Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15128
  • Znaleziska 2123
  • Mikroblog 13005
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
Makavlani
Makavlani
17.01.2026, 11:51:39
  • 4
Dziś gala Knockoutu w Dzierżoniowie, od 19:20 na antenie TVP Sport i w aplikacji mobilnej. Z ciekawszych walk Rafał Wołczecki czy powrót Kamila Bednarka
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#boks
Makavlani - Dziś gala Knockoutu w Dzierżoniowie, od 19:20 na antenie TVP Sport i w ap...

źródło: IMG_2492

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 17.01.2026, 12:00:51 via Wykop
  • 0
No w końcu. Ktoś przypomni czemu on mial taką długą przerwę. Cos tam kiedyś patrzyłem na jego walkę i było dobrze więc się zastanawiam co jest na rzeczy
  • Odpowiedz

1016

PORSCHE 911 Targa, historia prawdziwa, wyjasnienie

PORSCHE 911 Targa, historia prawdziwa, wyjasnienie

Pan Tomasz, znany jako wujek Tomek wyjaśnia aferę dotycząca brązowego Porsche z głównej strony wykop.pl.

nicram09
z
youtube.com
dodany: 15.01.2026, 19:58:47
  • 217
  • #
    abcar
  • #
    motoryzacja
  • #
    drama
  • #
    polskiyoutube
Simpleco
Simpleco 16.01.2026, 11:50:38 via Wykop
  • 14
Czyli jak ktoś mi nie chce zapłacić bo mówi że urząd skarbowy na niego wsiadł to trzeba współczuc i grzecznie czekać według logiki wielu ludzi tutaj. Brak słów na takich gamoni.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

darkprincewwa
darkprincewwa
darkprincewwa
14.01.2026, 09:10:45
  • 0
#bieganie
Może mi ktoś merytorycznie powiedzieć co jest ciekawego w bieganiu? Nigdy nie uprawiałem sportu a jest na to coraz większa moda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 14.01.2026, 09:31:31 via Wykop
  • 1
@darkprincewwa: bieganie i sport w ogóle traktuje jak używkę która pozwala zapomnieć o świecie. Tylko działanie jest odwrócone. Cierpisz i nie myślisz o rzeczywistości w trakcie, a po treningu możesz cały dzień byc zadowolony że zrobiłeś coś ze sobą pozytywnego. I tak powtarzasz caly proces aż do kontuzji lub śmierci
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
13.01.2026, 09:06:12
  • 589
Najlepiej to zakazać całkowicie importu płodów rolnych do Polski i wtedy będzie git. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rolnictwo #heheszki #konfederacja #polityka
josedra52 - Najlepiej to zakazać całkowicie importu płodów rolnych do Polski i wtedy ...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 13.01.2026, 10:19:47 via Wykop
  • 3
@josedra52: zakazć importu wszystkiego wtedy polski przedsiębriorca odetchnie
  • Odpowiedz

1

11-latek z Houston może mieć nowy rekord świata w półmaratonie

11-latek z Houston może mieć nowy rekord świata w półmaratonie

ytaj już teraz!

Zza_Oceanu
z
zzaoceanu.com
dodany: 13.01.2026, 06:19:14
  • 1
  • #
    bieganie
  • #
    sport
  • #
    dzieci
  • #
    maraton
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
Simpleco
Simpleco 13.01.2026, 07:47:11 via Wykop
  • 0
1:2x rekord dla jego grupy wiekowej. Zakop za clickbaita
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

camelinthejungle
camelinthejungle
10.01.2026, 23:15:58
  • 10
Knyba powinien sędziemu iść podziękować z kwiatami za uratowanie zdrowia. Decyzja o przerwaniu walki była w 100% słuszna i podjęta w odpowiednim czasie. Gdyby nie przerwanie, to zakończyłoby się bardzo ciężkim KO. Na co wy jeszcze w tej walce liczyliście? Że chłop bez elementarnych umiejętności pięściarskich, który miał pary na jedną rundę, miał szanse na zwycięstwo?

#boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 11.01.2026, 09:43:55 via Wykop
  • 0
@camelinthejungle https://streamain.com/en/Ag7FzxxBWzPaZoF/watch
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 10.01.2026, 21:36:23
  • 0
#boks wow super początek. Rozcięcie w pierwszej rundzie. To się może udać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 10.01.2026, 21:26:45
  • 0
#boks Knyba vs Kabayel bylem tu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 06.01.2026, 11:58:33
  • 0
#garmin #garminconnect

dziala wam logowanie do garmin conncect przez PC?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

echelon_
echelon_
06.01.2026, 12:04:00 via Wykop
  • 1
@Simpleco: Nie.
  • Odpowiedz
echelon_
echelon_
06.01.2026, 12:04:52 via Wykop
  • 1
@Simpleco: Podejrzałem odpowiedź serwera. To chyba Cloudflare coś kaprysi :D
  • Odpowiedz
Maciek-z-Krakowa
Maciek-z-Krakowa
04.01.2026, 19:24:36
  • 63
Fastpacking UTMB 1/6

Tym razem seria postów o tym, jak razem z Agą oblecieliśmy Mount Blanc naokoło w 4 dni, trasą znanych i epickich zawodów UTMB w stylu fastpackingowym. Planowo około 174 km i 10 km w pionie (w górę i tyle samo w dół). Klasycznie, z plecakiem tę trasę się robi w 10 dni (ambitnie) lub dłużej.

Mamy z Agą już dość bogatą historię w tej dziedzinie (lecieliśmy i Maderę i Majorkę i
Maciek-z-Krakowa - Fastpacking UTMB 1/6

Tym razem seria postów o tym, jak razem z Ag...

źródło: _DSC7236

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 04.01.2026, 20:03:41 via Wykop
  • 1
czekam na następne części!
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
31.12.2025, 17:52:37
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 31.12.2025, 18:32:58 via Wykop
  • 5
@runnerrunner: nie wiem za co bardziej szanuje. Za plucie na PiS czy za sportowe wyczyny. Szacun
  • Odpowiedz
Draniterox
Draniterox
Draniterox
25.12.2025, 20:21:19
  • 0
#zwift #trenazer #rower #triathlon
Hej, jaką darmową aplikację polecacie do kręcenia na trenażerze? Pozdrawiam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 25.12.2025, 21:31:34 via Wykop
  • 0
Rouvy
  • Odpowiedz
Pieczarka
Pieczarka
25.12.2025, 10:15:02
  • 318
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 25.12.2025, 15:35:58 via Wykop
  • 4
@Pieczarka: W końcu ktoś powiedział głośno to o czym ulica mówi od dawna
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
24.12.2025, 10:56:09
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 24.12.2025, 11:10:55 via Wykop
  • 4
A więc Enron jest w teamie odejmujących to będzie epicka bitwa
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
24.12.2025, 00:26:39
  • 2
Mam pytanie do osób trenujących boks, a także co mają w nim doświadczenie. W ostatniej walce Joshua znokautował Paula. Zadał mu lewy prosty w brzuch, który Paul próbował osłonić, przez co automatycznie odsłonił gardę. W tym momencie Joshua dołożył prawego sierpowego, co zakończyło się nokautem i złamaniem żuchwy przez Paula. Jak w takiej sytuacji powinien się zachować prawidłowo bokser?

#sztukiwalki #boks #sport #pytaniedoeksperta #
tomwick55 - Mam pytanie do osób trenujących boks, a także co mają w nim doświadczenie...

źródło: 1000026127

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 24.12.2025, 08:18:34 via Wykop
  • 7
@Mega_Smieszek: przecież AJ o tym mówił czemu to tyle trwało. Gdyby poslal go na deski szybko to Jake zapewne doszedł by do wniosku że gdyby nie ten jeden lucky punch to bylaby rowna walka bo on się czuł super.
AJ chciał go złamać najpierw kondycyjnie potem psychicznie a następnie posłać na deski.
Chciał by jeszcze stojąc w ringu czuł strach i bezsilność. To nie latwe zadanie bo Jake mógł zgłosić
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
19.12.2025, 07:39:17
  • 269
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 19.12.2025, 09:04:58 via Wykop
  • 7
@PrawilnyStevie: tam chyba więcej kamer na publikę było skierowanych niz na scenę
  • Odpowiedz
Deathblow
Deathblow
18.12.2025, 11:11:06
  • 4
#boks XD
Deathblow - #boks XD

źródło: G8af7gfXoAANu9x

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 18.12.2025, 12:18:56 via Wykop
  • 2
@Deathblow: zakladam scenariusz ala Najman. Jesli do tej walki w ogole dojdzie to po calej rundzie (bo zakładam ze AJ zostanie poinstrulowany ze ma dac ludziom trochę rozrywki i nie nokautowac tego influencera w pierwszych sekundach) Jake zgłosi kontuzję jajników i po walce. Mam tez cichą nadzieję ze jest głupszy niż sprytniejszy i bedzie walka do poważnego KO
  • Odpowiedz

831

Pogrzeb Danusi w sobotę. To będzie dzień żałoby w Jeleniej Górze

Pokaż treści 18+

Pogrzeb Danusi w sobotę. To będzie dzień żałoby w Jeleniej Górze

Danusia Jurkiewicz, jedenastoletnia dziewczynka zamordowana w poniedziałek przed szkołą, spocznie na starym cmentarzu komunalnym w Jeleniej Górze. O dacie pogrzebu poinformowali dziś rodzina i przyjaciele. 12 letnia morderczyni trafiła do zakładu leczniczego.

radzioso532
z
tuwroclaw.com
dodany: 17.12.2025, 22:04:34
  • 513
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    zbrodnia
  • #
    kryminalne
  • #
    jeleniagora
Simpleco
Simpleco 18.12.2025, 07:33:32 via Wykop
  • 18
@chlopiec_kucyk: chłop nie miał 11 lat i ma znajomosci i wpływy, do tego ogromne srodki pieniężne co pewnie pozwoliloby mu sie wywinąć gdyby nie pechowe nagranie w internecie, ale co ja tam wiem.
Moze faktycznie analogia jest tu wyraźna, a ja muszę włączyć myślenie
new-object
new-object
17.12.2025, 13:10:11
  • 594
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 17.12.2025, 14:09:30 via Wykop
  • 0
@new-object: sprawdzę. Dobra polecajka. Nigdy o nim wczesniej nie slyszalem
  • Odpowiedz
RybstonPonte
RybstonPonte
09.12.2025, 07:10:30
  • 17
1 459,13 - 10,01 - 10,66 = 1 438,46

No i to by było na tyle w tym roku. Ostatnio zaczął mnie pobolewac lewy Achilles, wizyta u specjalisty wykazała stan zapalny ścięgna z wysiękiem i obrzękiem. Aktualnie tylko odpoczynek i regeneracja. Uważajcie na siebie i nie ignorujcie, nawet gdy coś tylko lekko pobolewa. W 2026 wracam silniejszy. ᕦ(òóˇ)ᕤ

#sztafeta #ruszdupe #biegajzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 09.12.2025, 09:59:33 via Wykop
  • 3
Szanuje za profesjonalne podejście. Zdrowia życzę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • Strona 3 z 23
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking