Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Someguy3517372
Someguy3517372

Someguy3517372

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 611
  • Znaleziska 69
  • Mikroblog 542
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 08.09.2023, 19:48:11
  • 2
Babcia miała racja, stawiaj bańki wnuczku to wydobrzejesz i będziesz miał siły.

Młody widzę posłuchał babci ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lohengrin
Lohengrin
08.09.2023, 19:49:47 via Android
  • 1
@Someguy3517372 na początku myślałem że to malinki xd
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 07.09.2023, 11:57:48
  • 1
Jak obstawiacie, po wyborach jeśli PIS wygra to będzie podnosić stopy i wartość złotówki wzrośnie? Czy w------e w gospodarke i będą na tym saamym poziomie?
Mam oferte pracy i mogę wybrać walute dolar lub złotówka, a potrzebuję hajsu jak najwięcej przez najbliższe miesiące na wkład własny na mieszkanie.

#waluty #dolar #nbp #pracait #finanse #ekonomia

Jaką walutę wybrać u pracodawcy?

  • Dolar 81.7% (94)
  • Złotówka 18.3% (21)

Oddanych głosów: 115

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
07.09.2023, 12:01:13 via Wykop
  • 1
kurła liczyłem, że jednak nastroje będą lepsze i podniosą stopy xD
Someguy3517372 - kurła liczyłem, że jednak nastroje będą lepsze i podniosą stopy xD

źródło: Image 07-09-2023 at 14.00

Pobierz
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
07.09.2023, 12:01:31 via Wykop
  • 0
@ish_waw: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

75

Ciekawy gość w podcaście Przemka Górczyka opowiada o uzależnieniach i życiu.

Pokaż treści 18+

Ciekawy gość w podcaście Przemka Górczyka opowiada o uzależnieniach i życiu.
Someguy3517372
z
wykop.pl
dodany: 12.08.2023, 19:36:28
  • 22
  • #
    alkoholizm
  • #
    uzaleznienie
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    qualitycontent
  • #
    psychologia
  • #
    psychoterapia
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
12.08.2023, 21:26:53 via Wykop
  • -1
@przegro_pisarz: Widziałem widziałem, fachowiec :)
Ale tutaj też jest wartościowa rozmowa, nie musisz zakopywać.
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 06.08.2023, 11:05:48
  • 2
Czy w Waszej firmie też manager sobie dzwoni do Was na teamsach czy innym komunikatorze bez zapowiedzi kiedy mu się podoba? Jakie macie podejście? Kilka razy dziennie potrafi zadzwonić bo nie chce mu się pisać jedno zdanie i łatwiej mu powiedzieć, a przecież i tak jesteś w pracy cały czas i masz być dostępny (home office)
#programista15k #pracait #pracbaza

Czy dzwonią do Was bez zapowiedzi?

  • Tak 26.9% (82)
  • Nie 73.1% (223)

Oddanych głosów: 305

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
06.08.2023, 11:09:15 via Wykop
  • 0
@dzieju41: kto pytał?
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
06.08.2023, 11:11:24 via Wykop
  • 1
@dzieju41: ale pytalem ludzi, którzy mają managera/leada nad sobą xd
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
06.08.2023, 11:25:17 via Wykop
  • 0
@WyjmijKija: Jest managerem, ale też trochę technicznych rzeczy ogarnia. "Jest zarobiony" i nie ma czasu pisać, więc pinguje tak wszystkich, nie tylko mnie. Jestem programistą, jak 8 osób w zespole.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
06.08.2023, 11:30:51 via Wykop
  • 0
zacznijmy od tego po co on w ogóle do ciebie dzwoni?


@WyjmijKija:
call: Zaakceptowałem Twój urlop
inny call: nie będzie mnie w przyszłym tygodniu 2 dni, ogarnij coś tam cos tam
inny call: W przyszlym tygodniu przychodzi do nas nowa osoba
itd
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
06.08.2023, 11:31:50 via Wykop
  • 0
@HereAfter: No raczej do takieg opodejścia jestem przyzwyczajony :) @PiotrX1
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 28.07.2023, 18:12:08
  • 1
Czytam długo o stateful vs stateless microservices i dalej nie czaję tematu i mam wrażenie, że każdy w google pisze co innego.

Jak mam koszyk w sklepie internetowym i dodaje produkty to mikroserwis, gdzie mamy endpoint /cart/addItem POST i zapisujemy w bazie koszyk jest stateless czy stateful? Bo teoretycznie w tym poscie wysyłamy id koszyka, które już wcześniej otrzymaliśmy z endpointa (więc kolejne requesty polegają na poprzednich) oraz produkty, a z drugiej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyjmijKija
WyjmijKija
WyjmijKija
29.07.2023, 07:55:28 via Wykop
  • 1
@Someguy3517372: chyba najłatwiej będzie powiedzieć, że jak mikroserwis jest stateful to nie możesz nagle go ubić i zastąpić nowym.
  • Odpowiedz
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
29.07.2023, 20:31:03 via Wykop
  • 1
@WyjmijKija: Jakie są typowe przykłady kiedy stateful ma sens? No bo takie stateful mikroserwis jest dużo gorszy w zarządzaniu niż stateless, więc pewnie się go stosuje jak już trzeba
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 24.07.2023, 20:30:03
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
24.07.2023, 20:34:36 via Wykop
  • 2
@Piotropatra: No tylko ciekawi mnie jak to się skończy w dłuższej perspektywie jak oni za każdym razem będą tak z---------ć, a ja będę odmawiał bo zawsze starałem się szanować swój czas pracy i ten po pracy.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
24.07.2023, 20:35:52 via Wykop
  • 0
@gumbrew: Ale co zacząłem? Ja swoje taski skończyłem.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
25.07.2023, 11:03:16 via Wykop
  • 0
150% w tygodniu 200% w weekend


@darktemplar: Dokładnie tak, więc nie jest źle :)
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
16.07.2023, 17:56:40
  • 2
#tenis

Ogólnie to jestem w szoku ze cieszymy się i gratulujemy zwycięstwa po ciężkim boju 20 latkowi który pokonał pieprzonego 36 latka

Przeciez dla 20 latka 36 latek to jak dziadek

Tutaj nie powinno być nawet takiej walki i to pokazuje wielkość Djokovica
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 16.07.2023, 17:58:18 via Wykop
  • 3
@OCIEBATON: Jak nie powinno? Oglądałeś tenis w 2017-18 co robił stary dziadek Federer z młodzikami?
Po prostu ta trójka gra niesamowity tenis.
  • Odpowiedz
famir96
famir96
famir96
16.07.2023, 17:30:35
  • 1
Skąd to przekonanie, że Djoko to najlepszy tenisista w historii? Przecie on sobie nabija szlemy na jakichś śmiesznych chłopkach. Prawda jest taka, że teraz nie ma konkurencji po Federerze i Nadalu.
#tenis
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 16.07.2023, 17:35:31 via Wykop
  • 0
@famir96: Wykopki oglądające tenisa od Igi świątek Cię zjedzą za te słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
falcon1984
falcon1984
falcon1984
07.07.2023, 08:23:06
  • 1
Alcaraz obstawiam mecz minimum 3h. Murray vs Tsitsipas około 2h na dokończenie (o ile będzie 5-setówka) lub 1h jeśli Andy wygra seta . Czyli wg moich obliczeń 14:30 + 5h = 19.30 Iga zagra dopiero lub 18.30
#tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 07.07.2023, 10:45:39 via Wykop
  • 0
@falcon1984: @Gabrych92 To na cholere puszczają mecz o takiej godzinie jak wiedzą, że się nie skończy mecz? To jest jakieś chore
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 06.07.2023, 21:32:32
  • 0
Czemu ci mlodzi zawsze dostają #!$%@? od emerytów? Co robią nie tak? Rzadziej trenują? Nie trzymają diety?
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek
06.07.2023, 21:36:59 via Android
  • 1
@Someguy3517372 psycha im siada w kluczowych momentach meczu
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 06.07.2023, 21:28:20
  • 3
Badosa usiądź mi na mordzie (。◕‿‿◕。)
#tenis
Someguy3517372 - Badosa usiądź mi na mordzie (。◕‿‿◕。)
#tenis

źródło: Image 06-07-2023 at 23.26

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massbombing_return
massbombing_return
massbombing_return
06.07.2023, 21:30:25 via Wykop
  • 0
@Someguy3517372: Dobrze wiemy, że wolisz biauka
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 02.07.2023, 16:40:22
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
02.07.2023, 17:00:32 via Wykop
  • 1
@Deadend: Chyba nie zniosę. Dla mnie to jest za intymna rzecz, żeby dzielić dodatkowo z kimś innym.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
02.07.2023, 17:00:53 via Wykop
  • 0
@ZaQ_1: Może tak być, widzę się z nią zaraz i mamy o tym pogadać.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 02.07.2023, 10:15:33
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro
02.07.2023, 18:17:33 via Wykop
  • 0
@takiMirek29: Nie wiem, jak to wygląda w praktyce, ale kiedyś widziałem coś takiego jak "Mafia pocket edition" Na andka i ios.
  • Odpowiedz
Rino91
Rino91
Rino91
03.07.2023, 21:15:52 via Wykop
  • 0
@takiMirek29: ta część jest najlepsza w wersji na PC ;) na PS2 powstał port, ale ponoć tragiczny.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 28.06.2023, 21:10:22
  • 1
Pracuje ktoś dla jednej firmy na umowie b2b, a dla drugiej na UOP? Jest jakieś ryzyko ze strony pracodawcy opłacającego składki do zusów, zdrowotne itd, że wykryje, że gdzieś jestem już ubezpieczony czy coś?
Ofert mało i zastanawiam się czy faktycznie muszę wybierać tylko oferty b2b.
#overemployed #programista15k #pracait
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bin-bash
bin-bash
bin-bash
28.06.2023, 21:25:01 via Wykop
  • 5
@bin-bash: niekoniecznie, są umowy które zabraniają dorabiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ulfric_Stormcloak: to jest niezgodne z prawem, pokaz mi taka umowe :) Moga zabronic np. pracowac dla klientow danej firmy itp. gdzie jest konflikt interesow.
  • Odpowiedz
arysto2011
arysto2011
29.06.2023, 09:09:04 via Wykop
  • 6
może wejść do rejestru przedsiębiorców i sprawdzić, że masz aktywną firmę.


@bart40404: No i co z tego?
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 26.06.2023, 10:05:13
  • 0
Czy ja dobrze widzę, że za inny kolor trzeba dopłacić 2 tysiące do laptopa?
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/apple-laptop-mbp-14-m2-max-1tbssd-silver_1.bhtml 15999 zł
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/apple-laptop-mbp-14-m2-max-1tbssd-grey_1.bhtml 17999 zł

Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu xD

#apple #macbook #macbookpro #macos
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pekak
pekak
26.06.2023, 10:09:42 via Wykop
  • 3
@Someguy3517372: no to dosyć normalne, jak jest duże wzięcie na jeden kolor, a na drugi mały to jakoś trzeba stany magazynowe regulować.
  • Odpowiedz
glos_zenady
glos_zenady
30.06.2023, 19:13:37 via Android
  • 0
@Someguy3517372 silver lepszy bo rysek nie widać.
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 19.06.2023, 18:26:43
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
19.06.2023, 18:31:35 via Wykop
  • 1
@TheOneWhoKnocks: tez prawda, byłem też z taką dziewczyną, to jak chodzenie po polu minowym xD
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
19.06.2023, 18:32:34 via Wykop
  • 0
@Jagoo: Ile masz lat? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
19.06.2023, 18:37:03 via Wykop
  • 0
@TheOneWhoKnocks: Nie Ciebie pytałem tylko @Jagoo xD Ja mam 29, jak w poście
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
19.06.2023, 18:38:12 via Wykop
  • 0
@laurauwu: xDDD dobre
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
19.06.2023, 19:09:51 via Wykop
  • 0
No popatrz, a tyle razy na wykopie czytałam, że jak już wchodzić w związek, to tylko z o wiele młodszą dziewczyną, bo takie to mają same zalety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Chyba nie wierzysz wykopkom ( ͡º ͜ʖ͡º)
Btw mam cie na czarnej liscie, a komentujesz moje posty, swietnie dziala ten @wykop
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
19.06.2023, 19:15:37 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: Może antycovid kiedyś? Albo ostatnio wrzucam na czarno z tagu programista15k jak ktoś jest debilem w dyskusji i brakuje mu kultury, a jest takich ludzi sporo

i trzeba ich blokować od nowa, może dlatego.


@choochoomotherfucker: dzięki za tipa xD
  • Odpowiedz
Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372 06.06.2023, 09:28:01
  • 1
Jak mnie wkurza w #iphone to, że nagrywasz coś i gdy kończy się bateria, telefon się wyłącza i oczywiście nie zapisał materiału, który nagrywałem przez 1,5h. Strasznie to upośledzone, w #android też tak jest?
#apple
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Someguy3517372
Someguy3517372
Someguy3517372
Autor
06.06.2023, 09:31:22 via Wykop
  • 0
@getin: W sensie w aplikacji automatyzator czy jak to się tam zwie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 8 z 11
  • >
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.09.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking