Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tokko
Tokko

Tokko

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5906
  • Znaleziska 542
  • Mikroblog 5364
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
  • Dodane (37)
  • Komentowane (2572)
  • Plusowane (2755)
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
15 godz. i 47 min temu
  • 1022
Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszczecin #heheszki
6poziomprokrastynacji - Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszcz...

źródło: 1000007405

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
15 godz. i 43 min temu via Android
  • 61
@6poziomprokrastynacji: Śmiechom nie było końca, łap plusa.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
14 godz. i 29 min temu via iOS
  • 278
@6poziomprokrastynacji: dajcie już spokój prezydentowi
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
wczoraj, 11:53:26
  • 178
Wiecie co się wczoraj stało?

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
wczoraj, 11:53:53 via Wykop
  • 38
@damch: co tak mało
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
Autor
wczoraj, 12:10:03 via Wykop
  • 6
co tak mało


@let_it_be: Ale ja tylko minimum wyznaczam.
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
wczoraj, 13:19:07
  • 230
#ukraina #rosja #wojna
Kacap grozi wojną nuklearną, cisza jak makiem zasiał.
Ukr coś tam nazwie imieniem bandery, tagi w--------a w kosmos.
Nie, no tu wcale nie ma propagandy a tych ruskich nie ma z nami w pokoju. (-‸ლ)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
wczoraj, 13:22:54 via Android
  • 19
@damch: może i nie ma z nami ruskich, ale za to ile banderowców
  • Odpowiedz
zaslav
zaslav
zaslav
wczoraj, 14:04:14 via Wykop
  • 79
@damch: Kacap grozi wojną chyba co 2 miesiące. Wszystkim się znudziło i nikt tego nie bierze poważnie.
  • Odpowiedz
tytanowyy
tytanowyy
15.05.2026, 07:24:25
  • 22
#matematyka #heheszki
tytanowyy - #matematyka #heheszki

źródło: IMG_4616

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
15.05.2026, 07:27:25 via Android
  • 13
@tytanowyy gówniany żart z Facebooka przeklejony na wysracz
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
15.05.2026, 09:29:13 via Wykop
  • 3
@tytanowyy:
Silnia z 5:

5! = 5 x 4 x 3 x 2 x1 = 120

Wynik: 120
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 01:08:34
  • 316
Za chwilę mistrzostwa świata w piłce nożnej, najbardziej heteroseksualnego sportu na świecie
wfyokyga - Za chwilę mistrzostwa świata w piłce nożnej, najbardziej heteroseksualnego...

źródło: temp_file6444316357688246795

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
przedwczoraj, 05:18:09 via Wykop
  • 144
@wfyokyga: co wymacał to jego
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk
przedwczoraj, 05:53:21 via Wykop
  • 55
@wfyokyga: manchester psity
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
przedwczoraj, 00:24:48
  • 80
Umeraczyk

źródło: 51024609_2395747967162300_3475669024061259776_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
przedwczoraj, 02:02:57 via Wykop
  • 16
@Umeraczyk: Za mało rzułty, ledwie idzie poznać
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
27.05.2026, 19:33:52
  • 33
Pamietaj zawsze gdzie byles 10 lat temu ᕦ(òóˇ)ᕤ
serniczekwiedensky - Pamietaj zawsze gdzie byles 10 lat temu ᕦ(òóˇ)ᕤ

źródło: 1000044411

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WARKUTONU
WARKUTONU
27.05.2026, 19:34:51 via Wykop
  • 8
@serniczekwiedensky: w domu a co
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
Autor
27.05.2026, 19:35:38 via Wykop
  • 1
@WARKUTONU: ja tez w domciu hihihi
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
26.05.2026, 22:53:43
  • 229
wfyokyga

źródło: temp_file1773507862094871933

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Tempe
Marek_Tempe
26.05.2026, 22:54:40 via Wykop
  • 6
@wfyokyga: Fakt.
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
26.05.2026, 22:55:18 via Android
  • 134
( ͡º ͜ʖ͡º)
Influ3nD - ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file5665954573282244782

Pobierz
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
26.05.2026, 13:07:27
  • 9
Donald Trump przypomina, ze malowany na niebiesko basen jest dłuższy niż wieżowce są wysokie.

#usa #trump #heheszki
troglodyta_erudyta - Donald Trump przypomina, ze malowany na niebiesko basen jest dłu...

źródło: 8624

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

23kulpamens
23kulpamens
26.05.2026, 13:10:51 via Wykop
  • 6
@troglodyta_erudyta: so deep
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
26.05.2026, 13:16:17 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: czemu Obama do niego nasrał i dopiero Trump to naprawia?
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
26.05.2026, 13:45:35
  • 34
MLeko29

źródło: 1000070760

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lycaon_pictus
lycaon_pictus
26.05.2026, 15:42:45 via Wykop
  • 1
@MLeko29: Czy tu nie jest ukryty typowy rasizm w wykonaniu WASPów?
  • Odpowiedz
Menel-san
Menel-san
26.05.2026, 13:33:40
  • 13
widziałem dziś na autostradzie wyrzuconą pełną 5-litrową butlę pełną żółtego plynu xd nie mówcie mi że to bydło ciężarówkowe wyrzuca szczyny na drogę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobertPupica
RobertPupica
26.05.2026, 13:52:24 via Wykop
  • 8
@vieniasn: no nie raz widzialem jak na mopie na koło szczali a kible 100m od nich xdd
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
26.05.2026, 13:54:16 via Wykop
  • 14
@RobertPupica: i na szczaniu nie kończą i to nawet lepiej bo wielu już zatraciło umiejętność korzystania z łazienki i potem kibel na Orlenie jest w takim stanie że sam wolisz na koło
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
26.05.2026, 13:26:19
  • 293
#heheszki #koty #kitku
Sleepypl - #heheszki #koty #kitku

źródło: HJLJePUWcAEVohG

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
26.05.2026, 13:27:29 via Android
  • 127
@Sleepypl koty > psy
Elo
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
26.05.2026, 13:29:27 via Wykop
  • 212
@Sleepypl:
- co to za kot?
- leżał na śmietniku
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 12:00:49
  • 1076
Rząd podniósł akcyzę licząc na pestycydy. Pleśń też. Smacznego!


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
26.05.2026, 13:07:44 via Wykop
  • 459
@DwieLinieBOTv3:
nnbart - @DwieLinieBOTv3:

źródło: 1000016077

Pobierz
  • Odpowiedz
BlackReven
BlackReven
26.05.2026, 13:41:09 via Wykop
  • 557
@DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi
BlackReven - @DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi

źródło: to koniec

Pobierz
  • Odpowiedz
adi0
adi0
26.05.2026, 10:40:43
  • 1276
https://tvn24.pl/polska/proces-posla-pis-dariusza-mateckiego-dotarlismy-do-aktu-oskarzenia-st9065881

#afera #bekazpisu #bekazprawakow #polska #polityka
adi0 - https://tvn24.pl/polska/proces-posla-pis-dariusza-mateckiego-dotarlismy-do-akt...

źródło: 1000075782

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adi0
adi0
Autor
26.05.2026, 10:43:41 via Wykop
  • 596
@adi0: "Umówiliśmy się z Darkiem Mateckim, że te pieniądze z każdej mojej pensji będę przekazywał [tu dane innego świadka - red.]. Potem już te pieniądze bezpośrednio przekazywałem Darkowi Mateckiemu w gotówce. Ja rozumiałem, że pieniądze które mi wypłaca Fidei Defensor pochodzą z Ministerstwa Sprawiedliwości. Jak byłem zatrudniany, to zrozumiałem w rozmowie z Dariuszem Mateckim, że on uzależniał moje zatrudnienie w Fidei Defensor od mojej zgody na przekazywanie pieniędzy pochodzących z
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
26.05.2026, 11:52:42 via Wykop
  • 402
@adi0: ciekawe jaki procent z tego szło na Wypok
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
15.05.2026, 00:21:38
  • 13
greta sreta

zazdrosny - greta sreta

SPOILER

źródło: 1000039147

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamajdama
Lamajdama
Lamajdama
15.05.2026, 00:22:32 via Wykop
  • 7

Komentarz usunięty przez moderatora

kiciek
kiciek
15.05.2026, 06:17:02 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: spokojnie zmieścimy się razem. Szerokie wziąłem
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
25.05.2026, 10:32:15
  • 49
#heheszki #humorobrazkowy #januszebiznesu
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #januszebiznesu

źródło: 1000003976

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greedy_critic
greedy_critic
25.05.2026, 07:35:32
  • 746
Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby ludzie pili wodę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tacohemingway #rap #srap #sripipipj
greedy_critic - Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby lud...

źródło: image_picker_865C3226-6A88-402F-9659-8336B43FA077-10426-000003DF26F914E4

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
25.05.2026, 07:41:27 via Android
  • 354
@greedy_critic: mogli doliczyć 15 do ceny każdego biletu i rozdać każdemu za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
25.05.2026, 10:39:36 via Wykop
  • 407
@Mexiii: Przeczytaj co napisałeś

14zl na wodę

XDDD Niektóre osoby to są głupsze niż ustawa przewiduje. No ale tak zastaw się, a postaw się w narodzie wciąż żywe. Właśnie wydałeś 400zł na bilet to co? Nie chcesz dać 14zł za pół litra wody BiEdAkU?
A potem się dziwić, że z kawy na mieście ludzie robią rytuał bo zamiast kosztować tyle co energole kosztuje 18zł xD
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
24.05.2026, 12:01:13
  • 12
Pamiętajcie myć ręce po wyjściu z toalety.
#heheszki #higiena
dzieju41 - Pamiętajcie myć ręce po wyjściu z toalety.
#heheszki #higiena

źródło: 2279

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
24.05.2026, 12:02:01 via Wykop
  • 2
@dzieju41: ja zwsze myje toalete po skorzystaniu z rak
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
24.05.2026, 12:19:29
  • 72
Sami jesteście polityczni. Kanał Zero jest w 100% neutralny.

#latwogang #polityka
josedra52 - Sami jesteście polityczni. Kanał Zero jest w 100% neutralny.

#latwogang ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mershi
Mershi
24.05.2026, 13:52:26 via Wykop
  • 20
@josedra52: Where aureola aniołka u Nawrockiego
  • Odpowiedz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
24.05.2026, 21:21:33 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Tasde
Tasde
24.05.2026, 11:32:11
  • 35
Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii?
Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego.
Oni nawet z interwencji niezwiązanej z Republiką zrobili siłowe wejście służb bo dwóch policjantów i straż pożarna stała pod biurowcem w
Tasde - Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle n...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
24.05.2026, 11:36:38 via Wykop
  • 5
@Tasde:

Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii?


Te fikołki już są tak wielowarstwowe, że można się pogubić kto jest kim
tomasz-jedon - @Tasde: 
 Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
24.05.2026, 11:46:43 via Wykop
  • 17
Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego.


@Tasde: przecież oni twierdzą że tusk specjalnie wprowadza euro aby stracić władzę a jak im napiszesz że ich logika nie ma nóg to ZAMKNIJ MORDE LEWAKU wyskakują xd
prawica to chorzy ludzie nie pomożesz im, nie zrozumiesz ich
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 138
  • Strona 1 z 138
  • >

Tomasz Kogut

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking