@pro666full mam dokładnie ten sam problem, nie używałem olx dłuższy czas, a ostatnio kumpel mówił mi, że ogłoszenia są już płatne. Myślałem, że jakaś prowizja od sprzedaży czy coś, ale teraz chyba trzeba z góry wykupić pakiet ogłoszeń, jak chce się coś wystawić.
W Nowym Sączu mieszka około 80 000 osób, w tym około 300 milionerów (dochód przekraczający milion złotych za rok 2024). Są oczywiście miasta, które mają wyższe liczby - ale to duże ośrodki i stolice regionów. Nowy Sącz jest stosunkowo niewielki, a wciąż trzyma się wysoko w zestawieniach - stosunek liczby mieszkańców przypadających na 1 milionera jest tu jeden z najlepszych w Polsce.
W rankingu najbogatszych Polaków według magazynu Forbes znajduje się rodzina Koral,
@Ukiss: tylko szkoda, że to zagłębie januszexów gdzie każdy oferuje taka samą najniższą krajową, a sam region (powiat nowosądecki i sąsiadujący limanowski) jest wykluczony komunikacyjnie, dopiero teraz odbudowują kolej do Krakowa w tym rejonie i może to coś zmieni. Natomiast jak ktoś chce zarobić coś więcej to albo jedzie do Hansa za granice, albo tyra u janusza po 12h na czarno. Tyle ludzie mają z tego zagłębia milionerów XD
#mecz Tłusty czwartek. Sparta vs Raków chyba największy banger. Teoretycznie Rayo vs Lech też, ale u Lecha jest większe ryzyko oblodzenia patrząc na to jak ostatnio grają.
@Ejmen: @marcelus oj jak tak patrze to mogą być ciężary, z resztą bukmacherzy też tak to oceniają. Sparta i Rayo wyraźni faworyci wg buków. Nawet dają większe szanse Celje niż Legii. Jedynie Jaga jest faworytem w swoim meczu ale też minimalnym. Ten czwartek może nas zweryfikować
Przyszedł mi ostatnio pomysł na taki wpis... Pomijając wszelkie sympatie i antypatie, jaki jest waszym zadaniem najlepiej nazywający się piłkarz w historii? Ode mnie: Klaas-Jan Huntelaar. Brzmi bardzo piłkarsko, a jak na napastnika to już w ogóle cool (ʘ‿ʘ) #mecz #pilkanozna
#mecz słychać, że Feddek ma beke z Lecha wymieniając jakieś potezne byłe kluby zawodników i aktualne zawody zawodników Gryfa. No ale brzmi to komicznie: "były gracz Racingu Standander powstrzymany przez pszczelarza XDDD"
@mmm_MMM: tu się będą działy rzeczy niestworzone bo 3 drużyny mają szanse na bezpośredni awans na mundial, pewnie RPA to zrobi, ale trzymam kciuki za niespodziankę czyli Benin
#mecz wszedłem poczytać komentarze o wczorajszym meczu bo pierwszy raz od dawna nie mogłem obejrzeć meczu kadry. A tu takie szambo, że szok. Mój ukochany tag nawet zasrany przez polityczne boty, ehhh
Cecherz w wywiadze dla TVP Sport powiedział, że jak objąl zespół to gwiazdeczki były skłócone, nie potrafili zrobić kilku metrów sprintu wspólnie do pressingu i on to jakoś poskładał. W nagrodę za awans i drugie miejsce w #pierwszaligastylzycia wywalili go z drużyny. Myślałem, że Wieczysta to będzie jakaś nowa jakość w polskiej piłce ale jednak się myliłem, zarządzanie rodem z lat 90 XDD
@pro666full: Ja Aptekarza nazwę Wojciechowskim I ligi. $$$ to nie wszystko jak nie umie się nimi zarządzać. Mike Tyson zbankrutował, bo tygrysy za dużo jadły mu jedzenia itd. Tu tak samo typ mu zrobił 25 % drogi do ekstraklasy. Idzie wszystko dobrze, a ten sobie wyliczył, że z Wisłą można było wygrać i z Odrą Opole też. To jest dziecinada. Już bardziej Rumun w Legii zasłużył na wędkę, ale jak
@Sylwiusz89: Ja się nie wypowiadam, bo przestałem być, nazwijmy to, entuzjastą projektów typu Raków, Wieczysta, Nieciecza, czyli na zasadzie "tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco". Chociaż plusem jest, że są to kluby w 100% finansowane z prywatnych kieszeni.
A on sam był pod lupą CBA, po tym jak Ministerstwo Finansów wpisało jego spółke na rządową listę domen służących do oferowania nielegalnego hazardu i zablokowało do niej dostęp:
#mecz pytanie do ekspertów. Skoro okienko transferowe u Niemca się zamknęło to Tymek Puchacz nie może przejśc do żadnego zespołu jeśli nie rozwiąże kontraktu z Holstein? XD
#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa „Darko Jevtić miał dziś pojawić się w Lubinie, ale wszystko wskazuje na to, że ten transfer nie dojdzie raczej do skutku.
Niewykluczone, że do końca okna transferowego w Zagłębiu pojawi się nowy napastnik do rywalizacji z Michalisem Kosidisem. To najprawdopodobniej będzie ostatni ruch »Miedziowych« tego lata” - napisał na platformie X Filip Trokielewicz.
źródło: temp_file3248652773674333083
Pobierz