Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15336
  • Znaleziska 2157
  • Mikroblog 13179
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
08.02.2026, 07:00:50
  • 715
Generator tekstów Behemotha nie istn...
#epstein #pawlowiczcontent #heheszki
troglodyta_erudyta - Generator tekstów Behemotha nie istn...
#epstein #pawlowiczconte...

źródło: 1000017550

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 08.02.2026, 08:48:58 via Wykop
  • 1
@Fattek: juz na emeryturze to może szczekać
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
06.02.2026, 06:51:54
  • 1614
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 06.02.2026, 07:24:52 via Wykop
  • 48
@Tommy__: jaki to jest zjeb
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
06.02.2026, 06:16:19
  • 527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 06.02.2026, 07:19:05 via Wykop
  • 19
@donatien-de-sade: to że tacy ludzie istnieją rozumiem. To że chcą sobie życie układać na największej wartości jaką posiadają czyli braku kręgosłupa moralnego i kłamaniu też nic dziwnego, ale że tyle osób go popiera to już mnie drażni. Choć znając jego metody to kupione lajki
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
04.02.2026, 07:04:24
  • 1
Tak było, nie zmyślam.

#boks
Mega_Smieszek - Tak było, nie zmyślam.

#boks

źródło: 1000015120

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 04.02.2026, 07:14:50 via Wykop
  • 2
Za dużo pijo
  • Odpowiedz
Skowyrny_Johnny
Skowyrny_Johnny
03.02.2026, 17:22:36
  • 62
Co prawda nie inwestuje bo jestem na to za głupi i nie mam kasy ale mało rzeczy w życiu sprawia mi tyle radości co czytanie tego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 03.02.2026, 19:21:31 via Wykop
  • 2
@Skowyrny_Johnny: ja go za to czytam żeby przypadkiem znowu nie zacząć
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
30.01.2026, 10:24:07
  • 608
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 30.01.2026, 12:20:56 via Wykop
  • 18
@Turin89: Nawrocki pewnie nic nie zrozumiał dlatego przyją wszystko ze spokojem
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
27.01.2026, 15:29:00
  • 0
Chcę sobie kupić jakąś fajną kurtkę, nie na jakieś mrozy, bardziej jesień, wiosna, czy taka zima +3 stopnie.

Myślałem o tej Dynafit radical. W sumie już ją mam, ale jeszcze nie zapłaciłem w Zalando, więc mogę zwrócić.

Jestem biegaczem od półmaraton, do jakichś ultra, więc ten styl mnie interesuje, takie bieg UTMB czy coś podobnego.

Oczywiście
runnerrunner - Chcę sobie kupić jakąś fajną kurtkę, nie na jakieś mrozy, bardziej jes...

źródło: 1000024168

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 27.01.2026, 16:41:36 via Wykop
  • 0
@runnerrunner: ile?!
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
27.01.2026, 11:35:48
  • 35
65 943,22 - 8,36 - 7,06 = 65 927,8

Kolejne dwa dni spokojnego truchtania po bułeczki. No, dzisiaj to w sumie tylko po obwarzanki.

Wczoraj jakoś wyjątkowo słabo szło - niskie tempo, wysokie tętno ale tak już po bandzie, średni puls 157 przy średnim tempie 6:07/km ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie trochę zasługi miała w tym nadal spora ślizgawica - ale co tam się będę oszukiwał, grubas jestem i zdrowie
enron - 65 943,22 - 8,36 - 7,06 = 65 927,8

Kolejne dwa dni spokojnego truchtania po ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 27.01.2026, 12:12:58 via Wykop
  • 3
@enron: wysoki puls bo za grubo się ubrałeś
  • Odpowiedz
szwajcarski-szlak
szwajcarski-szlak
22.01.2026, 10:45:46
  • 12
Pewnego razu spóźniłem się na wyścig kolarski wokół Jeziora Genewskiego w Szwajcarii. (ʘ‿ʘ)
Stwierdziłem jednak że skoro już jestem na miejscu to byłoby głupio nie przejechać tej trasy.
Wiedziałem też że łatwo i szybko nie będzie, bo na tej trasie wiatr potrafi wiać bardzo mocno i często zmienia kierunek.
Jednak tego dnia nie było najgorzej. Mimo niewielu godzin snu szło całkiem dobrze i dzięki olbrzymiej motywacji udało mi się ostatecznie dobić
szwajcarski-szlak - Pewnego razu spóźniłem się na wyścig kolarski wokół Jeziora Genew...

źródło: a9abe0b5-dead-41c9-8d10-c758f88a8b2e

Pobierz
szwajcarski-szlak - Pewnego razu spóźniłem się na wyścig kolarski wokół Jeziora Genew...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 22.01.2026, 14:00:15 via Wykop
  • 0
W tym roku tez zaczynam przygodę z kolarzówką. Narobiłeś smaka na jazdę. Na pewno będę obserwował i oglądał twoje następne wyjazdy!
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20.01.2026, 09:06:51
  • 0
✨️ Problemy z opaską silikonową zegarka Garmin Ⓘ
Cześć, nie mam konta na wykopie ale widzę że dużo osób tutaj służy dobra rada. Mam pytanko do świrów #bieganie #garmin Czy wy też macie taki problem z opaską silikonową od zegarka? Cały nadgarstek ślady jakby odparzenie. Kiedyś miałem inny zegarek z silikonem i nie było problemu. Czy za mocno zapinam czy za słabo o co chodzi xd?

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 20.01.2026, 09:51:19 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: dezynfekuje po kazdym większym treningu i nie mam problemów
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
17.01.2026, 21:29:28
  • 47
66 849,99 - 23,71 - 10,27 - 10,12 = 66 805,89

Jeśli się zastanawiacie co się dzieje z enronem... no to się cosik dzieje. Dzieje się już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio dopadło na tyle skutecznie, by zaburzyć regularność wpisów z cyklu #enronczlapie

Jakoś na przełomie listopada i grudnia najstarszy syn przyniósł do domu jakąś infekcję. Na tyle wredną, że dopadła wszystkich - jeszcze nigdy tak nie miałem, by wszyscy trzej
enron - 66 849,99 - 23,71 - 10,27 - 10,12 = 66 805,89

Jeśli się zastanawiacie co się...

źródło: IMG_9654

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 17.01.2026, 22:44:23 via Wykop
  • 6
@enron: zdrowia życzę!
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
17.01.2026, 11:51:39
  • 4
Dziś gala Knockoutu w Dzierżoniowie, od 19:20 na antenie TVP Sport i w aplikacji mobilnej. Z ciekawszych walk Rafał Wołczecki czy powrót Kamila Bednarka
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#boks
Makavlani - Dziś gala Knockoutu w Dzierżoniowie, od 19:20 na antenie TVP Sport i w ap...

źródło: IMG_2492

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 17.01.2026, 12:00:51 via Wykop
  • 0
No w końcu. Ktoś przypomni czemu on mial taką długą przerwę. Cos tam kiedyś patrzyłem na jego walkę i było dobrze więc się zastanawiam co jest na rzeczy
  • Odpowiedz

1016

PORSCHE 911 Targa, historia prawdziwa, wyjasnienie

PORSCHE 911 Targa, historia prawdziwa, wyjasnienie

Pan Tomasz, znany jako wujek Tomek wyjaśnia aferę dotycząca brązowego Porsche z głównej strony wykop.pl.

nicram09
z
youtube.com
dodany: 15.01.2026, 19:58:47
  • 217
  • #
    abcar
  • #
    motoryzacja
  • #
    drama
  • #
    polskiyoutube
Simpleco
Simpleco 16.01.2026, 11:50:38 via Wykop
  • 14
Czyli jak ktoś mi nie chce zapłacić bo mówi że urząd skarbowy na niego wsiadł to trzeba współczuc i grzecznie czekać według logiki wielu ludzi tutaj. Brak słów na takich gamoni.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

darkprincewwa
darkprincewwa
darkprincewwa
14.01.2026, 09:10:45
  • 0
#bieganie
Może mi ktoś merytorycznie powiedzieć co jest ciekawego w bieganiu? Nigdy nie uprawiałem sportu a jest na to coraz większa moda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 14.01.2026, 09:31:31 via Wykop
  • 1
@darkprincewwa: bieganie i sport w ogóle traktuje jak używkę która pozwala zapomnieć o świecie. Tylko działanie jest odwrócone. Cierpisz i nie myślisz o rzeczywistości w trakcie, a po treningu możesz cały dzień byc zadowolony że zrobiłeś coś ze sobą pozytywnego. I tak powtarzasz caly proces aż do kontuzji lub śmierci
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
13.01.2026, 09:06:12
  • 589
Najlepiej to zakazać całkowicie importu płodów rolnych do Polski i wtedy będzie git. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rolnictwo #heheszki #konfederacja #polityka
josedra52 - Najlepiej to zakazać całkowicie importu płodów rolnych do Polski i wtedy ...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 13.01.2026, 10:19:47 via Wykop
  • 3
@josedra52: zakazć importu wszystkiego wtedy polski przedsiębriorca odetchnie
  • Odpowiedz

1

11-latek z Houston może mieć nowy rekord świata w półmaratonie

11-latek z Houston może mieć nowy rekord świata w półmaratonie

ytaj już teraz!

Zza_Oceanu
z
zzaoceanu.com
dodany: 13.01.2026, 06:19:14
  • 1
  • #
    bieganie
  • #
    sport
  • #
    dzieci
  • #
    maraton
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
Simpleco
Simpleco 13.01.2026, 07:47:11 via Wykop
  • 0
1:2x rekord dla jego grupy wiekowej. Zakop za clickbaita
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

camelinthejungle
camelinthejungle
10.01.2026, 23:15:58
  • 10
Knyba powinien sędziemu iść podziękować z kwiatami za uratowanie zdrowia. Decyzja o przerwaniu walki była w 100% słuszna i podjęta w odpowiednim czasie. Gdyby nie przerwanie, to zakończyłoby się bardzo ciężkim KO. Na co wy jeszcze w tej walce liczyliście? Że chłop bez elementarnych umiejętności pięściarskich, który miał pary na jedną rundę, miał szanse na zwycięstwo?

#boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 11.01.2026, 09:43:55 via Wykop
  • 0
@camelinthejungle https://streamain.com/en/Ag7FzxxBWzPaZoF/watch
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 10.01.2026, 21:36:23
  • 0
#boks wow super początek. Rozcięcie w pierwszej rundzie. To się może udać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 10.01.2026, 21:26:45
  • 0
#boks Knyba vs Kabayel bylem tu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 06.01.2026, 11:58:33
  • 0
#garmin #garminconnect

dziala wam logowanie do garmin conncect przez PC?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

echelon_
echelon_
06.01.2026, 12:04:00 via Wykop
  • 1
@Simpleco: Nie.
  • Odpowiedz
echelon_
echelon_
06.01.2026, 12:04:52 via Wykop
  • 1
@Simpleco: Podejrzałem odpowiedź serwera. To chyba Cloudflare coś kaprysi :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • Strona 3 z 23
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking