patrzę na moje kochane kicie i myślę czasem sobie, że mógłbym być takim domowym kotem, beztroskim, zaopiekowanym, bezkarnie rozleniwionym #przegryw
@noname3004: jedyny problem, że wykastrowany, więc zero walenia, ale w sumie może to i kolejny plus
i żyłoby się krócej, też jakby plus
i żyłoby się krócej, też jakby plus
@noname3004: Większość życia spędzone na spanku z przerwami na jedzonko i mizianko. Brzmi obiecująco.
oooo toksyk co gąbką czesze się ma bana #przegryw
noname3004 via Android
- 1
@Kotusiowy: pewnie żeby nie być u niego na czarno trzeba być podobnym mu toksykiem
- 18
źródło: IMG_20260616_120612
Pobierz
noname3004 via Android
- 2
@RicoElectrico: senna, ugniatała łapkami łóżko jak zwykle przed zaśnięciem
Wielkieś mi uczynił pustki w tagu moim mój drogi Firlejku tym zniknieniem swoim
#przegryw
#przegryw
noname3004 via Android
- 0
@luke-dolla7: buty mu ukradli jak leżał pijany pod energy i teraz wstyd się na tagu pokazać
kuc ruchał i ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, a mimo to siedzi na tagu, wymądrza się i śmie non stop pouczać oraz oceniać innych tagowiczów, no ale jemu wolno, bo on bożek, innych zaraz by zjechano od oskich i trolli #przegryw
noname3004 via Android
- 0
@Black_Rabbit_of_Inle: ma nick schizofrenicyzm
noname3004 via Android
- 1
@Black_Rabbit_of_Inle: prawidłowo
- 12
zazdroszczę truklom z domków jednorodzinnych, dla mnie to element wygrywu #przegryw
@noname3004: Mieć dom i być jedynakiem to wygryw bo przecież to odziedziczysz i się nie musisz martwić o mieszkanie bo nawet za minimalną idzie utrzymać.
godzina nieprzerwanego wiercenia, mam dość, zasrane normidło umyśliło sobie zmienić wystrój #przegryw
kolejny sąsiad się remontuje, a dźwięk młotka lub wiertarki to dla mnie tortura #przegryw
nie mam o czym pisać na tagu, ale czuję że muszę to robić #przegryw
noname3004 via Android
- 3
@finalfantasy11: monotonia, zwyczajność
- 13
moja mama czasem mawia, że piekło przeżywamy tu na ziemi #przegryw #vanderlore
- 12
szkoda, że urodziłem się na płaskiej równinie uwięzionej pomiędzy północnym zimnym morzem a górami ograniczającymi ciepło z południa #przegryw
@noname3004: Geografia nieludzka. Za to różne armie mogą od setek lat bez problemu przechodzić z zachodu na wschód i ze wschodu na zachód
#przegryw https://wykop.pl/link/7962083/nie-zyje-poziomka13-lokalny-alkoholik wykopywac szybko bo was na widly nabije
noname3004 via Android
- 1
@hbfjhsdgjh: ufo go porwało
- 10
jestem trukel z hobby dającym mi pewną satysfakcję #przegryw
noname3004 via Android
- 1
@D00M666: nie, nie piję wcale
noname3004 via Android
- 0
@luke-dolla7: ok fanatykoski trolloski
bezlitosny bykownik od gąbki ośmieszył się wrzucając stary wpis prostego ochroniarza jako coś nowego, słaby zeń teczkarz #przegryw
- 0
noname3004 via Android
- 3
@Synco: no ale oryginalnie to nie był jego wpis xd
- 10
każdy dla kogoś jest w jakimś aspekcie oskim #przegryw
@noname3004: prawda to, ja np. jestem oskim jak chodzi o pracę i nie zamienił bym tego na bycie bezrobotnym ruchaczem, choć wydaje mi się że łatwiej podnieść się z dna na rynku pracy niż na rynku matrymonialnym
ja ledwo na tag zaglądam #przegryw
ja nigdy nie wyczesał sobie rozumu gąbką #przegryw
trukel
- over
- mazowieckie (były zabór ruski)
Osiągnięcia
Rocznica
od 23.05.2026Rocznica Gadżeciarz
od 12.07.2021Gadżeciarz Mikroblogger
od 18.03.2026Mikroblogger










Ostatnie konta:
Firlej -> LandrynkaZeŚląska -> Ramzes
Chuopstwu nic nie umknie na tagu
#przegryw #przemyslenia #wykop #oskariat
źródło: 1000032921
Pobierz