Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91320
  • Znaleziska 88671
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2646)
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
03.04.2026, 06:27:29
  • 283
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lNKOGNITO
lNKOGNITO
03.04.2026, 06:29:17 via Wykop
  • 350
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_
03.04.2026, 06:30:24 via Android
  • 262
@Bardzo_Suabe_Rymy: albo poprosty zmyla makijaz?
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
03.04.2026, 09:43:19
  • 428
Republikański kongresmen Jeff Van Drew mówi, że Amerykanie zmagający się z rosnącymi cenami powinni „być może znaleźć jeszcze jedną pracę”.
https://streamable.com/mg2fag
#iran #izrael #usa #bliskiwschod #wojna #militaria
gerwazy-oko - Republikański kongresmen Jeff Van Drew mówi, że Amerykanie zmagający si...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
03.04.2026, 09:45:23 via Wykop
  • 588
być może znaleźć jeszcze jedną pracę


@gerwazy-oko: wow, to niektórzy już będą mieli 3 prace
  • Odpowiedz
jast
jast
03.04.2026, 09:55:01 via Android
  • 281
@gerwazy-oko: wielkie umysły pracują podobnie
jast - @gerwazy-oko: wielkie umysły pracują podobnie

źródło: 1000093870

Pobierz
  • Odpowiedz
matluck
matluck
03.04.2026, 04:01:12
  • 579
#nieruchomosci #diy
matluck - #nieruchomosci #diy

źródło: nieruchomosci

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanitydomain
vanitydomain
03.04.2026, 05:25:57 via Wykop
  • 26
@matluck: xd
  • Odpowiedz
maateusz123
maateusz123
03.04.2026, 06:40:40 via Wykop
  • 72
@matluck: kolor skóry oczywiście przypadkowy
  • Odpowiedz
Grubapije
Grubapije
Grubapije
03.04.2026, 09:51:58
  • 1449
Przypomnienie że Edyta Pazura jeździ samochodem po chodniku i wraz z mężem uważają to za normalne.

#konfitura #samochodoza #afera #patologiazmiasta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
03.04.2026, 09:52:50 via Wykop
  • 244

Komentarz usunięty przez moderatora

new-object
new-object
03.04.2026, 09:53:12 via Wykop
  • 306
@Grubapije: za miesiąc zapomnicie, jak z majdanem xD
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
03.04.2026, 06:57:43
  • 642
W końcu jadą z tymi patocelebrytami, którym wszystko wolno. Brawo #konfitura

#celebrytki
ArnoldZboczek - W końcu jadą z tymi patocelebrytami, którym wszystko wolno. Brawo #ko...

źródło: 1000024935

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piw_Benzyna
Piw_Benzyna
03.04.2026, 07:07:26 via Wykop
  • 328
@ArnoldZboczek: Canceluje się porządnych ludzi a takiego czegoś nie. Trochę szkoda. Dobrze jak jej chociaż trochę pojadą.
  • Odpowiedz
2Girls_1Cup
2Girls_1Cup
03.04.2026, 07:23:18 via Wykop
  • 293
@ArnoldZboczek:
2Girls_1Cup - @ArnoldZboczek:

źródło: 749e1860909c0db0b541e554ed8e04c8663e02d8165cd6b3598fd04f5789da9b

Pobierz
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
03.04.2026, 03:59:50
  • 355
#cenypaliw #orlen #bekazlewactwa #gospodarka #cpn

Gospodarka centralnie sterowana nie działa, odc. 2137
AdwokatVanessaSmaruj-Rogala - #cenypaliw #orlen #bekazlewactwa #gospodarka #cpn

Gosp...

źródło: 1000026473

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiopysio
misiopysio
misiopysio
03.04.2026, 04:35:35 via Wykop
  • 599
Gospodarka centralnie sterowana nie działa, odc. 2137


@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: Tym razem jednak trochę działa.
Niektóre stacje nie chcą sprzedawać diesla PREMIUM (power, v-power, verva, ultimate itp)
bo jego cena też jest objęta rządowym limitem i przy niewielkiej różnicy lub w tej samej cenie względem podstawowego diesla ludzie wolą tankować lepsze paliwo.
a że stacje mają teraz na nim trochę mniejszy zarobek to pojawiają się sytuacje
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Autor
03.04.2026, 04:49:49 via Android
  • 708
@misiopysio:

- cena ropy: rośnie
- na stacjach: natychmiast podwyżki

- cena ropy: spada
- na stacjach: no, ale sprzedajemy jeszcze drogie zapasy
  • Odpowiedz
siemando
siemando
03.04.2026, 06:33:26
  • 1115
Ukraińcy przyjeżdżają i tylko social pobierają.
Tym czasem polacy:
#ukraina #emigracja #heheszki
siemando - Ukraińcy przyjeżdżają i tylko social pobierają.
Tym czasem polacy:
#ukrain...

źródło: 1000073895

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrzysztofBossak
KrzysztofBossak
KrzysztofBossak
03.04.2026, 07:20:24 via Wykop
  • 500
@siemando: to jest projekcja - czyli przypisywanie innym swoich cech, motywacji, słabości albo emocji
  • Odpowiedz
mannoroth
mannoroth
03.04.2026, 07:37:53 via Wykop
  • 462
@siemando: "to jest zupełnie inna sytuacja" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PetalMindXd
PetalMindXd
03.04.2026, 05:39:15
  • 1041
Nigdy nie zapominające, że nie ma większych narcyzów na świecie niż kobiety XD bądź świadkiem startu rakiety i powrotu „ludzi na księżyc” i co robisz? SELFIE! XDDDDDDDD

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #narcyzm
PetalMindXd - Nigdy nie zapominające, że nie ma większych narcyzów na świecie niż kob...

źródło: IMG_6506

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
Autor
03.04.2026, 05:40:10 via Wykop
  • 658
@PetalMindXd: @PetalMindXd
PetalMindXd - @PetalMindXd: @PetalMindXd

źródło: IMG_6507

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
03.04.2026, 05:45:05 via Android
  • 309
@PetalMindXd

A to nie jest jakaś Only Fansiara i to miało być nawiązanie do hehe nasienia hehe?
  • Odpowiedz
G06DbT
G06DbT
03.04.2026, 08:17:56
  • 1073
Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem @Azure.

17 stycznia wszedłem do jego rodzinki Spotify, zapłaciłem za cały rok. Po 3 i pół miesiąca mnie usunął z rodziny. Oczywiście brak kontaktu z nim.

Jednocześnie na Mirko pisze, że szuka ludzi do rodziny Spotify.

#oszukujo #spotify #spotifyfamily
G06DbT - Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem @Azure.

17 stycznia wszedłem do je...

źródło: 1000058790

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
03.04.2026, 08:18:54 via Wykop
  • 1927
@G06DbT: masz gwarancję że nie zniknie po miesiącu czy dwóch dlatego zniknął po trzech
  • Odpowiedz
10129
10129
03.04.2026, 08:19:04 via Android
  • 1289
@G06DbT: jeszcze do Spotify go zgłoś. Może go zbanuja
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
03.04.2026, 04:57:16
  • 1115
życzę dobrego dnia.
XD
baemaj - życzę dobrego dnia.
XD

źródło: IMG_8868

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
03.04.2026, 05:03:55 via Wykop
  • 1097
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
03.04.2026, 05:33:05 via Wykop
  • 661
@baemaj: wszystko zależy od mordy - mi tam laski mówiły, że mieszkanie z rodzicami po studiach to oznaka opiekuńczości i oszczędności ("dobry materiał na męża i ojca") xd
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
02.04.2026, 16:13:25
  • 321
W warszawskich tramwajach puszczają filmy ocieplające wizerunek szczurów. Zastanawiałem się czy to nie jest kryptoreklama #xtb #warszawa #gielda
GrimoaldStarszy - W warszawskich tramwajach puszczają filmy ocieplające wizerunek szc...

źródło: IMG_6982

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
02.04.2026, 16:14:14 via Wypiek
  • 496
@GrimoaldStarszy fajnie, że montują od razu pętlę na szyję jakby się komuś nieudana zabawa na cfd przypomniała
  • Odpowiedz
maceprotariusz
maceprotariusz
02.04.2026, 16:17:24 via Wykop
  • 22
@breakdown1: to tylko subtelny przekaz podprogowy
  • Odpowiedz
DurzyPszypau
DurzyPszypau
02.04.2026, 17:46:34
  • 85
#wojna #iran #izrael #usa
DurzyPszypau - #wojna #iran #izrael #usa

źródło: 661158536_973327521710484_4066006974904290760_n

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanSebastianCadillac
JanSebastianCadillac
JanSebastianCadillac
02.04.2026, 17:51:40 via Wykop
  • 1239
Mmm, r---------ę cywilom most, teraz to już na pewno mnie poprą i obalą swój rząd.
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
02.04.2026, 18:24:05 via Wykop
  • 855
@DurzyPszypau: to jest człowiek, który się obraził że nie dostał pokojowej nagrody Nobla
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
02.04.2026, 09:00:23
  • 259
Gdybyśmy choć trochę myśleli w Polsce o własnej przyszłości, to właśnie stawalibyśmy się wiodącym na świecie eksporterem wunderwaffe w postaci dronów i systemów obrony przed nimi.

Wystarczyło dogadać się z Ukraińcami na zasadzie: wy dajecie nam swoje doświadczenie i opinie z testów w środowisku prawdziwej wojny, my budujemy fabryki niezagrożone ruskimi atakami i oddajemy wam część produkcji. Mieliśmy na to kilka lat, dziś mogliśmy już mieć rozkręconą produkcję na skalę światową.

Ale
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TytanowyOdpyt
TytanowyOdpyt
02.04.2026, 09:44:25 via Wykop
  • 14
@czerwonykomuch:
TytanowyOdpyt - @czerwonykomuch:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
02.04.2026, 10:22:01 via Wykop
  • 185
Nie wiedziałem, że od 2024 rządzi nami nadal psychoprawdactwo.


@Shuwaks: A przypomnij, z jakiej partii jest prezydent i jak się zachował, gdy rząd zaproponował ustawę opisującą inwestycje w polski sektor zbrojeniowy?
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
02.04.2026, 12:42:52
  • 375
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oreganostyle
Oreganostyle
02.04.2026, 12:56:29 via Wykop
  • 160
@Besalama: to był good mudżin
  • Odpowiedz
dorodny_kebab
dorodny_kebab
dorodny_kebab
02.04.2026, 13:40:34 via Android
  • 346
@Besalama: i? Odjechał znów tym autem?
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
02.04.2026, 16:51:48
  • 1057
Wiecie co mnie cieszy? Że niesprowokowana, bestialska wojna napastnicza Stanów Zjednoczonych i Izreala przeciwko Iranowi nie znalazła akceptacji w Polsce ani w żadnym państwie europejskim.
#usa #iran
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww_o_tak_21
ww_o_tak_21
ww_o_tak_21
02.04.2026, 17:19:43 via Wykop
  • 388
@StalkomirNowak: Polskie pejsy wychodza z mycek zeby stworzyc przeciwne wrazenie
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
02.04.2026, 17:42:57 via Wykop
  • 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
02.04.2026, 15:27:59
  • 644
W Warszawie zawisł oto taki billboard, ale piękne zesrańsko onuc w komentarzach
#wojna #ukraina #polskieonuce #rosja
Mariuszzuk - W Warszawie zawisł oto taki billboard, ale piękne zesrańsko onuc w komen...

źródło: 1000010650

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
02.04.2026, 16:07:27 via Wykop
  • 650
@Mariuszzuk: najbardziej sie zesraly powiatowe łby z lubelskiego i podkarpacia zapewne, no i emigranty
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Autor
02.04.2026, 16:55:59 via Android
  • 48

Komentarz usunięty przez moderatora

keep_it_real
keep_it_real
02.04.2026, 18:15:24
  • 1326
#wojna #iran #izrael #usa

dla fabuły byłoby śmiesznie jakby od jutra europejskie tankowce pływały jakby nigdy nic :D :D :D
keepitreal - #wojna #iran #izrael #usa

dla fabuły byłoby śmiesznie jakby od jutra eu...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GomiGomi
GomiGomi
02.04.2026, 18:20:04 via Wypiek
  • 846
@keep_it_real to Trump zacznie je atakować albo jakiś false flag żymianie przygotują;
  • Odpowiedz
bajerek
bajerek
bajerek
02.04.2026, 18:49:51 via iOS
  • 757
@keep_it_real: Ale właśnie francuski kontenerowiec kończy przepływać
bajerek - @keepitreal:  Ale właśnie francuski kontenerowiec kończy przepływać

źródło: IMG_2179

Pobierz
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
02.04.2026, 13:44:25
  • 1764
#iran #woja #usa
essos - #iran #woja #usa

źródło: temp_file4192416677262761439

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
02.04.2026, 13:45:27 via Wykop
  • 309
@essos: no przecież on uwielbia migrantów więc dlaczego jęczy
  • Odpowiedz
Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
02.04.2026, 13:45:54 via Wykop
  • 386
@essos: Amerykanie postawili na nogi tylko jeden kraj:

  • Odpowiedz
KokiX
KokiX
02.04.2026, 10:49:19
  • 576
Ja pierdziele, oni nie mają wstydu ( ಠ_ಠ)
#deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #bekazpodludzi
KokiX - Ja pierdziele, oni nie mają wstydu ( ಠ_ಠ)
#deweloperka #mieszkaniedewelopersk...

źródło: 1000028590

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
02.04.2026, 10:57:12 via Wykop
  • 489
@KokiX: nie no zaybeisty benefit.
Dla pracownika miesiąca przewidzieliśmy powieszenie jego mordy na bilbordzie w centrum Warszawy. Fejm i sława nieograniczona!
  • Odpowiedz
heathenreel
heathenreel
02.04.2026, 11:22:21 via Wykop
  • 571
Na dodatek z błędem fleksyjnym „gratulujemy Paweł” zamiast „gratulujemy, Pawle”. :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 133
  • Strona 25 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking