Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Akatrosh

Akatrosh

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16500
  • Znaleziska 2812
  • Mikroblog 13688
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 10

19

Prowadzili fikcyjne call center i okradali Polaków. Ukraińcom grozi surowa kara

Prowadzili fikcyjne call center i okradali Polaków. Ukraińcom grozi surowa kara

Lubelska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem obywatelom Ukrainy, którym zarzuca m.in. wyłudzenie od kilkudziesięciu osób w sumie 5 mln zł. Grupa działała metodą na pracownika banku i była aktywna w latach 2024-2025 m.in. w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 2 godz. i 12 min temu
  • 3
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    przestepczosc
  • #
    ukraina
  • #
    spoleczenstwo
Akatrosh
Akatrosh 6 min temu via Wykop
  • 0
@LukasVanEldzej: rok temu do mamy też zadzwonili niby z banku, ale księgowa to od razu wyłapała, że to bujda. Oczywiście akcent wschodni xD
Akatrosh
Akatrosh 11 min temu
  • 1
#f1 o mój Boże gekon ożył
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
10 min temu via Wykop
  • 1
@Akatrosh: Pan Sobota
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
24 min temu
  • 0
od kiedy hamulec nie jest pokazywany zero-jedynkowo? od kiedy pamiętam nigdy nie pokazywali siły hamowania
#f1
winsxspl - od kiedy hamulec nie jest pokazywany zero-jedynkowo? od kiedy pamiętam nig...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 20 min temu via Wykop
  • 1
@winsxspl: już od jakiegoś dłuższego czasu to jest ale nie pamiętam od kiedy
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh 1 godz. i 5 min temu
  • 3
#f1 kierowcy dzisiaj strajkują ze względu na rosnącą liczbę botów na tagu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
1 godz. temu via Wykop
  • 2
@Akatrosh: no jak chcesz mieć opony na 3-stop to musisz odpuścić 1 trening. Idiotyzm.
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh 1 godz. i 7 min temu
  • 3
#f1 ktoś poza kadilakiem ma zamiar wyjechać? xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
5 godz. i 20 min temu
  • 15
#f1 Ale by było jakby trzeba było się przeprosić z grubym Zakiem i kibicować McLarenowi
fevo - #f1 Ale by było jakby trzeba było się przeprosić z grubym Zakiem i kibicować M...

źródło: 1000018324

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 4 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 6
@fevo: to już moja 3 zmiana zespołu przez Maxa w tym sezonie
Akatrosh - @fevo: to już moja 3 zmiana zespołu przez Maxa w tym sezonie

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh 20 godz. i 2 min temu
  • 3
#f1 Russell kolejny weekend coś niedomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 20 godz. i 25 min temu
  • 1
#f1 a co tam z gekonem coś się popsuło?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
20 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 7
@Akatrosh: klątwa panie.
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh 20 godz. i 32 min temu
  • 1
#f1 CGI jak w Marvelu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
wczoraj, 11:27:20
  • 1
W końcu dobre duo komentatorów

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Akatrosh
Akatrosh wczoraj, 11:29:34 via Wykop
  • 2
@Piotr_Rupik: Cezary na lekach z drugim Cezarym bez leków?
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
wczoraj, 09:53:37
  • 7
Paul Monaghan, główny inżynier zespołu Red Bull Racing, ma opuścić zespół Formuły 1. Jak wynika z informacji serwisu Racing News365, brytyjski inżynier wybrał Cadillaca jako swoje kolejny miejsce pracy. Monaghan dołączył do zespołu Red Bull Racing pod koniec 2005 roku


#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh wczoraj, 10:12:51 via Wykop
  • 4
@ArmandoDiAlonso: https://youtu.be/KolfEhV-KiA?t=18
Akatrosh - @ArmandoDiAlonso: https://youtu.be/KolfEhV-KiA?t=18
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
przedwczoraj, 14:15:43
  • 15
#f1 przeglosowali zmiany ze Stulejman moze byc prezydentem f1 tak dlugo jak chce. Oczywiscie jak go wybiorą bo zniesli tylko limit kadencji. Patrzac jak zyje teraz z Toto to bedzie to przynajmniej do nowych silnikow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 14:33:41 via Wykop
  • 11
@JuzefCynamon: Jest arab to musi być korupcja i dyktatura
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
przedwczoraj, 14:21:14
  • 7
#f1 ktos pamieta jak to wychodzilo czy AI ?
JuzefCynamon - #f1 ktos pamieta jak to wychodzilo czy AI ?

źródło: 20260625_162034

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 14:32:21 via Wykop
  • 13
@JuzefCynamon: .
Akatrosh - @JuzefCynamon: .

źródło: 20295654a04119e3525f7c28e8a3b817b91a29eafb47aac1d19bc40aad8266c8

Pobierz
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
przedwczoraj, 14:09:34
  • 13
#f1 Russell ma niby przedluzyc kontrakt na 27 rok. Zobaczymy. Nie ma takiego kontraktu ktorego by nie mozna rozerwac plus samo przyjscie Verstappena by na starcie szybko pokrylo koszty wczesniejszego zerwania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 14:13:34 via Wykop
  • 13
@JuzefCynamon:
Akatrosh - @JuzefCynamon:

źródło: av69ds

Pobierz
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
przedwczoraj, 13:03:09
  • 4
iekawością będę śledził obóz Red Bulla.Przed wyścigiem zapowiadali spore poprawki, odchudzenie bolidu a teraz podczas GP pojawią się Chalerm Yoovidhya, Mark Mateschitz i Oliver Mintzlaff. Czyżby jednak wyczuli, że Max powoli im s-------a? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
ArmandoDiAlonso - iekawością będę śledził obóz Red Bulla.Przed wyścigiem zapowiadali ...

źródło: 1000005780

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 14:09:41 via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: coś mi się wydaje, że on trochę zgrywa takiego chojraka wolno ducha co może odejść gdzie chce a tak naprawdę to wierny jak "Pan Potencjalny" Leclerc w Ferrari
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
przedwczoraj, 11:59:58
  • 4
F1typer na sezon 2026!

Czas na GP Austrii! W komentarzach piszcie trójliterowy skrót kierowcy lub nazwisko kierowcy. Typowanie się kończy wraz z początkiem 1. treningu. (tj.13:30 w piątek) Przykład do skopiowania:

PP:

Wyścig:
@fornson23 +11
F1typer na sezon 2026! Już 30 kwietnia ruszamy z zabawą i wielkimi nagrodami!

W każdy czwartek przed weekendem wyścigowym typujemy zdobywcę PP i pierwszą 10 wyścigu. Głosowanie się kończy wraz ze startem pierwszego treningu. Punktacja wyjaśniona pod tym postem: https://wykop.pl/wpis/85895105/pytanko-do-przyszlych-graczy-f1typer-wymyslilem-sy

Pula nagród dla pierwszej trójki konkursu: to 100 zł blikiem,
więcej
fornson23 - F1typer na sezon 2026!

Czas na GP Austrii! W komentarzach piszcie trójli...

źródło: logo

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 12:03:56 via Wykop
  • 1
@fornson23:

PP.ANT
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 12:07:01 via Wykop
  • 3
@fornson23:
Akatrosh - @fornson23:

źródło: 1636502676_szakbp_fb_plus

Pobierz
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 11:50:41
  • 8
#f1 Nosz k---a... w poniedziałek w Austrii deszcz
Akatrosh - #f1 Nosz k---a... w poniedziałek w Austrii deszcz

źródło: {58CE6A83-3520-4051-ADF4-A0887CE0BC24}

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
przedwczoraj, 12:39:12 via iOS
  • 3
@Akatrosh: pdk
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
przedwczoraj, 11:36:31
  • 4
Poruszenie w padoku.

Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

Studio od 13:30: Michał Gąsiorowski, Bartosz Budnik, Jan Olejniczak

W Austrii: Aldona Marciniak, Robert Smoczyński


#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 11:38:12 via Wykop
  • 7
Jan Olejniczak


@Gieekaa: *Jasiek
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 11:09:34
  • 4
gdy czekasz na 14:00 aż przyjedzie @fornson23 z #f1typer
#f1
Akatrosh - gdy czekasz na 14:00 aż przyjedzie @fornson23 z #f1typer
#f1

źródło: aa574640b0f3e2c22a4798233212e35d

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
przedwczoraj, 11:11:57 via Wykop
  • 8
@Akatrosh: gdy czekasz na nowego #codziennyolliebearman
LogistykzCadillaca - @Akatrosh: gdy czekasz na nowego #codziennyolliebearman

źródło: Skeleton-on-bench-meme-pdwk2

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
przedwczoraj, 11:15:33 via Wykop
  • 6
@Akatrosh:
lubiewachacstopy_siostrze997 - @Akatrosh:

źródło: 1000015911

Pobierz
  • Odpowiedz

48

Złoty kolos na Antarktydzie. Tak wygląda niezwykła Polska Baza

Złoty kolos na Antarktydzie. Tak wygląda niezwykła Polska Baza

Na jednym z najbardziej niedostępnych i wymagających obszarów naszej planety powstał symbol nowoczesnej polskiej nauki i inżynierii. Sfinalizowano kluczowy etap wznoszenia nowego budynku głównego Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego.

ty_O
z
trojmiasto.pl
dodany: 24.06.2026, 15:27:10
  • 16
  • #
    stacja
  • #
    badawcza
  • #
    antarktyda
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 08:47:35 via Wykop
  • 0
Akatrosh

źródło: penis-thats-a-penis

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • xDˣᴰ
  • xDˣᴰ

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.02.2024

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 23.04.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.09.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking