@donatien-de-sade: to że tacy ludzie istnieją rozumiem. To że chcą sobie życie układać na największej wartości jaką posiadają czyli braku kręgosłupa moralnego i kłamaniu też nic dziwnego, ale że tyle osób go popiera to już mnie drażni. Choć znając jego metody to kupione lajki
Co prawda nie inwestuje bo jestem na to za głupi i nie mam kasy ale mało rzeczy w życiu sprawia mi tyle radości co czytanie tego tagu ( ͡°͜ʖ͡°) #gielda
Kolejne dwa dni spokojnego truchtania po bułeczki. No, dzisiaj to w sumie tylko po obwarzanki.
Wczoraj jakoś wyjątkowo słabo szło - niskie tempo, wysokie tętno ale tak już po bandzie, średni puls 157 przy średnim tempie 6:07/km ( ͡°ʖ̯͡°) Pewnie trochę zasługi miała w tym nadal spora ślizgawica - ale co tam się będę oszukiwał, grubas jestem i zdrowie
Pewnego razu spóźniłem się na wyścig kolarski wokół Jeziora Genewskiego w Szwajcarii. (ʘ‿ʘ) Stwierdziłem jednak że skoro już jestem na miejscu to byłoby głupio nie przejechać tej trasy. Wiedziałem też że łatwo i szybko nie będzie, bo na tej trasie wiatr potrafi wiać bardzo mocno i często zmienia kierunek. Jednak tego dnia nie było najgorzej. Mimo niewielu godzin snu szło całkiem dobrze i dzięki olbrzymiej motywacji udało mi się ostatecznie dobić
✨️ Problemy z opaską silikonową zegarka GarminⒾ Cześć, nie mam konta na wykopie ale widzę że dużo osób tutaj służy dobra rada. Mam pytanko do świrów #bieganie #garmin Czy wy też macie taki problem z opaską silikonową od zegarka? Cały nadgarstek ślady jakby odparzenie. Kiedyś miałem inny zegarek z silikonem i nie było problemu. Czy za mocno zapinam czy za słabo o co chodzi xd?
Jeśli się zastanawiacie co się dzieje z enronem... no to się cosik dzieje. Dzieje się już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio dopadło na tyle skutecznie, by zaburzyć regularność wpisów z cyklu #enronczlapie
Jakoś na przełomie listopada i grudnia najstarszy syn przyniósł do domu jakąś infekcję. Na tyle wredną, że dopadła wszystkich - jeszcze nigdy tak nie miałem, by wszyscy trzej
Dziś gala Knockoutu w Dzierżoniowie, od 19:20 na antenie TVP Sport i w aplikacji mobilnej. Z ciekawszych walk Rafał Wołczecki czy powrót Kamila Bednarka ( ͡°͜ʖ͡°) #boks
No w końcu. Ktoś przypomni czemu on mial taką długą przerwę. Cos tam kiedyś patrzyłem na jego walkę i było dobrze więc się zastanawiam co jest na rzeczy
Czyli jak ktoś mi nie chce zapłacić bo mówi że urząd skarbowy na niego wsiadł to trzeba współczuc i grzecznie czekać według logiki wielu ludzi tutaj. Brak słów na takich gamoni.
@darkprincewwa: bieganie i sport w ogóle traktuje jak używkę która pozwala zapomnieć o świecie. Tylko działanie jest odwrócone. Cierpisz i nie myślisz o rzeczywistości w trakcie, a po treningu możesz cały dzień byc zadowolony że zrobiłeś coś ze sobą pozytywnego. I tak powtarzasz caly proces aż do kontuzji lub śmierci
Knyba powinien sędziemu iść podziękować z kwiatami za uratowanie zdrowia. Decyzja o przerwaniu walki była w 100% słuszna i podjęta w odpowiednim czasie. Gdyby nie przerwanie, to zakończyłoby się bardzo ciężkim KO. Na co wy jeszcze w tej walce liczyliście? Że chłop bez elementarnych umiejętności pięściarskich, który miał pary na jedną rundę, miał szanse na zwycięstwo?
#epstein #pawlowiczcontent #heheszki
źródło: 1000017550
Pobierz