Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
anyusername
anyusername

anyusername

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 160
  • Znaleziska 123
  • Mikroblog 37
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

2547

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 258
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
anyusername
anyusername
anyusername 10.06.2026, 12:10:32 via Wykop
  • 10
@dobry-informatyg: i umrzec na raka od tych spalin nie otrzymawszy leczenia bo nie ma pieniędzy w nfz xD
Aytez
Aytez
09.06.2026, 19:07:52
  • 1
#tomaszchic ma ktoś tego shota , gdzie tłumaczył że u niego i lub u jego kolegi był zanik śluzówki nosa przez przewlekle brany k--s i przez to któryś z nich postanowił doodbytniczo to brać xd ? Kilka lat temu shot z live
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anyusername
anyusername
anyusername 10.06.2026, 05:30:51 via Wykop
  • 1
szukaj na yt "5lat temu w boretti ... haha pozdr."
  • Odpowiedz

491

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
anyusername
anyusername
anyusername 07.06.2026, 12:44:04 via Wykop
  • 40
Mistrz prostej na lewym pasie, spokojnie grubo ponad dwa razy tyle co dopuszczalna, przeciez jechal dynamicznie ale bezpiecznie, co moze pojsc nie tak? No Seba co? Przeciez ma dobry refleks i dobre hamulce.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2506

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
anyusername
anyusername
anyusername 02.06.2026, 08:32:47 via Wykop
  • 2
Modelkom jak pojawią pierwsze zmarszczki to tez juz na emeryture trzeba je wysłac.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

972

Nawrocki ostro reaguje na decyzję Zełenskiego Chce mu odebrać Order Orła Białego

Prezydent Karol Nawrocki bardzo stanowczo reaguje na decyzję prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w sprawie nadania ukraińskiej jednostce imienia "Bohaterów UPA". Nawrocki zapowiedział, że chce, by jednym z punktów posiedzenia Kapituły Orderu Orła Białego, było odebranie orderu Zelenskiemu

Makavlani
z
rmf24.pl
dodany: 29.05.2026, 08:44:01
  • 209
  • #
    polityka
  • #
    prezydent
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
anyusername
anyusername
anyusername 29.05.2026, 10:10:32 via Wykop
  • 52
boty z kijowa juz rozgrzane do ataku :D
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

58

Ukraińcy zorganizują drugi pogrzeb Bandery? Rodzina wyraża zgodę

Ukraińcy zorganizują drugi pogrzeb Bandery? Rodzina wyraża zgodę

Prochy Stepana Bandery mogą zostać przeniesione z Monachium do Ukrainy. Jak przekazał szef Ukraińskiego Instytutu Pamięc

anyusername
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 11:47:43
  • 7
  • #
    ukraina
  • #
    fajnopolak
  • #
    dajdajdaj
  • #
    damdamdam
  • #
    onuca
  • #
    lgbt

617

USA zrezygnowało z wysłania pancernej brygady do Polski. Mają nas wiadomo gdzie.

Dowódca US Army gen. Christopher LaNeve powiedział w piątek w Izbie Reprezentantów, że rezygnacja z wysłania pancernej brygady do Polski była najbardziej sensownym sposobem ograniczenia sił USA w Europie. Decyzję skrytykował kongresmen Joe Courtney.

zawodowy_grzybiarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.05.2026, 15:21:38
  • 179
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
anyusername
anyusername
anyusername 16.05.2026, 07:07:40 via Wykop
  • 36
Nawet jakby byli to co oni pomoga? Spakuja sie w samolot i fru do Ramstain, naiwniaczki mysla, ze ktos bedzie nadstawial karku za to kartoflisko.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

982

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Emerytów mundurowych jest już w Polsce niemal tyle samo, ile wynosi liczebność polskiej armii. Wielu funkcjonariuszy kończy pracę grubo przed pięćdziesiątką, a ich świadczenia są czasami wyższe niż pensja. Zdaniem dr. Tomasza Lasockiego z Politechniki Warszawskiej to jednak wcale nie "mundurówka" je

airaG
z
onet.pl
dodany: 05.05.2026, 11:58:19
  • 204
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    emerytura
  • #
    sluzbymundurowe
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
anyusername
anyusername
anyusername 05.05.2026, 17:34:30 via Wykop
  • 0
Polska to taka padlina gdzie takie hieny i sępy zewszad ja rozrywaja, zaczynajac na lekarzach, a konczac na mundurowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

721

Wykopaliście informację, że fundacja Cancer Fighters przejada większość kasy...

Wykopaliście informację, że fundacja Cancer Fighters przejada większość kasy...

Ale nikt nie sprawdził konkretów, tylko poleciał za głosem jakiegoś anonima. No cóż, ktoś inny wszedł w to samo sprawozdanie i znalazł tam zupełnie inne dane. Ciekawe, nie?

BlogoslawionyTwarozyc
z
x.com
dodany: 26.04.2026, 15:27:21
  • 148
  • #
    cancerfighters
  • #
    latwogang
  • #
    polska
  • #
    zbiorka
  • #
    wykopefekt
  • #
    rakcontent
anyusername
anyusername
anyusername 26.04.2026, 20:48:06 via Android
  • 6
Teatr dla gojów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

582

Meksyk wprowadza powszechną opiekę zdrowotną dla 120 mln obywateli

Meksyk wprowadza powszechną opiekę zdrowotną dla 120 mln obywateli

Prezydent Claudia Sheinbaum podpisała dekret gwarantujący darmowy dostęp do usług medycznych wszystkim obywatelom Meksyku.

matixrr
z
thedeepdive.ca
dodany: 10.04.2026, 19:21:06
  • 267
  • #
    meksyk
  • #
    usa
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    swiat
anyusername
anyusername
anyusername 11.04.2026, 08:24:32 via Android
  • 7
@ukradlem_ksiezyc: w Danii wystarczy, ze się zameldujesz, dostajesz kartę rezydenta tzw żółta kartę i już jesteś objęty powszechnym system opieki zdrowotnej. No ale to Dania, kraj o 50 lat przed naszym kartofliskiem.

386

Artemis 2. Człowiek jeszcze nigdy nie był tak daleko od Ziemi

Artemis 2. Człowiek jeszcze nigdy nie był tak daleko od Ziemi

Ta chwila zapisze się w historii. Statek Orion misji Artemis 2 osiągnął rekordową odległość ponad 400 tys. km od Ziemi, bijąc wynik Apollo 13 sprzed ponad 50 lat. Stało się to o godzinie 19:56 czasu polskiego. Niebawem astronauci znajdą się w całkowitej ciszy radiowej. | Czy wrócą?

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 06.04.2026, 18:05:38
  • 84
  • #
    nauka
  • #
    artemis
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    technologia
  • #
    wszechswiat
anyusername
anyusername
anyusername 07.04.2026, 04:18:31 via Wykop
  • -2
@Gdynbym: geszeft na gojach musi sie zgadzac, tak samo jak w plandemii

451

Ukraińcy chcieli wjechać autokarem do Polski. W środku roiło się od Rosjan

Ukraińcy chcieli wjechać autokarem do Polski. W środku roiło się od Rosjan

Dwaj Ukraińcy próbowali wbrew prawu wwieźć do Polski 12 obywateli Rosji. Ukraińcy wpadli na granicy polsko-słowackiej, kiedy funkcjonariusze Straży Granicznej postanowili skontrolować autokar, którym podróżowali niedoszli nielegalni migranci.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 02.04.2026, 19:39:19
  • 77
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    imigranci
  • #
    spoleczenstwo
anyusername
anyusername
anyusername 03.04.2026, 10:11:53 via Wykop
  • 4
kacap moskiewski z kijowski, nie znalem :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

649

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki czują się przezroczyste. "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

groceries
z
newsweek.pl
dodany: 01.04.2026, 11:38:14
  • 412
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    podryw
anyusername
anyusername
anyusername 01.04.2026, 18:43:06 via Wykop
  • 27
Chodzi o to ze nie lapie spojrzen wysokich wysportowanych mlodych przy kasie bo takich zwykłych chłopów czesto w desperacji to ona nie zauwaza jak na nia patrzy :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
20.03.2026, 19:54:05
  • 7
#zycietruckera #praca

ja p------ę

6 dni w tygodniu od 4-5 rano (nie podali do kiedy xDD ale na chłodni po biedronkach to ja wiem jakie tam są kolejki pod rampy) za "około 6 tys" bez urlopów, bez chorobowego. Około 6k czyli pewnie mniej niż 6 XDDDD
kwiat_pustyni626 - #zycietruckera #praca

ja p------ę 

6 dni w tygodniu od 4-5 rano ...

źródło: 1000002450

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anyusername
anyusername
anyusername 21.03.2026, 04:25:23 via Wykop
  • 4
@OperatorGranatnika: 6k mialem na miedzynarodówce w 2007r zaraz po wojsku, w tamtym czasie wojsko proponowało mi zostanie u nich jako kierowca za niecały tysiąc zł :D
  • Odpowiedz

300

"Wiemy, gdzie śpi, gdzie pije wino". Kolejna wypowiedź Ukraińca o Orbanie

Pokaż treści 18+

"Wiemy, gdzie śpi, gdzie pije wino". Kolejna wypowiedź Ukraińca o Orbanie

Hryhorij Omelczenko, były ukraiński deputowany (pięć kadencji w Radzie Najwyższej) i były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa (SBU), wypowiedział się na temat premiera Węgier. Padły mocne słowa, które można interpretować jako groźbę.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.03.2026, 04:29:51
  • 183
  • #
    wegry
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
anyusername
anyusername
anyusername 12.03.2026, 14:22:54 via Wykop
  • -1
No no, fajne standardy z upadliny zaczynaja sie w polityce xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

386

Dostawcy jedzenia mieszkają w piwnicy bez okien. "Warunki są uwłaczające"

W piwnicach jednego z bloków na warszawskiej Pradze działa miejsce, oferujące wynajem kapsuł i łóżek piętrowych. Klientami są głównie obcokrajowcy pracujący jako dostawcy jedzenia. Spółdzielnia twierdzi, że "hostel" urządzono nielegalnie. Właściciel przekonuje, że działa w zgodzie z prawem.

konto usunięte
z
tvn24.pl
dodany: 08.03.2026, 19:43:38
  • 189
  • #
    praca
  • #
    kariera
  • #
    polska
  • #
    patologia
  • #
    januszebiznesu
anyusername
anyusername
anyusername 09.03.2026, 14:32:50 via Android
  • 0
@ordynarny_cham: w Londynie Polacy wynajmowali łóżka na godziny 12h
anyusername
anyusername
anyusername 02.03.2026, 07:02:39
  • 0
Planuje przesiadkę na iPhona, nigdy nie miałem tego tel i potrzebuje kilka informacji których nie mogę znaleźć nigdzie.
1. Czy ten dolny biały pasek można usunąć na stale żeby nie było go widać w ogóle?
2. Czy gesty działają podobnie jak na Androidzie, że przy lewej i prawej krawędzi mogę cofać?
3. Czy można klonować aplikacje typu Whatssap, Messenger?
4. Czy da się ustawić minimalny poziom jasności ekranu? W sensie ekran na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anyusername
anyusername
anyusername
Autor
02.03.2026, 07:24:32 via Android
  • 1
@Drom: serio? To ten IOS jest jakiś ułomny, cofanie lewym kciukiem gdzie tel trzyma się prawa ręka w większości XD
  • Odpowiedz

440

"Agencja Fitch potwierdziła rating Polski. Negatywna perspektywa utrzymana"

"Agencja Fitch potwierdziła rating Polski. Negatywna perspektywa utrzymana"

"Agencja Fitch potwierdziła długoterminowy rating Polski na poziomie A- i utrzymała negatywną perspektywę. Stan ratingu nie zmienił się od września 2025 r., kiedy Fitch zmienił perspektywę ze stabilnej na negatywną. Przyczyną ma być deficyt fiskalny i rosnący dług publiczny - uzasadnia agencja"

paramedix
z
polsatnews.pl
dodany: 28.02.2026, 06:28:25
  • 114
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    dlug
anyusername
anyusername
anyusername 01.03.2026, 05:36:02 via Android
  • -1
Więcej plusów, 200 tys za bękarta wtedy wskoczymy na pozytywną perspektywę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2565

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Górnik odchodzi na emeryturę w wieku 43 lat z 7000 zł miesięcznie. Rolnik przez 30 lat płaci składkę KRUS 169 zł/mies. i dostaje pół miliona złotych świadczeń 93% z budżetu. Sędzia pobiera 75% ostatniej pensji bez żadnego związku z wpłaconymi składkami. A Ty na etacie czekasz do 65. roku życia z ~

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 27.02.2026, 12:10:00
  • 331
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
anyusername
anyusername
anyusername 27.02.2026, 14:47:01 via Wykop
  • 12
@Mokebe2026: u mnie w jednostce trepostwo paliło ogniska w krzakach, smazyli kielbaski, o 15.30 wychodzili i za to emerytura :D

555

"KE ostrzega: Dług publiczny Polski może przekroczyć 100 proc. PKB"

Pokaż treści 18+

"KE ostrzega: Dług publiczny Polski może przekroczyć 100 proc. PKB"

"Według Komisji Europejskiej Polska stoi przed ryzykiem gwałtownego wzrostu zadłużenia. W najnowszym raporcie Debt Sustainability Monitor Komisja prognozuje, że dług publiczny Polski może wzrosnąć do około 107 proc. PKB do 2036 r., jeśli nie zostaną wdrożone poważne reformy fiskalne i cięca..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 26.02.2026, 03:56:21
  • 188
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    finanse
anyusername
anyusername
anyusername 26.02.2026, 10:03:02 via Android
  • 12
Więcej plusów i 30 letnich emerytów z 5 cyfrowymi emeryturami, należy się
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 30.09.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking