Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nyarp

Nyarp

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1775
  • Znaleziska 88
  • Mikroblog 1687
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 51
szmichal
szmichal
21.06.2026, 15:43:19
  • 4
Dobra chwilę pograliśmy, co myślicie o campaign skip? Jest to jedyna rzecz która odrzuca mnie od robienia altów. Gdyby dało się przebiec kapmanie w 3h z "tweaked gear" - spoko. Ale mi nigdy nie udało sie zejsc z kampanią poniżej 7h nawet z leveling gearem. Zony są po prostu za duże nawet jak przytulasz sie do ścian by znalezc POI #pathofexile2
szmichal - Dobra chwilę pograliśmy, co myślicie o campaign skip? Jest to jedyna rzecz...

źródło: 1000072926

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 21.06.2026, 16:13:39 via Wykop
  • 0
@szmichal: a wedlug mnie raczej nie skip i sami mowili ze skipa nigdy nie dodadzą, tylko dodac jakies sensowne dropy do bossow i mobów z kampanii, unikaty ktore mocno by wzmacnialy lvl'ing, tak zeby przecietny gracz, zwykly janek nie musial robic jej dluzej niz 8 godzin. No i dalej te zony poprawiać, póki co jest co raz lepiej i często coś zmniejszają albo ułatwiają w kampanii, duży progres się stał
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 15.06.2026, 12:49:57
  • 0
Musze se punkty z delirium odblkować wszystkie a nie chce mi sie mapek po jednym punkcie pizgać, kiedy mozna wejsc do bossa delirium zeby go sobie ubić pare razy i szybko wymaxowac atlas delirium?
#pathofexile2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saif3r
saif3r
15.06.2026, 13:04:40 via Android
  • 0
@Nyarp: dostajesz kilka punktów za bossa ale to jednorazowa akcja, musisz klepać mapy
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
15.06.2026, 13:35:31 via Wykop
  • 1
@Nyarp: Odblokowywanie punktów do każdej mechniki osobno jest p--------e... Dodatkowo osobno atlas, osobno ta Hilda i Doryani
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 08.06.2026, 12:29:16
  • 0
Co dokładnie robi ta notka w abyssie?
#pathofexile2
Nyarp - Co dokładnie robi ta notka w abyssie?
#pathofexile2

źródło: obraz_2026-06-08_142720181

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
08.06.2026, 12:45:28 via Wykop
  • 0
@Nyarp: Daje więcej abyssów na mapie przynajmniej ja tak to rozumiem
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 06.06.2026, 07:07:05
  • 0
Jak mapki na handlu sprawnie wyszukiwać bazując na rarity choćby. Bo kiedyś normalnie działało, wpisywało się liczbe od jakiej mają się pojawic mapy i git a tera tam nic nie dziala i szukanie mapek to troche katorga, chyba ze ja cos zle robie. W filtrach chociaż dobrze mi tier pokazuje taki jaki wpisalem xd #pathofexile2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KolegaPatryk
KolegaPatryk
06.06.2026, 07:22:06 via Wykop
  • 0
@Nyarp: ja wpisuje po nazwie i mam takie jak chce. Później tego leci od groma. Po 3-5 na mapkę.
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 04.06.2026, 14:11:25
  • 0
Grał ktoś z was pod ice strike, spoko buildzik? Najlepiej wybrać nową ascendencje czy invoker też będzie podobnie silny?
#pathofexile2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
03.06.2026, 19:42:36
  • 0
#pathofexile2
Chce ktoś po 3 div? Migruję sobie z ssf ligi jedyną postać i pozbywam się trochę towaru, bo zamierzam grać na ssf totalnie od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 03.06.2026, 19:52:51 via Android
  • 1
@Valmar: ja
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 03.06.2026, 17:37:40
  • 0
Witam, porobiłbym też coś innego niż abyss. Rituali nie chce mi sie a Temple totalnie nie dla mnie xd. Delirium i breach oddają w miarę? Która z nich lepsza według was?
#pathofexile2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saif3r
saif3r
03.06.2026, 19:11:30 via Android
  • 0
@Nyarp: gram obie mechaniki i zastanawiam się na co zmienić bo jest lipa. Nawet biżuteria pod miniony nie leci mimo że mam pod to drzewka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A delirium prawie nie dropi lootu, na forum ludzie piszą że musi być zbugowane.
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines
03.06.2026, 20:19:23 via Wykop
  • 0
@Nyarp: wydaje mi się, że delirium samo w sobie jest słabe, to jest raczej mechanika dodatkowa, a breach chyba teraz głównie pod drzewo się gra. więc z tych 2 bym brał breacha
  • Odpowiedz
acidd
acidd
03.06.2026, 16:19:20
  • 4
Po poprzedniej lidze i aferze z temple zrobiłem rage quita xD wyszedłem z ligi, pokasowałem postacie, usunąłem znajomych, zrobiłem uninstall i obiecałem sobie, że już do niej nie wrócę... tymczasem mam już 82 poziom xD Jaaa pitolę no masakra, wciągnąłem się znowu na maksa.
Mega mi ta liga siadła :D Widzę, że na tagu zdania są podzielone, ale ja bawię się zajebiście. Wg mnie w końcu endgejm jakoś sensownie wygląda i nie
acidd - Po poprzedniej lidze i aferze z temple zrobiłem rage quita xD wyszedłem z lig...

źródło: 20260603181251_1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 03.06.2026, 17:11:56 via Wykop
  • 2
@acidd: Obawialem sie ze moga cos s--------c jak z templem wczesniej, ale na szczescie w miare to sie jako tako trzyma, wiadomo, sa pewnie jakies sposoby na sporo currency, ale nie tak r-------------e ekonomie totalnie jak temple. No i tutaj pewnie bardziej beda pilnowac i patchować bo wtedy swieta byly i nikt u nich chyba nie pracowal xd
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
02.06.2026, 21:04:16
  • 0
#pathofexile2

Czy mam 300 punktów atlasu...

  • zrobić jak należy ( 300 mapek pokoleji) 10.0% (2)
  • Na cwaniaka ( zabić pinnacle bossa) (mam 5 lat) 90.0% (18)

Oddanych głosów: 20

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 03.06.2026, 10:22:51 via Wykop
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: @samael4018 a ktorego trzeba spamować po te punkty, arbitra czy tego drugiego?
  • Odpowiedz
hasek34
hasek34
01.06.2026, 06:20:13
  • 0
#pathofexile2 #poe2
elo,
https://mobalytics.gg/poe-2/builds/martial-artist-monk-build-league-starter-to-endgame

co tutaj boostuje dmg ? utknąłem na mapkach t10 mam problem z dmg

co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 01.06.2026, 08:14:06 via Android
  • 0
@hasek34: jesli trinity dziala podobnie jak w poe 1 to po prostu szukaj laski ktora ma 3 rodadzaje obrazen od zywiolow i sa one jak najwyzsze
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
31.05.2026, 13:39:19
  • 0
Znerfili drop golda? Bo do tej pory jak dobijałem do endgame to nie miałem problemu z kupowaniem map od Doryianego, a teraz portfel z goldem coś za lekki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pathofexile2
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 31.05.2026, 13:56:51 via Wykop
  • 0
@marv0oo: no ja po wyjsciu z fabuly chcialem sobie zakupy jakies do eq zrobic, to c---a zrobilem w sumie, mialem moze 50k odlozone, pacze a tu bron po 40k golda kosztuje xd
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
30.05.2026, 17:54:33
  • 0
#pathofexile2 musze robić te misje?
samael4018 - #pathofexile2 musze robić te misje?

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 195355

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 30.05.2026, 18:03:57 via Wykop
  • 0
@samael4018: slyszalem ze lepiej robic bo odblokowujesz lepsze chyba crafty czy nagrody, juz nie pamietam, ale mowili zeby odbębnić na youtubach.
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 29.05.2026, 22:26:34
  • 1
Gra ktoś monkiem, z czym polecacie łączyć whirling assaul, jaki drugi skill do niego dodać aby jeszcze przyjemniej sie czyscilo i gralo?
#pathofexile2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 29.05.2026, 09:36:00
  • 0
Pod jakiego skilla idziecie na monku?
#pathofexile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
29.05.2026, 11:20:11 via Wykop
  • 0
@Nyarp: Whirling assault bo jeszcze nim nie grałem
  • Odpowiedz
WomanWhisperer
WomanWhisperer
WomanWhisperer
29.05.2026, 17:15:10 via Wykop
  • 0
@Nyarp: Monk tylko pod power charges lightning
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 25.05.2026, 17:34:27
  • 0
Bedzie gral ktos z waz monkiem. Pod jakiego skilla idziecie aby fajnie czyscil mapy i byl fajny feeling z walki #pathofexile2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maneharno
Maneharno
11.04.2026, 13:10:06
  • 0
Wciągnąłem się w idlerpga xD, ale monetyzacja tego gatunku to raczyszko. Dajcie jakieś gierki raczej indie dla relaksu polegające na zarządzaniu/optymalizacji/menagmencie/symulacji do poklikania w tle i bez zbytnio zaawansowanych systemów. Coś takiego bardziej jak właśnie idlerpg czy fallout shelter na kodach, a nie factorio, czy dave the diver, albo inne stardew valley

ewentualnie możecie polecić jakieś kanały/portale z grami indie
#gry #steam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 11.04.2026, 14:41:30 via Wykop
  • 0
@Maneharno: a w jakiegos prg grales
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 10.03.2026, 12:43:29
  • 0
Grał ktoś z was minami a dokładnie na przykład exsanguinate/reap, zrobie tym całą zawartośc w grze na spokojnie? Chciałbym w przyszłości robić jakiegos juice blighta, czy ogólnie mocno juiced mapy. Skalowanie ten build ma dobre?
#pathofexile
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp
Autor
10.03.2026, 15:37:18 via Wykop
  • 0
@kasumiszcz: @Cenwargh Robie se minera, przekonalem sie.
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp
Autor
12.03.2026, 11:13:32 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: to moze zle poba ustawiles ze az taka roznica.
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
06.03.2026, 19:13:34
  • 1
xDD

#pathofexile
Zartos_Larpiarz - xDD

#pathofexile

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp 06.03.2026, 19:16:12 via Wykop
  • 1
@Zartos_Larpiarz: no i git, jednego mniej
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 06.03.2026, 19:23:35 via Wykop
  • 1
@Zartos_Larpiarz: spokojnie, wlasnie tez mnie w------o po wejsciu do miasta
  • Odpowiedz
Nyarp
Nyarp 06.03.2026, 17:13:03
  • 0
Witam, szukam buildu który spokojnie będzie all content viable, będzie się nim przyjemnie grało oraz aby miał dobre skalowanie oraz sufit który byłby na tyle wysoko żeby dało się grać trochę dłużej i upgrade dalej miałyby sens. Chodzi mi bardziej o to żeby budzet się nie zamykał przy 100-200 diivne i dalej już niewiele to daje. Póki co zebrałem pare buildów które mi się spodobały wizualnie i gameplayowo i wrzuciłem je do

Jaki build wybrać który pasuje do opisu?

  • Shock nova hiero 13.3% (2)
  • Kinetic fussilade totem Hiero 46.7% (7)
  • Ele hit slayer 20.0% (3)
  • Ice nova hiero 6.7% (1)
  • Exsanguinate/Reap 13.3% (2)

Oddanych głosów: 15

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nyarp
Nyarp
Autor
06.03.2026, 17:40:34 via Wykop
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: paczyłem, też spoko, ale na pierwszy ogień chciałem exsa/reapa. Ale no, może też na drugą postać. Na razie myślę też nad innymi buildami .
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.07.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia