Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piotr_forsa

piotr_forsa

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17481
  • Znaleziska 2884
  • Mikroblog 14597
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 48
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1085
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 08.06.2026, 07:29:52 via Wykop
  • 18
i co, ktos wam nalewa np napoju i wy zamiast wystarczajaco mowicie swiat i ludzie?
  • Odpowiedz
Reynald
Reynald
05.06.2026, 20:34:37
  • 1
#binance #kryptowaluty

Czy binance dzwoni z zastrzeżonego przy podejrzanych próbach logowania? Z ciekawości odebrałem, nie pytali o wrażliwe dane, tylko czy korzystam z VPN, czy posiadam inne krypto i czy to ja się logowałem. Podejrzane?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 05.06.2026, 20:57:58 via Wykop
  • 3
@Reynald: przed chwilą do mnie też zadzwonili, powiedziałem z ciekawości że nie mam takiego konta to się rozłączył XD zresztą chłop pewnie to czyta
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
24.05.2026, 09:13:05
  • 10
#latwogang jutro trzeba będzie nową trase robić
PozdroMleczny - #latwogang jutro trzeba będzie nową trase robić

źródło: xDDDDDDDDD

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 24.05.2026, 09:14:53 via iOS
  • 11
@PozdroMleczny: a następna zbiórka na wagon szlugów dla matek oglądających stream
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 23.05.2026, 15:56:23
  • 8
jak kiedyś pomyślicie że robicie coś na marne to wspomnijcie sobie te grażynki z menczesteru spamujące na czacie piotruś napij się wody
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa
Autor
23.05.2026, 15:58:49 via Wykop
  • 19
@Belians: wyobrażam sobie taką grubą anke siedzącą przed telewizorem manta z odpalonym lajwem, w ręku telefon xiaomi z odpalonym tiktokiem, smród fajków i biegające od rana dzieci w piżamach XD
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry
12.05.2026, 23:53:56
  • 209
Założyłem trackera dla kota bo znika mi na całe noce. W życiu czegoś takiego by się nie spodziewał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koty
Maurry - Założyłem trackera dla kota bo znika mi na całe noce. W życiu czegoś takiego...

źródło: 1000034399

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 13.05.2026, 06:53:17 via Wykop
  • 16
@Maurry: kiedys moja kotka urodzila miot, jeden kot przezyl i oddalismy go do znajomych ktorzy mieszkaja w wiosce 30km dalej. Kot mial wtedy z 5-8 miesiecy. Wrocil po tygodniu, nie wiem skad znal trase XD
  • Odpowiedz
rododendron3000
rododendron3000
10.05.2026, 19:01:11
  • 56
#thetraitors kolejna co gada ze przyszla sie tu tylko wypromowac xd zajebisty casting 😍
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 10.05.2026, 20:08:44 via Wykop
  • 10
@rododendron3000: już widzę jak ludzie kupują jej coachingowe brednie po jej AI wysrywach na "hejterach"
  • Odpowiedz
m_k_92
m_k_92
10.05.2026, 19:10:08
  • 85
Chciałbym żeby przyszły sezon obfitował w osoby które myślą, analizują, a ich celem jest tropienie zdrajców. Dostaliśmy za to paeudocelebrutow, lanserów i debili którzy nawet nie wiedzą na czym ta gra polega. Jedyny sensowny uczestnik wbrew pozorom to był ksiądz. Może długo się rozgrzewał ale później jego argumentacja była spójna i miała sens. #thetraitors
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 10.05.2026, 20:07:23 via Wykop
  • 0
@m_k_92: najlepsze jest to że oni nawet do końca gry nie wiedzieli w sumie ilu jest zdrajców XDD
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 10.05.2026, 19:56:32
  • 45
-iza nagle z dnia na dzień przestaje rzucać oskarżeniami na lewo i prawo, nagle nikt nie jest dla niej zdrajcą który zabił jej siostrę - nikt nie zwraca na to uwagi
-iza mówi że głosujemy na tego i tego, nie podaje żadnych argumentów - każdy lojalny się zgadza
-wojtek w sumie nic nie mówi przez dwa ostatnie odcinki o wioli i nagle przy stole się odpala i mówi że sprawdza wiolę
-wiola
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa
Autor
10.05.2026, 19:58:50 via Wykop
  • 1
@miki4ever: Oliwia to nie wie że istnieje.
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa
Autor
10.05.2026, 20:06:04 via Wykop
  • 3
@krtk87: zaczął zbyt późno grać, do tego wystarczyło się popłakać by odbił od ciebie XD przez pierwsze odcinki gdy wrócił do gry to w ogóle nie chciał grać tylko obserwował i zgrywał mesjasza, głosował na jakąś losową osobę by nie przyczynić się do wyrzucenia kogoś bądź próbował zagłosować na siebie. Miał dobre typy, ale szkoda że tak późno
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 10.05.2026, 19:16:35
  • 54
bardzo słaby sezon, oprócz naleciałości z patostreamow był bardzo przewidywalny. Nawet finał niczym nie zaskoczył, szkoda że gracze postanowili się socjalizować zamiast grać rzeczywiście w grę. Mam nadzieję że na następny sezon wybiorą trochę poważniejszych ludzi którzy przyjdą tam w prawidłowym celu a nie po to żeby szukać sobie przyjaciół do wygłupów na tiktoku.
#thetraitors
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa
Autor
10.05.2026, 19:21:24 via iOS
  • 14
@GenetycznyDominatornik: do tej pory nie wiem czy stres ją zjadł czy po prostu chciała obrać taktykę kompletnego rozpierdzielu na stole i myślała że się uda XS
  • Odpowiedz
tanczjakcizagramkolego
tanczjakcizagramkolego
10.05.2026, 19:05:11
  • 129
#thetraitors
Pawełek top1 najgorszy lojalny w historii the traitors.
Wykreował sobie świat w którym TO ON WYGRAŁ PRZYJACIÓŁ! xDD

totalnie najgorszy finał do tej pory, wiadomo było już od 2 tygodnie jak się skończy, nie było totalnie komu kibicować, pożyteczni idioci, pozerzy, toksyki i bullies.
tanczjakcizagramkolego - #thetraitors 
Pawełek top1 najgorszy lojalny w historii the ...

źródło: arfggg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 10.05.2026, 19:17:55 via iOS
  • 33
@tanczjakcizagramkolego: już widzę jak dorośli ludzie z rodzina, praca będą dbać o przyjaźń z jakimś alkusem z programu którego ograli jak dziecko XD
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 10.05.2026, 18:55:00
  • 75
czemu oni dalej uważają że jeżeli przetrwali do końca jako lojalni oznacza że są dobrzy? XDDD
Maciek na sam koniec tylko potwierdził że swojego zdania w ogóle nie ma.
#thetraitors
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Schizotypoidal
Schizotypoidal
10.05.2026, 20:08:45 via Wypiek
  • 0
@piotr_forsa
Bo jeden gra na przyjaciół i elo, a drugi gra jak Szwajcaria, żeby dojść do finału czyli wygrać
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
04.05.2026, 09:48:00
  • 36
musiała odpaść, bo była za ładna dla bliźniaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#thetraitors
stasiu84 - musiała odpaść, bo była za ładna dla bliźniaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#thetraitors

źródło: 684159327_18452338471114384_8481065690348818730_n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 07.05.2026, 07:18:34 via Wykop
  • 0
@stasiu84: tak o niej gadacie a wystarczy ze sie odezwie i ledwo sklei logiczne zdanie i czar prysnie
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 04.05.2026, 08:25:01
  • 1
U mnie jak co roku, podlaskie przecieki. Mama jak zwykle stanela na wysokosci zadania i mam juz matme. Priv kto chetny.

#matura #matura2026 #przecieki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa
Autor
04.05.2026, 08:42:00 via Wykop
  • 0
do 11:00 wysylam i lece na trening
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa
Autor
04.05.2026, 19:14:02 via iOS
  • 0
@katii4: jutro wysyłam
  • Odpowiedz
Kolopakolo
Kolopakolo
Kolopakolo
04.05.2026, 08:39:01
  • 2
#mikroblog proszę o subskrybcję konta premium
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 04.05.2026, 08:39:31 via Wykop
  • 1
on jest ode mnie, mozecie mu dac te premium
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 04.05.2026, 08:45:53 via Wykop
  • 0
@Kolopakolo: mozesz np wplacic na jakas zbiorke na siepomaga i wstawic tu screena
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 04.05.2026, 08:55:12 via iOS
  • 0
@Kolopakolo: powinieneś nick swój wpisać na tej zbiórce bo jak to admin ma potwierdzić
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 04.05.2026, 09:24:16 via iOS
  • 0
@andrzejpodloga: to admin musi, może mają przerwę na rogale
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 04.05.2026, 11:05:40 via Wykop
  • 0
@Kolopakolo: moze dzis admini wolne maja
  • Odpowiedz

2572

20-latka nie przeżyła. Czekała 8 godzin na przyjęcie na OIT w Gdańsku

20-latka nie przeżyła. Czekała 8 godzin na przyjęcie na OIT w Gdańsku

Gdańsk posiada tylko 20 łóżek oddziału intensywnej terapii. Na 750 tysięcy mieszkańców. Dla pacjentki w stanie krytycznym nie było miejsca.

Edonik
z
zero.pl
dodany: 29.04.2026, 09:27:55
  • 498
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    szpital
  • #
    polska
piotr_forsa
piotr_forsa 30.04.2026, 04:46:57 via Wykop
  • 6
nie bylo miejsca bo pewnie wiekszosc zajeta przez panow zuli ktorzy zamiast pracowac woleli chlac cale zycie a teraz nie mozna uratowac zycia normalnemu czlowiekowi, super system.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotr_forsa
piotr_forsa 30.04.2026, 06:08:12 via Wykop
  • -1
@Faszola: Empatii? Czy ty masz empatie do pasozytow zyjacych na nasz koszt, pasozytow ktore nigdy nie wlozyly nic od siebie w nasze spoleczenstwo? Czy ty w ogole zdajesz sobie sprawe jak przez takie jednostki system jest przeciazony? Mam przyjaciol pracujacych w sluzbie zdrowia i ja o tym dobrze wiem. Zycie podyktowane lenistwem i pojsciem na skroty jest wyborem czlowieka, fajnie jest zyc na ciaglej fazie i nie przejmowac sie niczym
piotr_forsa
piotr_forsa 30.04.2026, 06:16:25 via iOS
  • -2
@Faszola: niezłe podjęcie dyskusji, obvious troll
piotr_forsa
piotr_forsa 30.04.2026, 09:28:15 via Wykop
  • -1
@I_I_I_Y: niezle masz przeprany mozg na lewo jezeli nie widzisz w tym zadnego problemu, a moze sam jestes zulem i boisz sie o swoje zycie bo ludzie moga w koncu przejrzec na oczy
YellowMesayah
YellowMesayah
YellowMesayah
27.04.2026, 22:40:16
  • 46
#thetraitors Mam wrażenie, że atmosfera jest tak gęsta, że lojalnym nie chce się już nawet grać, są tam teraz trochę na siłę i chcą już po prostu tylko odpaść bez kary umownej za rezygnację.

Mamy serię mocnych argumentów od księdza, historycznie najkrótszy stół... i nagle Oliwia głosuje na Kasię B. xD? Maciek "głosuje jak gość, który najbardziej na mnie jedzie" ma Rafała? Pawłowi, który tworzy atmosferę terroru, chce się rzygać?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 29.04.2026, 05:54:59 via iOS
  • 0
@YellowMesayah: Oliwia to chyba najmniej bystry uczestnik programu ever, nie rozumiem jej logiki od początku gry
  • Odpowiedz
piotr_forsa
piotr_forsa 15.04.2026, 05:21:10
  • 37
rozwala mnie to że ludzie doszukują się jakiejś super taktyki i analitycznego mózgu u Oliwki a ona jest po prostu standardowym genz który nie potrafi dobrze skleić zdania bez chatu gpt i ciężko jej przekształcić myśli w słowa, dlatego się po prostu nie odzywa i głupio uśmiecha

#thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
15.04.2026, 16:15:56 via Wykop
  • 3
@Rubbik: ona ma dopiero 21 lat, współczuje jej że jest aż tak zakompleksiona że sobie już zaczyna operacje plastyczne robić
  • Odpowiedz
Rubbik
Rubbik
15.04.2026, 21:15:28 via Wykop
  • 2
@Mag_999999: wypełnienie ust to nie operacja plastyczna akurat. Ale zdecydowanie powinna udać się w jakieś dobre miejsce i rozpuścić wszystko co jej tam w-----i i wypełnić na nowo profesjonalnie u kosmetologa po studiach kosmetologicznych (nie u fryzjerki, wulkanizatora czy lekarza po tygodniowym kursie)
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
23.03.2026, 15:45:51
  • 3
Dosłownie wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek w życiu
Mega się wkręciłem
Na przyszły czekam z wypiekami na twarzy ʕ•ᴥ•ʔ
#thetraitors
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 24.03.2026, 17:14:53 via Wykop
  • 4
@123_: przeciez 2 byl sredni, nie bylo dymow a lojalni byli glupsi od buta
  • Odpowiedz
przegrywNL
przegrywNL
przegrywNL
22.03.2026, 23:28:29
  • 15
#thetraitors Czy Igor jest Konfederatą? Usunął z grupy zdrajców osobę czarnoskórą, dzisiaj przy rekrutacji z marszu odrzucił kandydaturę kobiet, na geja Pawła też się ostatecznie nie zgodził mimo, że proponowała go Natalia i Paweł trochę lepiej kmini niż Wojtek.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_forsa
piotr_forsa 23.03.2026, 14:08:49 via Wykop
  • 0
@Mag_999999: podaj jego IG
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.03.2018

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 06.05.2018

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 26.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking