#nofapchallenge Panowie liga mistrzów czy to będzie ta chwila kiedy licznik 100 dni pęknie po raz pierwszy po 15 latach peklowania wipera ? Czy narodzi się nowa i zacznie się nowa era? Kto okaże się silniejszy psychika czy pokusa? 100 dni wybije 5 września niech zawyją syrenyscy patrząy niech wszyscy uniosą ręce w góre nowy rozdział czas zacząć nie udało się w 2023 nie udało się w 2024 pora żeby
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to normalne,że mam traume przed wytryskiem?Boje sie sie,że strace tą całą energie i pewnosc siebie.Nie dochodzilem 40 dni i czułem się Bogiem jakimś takim niezniszczalnym.Czy da sie wytrzymac całe życie bez wytrysku?Ogólnie miałem taką motywacje do życia i działania,że nie da się tego opisać.To jest niemozliwe,żeby to było placebo,bo s----a=życie czyli trzymanie nasienia=energia.Upadłem dziś,ale no nie ma co się użalać nad sobą stało się i już.Serio myśle,że jak facet trzyma w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

65 dzień, mam coraz więcej odwagi, kiedyś zagadywanie do kobiet nie przyszło mi do głowy, nie wiedziałem o czym gadać, teraz przychodzi mi to z łatwością. Jeszcze nigdy tak długo nie byłem na nofap, mam bardzo dużo energii, którą pożytkuje głównie na spacery i tenis ziemny, mam też w planach zacząć chodzić na siłownię

#nofapchallenge #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#alkoholizm dzisiaj minęło 600 dni odkąd napiłem się ostatniej kropli alkoholu nieźle co? Szkoda tylko że wróciłem do palenia po 300 dniach abstynencji bo to była niezwykła droga aaa i narzucam sobie hardmode 100 dni #nofapchallenge czuje sie fatalnie ale wiadomo jak wpływa odwyk na funkcjonowanie lekko nie będzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

probowałem #nofapchallenge nic nie dało poza w-----m, próbowałem abstynencji, nawet dwa miesiące, nawet więcej byłem wolny od #alkoholizm i to też nic nie dało. Dalej jestem #przegryw #przegrywpo30tce

Pracuję sobie od 7 do 15 coś porobię po pracy a wieczorem mam do zrobienia tylko walenie konia i piwko.

Ci wszyscy guru wygrywu i inni szerokiej maści #redpill mylą przyczynę ze skutkiem, albo
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matii323:

najlepiej odrzucić odrazu dziewczyny z miasta, mało która się nadaje na cokolwiek, za duży wybór od małego, plus uwielbienie patusow, najlepiej szukać gdzieś po wsiach


Xd porady n--------o wujka redpillaka na weselu. Z miasta to złe, lubio patusów, synek zara ci na wiosce dziołche znajdziemy, tu grzeczne dziołchy, za patusami nie latajo, nic tylko
  • Odpowiedz
  • 30
@zulugulubenc2

Tymczasem oski sobie wali konika kiedy chce, o nofapie nigdy nie słyszał, bo niby po co miałby się ograniczać, chleje całe weekendy na umór, rucha juleczki aż go j---a bolą, czysty hedonizm i żyje w szczęściu i zdrowiu do starości xD

Brutalne, ale te wszystkie abstynencje nofapy srapy to cope dla ludzi z gorszymi genami, którzy nie to, że mają bardzo ograniczony dostęp do dopaminy, to jeszcze muszą się całe
  • Odpowiedz
#gielda

Tag przegryw miał swój #nofapchallenge, proponuję na tagu giełda #nopeekchallenge. Zasady są proste, od przyszłego poniedziałku do następnego poniedziałku nie można otworzyć maklera, żeby kuknąć na portfel. Aktywność na tagu #gielda dozwolona. Przegrani kupują po jednej jednostce Core MSCI World. Byliby chętni? Może jakieś sugestie innych zasad?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedynym i chyba najlepszym wyjściem jest zainstalowanie sobie blokerów treści dla dorosłych na kompa/smartfona. Ja na tych blokadach jadę i jedną na smartfonie mam aktywną od 2 miesięcy (abonament na rok) i już 5 czerwca walnie mi pół roku bez masturbacji.

Nie wszystkim chce się przebudować życie, swoje nawyki, a zwłaszcza spędzanie wolnego czasu. Najlepiej mieć plan dnia i jego się trzymać. Znaleźć sobie jakieś zajęcie.

Ja z tym walczę od 3
  • Odpowiedz
#nofapchallenge #nofap

Pytanie do zdyscyplinowanych co wytrzymali minimum 5 miesięcy.

Zauważyliście większą odporność na alergię?

Z zeszłym roku to musiałem codziennie tabletki brać, a w tym ani razu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomek001Hej: Tak, zdecydowanie się poprawiło. Dokładnie będę w stanie stwierdzić za 2 tygodnie, bo początek czerwca był dla mnie zawsze najgorszy. Możliwe też, że się poprawiło przez oddychanie Wima Hofa.
  • Odpowiedz