Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15045
  • Znaleziska 2121
  • Mikroblog 12924
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
Lewusx
Lewusx
26.09.2025, 08:01:58
  • 500
Minęły już prawie dwa tygodnie, ale mimo to wrzucam podsumowanie startu w Niemczech, zawody rangi PRO. Federacja NPC, ta do której należą najważniejsze zawody na świecie, zwane „Mr. Olympia”.

Zawody pod względem frekwencji, największe w bieżącym roku, aż 33 zawodników kulturystyki ciężkiej.

Poziom, kosmiczny.

Moje
Lewusx - Minęły już prawie dwa tygodnie, ale mimo to wrzucam podsumowanie startu w Ni...

źródło: 9B761DD7-EE04-49D4-9998-ED702D029599

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 26.09.2025, 09:18:12 via Wykop
  • 7
@Lewusx: gratuluje obecnego poziomu. Szanuję i podziwiam za rozwijanie pasji i ogrom pracy, jaki w to wkładasz. z fartem
  • Odpowiedz
Zero1
Zero1
Zero1
24.09.2025, 17:36:27
  • 0
#bieganie
Robiły się wam kiedyś fioletowe paznokcie od biegania? (。◕‿‿◕。) Foto po HM Poznań.
Zero1 - #bieganie 
Robiły się wam kiedyś fioletowe paznokcie od biegania? (。◕‿‿◕。) Fo...

źródło: IMG_5550

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 24.09.2025, 18:30:07 via Wykop
  • 1
@Zero1: moim zdaniem mozesz sie powoli z nimi żegnać jesli regularnie biegasz
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
24.09.2025, 15:14:46
  • 49
Ludzie tak zwani "wierzący" powinni leczyć się psychiatrycznie, a nie pełnić jakiekolwiek funkcje publiczne. #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 24.09.2025, 18:18:24 via Wykop
  • 1
@kochamcovid: sobie teraz wyobraź tych samych ludzi bez strachu przed wieczną karą albo nagrodą. Dla niektórych jest niewyobrażalne że można byc dobrym dla kogos wiecej niz swoja rodzina i przyjaciele.
  • Odpowiedz
BrightBeamBuddha
BrightBeamBuddha
24.09.2025, 11:20:04
  • 35
#ciekawostki #anatomia
Jest tu ktoś jeszcze kto potrafi ktoś napinać mięsień napinacz błony bębenkowej dobrowolnie?
Ciekawy jestem jak popularne jest to zjawisko.

Z wiki:
Mięsień napinacz błony bębenkowej (łac. musculus tensor tympani) – w anatomii człowieka mały, pierzasty, wrzecionowaty mięsień poprzecznie prążkowany w uchu środkowym. Położony jest w kanale mięśniowo-trąbkowym nad trąbką słuchową.
BrightBeamBuddha - #ciekawostki #anatomia
Jest tu ktoś jeszcze kto potrafi ktoś napin...

źródło: 1000013219

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 24.09.2025, 11:23:02 via Wykop
  • 7
@BrightBeamBuddha: ciekawe. Teraz wiem ze jestem wyjątkowy, ale dlugo nie potrafie tego napięcia utrzymać
  • Odpowiedz
LebronAntetokounmpo
LebronAntetokounmpo
23.09.2025, 13:56:04
  • 1
#bieganie

Biega tu ktoś ze słuchawkami z przewodnictwem kostnym? Jak oceniacie jakosc dzwieku? Jaki model macie? Ma to jakikolwiek sens?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 23.09.2025, 14:23:58 via Wykop
  • 2
@LebronAntetokounmpo: mam chińczyka za 200 zł i juz w innych nie biegam. Jakosc dźwięku slabsza ale to detal. Do biegania polecam każdemu z przewodnictwem. Mozg sie nie gotuje i bezpieczniej bo słyszysz otoczenie. Szczegolnie do słuchania podcastów bo tam jakość basowa nie ma duzego znaczenia
  • Odpowiedz
Siemabro
Siemabro
Siemabro
23.09.2025, 09:37:59
  • 89
Wygląda to jakby ktoś u góry postawił blaszany garaż...
A kosztuje pewnie z bańkę

#nieruchomosci #heheszki #architektura #dom
Siemabro - Wygląda to jakby ktoś u góry postawił blaszany garaż...
A kosztuje pewnie ...

źródło: temp_file5819436895889162848

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 23.09.2025, 11:24:53 via Wykop
  • 1
@Siemabro: pewnie w przyszłości mają sie tam pojawić baterie fotowoltaiczne i kolektory wtedy to ma duzo sensu
  • Odpowiedz
Gerard_z_Rivivy
Gerard_z_Rivivy
18.09.2025, 05:38:56
  • 0
Mam duży problem z łydkami w czasie biegania. Kiedyś byłem mocno wybiegany, jednak jakieś 2-3 lata temu przerzuciłem się na siłownię. Przybyło sporo mnie od tego czasu. Mając okazję poruszać się ostatnio, jakaś piłka lub kosz, ogarnąłem jak słabą kondycję mam. Postanowiłem powrócić do biegania. Rano przed pracą idę sobie potruchtać. I tu pojawia się problem. Bardzo szybko, już po jakoś 100, może 200 m, łydki zaczynają się mega spinać i spięcie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 18.09.2025, 07:37:50 via Wykop
  • 0
@Gerard_z_Rivivy: ja tak mialem jak zaczynalem biegać. Czasami mi to wraca jak zrobię sobie dłuższą przerwę. Efekt potęguje wydawalo mi się siedzący tryb życia i duży drop w butach. Chyba nie ma rady innej niż wiecej machać kulasami
  • Odpowiedz
NarciarzFarciarz
NarciarzFarciarz
14.09.2025, 16:04:02
  • 1120
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 14.09.2025, 17:32:04 via Wykop
  • 61
@NarciarzFarciarz: powodzenia. Przynajmnien spróbowałeś i nie będziesz sie zastanawiać co by bylo gdyby. Szanuje za odwagę
  • Odpowiedz
Mr_freeman
Mr_freeman
14.09.2025, 09:46:45
  • 3
#lekkoatletyka piękne podsumowanie dla wszystkich januszy z browarem i chipsami przed tv, którzy pobiegliby ten bieg lepiej
Mr_freeman - #lekkoatletyka piękne podsumowanie dla wszystkich januszy z browarem i c...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 14.09.2025, 10:00:04 via Wykop
  • 0
@Mr_freeman: myślałem z początku że to AI. Dobry kabareciarz
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
11.09.2025, 14:01:30
  • 40
13 640,49 - 13,27 - 15,08 - 13,72 - 3,18 - 21,37 = 13 573,87

Kolejnych parę kamyczków w stronę Jowisza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po niedzieli nadszedł zaspany poniedziałek, po nim lekko zaspany wtorek, takaż środa. Dzieci już chodzą do szkoły i przedszkola więc nie ma lekko - późno wstałeś, krótko pobiegasz ¯\(ツ)/¯ Liczyłem na to, że sobie coś odbiję (a raczej dobiję) truchtaniem na siłowni, ale tam z kolei strasznie
enron - 13 640,49 - 13,27 - 15,08 - 13,72 - 3,18 - 21,37 = 13 573,87

Kolejnych parę ...

źródło: IMG_7222

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 11.09.2025, 14:19:16 via Wykop
  • 16
Nasz Walter White. Bieganie to tylko przykrywka dla gotowania kryształu
  • Odpowiedz
Filippa
Filippa
10.09.2025, 22:05:56
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 10.09.2025, 22:18:28 via Wykop
  • 3
@ShadyTalezz: dobry człowiek z bronią nie był wystarczająco szybki. Moze następnym razem
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog
10.09.2025, 05:46:23
  • 47
13 908,71 - 34,06 - 42,40 - 46,06 - 48,03 = 13 738,16

Ależ to był piękny bieg. Ultra Tour Monte Rosa, czyli 170 km i 11000 m w pionie, ciężkiej technicznej trasy wokół masywu Monte Rosa na granicy szwajcarsko-włoskiej. Szaleńcy lecą to na raz, ale jest też wariant 4 dniowej etapówki, który wybrałem ja. Poza oczywistymi plusami w postaci odpoczynku pomiędzy kolejnymi etapami, całą trasę leci się za dnia, więc można się
Rain_Dog - 13 908,71 - 34,06 - 42,40 - 46,06 - 48,03 = 13 738,16

Ależ to był piękny ...

źródło: UTMR

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 10.09.2025, 06:18:14 via Wykop
  • 3
@Rain_Dog: piękna sprawa
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
09.09.2025, 20:54:09
  • 41
Niezależnie od tego jak fatalna jest platforma, Tusk i inne partie, nie usprawiedliwia to popierania PiSu. Jeśli się nie jest przy pisowskim korycie i głosuje się na nich z pobudek ideologicznych, to trzeba mieć IQ zbliżone do mandryla. #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 09.09.2025, 22:14:07 via Wykop
  • 1
@kochamcovid: amen
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
06.09.2025, 08:15:11
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 06.09.2025, 09:19:31 via Wykop
  • 1
@splinter96: czy zwrocili Pnastwo uwage z jaka gracja Prezydent Nawrocki wydycha powietrze z jaka latwoscia je wdycha. Jego chod jest lekki niczym piórko ale zarazem stanowczy i silny jak u drapieżnego zwierza...
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
04.09.2025, 13:44:59
  • 592
#polityka Zakiwali się xD
badreligion66 - #polityka Zakiwali się xD

źródło: temp_file2814185077275896619

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 04.09.2025, 14:01:28 via Wykop
  • 416
@badreligion66: klamac kłamać nic sie nie bać. Matecki dał nam przykład jak się robi politykę w ciemnogrodzie
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 04.09.2025, 18:25:07 via Wykop
  • 0
@axyn: 😂🤡 wiesz o co chodzi mordo. Jedziesz z nimi Darek. Taki im fundusz sprawiedliwości zrobisz po nastepych wyborach że będą tęsknić za uczciwością z poprzednich kadencji PiSu.
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 05.09.2025, 02:42:02 via Wykop
  • 0
@axyn: 😂😂😂 zakladaj dalej nowe konta i plusuj sobie wpisy bo tyle możesz, a o izolacji niewygodnych jednostek to wiadomo od dawn że macie takie putinowskie zapędy
  • Odpowiedz
Waradin
Waradin
Waradin
04.09.2025, 09:06:55
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 04.09.2025, 09:08:42 via Wykop
  • 0
@Waradin: pewnie wysyła mu bitcoiny
  • Odpowiedz
spyyke
spyyke
04.09.2025, 08:57:11
  • 0
Mordeczki pozawarszawskie biegnące maraton w tym roku, jak rozwiazujecie temat prysznicu i ogólnego odświeżenia się po biegu i przed wyjazdem z Wwa?

Airbnb/hotel do poniedziałku rezerwujecie, czy jest jakaś inna opcja? Doba hotelowa wszędzie skończy się zanim ją skończę biec, a gdzieś trzeba się umyć po odparowaniu a przed pociągiem powrotnym xd

#bieganie #biegajzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 04.09.2025, 09:00:31 via Wykop
  • 0
@spyyke: sporo organizatorów zapewnia dostęp do prysznicu po biegu. Sprawdz swój event moze jest informacja o tym
  • Odpowiedz
Szaman_z_Bombasu
Szaman_z_Bombasu
03.09.2025, 18:03:55
  • 11
Myślę że Trump by nie polubił kogoś o tak drażniącym uśmiechu, nie to co to kogoś o aparycji gubernatora Kalifornii z wspaniałym amerykańskim uśmiechem

#polityka
SzamanzBombasu - Myślę że Trump by nie polubił kogoś o tak drażniącym uśmiechu, nie t...

źródło: temp_file1142049329084927252

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 03.09.2025, 18:15:07 via Wykop
  • 4
@Szaman_z_Bombasu: tylko Darek mógłby wypaść jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23
  • Strona 6 z 23
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking