Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Someguy3517372
Someguy3517372

Someguy3517372

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 611
  • Znaleziska 69
  • Mikroblog 542
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 21.12.2023, 13:05:12
  • 0
Miraski czym najlepiej umyć te buty? Kupiłem je 2-3 lata temu, podsyłam link do sklepu, gdzie tam jest wiecej informacji o materiale.
https://e-timberland.pl/timberland-euro-rock-mid-hiker-meskie-outdoor-szary-a1oiq

#buty #obuwie #modameska #pytaniedoeksperta
Someguy3517372 - Miraski czym najlepiej umyć te buty? Kupiłem je 2-3 lata temu, podsy...

źródło: IMG_0326

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
21.12.2023, 13:05:33 via Wykop
  • 0
@Someguy3517372:
Someguy3517372 - @Someguy3517372:

źródło: IMG_0327

Pobierz
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
21.12.2023, 13:08:04 via Wykop
  • 0
@goferek: czyli trzymać się z dala od mycia wodą, nie?
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
21.12.2023, 13:10:17 via Wykop
  • 0
@goferek: Dziękuję, wesołych świąt!
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 17.12.2023, 11:37:25
  • 0
Chcę kupić książkę bratu na święta, ale jest tylko ebook, jak to zorganizować, żeby do paczki z prezentem z i innymi przedmiotami ...dorzucić jakiś wydrukowany link, czy jak? XD
#ksiazki #ebook #swieta #prezent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
17.12.2023, 11:39:57 via Wykop
  • 1
@Peterstick: idealnie, dzieki!
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 15.12.2023, 22:00:04
  • 6
Cholerka lubię sobie obejrzeć ten film od czasu do czasu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i stwierdzić potem: kurde może by tak coś zmienić w swoim życiu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak Wam się podobał?

#filmy #film #filmnawieczor #ogladajzwykopem #wygryw
Someguy3517372 - Cholerka lubię sobie obejrzeć ten film od czasu do czasu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■...

źródło: IMG_3235

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
15.12.2023, 22:05:34 via Wykop
  • 1
@scriptkitty: pewnie, ze naiwny, ale przyjemnie się ogląda. I ta scena ze zwierzakiem:
Someguy3517372 - @scriptkitty: pewnie, ze naiwny, ale przyjemnie się ogląda. I ta sce...

źródło: IMG_3236

Pobierz
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 14.12.2023, 10:58:37
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
14.12.2023, 11:03:08 via Wykop
  • 0
@inzynier_robert: ale dzban, dzieki xD
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 10.12.2023, 21:28:41
  • 6
Ech jutro znowu na tego prywaciarza. Cały weekend myślę o tym czy by nie sprzedać mieszkania w mieście, kupić coś w Bieszczadach i p-------ć ten konsumpcjonizm. A potem przychodzi 23 i pakuję kanapki na jutro do biura ( ͡º ͜ʖ͡º)

#programista15k #pracbaza #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
10.12.2023, 21:52:30 via Wykop
  • 2
@Someguy3517372: łączę się w bólu, mam tak samo, niech Ci będzie lżej z myślą, że kołchoźnicy z tagu na „p” muszą wstać o 5:00, albo i jeszcze lepiej,
  • Odpowiedz
Pasterz30
Pasterz30
11.12.2023, 12:15:13 via Wykop
  • 0
@Someguy3517372: pracuj zdalnie jak cywilizowany czlowiek wtedy mozesz i z bieszczad
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 09.12.2023, 12:10:35
  • 0
Ten gówniany scroll w mx master 2s mnie doprowadza do szalu, da się go wydłużyć, żeby za jednym obrotem więcej strony się przescrollowało? Korzystam często z dokumentacji, gdzie ta strona wydaje się nieskończona i macham tym palcem jak debil bo scrolluje mi po kilka linijek. ( ̄෴ ̄)
#logitech #komputery #macos #pcmasterrace
Someguy3517372 - Ten gówniany scroll w mx master 2s mnie doprowadza do szalu, da się ...

źródło: Screenshot 2023-12-09 at 13.09.44

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
09.12.2023, 12:15:21 via Wykop
  • 0
@gorzki99: mam macos :(
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
09.12.2023, 12:23:56 via Wykop
  • 0
@gorzki99: Niestety nie.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
09.12.2023, 12:26:46 via Wykop
  • 0
Mos


@sm_m: Podesłałbyś mi proszę screenshot jakie tam masz ustawienia w tabach?
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 09.12.2023, 11:42:33
  • 6
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #theoffice
Someguy3517372 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #theoffice

źródło: theoffice

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....u
H.....u
konto usunięte 09.12.2023, 11:46:00 via Wykop
  • 6
@Someguy3517372: just as hot as Jan but in a different way ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 08.12.2023, 10:07:48
  • 25
#pracbaza #pracazdalna #programista15k #heheszki
Someguy3517372 - #pracbaza #pracazdalna #programista15k #heheszki

źródło: IMG_3018

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programistalvlhard
programistalvlhard
01.12.2023, 10:07:26
  • 58
Cześć, dziś wystawiłem 2 ostatnie faktury w formie draftu za 2023 więc wrzucę podsumowanie i jednocześnie #chwalesie swoim skromnym osiągnięciem za ostatnie 2 lata (2022 i 2023). W skrócie mogę powiedzieć że OE się opłaca, jak macie możliwość róbcie na dwa baty i się nie przejmujcie czy to moralne czy nie. Jak wam uda się wyłapać zagraniczny kontrakt za zachodnie stawki to łykajcie jak pelikan.

Przychód licząc przez ten cały okreś
programistalvlhard - Cześć, dziś wystawiłem 2 ostatnie faktury w formie draftu za 202...

źródło: Podsumowanie

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 02.12.2023, 14:46:43 via Wykop
  • 0
@programistalvlhard: na ile znasz chmury? Masz certyfikaty? Którą technologie byś ocenił jako najważniejszą w tym momencie?
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 26.11.2023, 00:03:17
  • 0
Jaką książkę chcielibyście mieć na półce ze względu na treść, bogate ilustracje może, czy piękne wydanie? Na prezent może
#ksiazki #czytajzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
26.11.2023, 00:04:38 via Wykop
  • 0
@Chrystus: tak
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 24.11.2023, 20:30:44
  • 1
Ktoś poleci film z kategorii "z--------a gosc cale zycie w robocie, ma duże potrzeby finansowe, jest ambitny itd i zycie mu przecieka przez palce, ogarnia się w końcu, odpuszcza wyścig szczurów, zakłada rodzinę, znajduje nowe pasje, korzysta z życia, albo jest pokazane co stracił i co mógł mieć. ". Coś w ten deseń.
#netflix #hbogo #primevideo #disneyplus #cda #seriale #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
24.11.2023, 20:52:17 via Wykop
  • 0
W pogoni za szczęściem


@pansamolocik: Tak, ale niestety to nie to o co mi chodzi bo on tutaj jest zmuszony do tej pracy żeby się utrzymać. Raczej szukam tematu gdzie gość sam się pogubił w życiu, myślał, że praca i sukcesy zawodowe będą go uszczęśliwiać i sprawią, że może znikną jego jakieś kompleksy, niskie poczucie wartości itd. Odpuszczał relacje, przyjaźnie, a na końcu albo został sam albo jednak się w
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 21.11.2023, 19:46:24
  • 2
Mirasy, pierwszy raz patrzę na te kredyty i nie mogę zczaić. Wyjaśni mi ktoś zielonemu dlaczego przy kredycie 2% w kwocie 500 tys. zł koszt całkowity to aż 635 448 zł czyli 135 tys odsetek, 135/500 = aż 27% dodatkowo od kwoty pożyczonej? Co wchodzi w skład tej kwoty oprócz odsetek i marży dla banku?

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #kredyt2procent
Someguy3517372 - Mirasy, pierwszy raz patrzę na te kredyty i nie mogę zczaić. Wyjaśni...

źródło: Screenshot 2023-11-21 at 20.45.09

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
21.11.2023, 19:55:36 via Wykop
  • 0
@DeoLawson: no tak, no to skąd aż 135 tys czyli 27%?
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
21.11.2023, 20:30:36 via Wykop
  • 0
@dran2: 10 lat + 5 normalnych.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
21.11.2023, 23:03:09 via Wykop
  • 1
@marcpol: Dzięki!
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 18.11.2023, 23:02:57
  • 0
12.07.2023 wymienili mi w imadzie baterie w iphone 12 pro bo miala juz 78%. Dzisiaj patrzę i ta nowa ma 94%. Nie za szybko to leci?
#apple #iphone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adheziwas
Adheziwas
18.11.2023, 23:14:29 via Wypiek
  • 3
@Someguy3517372 po prostu ładuj zamiast wymieniać, te dzisiejsze pokolenia, używasz to procenty spadają ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 18.11.2023, 20:33:33
  • 0
Od jakiegoś roku bolą mnie non stop nogi, w dolnej części, w okolicach piszczela, łydka. Podczas zwykłego chodu odczuwam taki lekki bol, jakby były po treningu. Często też rano jak się obudzę i wstanę z łóżka to czuję. Pracuje zdalnie przy biurku od 4 lat. Często w ciągu dnia stoję przy nim. Robię 8-10k kroków dziennie. Ze sportów czasami siłka. Mam trochę nadwagi: 88kg na 175 cm. Mam 30 lat. Badania krwi,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
18.11.2023, 20:38:31 via Wykop
  • 0
@ev3r: z kolanami mialem problem kiedyś przy bieganiu, dlatego przestałem uprawiać te dyscyplinę.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 16.11.2023, 16:07:59
  • 157
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
16.11.2023, 16:13:22 via Wykop
  • 1
@WpiszSwojLogin: mogłem autem ale kiepsko z parkingiem a kolega dzisiaj jechał z podobnego miejsca do biura i stał dłużej xD
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
16.11.2023, 16:23:47 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wkg01
wkg01
13.11.2023, 06:27:04
  • 7
Pozdro szefy
#nofap #nofapchallenge #nonutnovember
wkg01 - Pozdro szefy 
#nofap #nofapchallenge #nonutnovember

źródło: temp_file1941966154829412170

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 13.11.2023, 20:44:44 via Wykop
  • 0
@wkg01: jakies ciekawe pozytywne aspekty tej abstynencji? Flatline się zdarzył?
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 13.11.2023, 21:07:43 via Wykop
  • 0
@wkg01: okresy chwilowego spadku nastroju, nie ma reguły kiedy, może nastąpić po 10, 30, 90 dniach. Masz doła. Ale to dobrze bo to znaczy, że chemia mózgu sie "naprawia" :)
  • Odpowiedz

12

Samotność: Cichy czynnik ryzyka przedwczesnej śmierci - Neuroscience News

Samotność: Cichy czynnik ryzyka przedwczesnej śmierci - Neuroscience News

Badanie wykorzystujące dane UK Biobank podkreśla śmiertelne ryzyko związane z izolacją społeczną, ujawniając, że brak wizyt przyjaciół lub rodziny wiąże się z 39% wzrostem ryzyka śmierci. Artykuł po angielsku.

Someguy3517372
z
neurosciencenews.com
dodany: 12.11.2023, 12:56:13
  • 5
  • #
    samotnosc
  • #
    psychologia
  • #
    depresja
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
  • Strona 5 z 11
  • >
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.09.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking