Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Akatrosh

Akatrosh

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16370
  • Znaleziska 2807
  • Mikroblog 13563
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 10
Akatrosh
Akatrosh przed chwilą
  • 6
#f1 czuje sie oszukany a to dopiero start
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przed chwilą
  • 1
#f1 ech...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 5 min temu
  • 4
#f1 uuuuuu ham na softach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 6 min temu
  • 0
#f1 ciekawy ten start może być. Ferrari dobrze ruszające pomiędzy mercami, może się dziać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 14 godz. i 56 min temu
  • 3
#lemans Jakieś Grande? ktoś wyjaśni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
15 godz. i 46 min temu
  • 3
W tym roku Antonelli zdobędzie mistrzostwo #f1 . Nawet nie zapraszam do dyskusji bo bez sensu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 15 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie:
Akatrosh - @ImieLukaszNazwisko_PoTacie:

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh 16 godz. i 1 min temu
  • 1
#lemans ma ktoś linka do transmisji po polsku, po angielsku od początku mam puszczone i posłuchałbym polskiej komedii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
21 godz. i 50 min temu
  • 9
#f1 Lewis chyba miał przeszczep włosów bo to wygląda jak loniaki xd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 6
@RitmoXL: może miał jakiś przeszczep uzupełniający
Akatrosh - @RitmoXL: może miał jakiś przeszczep uzupełniający

źródło: EsVH1zRWMAA7ow1

Pobierz
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
21 godz. i 51 min temu
  • 10
#f1 za dwa tygodnie Lewis zaczyna marsz po 8 mistrzostwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 21 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: spokojnie to ferrari, jak zwykle narobi nadziei i guzik z tego będzie
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh 21 godz. i 51 min temu
  • 1
#f1 lepiej żeby russell zbliżył się punktami do kimiego, przynajmniej jakaś walka będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 22 godz. i 9 min temu
  • 20
#f1 .
Akatrosh - #f1 .

źródło: au93z4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 22 godz. i 13 min temu
  • 6
#f1 .
Akatrosh - #f1 .

źródło: 095a30b0-ffd4-11ef-89a5-c373a2a9abf5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 22 godz. i 13 min temu
  • 2
#f1 coś niesamowitego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 22 godz. i 14 min temu
  • 4
#f1 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iudex
Iudex
22 godz. i 55 min temu
  • 0
Akt 5, zadanie Honor Wojownika - co tu trzeba dokładnie zrobić?

Obleciałem te świątynię, zabiłem potwory na arenie, a koleś nie chce mnie ciągle dopuścić do ciała tego orka.

Jakie kroki pominąłem?

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh 22 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@Iudex: bariera sie zamknęła i nie mogłem wyjść (albo nie wiedziałem jak, teleport nie działał) a potki sie skończyły i było cierpienie, ale wyjdziesz przed ostateczną walką na napełnienie miecza. Załatw pancerz i potki zanim przejdziesz przez barierę do świątyni
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh 22 godz. i 29 min temu
  • 2
#f1 .

kto polaka zdobędzie w f1?

  • Gekon 39.0% (16)
  • Kimi 26.8% (11)
  • Lec 9.8% (4)
  • Ham 17.1% (7)
  • Ver 7.3% (3)

Oddanych głosów: 41

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
przedwczoraj, 20:58:21
  • 15
Znowu całą noc na strimie śledzić tego wyłudzacza stu milionów Kubice

#f1 #wec
fevo - Znowu całą noc na strimie śledzić tego wyłudzacza stu milionów Kubice

#f1 #we...

źródło: 1000018182

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 22:55:47 via Wykop
  • 4
@fevo:
Akatrosh - @fevo:

źródło: {F3B5A7AA-D297-4D13-BDFB-758499E9C186}

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
11.06.2026, 13:16:50
  • 9
F1typer na sezon 2026!

Czas na GP Hiszpanii (i 24h Le mans)! W komentarzach piszcie trójliterowy skrót kierowcy lub nazwisko kierowcy. Typowanie się kończy wraz z początkiem 1. treningu. (tj.13:30 w piątek) Dodatkowo w ten weekend jest bonus lemansowy. Typujemy podium 24h le Mans. Za 1 miejsce 10 pkt, za 2 miejsce 8 punktów, za 3 miejsce 6 punktów. Bonus lemansowy będzie się wliczał tylko do klasyfikacji generalnej. Przykład do skopiowania

PP:

Wyścig:
@fornson23 +10
F1typer na sezon 2026! Już 30 kwietnia ruszamy z zabawą i wielkimi nagrodami!

W każdy czwartek przed weekendem wyścigowym typujemy zdobywcę PP i pierwszą 10 wyścigu. Głosowanie się kończy wraz ze startem pierwszego treningu. Punktacja wyjaśniona pod tym postem: https://wykop.pl/wpis/85895105/pytanko-do-przyszlych-graczy-f1typer-wymyslilem-sy

Pula nagród dla pierwszej trójki konkursu: to 100 zł blikiem,
więcej
fornson23 - F1typer na sezon 2026! 

Czas na GP Hiszpanii (i 24h Le mans)! W komentar...

źródło: temp_file2612248059431463960

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 11:57:48 via Wykop
  • 0
Ja p------e zaspałem z #f1typer już za późno? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PP:ANT

Wyścig:
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 13:15:09 via Wykop
  • 0
@fornson23: podziękował!
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 12:05:28
  • 3
#f1 w ferrari bolidy nie "ruwne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh przedwczoraj, 12:03:13
  • 8
#f1 Gdy myślałeś, że ten sezon nie może się bardziej skompromitować, a tu wychodzi ADUO i Merc ma poprawki xD
Akatrosh - #f1 Gdy myślałeś, że ten sezon nie może się bardziej skompromitować, a tu ...

źródło: images (5)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • xDˣᴰ
  • xDˣᴰ

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.02.2024

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 23.04.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.09.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking