Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
n-ke
n-ke

n-ke

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5461
  • Znaleziska 48
  • Mikroblog 5413
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
14.06.2026, 10:43:42
  • 31
#mecz było, ale warto przypomnieć
JohnEdgarHoover - #mecz było, ale warto przypomnieć
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 14.06.2026, 11:33:40 via Android
  • 6
@John_Edgar_Hoover: w ogole to mam wrażenie, że z ego Borka to tam wszyscy mają beke.
  • Odpowiedz
R187
R187
12.06.2026, 16:38:39
  • 25
W poście "Sprzeciw przeciwko ideologii LGBT"
Na transparencie "Zakaz pedałowania"

xD

#bekaznarodowcow #bekazprawakow #lgbt #homofobia #neuropa #4konserwy #polityka
R187 - W poście "Sprzeciw przeciwko ideologii LGBT"
Na transparencie "Zakaz pedałowan...

źródło: 1000033817

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 12.06.2026, 18:43:07 via Android
  • 3
@yaah: No, bo bez UE podatnicy z Francji zasponosorowaliby budowę kibli w Siedlcach.

@Towarzysz_Moskvin

Na przyklad taka Serbia bez UE swietnie sie rozwinela w stosunku do takiej Chorwacji, czy innych krajów w których wskazniki ekonomiczne magicznie wzrosly po wejsciu do UE.
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke 13.06.2026, 04:17:36 via Android
  • 1
@Towarzysz_Moskvin: To sobie jeszcze sprawdz per capita i uwzglednij siłę nabywczą, nie wspominajac juz o standardach politycznych, demokratycznych itp.
  • Odpowiedz

316

"Świat się z nas śmieje".

"Świat się z nas śmieje".

Kraje unijne mają na tyle wyśrubowane wymagania, że wytwarzane w Europie towary są drogie. Przegrywają walkę konkurencyjną na świecie. Część kolejnych branż zaczyna odpadać - w ich obrębie niektóre firmy szybciej, a nie które wolniej. A podniesione wskaźniki bezrobocia stanowią tego efekt.

cogitos
z
filarybiznesu.pl
dodany: 09.06.2026, 08:38:49
  • 54
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
n-ke
n-ke
n-ke 10.06.2026, 05:22:37 via Android
  • 0
Tak się śmieją z Europy, że 3/4 świata marzy o wizie do europejskiego kraju. Po za jednostkami jakoś nie widzę masowej migracji z Europy do Chin czy Indii.

Chyba jednak wolę żyć w tej "nie konkurencyjnej" UE, niż w krajach, w których konkurencyjnosc budowana jest kosztem niewolniczej pracy własnych obywateli, czy niszczenia środowiska naturalnego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 08.06.2026, 10:47:57 via Android
  • 32
@Whiskeyjack29: Czytałem Twój wczorajszy post, niezła tam była odklejka w komentarzach, tutaj z resztą też. Ogólnie zgadzam się z Tobą we wszystkim, ale ktoś też Tobie dobrze napisał, że tak ba prawdę to liczy się zakumulowany majątek, a nie to ile zarabiasz.

Jak zaczynasz sam od zera to albo jestes genialny albo nawet z niezłymi zarobkami jesteś cały czas na dorobku. Ktoś kto odziedziczył mieszkanie na starcie jest wobec Ciebie
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
07.06.2026, 19:42:05
  • 8
Moim najulubieńszym zagranicznym bramkarzem jest Marc-Andre ter Stegen. A jaki jest Wasz?

#mecz #pilkanozna #sport #przemyslenia
tomwick55 - Moim najulubieńszym zagranicznym bramkarzem jest Marc-Andre ter Stegen. A...

źródło: 1000032287

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 07.06.2026, 21:42:26 via Android
  • 2
@tomwick55: Dla mnie Francesco Toldo. Absolutny kot, który mial pecha grac w erze Buffona. Zagrał na Euro 2000, tylko dlatego, ze Buffon doznał kontuzji. Zostal bramkarzem turnieju, wybronił trzy karne w pół finale z Holandią.

Na poczatku lat 2000 byłby podstawowym bramkarzem w wiekszości reprezentacji. Ale wiadomo we Włoszech był Buffon.

Klubowo grał sporo we Fiorentinie i później w Interze, gdzie zdobył kilka mistrzostw i LM w 2010 r. Piękna
n-ke - @tomwick55: Dla mnie Francesco Toldo. Absolutny kot, który mial pecha grac w e...

źródło: 1000018278

Pobierz
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
03.06.2026, 10:35:11
  • 2159
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 03.06.2026, 11:44:15 via Android
  • 3
@stary_grat: przykleić mu karnego ku*tasa za ch*ujowe parkowanie.
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke 31.05.2026, 08:34:02
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke
Autor
31.05.2026, 10:49:40 via Android
  • 0
@ElMurano: Tu nie chodzi o to co zrobił Zełenski, tylko o niewspolmierną reakcję wielu ludzi do całej sytuacji. Jak najbardziej jestem za racjonalną odpowiedzia ze strony Polski, ale histeria jaka się z tego zrodziła jest trochę zabawna. Nie krytkuję samego oburzenia tylko jego skalę do tego co się na prawdę stało.

Zełenski zrobił prezent ruskiej propagandzie, to fakt. Niekontrolujemy tego co mowi czy robi Zełenski, ale mozemy kontrolowac nasze reakcje.
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke
Autor
31.05.2026, 11:07:53 via Android
  • 0
@Mezomorfix: to jeszcze miesci sie w mojej definicji racjonalności, w zależnosci kto ma jaka wrażliwość. Co sie dla mnie nie miesci w tej definicji, to komentarze nawolujace do wykopania Ukraincow z Polski, nazywanie wszystkich Ukraincow nazistami, czy zrownywanie Ukrainy do Rosji. To juz jest odklejka i okłamywanie rzeczywistosci. Inspirowana przez ruskich troli, populistow lub frustratow. A takich komentarzy bylo sporo.
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke
Autor
31.05.2026, 11:10:05 via Android
  • 0
@Filipterka25:
Podpisałbym się pod tym komentarzem obiema rękoma.
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
30.05.2026, 07:01:01
  • 0
Jako kibic mam wrażenie, że Barcelona to klub pod puchary, piłkę nożną i zwycięstwa za wszelką cenę, a taki Real Madryt, to klub który może przegrywać kilka lat bo liczy się też biznes i finanse:/ dla kibica lepszym modelem jest ten, który mamy w Barcelonie ale dla właściciela klubu i ludzi którzy jedzą ten tort najwyżej pewnie ten Realu Madryt #mecz #pilkanozna

To jest moja prawda futbolu z
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 30.05.2026, 08:53:21 via Android
  • 0
@Kostor95: Co? Generalnie duzo bardziej wolę Barce od Realu, ale ile ma LM Barcelona, a ile Real w ostatnich 10-latach? La liga jest praktycznie zdominowana przez oba te kluby. Dla Realu sezon bez ani jednego z tych tytułów to sezon stracony. Zarzucanie im braku orientacji na zwyciestwa to nie porozumienie. Ten opis pasuje duzo bardziej do Athletico.
  • Odpowiedz
zombine
zombine
30.05.2026, 07:23:55
  • 23
Dwa bolszewickie samoloty dalekiego rozpoznania TU-142 objęte sankcjami przez ptaki madziara tej nocy
Tangarog, okolice Rostowa nad morzem czarnym
#rosja #ukraina #wojna
zombine - Dwa bolszewickie samoloty dalekiego rozpoznania TU-142 objęte sankcjami prz...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 30.05.2026, 08:00:03 via Android
  • 7
@zombine: Piękna akcja, mam nadzieję, że jakąś rafinerię też trafili.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
29.05.2026, 17:25:47
  • 347
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 29.05.2026, 18:30:32 via Android
  • 1
@CzeczenCzeczenski: jakie 80% społeczeństwa? XD. Z 50% Polaków nie wie co to UPA. Z tych co wie, to pewnie z 20% usłyszało o tej dramie, a z 5% to jakkolwiek poruszyło. Wykop nie jest odzwierciedleniem społeczeństwa.
  • Odpowiedz

545

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

279 720 zł to maksymalna kwota, jaką każdy poseł mógł rozliczyć w ramach ryczałtu na prowadzenie biura poselskiego za 20

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 25.05.2026, 06:21:04
  • 104
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    biuraposelskie
  • #
    poslowie
n-ke
n-ke
n-ke 26.05.2026, 13:27:49 via Android
  • 0
@PepikPL: Bardzo śmieszny komentarz XD.
robertkk
robertkk
26.05.2026, 12:00:16
  • 613
Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy i Białorusi. Zaprosiłem więc Swietłanę Cichanouską do Kijowa

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy ...

źródło: hfdhffhdfdhfhdfhdh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 26.05.2026, 13:06:53 via Android
  • 1
@robertkk: Kolejna mela na ruski ryj XD.
  • Odpowiedz

3169

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

Pójdzie na to ponad 320 mln zł

ZAWADIAK
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:16:17
  • 415
  • #
    4konserwy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    antyneuropa
n-ke
n-ke
n-ke 25.05.2026, 12:09:31 via Android
  • -9
To nie ma być muzeum poświęcone jedynie Żydom, ale również historii Warszawy. A tak się składa, że Żydzi byli przez wieki istotną jej częścią, o czym prawaki zdają się nie pamiętać.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n-ke
n-ke
n-ke 23.05.2026, 17:49:14
  • 362
Rankingorze, Legia miała 34 kolejki, żeby udowodnić, że zasługują na puchary. Nie odbierajmy kibicom i piłkarzom GKS prawa do fajnych wspomnień z europy. Zasłuzyli.

#mecz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke
Autor
23.05.2026, 18:03:22 via Android
  • 6
@tyrytyty: Nie ma żadnej przepaści pomiędzy Legią a GKS. Tylko, że Legia przed sezonem miała walczyć o mistrzostwo a GKS o utrzymanie. Jedni pół sezonu bronili się przed spadkiem a drudzy przez 3/4.
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke
Autor
23.05.2026, 20:23:17 via Android
  • 2
@JakubKKKKKK Jest to jakiś argument. GKS pewnie szybko odpadnie, ale wywalczyli sobie szansę wykazania się w pucharach i im się to należy. Miejcie pretensje do Legii, że się w tym sezonie skompromitowała i dała sie wyprzedzić drużynie która powinna teoretycznie walczyć o utrzymanie.

Osobiście wymagałbym punktowania od Lecha, Jagi i Rakowa. Niech Górnik i GKS cieszą się chwilą. Na tych rozstawieniach i tak najbardziej skorzystaja najwieksze kluby w Polsce, które regularnie
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke
Autor
23.05.2026, 20:37:06 via Android
  • 0
@mistrzpiotrek: Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, ale mówimy o polskiej ekstraklasie. Pół roku temu Mistrz Polski dostawał oklep w Gibraltarze. Legia w obecnym stanie też pewnie wiele by nie zwojowała. Jeden sezon bez pucharów dobrze im zrobi.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
23.05.2026, 08:52:58
  • 320
Wychowanie dziecka wg Kcysia Bosaka:

1. Nie potrzebujesz pieniędzy.
2. Jak jednak potrzebujesz pieniędzy, to jesteś zmanipulowany.
3. Mieszkanie jest zbędne, bo dziecko potrzebuje głównie „czasu i troski”.
4. Żłobek? Fanaberia klasy aspirującej.
donatien-de-sade - Wychowanie dziecka wg Kcysia Bosaka:

1. Nie potrzebujesz pieniędz...

źródło: IMG_7581

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 23.05.2026, 10:43:30 via Android
  • 7
@donatien-de-sade: Typowe dla środowisk prawicowych. Proste rozwiązania dla trudnych problemów. Nigdy nie będą w stanie wprowadzić swoich pomysłów w życie, więc mogą sobie bezpiecznie gadać głupie populizmy.
  • Odpowiedz

628

Polskie firmy wykluczane z przetargów. 70 proc. trafia do zagranicznego kapitału

Polskie firmy wykluczane z przetargów. 70 proc. trafia do zagranicznego kapitału

Ponad 70 proc. zamówień branży budowlanej realizują podmioty z zagranicznym właścicielem. W całej gospodarce jest jeszcz

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 22.05.2026, 06:19:35
  • 104
  • #
    przetargi
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
n-ke
n-ke
n-ke 22.05.2026, 14:27:23 via Android
  • -2
@michnic: Zgadzam się. Ponaddto nikt nie broni polskim firmom startować do przetargów za granicą. To "wykluczenie" z tytułu sugeruje, ze nasze firmy sa dyskryminowane. W rzeczywistości, po prostu nie są z jakichś względów konkurencyjne i dlatego nie wygrywają przetargów.
splinter96
splinter96
20.05.2026, 14:26:46
  • 967
heh, jak szybko się zmienia perspektywa pisowców; za Orbana największy sojusznik w Europie, Polak-Węgier - dwa bratanki; a teraz za Magyara już zupełnie nieliczący się kraj xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wegry
splinter96 - heh, jak szybko się zmienia perspektywa pisowców; za Orbana największy s...

źródło: 1000028093

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke 20.05.2026, 15:56:42 via Android
  • 21
@splinter96: To tylko dowodzi, że PIS traktuje Polskę jak folwark do realizacji własnych interesów. Jeżeli za Orbana traktowali Węgry jako ważnego partnera to powinni się cieszyć, że po wyborach budujemy z Węgrami dobre stosunki.
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke 17.05.2026, 17:36:01
  • 4
Pan Żelazko pociągną typa, druga żółta, czerwona, do widzenia. Augustyniak dosłownie rzucił gościem o glebe, plus udział w przepychance, żółta kartka, gramy dalej. Kocham sędziowanie w tej lidze XD #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke
Autor
17.05.2026, 17:44:35 via Android
  • 2
@PWX_07 @Kris791 tu nie chodzi o faul taktyczny, tylko o to jak Augustyniak sfaulował. Przecież ten gość w ogole nie trzyma ciśnienia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

N Ke

  • Poz

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 02.05.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking