostatnie lata przyniosły inflację tytułów, ale myślę, że obecnie mamy do czynienia z deflacją.
  • Odpowiedz
Tripe
Tripe
25.02.2025, 18:50:52
  • 10
Jestem grafikiem 3D, ostatnie kilka lat robiłem w gamedevie ale aktualny kryzys, brak pracy od dłuższego czasu po raz kolejny i jakieś obawy przed AI lub nawet redukcją ilości miejsc w branży nie powodują, że z nadzieją patrzę na przyszłe lata.
Nie wiem co robić z jednej strony szkoda mi lat doświadczenia, nauki, by teraz zaczynać robić coś innego od nowa. Z drugiej strony odczuwam, że jak spróbuje kryzys przeczekać, doszkolić się, złapać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 25.02.2025, 20:47:45 via Wykop
  • 0
@Tripe: może coś naokoło, jakie wizualizacje biznesowe, modele do druku 3d, jakieś cady (chociaż tu by się wykształcenie przydało). Ogarnąłeś blendera to szkoda żeby się marnowało :p
  • Odpowiedz
CalibraTeam
CalibraTeam
25.02.2025, 16:30:35
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 25.02.2025, 16:41:17 via Wykop
  • 0
@CalibraTeam: nie lepiej robić zlecenia podobne do tego co robisz/łeś w pracy, dzięki kontaktom które uzyskałeś tam, na studiach i spotkaniach branżowych? chyba sensowniej by się to spinało niż tzw. cieć komputerowy
  • Odpowiedz
AdiLDZ
AdiLDZ
25.02.2025, 14:52:36
  • 0
Znacie, słuchacie i polecicie może jakieś ciekawe i merytoryczne podcasty o bieżących wydarzeniach w gospodarce, giełdzie, biznesie, polityce?
Ostatnio zacząłem słuchać Puls Biznesu Podcasty i mega mi to podeszło, szukam czegoś w tym stylu.

#gielda #inwestycje #gospodarka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 25.02.2025, 16:37:43 via Wykop
  • 1
@AdiLDZ: bloomberg technology
  • Odpowiedz
JamesJoyce
JamesJoyce
25.02.2025, 14:59:19
  • 16
#programowanie #programista15k #sztucznainteligencja #it #korposwiat #pracait

Mam nowego klienta - dużą korporację. Ja generalnie robię swoje. Research plus wdrażam modele lub robię poce.

Najciekawsze jest to, co tam się dzieje od strony biznesu. Ludzie się podsłuchują, obgadują, okradają siebie z pomysłów, podkopują swoją pozycję, biją się o stołki i awanse.

W
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 25.02.2025, 16:36:35 via Wykop
  • 1
tylko ja pracowałem dla kilku korpo. Ale nie widziałem nigdy aż tak zdeprawowanych ludzi, uśmiechających się do siebie nawzajem na callach.


@JamesJoyce: czym się ta wyróżnia? branżą? krajem macierzystym?
  • Odpowiedz

313

Doktorant z Lublina chce zrewolucjonizować energetykę jądrową

Doktorant z Lublina chce zrewolucjonizować energetykę jądrową

Grzegorz Mrugała wraz z grupą badawczą pracuje nad stworzeniem reaktora. Urządzenie ma być bezpieczne i znaleźć szerokie zastosowanie w przemyśle.

Zuiko
z
dziennikwschodni.pl
dodany: 24.02.2025, 21:01:13
  • 75
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
atari666
atari666 25.02.2025, 13:00:55 via Wykop
  • 13
Czego to się nie napisze we wniosku o grant lub stypendium ;) ale trzymam kciuki!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

305

Afera we Włoszech. Producenci aut elektrycznych oszukiwali klientów? Długa lista

Afera we Włoszech. Producenci aut elektrycznych oszukiwali klientów? Długa lista

Włosi rozprawiają się z nieuczciwymi producentami aut elektrycznych. Urzędnicy zarzucają takim gigantom, jak Stellantis,

leon-san
z
moto.pl
dodany: 24.02.2025, 10:30:53
  • 109
  • #
    auta
  • #
    tesla
  • #
    volkswagen
  • #
    elektromobilnosc
  • #
    afera
atari666
atari666 25.02.2025, 08:47:31 via Wykop
  • 0
VW id 3, i dolecieć do Wrocławia z Kato to była masakra


@krystynalaga: niemieckie elektryki to wyjątkowe buble, nie ma co porównywać tego do tesli, czy chociażby kia

18

ŁÓDŹ galeria Port - BÓJKA w salonie OCHNIK

ŁÓDŹ galeria Port - BÓJKA w salonie OCHNIK

Aktywiści walczący o życie zwierząt zostali zaatakowani w galerii Port w Łodzi. Mimo to nie poddali się i kontynuowali swoją niezwykle ważną misję.

mateuszmat2
z
youtube.com
dodany: 24.02.2025, 16:44:02
  • 43
  • #
    lodz
  • #
    warszawa
  • #
    lodznapiwo
  • #
    weganizm
  • #
    heheszki
  • #
    afera
atari666
atari666 24.02.2025, 17:33:25 via Wykop
  • 9
Co za wredna pinda, używa megafonu w zamkniętym pomieszczeniu tak blisko głowy osób postronnych. Może uszkodzić słuch.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

TRUMP - oszukał caly świat!. Czy jest na usługach ŻYDÓW?

Pokaż treści 18+

TRUMP - oszukał caly świat!. Czy jest na usługach ŻYDÓW?

Czy to wilk w owczej skórze?

biznes-misja
z
youtube.com
dodany: 24.02.2025, 15:18:09
  • 7
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
  • #
    polityka
atari666
atari666 24.02.2025, 16:32:59 via Wykop
  • 0
Trump w owczej skórze? :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

atari666
atari666 23.02.2025, 12:43:13
  • 0
Witam retromikrów. Szukam polskiego oprogramowania dla dzieci z czasów Windowsa XP i 98. Chodzi o klikane gry edukacyjne, uczące alfabetu, matematyki, tego typu rzeczy. Wiem że sporo się tego kiedyś wydawało, było dołączane na CD do magazynów czy sprzedawane w pudełkach w markecie. Czy znacie jakiś serwis z "abandonware", który zbiera takie rzeczy? Kiedyś były takie serwisy, ale zbierały warez bardziej pod DOSa i anglojęzyczne produkcje. A może jest jakieś miejsce, gdzie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666
Autor
23.02.2025, 13:39:57 via Wykop
  • 0
Z rozpędu na Archive znalazłem sporo produkcji z Reksiem, może będą fajne.
  • Odpowiedz
G.....o
G.....o
konto usunięte 23.02.2025, 11:31:28
  • 0
Myślę o zostaniu #nauczyciele albo #wykladowca mam dość pracy w #korposwiat a tutaj praca lajtowa bez stresu, nauczyciel 18x45minut do tego wakacje, ferie, trzynastki wysługi lat itd, generalnie i tak rozwijaj sobie działalności z których mam kasę większą niż etat, wiadomo kokosów to tam nie ma w tych pracach ale o ten luz mi chodzi, warto się w to pchać? Czy jest opcja na zrobienie doktoratu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atari666
atari666 23.02.2025, 13:26:22 via Wykop
  • 1
@GiorgioDiStefanAntonio: prowadziłem zajęcia na uczelni, Mimo wszystko wolę pracę w korpo. Może Twoje jest złe? Musisz spróbować inne, różna są ;)
Jak masz luzy w pracy, możesz spróbować pogodzić studia doktoranckie z pracą, im sensowniejszy doktorat tym trudniej będzie. Ale będziesz miał okazję prowadzić zajęcia, choćby zaoczne we weekendy, to sobie sam wyrobisz opinię czy to jest to.
  • Odpowiedz

569

Meta tłumaczy się z pirackich treści. "Pobieraliśmy, ale nie udostępnialiśmy"

Meta tłumaczy się z pirackich treści. "Pobieraliśmy, ale nie udostępnialiśmy"

Meta przyznaje, że pobrała książki i inne treści z pirackich źródeł, ale broni się twierdząc, że nic nie seedowali. Firma została przyłapana na pobieraniu ogromnego zbioru danych o wielkości 82 TB do trenowania swoich modeli sztucznej inteligencji LLaMA. Autorzy zapowiadają walkę w sądzie.

hAcktheplanet
z
ithardware.pl
dodany: 22.02.2025, 19:05:13
  • 98
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    piratujo
  • #
    torrent
  • #
    komputery
  • #
    informacje
atari666
atari666 22.02.2025, 22:37:20 via Wykop
  • 107
Czyli pijawki, ha tfu za leechowanie. Torrentować trzeba z godnością.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

atari666
atari666 23.02.2025, 13:15:38 via Wykop
  • 5
@El-dzej: ja mam mordę jak świnia, a seeduję
atari666
atari666 20.02.2025, 15:18:09
  • 4
Miruny mające kredyt na zmiennej stopie w BZWBK. Też właśnie dostaliście propozycję podpisania aneksu do kredytu (dotyczy wiboru), który "nic nie zmienia"? :) Wysłali jakiegoś długiego PDFa w którym pewnie jest wytłumaczone jak chcą mnie wydymać, ale nie chce mi się czytać póki co. Nie mam zamiaru podpisywać, chyba że się znajdzie dobry argument aby to uczynić. Może ktoś z Was już przeczytał? ;)

#nieruchomosci #kredythipoteczny #stopyprocentowe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdziejesteisyo
gdziejesteisyo
20.02.2025, 16:00:32 via Android
  • 8
@atari666 no generalnie jak bank Ci coś podsuwa zachęcając do podpisu, to można w ciemno zakładać, że zabezpiecza siebie i swoje interesy, a nie klienta. Tfu na nich..
  • Odpowiedz
XdekHckr
XdekHckr
22.02.2025, 11:36:55 via Wykop
  • 1
@atari666: wibor to scam: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pierwszy-taki-wyrok-Kredyt-WIBOR-uniewazniony-8881071.html
  • Odpowiedz

584

Hotelarze gorzko o feriach w Zakopanem. Załamują ręce. "Najgorsze, jakie były"

Hotelarze gorzko o feriach w Zakopanem. Załamują ręce. "Najgorsze, jakie były"

Ferie województwa mazowieckiego nie przyniosły spodziewanych w Zakopanem tłumów. Jak donosi "Gazeta Krakowska" w tygodni

murmandamus
z
onet.pl
dodany: 19.02.2025, 13:24:49
  • 263
  • #
    gorskiezydowstwo
atari666
atari666 19.02.2025, 22:01:07 via Wykop
  • 31
atari666

źródło: 494a6e25099a1d7580450fe3e14eba65

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

931

Zaskakujące wyniki dewelopera: 45% spadek sprzedaży mieszkań, 240% wzrost zysku

Zaskakujące wyniki dewelopera: 45% spadek sprzedaży mieszkań, 240% wzrost zysku

Unidevelopment z 45,4% spadkiem sprzedaży w 2024. Co ciekawe, zysk znacząco wzrósł (o 240,5% r/r). Firma zadecydował o wstrzymaniu realizacji projektów deweloperskich na wybranych gruntach, planując zamiast tego czerpać korzyści z ich wzrostu wartości. Teraz to nie zapasy, a aktywa inwestycyjne...

NBPPPE
z
fxmag.pl
dodany: 16.02.2025, 08:25:20
  • 85
  • #
    deweloper
  • #
    deweloperzy
  • #
    deweloperka
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
atari666
atari666 16.02.2025, 13:09:11 via Wykop
  • 6
Widzicie gniazdownicy? Deweloperzy sobie poradzą. A Wam życie ucieknie przez palce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

22

Inwestowanie w mieszkanie mniej opłacalne. Rentowność spada, ofert coraz mniej

Inwestowanie w mieszkanie mniej opłacalne. Rentowność spada, ofert coraz mniej

Najem mieszkań staje się coraz mniej opłacalny. Choć koszty wynajmu nominalnie rosną, tempo wzrostu zaczęło wyraźnie zwalniać. Tak wynika z raportu Rankomat.pl. Obecnie rentowność netto to 5% dla małych mieszkań, 4,5% dla średniej wielkości oraz 4,1% dla dużych mieszkań.

NBPPPE
z
fxmag.pl
dodany: 16.02.2025, 07:41:33
  • 16
  • #
    mieszkania
  • #
    nieruchomosci
  • #
    najem
  • #
    wynajem
  • #
    mieszkanie
  • #
    najemokazjonalny
atari666
atari666 16.02.2025, 13:06:54 via Wykop
  • 0
Ale jak to. Na kosztownym szkoleniu mówili inaczej. I że dźwignia kredytowa się opłaca.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Nietypowa propozycja na walentynki. Specjalna oferta z Łodzi

Nietypowa propozycja na walentynki. Specjalna oferta z Łodzi

Walentynki, a Ty jesteś tuż po rozstaniu? Bez obaw. Orientarium Zoo Łódź pomoże Ci przetrwać ten trudny czas

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.02.2025, 15:17:16
  • 1
  • #
    walentynki
  • #
    lodz
  • #
    owady
  • #
    oferta
atari666
atari666 14.02.2025, 16:03:42 via Wykop
  • 0
Po miniaturze spodziewałem się bombonierki z robakami dla ex.

W Łodzi można adoptować karaczana, nazwać go imieniem byłego partnera i czekać, aż owad zostanie pożarty.

i zostałem zaskoczony ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19
  • Strona 13 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking