#ukraina #rosja #wojna Kacap grozi wojną nuklearną, cisza jak makiem zasiał. Ukr coś tam nazwie imieniem bandery, tagi w--------a w kosmos. Nie, no tu wcale nie ma propagandy a tych ruskich nie ma z nami w pokoju. (-‸ლ)
@RobertPupica: i na szczaniu nie kończą i to nawet lepiej bo wielu już zatraciło umiejętność korzystania z łazienki i potem kibel na Orlenie jest w takim stanie że sam wolisz na koło
@adi0: "Umówiliśmy się z Darkiem Mateckim, że te pieniądze z każdej mojej pensji będę przekazywał [tu dane innego świadka - red.]. Potem już te pieniądze bezpośrednio przekazywałem Darkowi Mateckiemu w gotówce. Ja rozumiałem, że pieniądze które mi wypłaca Fidei Defensor pochodzą z Ministerstwa Sprawiedliwości. Jak byłem zatrudniany, to zrozumiałem w rozmowie z Dariuszem Mateckim, że on uzależniał moje zatrudnienie w Fidei Defensor od mojej zgody na przekazywanie pieniędzy pochodzących z
XDDD Niektóre osoby to są głupsze niż ustawa przewiduje. No ale tak zastaw się, a postaw się w narodzie wciąż żywe. Właśnie wydałeś 400zł na bilet to co? Nie chcesz dać 14zł za pół litra wody BiEdAkU? A potem się dziwić, że z kawy na mieście ludzie robią rytuał bo zamiast kosztować tyle co energole kosztuje 18zł xD
Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii? Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego. Oni nawet z interwencji niezwiązanej z Republiką zrobili siłowe wejście służb bo dwóch policjantów i straż pożarna stała pod biurowcem w
Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii?
Te fikołki już są tak wielowarstwowe, że można się pogubić kto jest kim
Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego.
@Tasde: przecież oni twierdzą że tusk specjalnie wprowadza euro aby stracić władzę a jak im napiszesz że ich logika nie ma nóg to ZAMKNIJ MORDE LEWAKU wyskakują xd prawica to chorzy ludzie nie pomożesz im, nie zrozumiesz ich
#szczecin #pogonszczecin #heheszki
źródło: 1000007405
Pobierz