Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
doczko123

doczko123

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 319
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 306
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
mercatoneun0s
mercatoneun0s
3 godz. i 23 min temu
  • 22
https://x.com/TomaszGrzywacz3/status/2069827617554133308 Raz jeszcze napiszę: Order dla Zełeńskiego, IPN do likwidacji. Nikt nie zrobił tyle w popularyzacji na świecie ukraińskiego ludobójstwa jak obecny prezydent Ukrainy.

Od Singapuru po Los Angeles. Wszędzie o tym mówią i nie w kategoriach pozytywnych dla Ukrainy (co leży w naszym interesie) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Miło na serduszku strasznie, dziękujemy #ukraina dziękujemy #zelenski dziękujemy #nawrocki
mercatoneun0s - https://x.com/TomaszGrzywacz3/status/2069827617554133308 Raz jeszcze ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 przed chwilą via Wykop
  • 0
@Protectorx: jeśli chodzi o gesty którymi można by im dowalić, to wystarczy że alfons rozpisze referendum "czy popierasz Polskie weto w sprawie akcesji UA do UE?" a tusk powie że bedzie respektować wynik xD
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
2 godz. temu
  • 4
Człowiek który przejrzał Ukraińców już dawno temu. #polska #ukraina
Vinizius - Człowiek który przejrzał Ukraińców już dawno temu. #polska #ukraina

źródło: 1000009019

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 przed chwilą via Wykop
  • 0
@szurszur: Gość który jakby nie patrzeć domknął proces akcesyjny do UE i między innymi dzięki niemu jesteśmy w unii, a nie w miejscu gdzie dziś jest UA czy białoruś. Leszke przyczynił się do tego że poszliśmy na zachód, gdyby był moskiewskim pachołkiem to śmiem twierdzić że teraz żylibyśmy w o wiele bardziej p---------j rzeczywistości. A że na starość mu o------o, to cóż xD
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
54 min temu
  • 10
#ukraina niech lecą bezpiecznie aniołki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Atryu - #ukraina niech lecą bezpiecznie aniołki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_7810

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 15 min temu via Wykop
  • 0
@Atryu: wysokich, dalekich i celnych lotów życzę chłopakom. Co by nie gadać mają UA pomysłowość, technologię i szpeców, tym bardziej szkoda że zełeński pała 9 maja na paradę zabronił dobrym chłopakom epickie wejście zrobić. Niech ta wojna potrwa do następnego maja xD
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
2 godz. i 2 min temu
  • 3
Już nie tylko narzekanie ruskich a nawet płacz z powodu braku benzyny.

#ukraina #rosja #wojna
Sweet-Jesus - Już nie tylko narzekanie ruskich a nawet płacz z powodu braku benzyny.
...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 1 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Sweet-Jesus: p-------ć sankcje, zostało mi trochę 95 po koszeniu, jakieś 1.3 litra, mogę wspomóc wielką rassije, maja tam paczkomat czy coś ? DDD
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123 1 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Sweet-Jesus: No to będą musieli obejść smakiem xD
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
przedwczoraj, 20:31:26
  • 3
Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa odniosła się do rezygnacji brytyjskiego premiera Keira Starmera. Ironicznie stwierdziła, że mógłby zostać komentatorem rosyjskiej telewizji Russia Today

Margarita Simonjan natomiast odpowiada, że "nie nadaje się na komentatora, ale zatrudnimy go do pielęgnacji trawników - w Anglii są przecież wspaniałe trawniki".


No Margaritko. Ciebie ostrzyże na krótko?

Grzesiok - >Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa odniosła się do rezygnacji br...

źródło: %D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0_%D0%A1%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D1%8F%D0%BD_%2812-02-2026%29

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 przedwczoraj, 23:40:24 via Wykop
  • 4
@Grzesiok: linia włosów jak po tureckim przeszczepie xD
  • Odpowiedz
Sieemanko
Sieemanko
Sieemanko
przedwczoraj, 08:31:08
  • 10
Serio mam wrażenie, że rosyjska propaganda wygrała w Polsce więcej, niż wielu chce przyznać. Zamiast skupiać się na tym, że Rosja napadła na sąsiedni kraj i od lat prowadzi brutalną wojnę, coraz więcej dyskusji sprowadza się do tego, żeby dowalić Ukraińcom.

Co gorsza, politycy ochoczo to podchwytują. Zamiast powiedzieć wprost, że sytuacja Ukrainy jest dramatyczna i że w interesie Polski nie leży rosyjskie zwycięstwo, wolą ścigać się na gesty i hasła, które dobrze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 przedwczoraj, 08:38:44 via Wykop
  • 4
@Sieemanko: w interesie Polski jest to aby obie strony się tłukły do ostatniego, a nie żeby Ukraina wygrała xD będziemy pomagać UA żeby trwało to jak najdłużej ale nigdy nie będziemy przyjaciółmi
  • Odpowiedz
202492
202492
21.06.2026, 13:50:56
  • 12
Było nie rozdawać byle komu tych orderów, to by teraz nie było problemu ¯\(ツ)/¯

#ukraina #polska #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 14:25:09 via Wykop
  • 1
@Gother: znam jeszcze kilka postaci które miały główny udział w zabiciu kilku milionów ruskich żołnierzy aczkolwiek mam pewne wątpliwości czy zasługują na taki order xD
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
21.06.2026, 13:48:56
  • 64
Mimo tego, że głosowałem za rządzącą koalicją, ciężko mi zrozumieć, jak można krytkować przede wszystkim Nawrockiego, a nie Zelenskiego, który razem ze swoją ekipą świadomie rozpoczął kryzys dyplomatyczny, wiedząc, że może on tak się skończyć.

Parafianowicz chociażby mówił, że do tej pory jakoś skutecznie wstrzymywano idące z wojska prośby o nadawanie jednostkom nazw powiązanych z UPA. I teraz, w 5-tym roku wojny, jakoś magicznie to się nie udało. Naprawdę, nie mam złudzeń, że
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 13:58:05 via Wykop
  • 3
@Gother: na początek można się od nich odgrodzić murem a na murze powiesić machający papież jpg. I życzyć im powodzenia
  • Odpowiedz
orzech552
orzech552
21.06.2026, 09:19:40
  • 136
W tej całej aferze, mieszkańcy Ukrainy chyba zapomnieli w jakiej p-----e są i będą, a w--------e ich jedynego adwokata, czyli nas, to już wręcz strzelenie sobie w głowę.

Prawda jest taka, że konflikt będzie dalej trwał, gospodarka i infrastruktura ukraińska będzie tylko niszczona, a rozkład społeczeństwa będzie postępować. Nawet jak za kilka lat nastąpi zamrożenie konfliktu (bo o odbiciu terenów można zapomnieć), to będzie tam jedna wielka chujnia, z milionem mężczyzn z
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 09:35:02 via Wykop
  • 139
@orzech552: Z Ukraińskimi elitami jest taki problem że oni chcą wszystkie korzyści wynikające z bycia w UE bez kosztów bycia w UE, przypominam od 2014 roku mieli wystarczająco dużo czasu żeby ogarnąć negocjacje i jakby spięli poślady to może by nawet zdążyli przed ruską inwazją, od wybuchu wojny minęło ponad 4 lata, mają tych samych posłów, nie było wyborów, mogą klepać ustawy jak leci, idealna sytuacja żeby zmieniać prawodastwo a
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123 21.06.2026, 11:14:12 via Wykop
  • 3
@janusz-lece: u nas też była korupcja i to potężna i dało radę to w mniej niż dekadę ogarnąć na tyle żeby wejść do UE
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123 21.06.2026, 12:23:48 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Ja o nastawieniu władz Ukrainy, a Ty mi wyskakujesz coś z prawicą, wystarczy jak napiszę że J---ć pis, brauna i konfederacje i się uspokoisz ?
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123 21.06.2026, 13:54:05 via Wykop
  • 1
@bylem_zielonko: Ty chyba nie pamiętasz jak wyglądał nasz proces akcesyjny o jakie warunki UE postawiła, bo ja pamiętam na przykład kwoty mleczne czy jak to się nazywało że nie mogliśmy więcej produkować jak z góry ustalony limit, tego było o wiele więcej, coś za coś, nas też się bali że im zakatujemy rolnictwo więc były pewne mechanizmy ochrony rynku starej UE i my się na to zgodziliśmy, natomiast Ukraina chce
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 12:17:28
  • 16
Jak Ukraińcy byli biedni i waleni w dupala to siedzieli cicho. Dziękowali za każdą pomoc. Strupy od d--y odpadły, zaczęli robić u ruskich kokodżambo i zaczęło się fikanie xD

Szkoda, że timing polskich władz taki, że teraz nic nie ugramy przy odbudowie ukrainy. Ale z drugiej strony jak plują ci na twarz to nie udajesz, że deszcz pada.

Tylko to będzie tak, że ta wielka odbudowa wymaga kasy, której oni nie mają.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 12:26:42 via Wykop
  • 1
@damch: O to to, nic więcej, nic mniej, wspierać aby Ukraina mogła wybijać kacapa do ostatniego swojego lub kacapskiego soldata. Amen
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123 21.06.2026, 12:31:48 via Wykop
  • 1
@damch: Dlatego można wiele im wybaczyć, u siebie niech robią co chcą, jeśli im to pomaga nawet niech jednostkę SS Galicien se zrobią, wysyłać im pomoc ale mieć z tyłu głowy że to 2 wrogie wschodnie plemiona sie wybijają xD
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123 21.06.2026, 13:48:58 via Wykop
  • 0
@Linnior88: popatrz realnie, nawet jakby ktokolwiek na UA wpadł na pomysł jakiejs wojny z nami to 5 min później kacapy robią im wjazd od wschodu xD także Ukraina na pewno będzie cierniem w naszej dupie aczkolwiek nie sądzę żeby jakieś militarne zagrożenie dla nas stanowiła
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
21.06.2026, 12:15:49
  • 6
No tak, a Ukraina może nas znieważać... odszkodowanie za Przewodów już zapłacili?
Cieszę się, że Nawrocki "znieważył" Ukraińców, a przydałoby się znacznie więcej. Choćby twarda deklaracja, że zawetujemy akcesję do UE.
Zresztą nie jedyni, bohater tuskobotów Magyar już deklarował, że Ukraina do UE nie wejdzie dopóki nie rozwiąże problemów Zakarpacia.
#polityka #ukraina
luke-mat - No tak, a Ukraina może nas znieważać... odszkodowanie za Przewodów już zap...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 12:33:36 via Wykop
  • 2
@luke-mat: Zakaz wjazdu do Schengen za propagowanie banderyzmu dać tam kilku najaktywniejszym z ich władz to może faja zmięknie
  • Odpowiedz
krysiaaa
krysiaaa
21.06.2026, 12:21:12
  • 28
#rosja #ukraina #wojna #polityka
krysiaaa - #rosja #ukraina #wojna #polityka

źródło: 8CB525E0-431F-405C-A4A7-41BFE7991621

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 12:25:11 via Wykop
  • 4
@krysiaaa: Gdyby nie ta mentalność rosja nie byłaby rosją, więc nietrafione xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.06.2026, 09:20:33
  • 391
Nie mogę z tych ruskich przygłupów xD

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Nie mogę z tych ruskich przygłupów xD

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #p...

źródło: hdfhfdhdfhfdhfdfhdhfdh

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 09:28:21 via Wykop
  • 0
@robertkk: W sumie nawet gdyby na nasz koszt wysłał to w sumie i tak spoko, zawsze taniej niż jechać po to xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.06.2026, 08:41:56
  • 30
Ciekawa wojna psychologiczna ukrainy - pomyślnie zaatakowała port w Kerczu 1 km od mostu. Daje to wprost do zrozumienia, że jedno polecenie i most będzie zniszczony

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ciekawa wojna psychologiczna ukrainy - pomyślnie zaatakowała port w Kerczu...

źródło: hdffhdfdhdfhfdhdfhh

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 08:43:43 via Wykop
  • 0
@robertkk: ponad 4 lata wojny i to że dalej ten most stoi to kompromitacja Ukrainy, na bank technicznie mają możliwość r------------a tego porządnie, czemu tego nie robią to jest zagadka dla mnie.
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123 21.06.2026, 08:54:37 via Wykop
  • 1
@robertkk: myślę że bardziej by się opłacało jakby r-------i ten most, to jest bezpośrednie zaplecze frontu, ślepy i bezbronny Krym = r--ź orków, a w radary i opl mogą se walić wszędzie na terenie sowietów w tym momencie. Jestem prostym człowiekiem i po 4 latach wojny należy mi się i milionom podobnym do mnie widok zawalonego mostu krymskiego tak żeby go już nie odbudowali xD
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
21.06.2026, 08:26:19
  • 47
Nawrot zabrał Zelenskiemu odznaczenie o symbolicznej wartości medalu z Decatlonu, naczytałem się tutaj jak to strona polska w związku z tym się ośmiesza, po czym najpierw sam Zelenski wysmarował jebitny tekst, który można streścić „teraz to ja już nie chce tego medalu”, po czym obrażony jeszcze musiał wrzucić kolejny wpis ze zdjęciem z jakiegoś magazynu, gdzie odsyła go pocztą, dający vibe „równie dobrze mogłem to w-----ć do śmieci”, potem seria pęknięć zadków
stanleymorison - Nawrot zabrał Zelenskiemu odznaczenie o symbolicznej wartości medalu...

źródło: IMG_7854

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 08:39:58 via Wykop
  • 5
@stanleymorison: ukraińskie władze to nigdy do błędu się nie przyznają, a jak złapiesz ich za rękę to bezczelnie będą mówić że to nie ich ręka, nie wiem czy to przypadłość ich elit czy cecha wpisana w DNA narodu, że przeprosiny są dla nich tak upokarzające. Niech dalej utylizują kacapów, trzeba im pomagać, natomiast jeśli chodzi o przyszłość to się nie nadają mentalnie do UE, może to wina braku wyborów od
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
20.06.2026, 23:01:38
  • 18
To Putin kazał mu powiedzieć

#ukraina #polityka #wojna
jimbim0972 - To Putin kazał mu powiedzieć 

#ukraina #polityka #wojna

źródło: 8588

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 21.06.2026, 00:05:50 via Wykop
  • 2
@jimbim0972: mocne słowa jak na obywatela kraju który funkcjonuje od ponad 4 lata tylko i wyłącznie dzięki datkom i temu co uda się wyżebrać od cywilizowanych krajów xD No cóż, tak czy inaczej życzę im sukcesów w dalszej utylizacji orków, natomiast kwestie kto nadstawia d--y za djengi może niech nie poruszają xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
20.06.2026, 09:01:41
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 20.06.2026, 09:08:29 via Wykop
  • 2
@robertkk: dlatego tak ważne jest aby ta wojna trwała jak najdłużej, dopóki trwa kacapy są utylizowany w stabilnym tempie co jest ogromną korzyścią dla świata xF
  • Odpowiedz
Mondez
Mondez
19.06.2026, 20:57:07
  • 47
Brawo panie prezydencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #ukraina #rosja #polska
Mondez - Brawo panie prezydencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #ukraina #rosja #polska

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-19 225643

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doczko123
doczko123 19.06.2026, 21:21:09 via Wykop
  • 1
@Mondez: My popieramy decyzje alfonsa bo Ukraińcy przegięli pałkę z tą nazwą jednostki, alkoholik miedwiediew popiera bo pasuje im do narracji, nie jesteśmy tacy sami. I tak alfonso poczekał parę tyg, była szansa na refleksje ze strony Ukrainy, niestety jej nie było więc decyzja mogła być tylko jedna...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

doczko123

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking