Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15341
  • Znaleziska 2158
  • Mikroblog 13183
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
Soothsayer
Soothsayer
16.11.2025, 05:27:49
  • 19
Opus magnum
Soothsayer - Opus magnum

źródło: 1000002275

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 16.11.2025, 08:42:14 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: nie uzbieram tyle dni przez caly rok
  • Odpowiedz
Re--
Re--
10.11.2025, 17:45:57
  • 39
6 151,71 - 21,10 = 6 130,61

Udało się zrealizować cel na ten rok. Pierwszy półmaraton i nowy rekord życiowy!! Jestem z siebie mega dumny :)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #chudnijzwykopem #odchudzanie

Skrypt | Statystyki
Re-- - 6 151,71 - 21,10 = 6 130,61

Udało się zrealizować cel na ten rok. Pierwszy pó...

źródło: 10112025

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 10.11.2025, 17:58:52 via Wykop
  • 2
Tak trzymać 💪
  • Odpowiedz
gustawny
gustawny
08.11.2025, 11:25:20
  • 11
#bieganie
Wiem, że pod względem wyniku nie ma się czym chwalić, ale przecież nie o to chodzi. Jestem z siebie po prostu dumny i pijcie ze mno kompot.

Gdy zaczynałem na początku wakacji ważyłem 95 kg a wejście na bieżnię kończyło się na 10-minutowym spacerze. Nie myślałem, że zacznę biegać, sądziłem że zawsze zostanę na prędkości 6.2.

Zainspirował mnie jednak mój rozowypasek - chodziła na zumbę, a gdy czasem odwołali jej
gustawny - #bieganie
Wiem, że pod względem wyniku nie ma się czym chwalić, ale przeci...

źródło: IMG_9069

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 08.11.2025, 11:33:07 via Wykop
  • 3
Bardzo pozytywna historia. Życzę dalszych postępów i radości ze sportu. To skarb gdy ma się obok siebie kogoś kto pcha nach w dobrym kierunku
  • Odpowiedz
Leithain
Leithain
07.11.2025, 13:39:40
  • 425
#gielda

Mam bekę ze swojego taty. Zamiast kombinować w jakieś dywersyfikacje, on po prostu zadziałał intuicyjnie:

- kupić 500 akcji Orlenu jak był w okolicach 52zł
- wpłacił 100k na jakieś TFI z chorą opłatą za zarządzanie (w porównaniu do ETFów), ale to TFI miało hedge walutowy więc złapał się na cały rajd u hamburgerów nie obrywając na spadku dolara
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 07.11.2025, 15:49:24 via Wykop
  • 1
@milpl: czekam już nie wiem który rok, aż się BAYER podniesie po tym szambie z Mosanto. Długo jeszcze?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
07.11.2025, 12:57:22
  • 91
#polityka Nawet Kim Dzong nie ma takich wyznawców jak Batyr xD
badreligion66 - #polityka Nawet Kim Dzong nie ma takich wyznawców jak Batyr xD

źródło: temp_file4061872917823257599

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 07.11.2025, 13:05:42 via Wykop
  • 0
@Lipathor: Nawrocki to niemiecki agent musi być ze tak go jakiś niemiec popiera
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
02.11.2025, 13:02:31
  • 34
6 863,15 - 7,12 - 21,37 = 6 834,66

No to, że tak powiem, niewiele się zmieniło. Lenia jak miałem, tak mam xD

Do tego stopnia, że jak wczoraj sobie planowałem jakąś połóweczkę strzelić, tak pierwszy raz obudziłem się o 5, ale nie ot tak sobie tylko obudzony zostałem przez nawoływanie "tatuuusiuuu, tatuuusiuuuu"... no i musiałem pójść do młodego się przytulić. I tak sobie wstałem o 7 xD

I
enron - 6 863,15 - 7,12 - 21,37 = 6 834,66

No to, że tak powiem, niewiele się zmieni...

źródło: IMG_8426

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 02.11.2025, 17:01:00 via Wykop
  • 1
@enron: nie wiem czy u mnie by przeszło takie buzi buzi z koleżankami. Gratuluje nowego PB
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
01.11.2025, 17:36:26
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 01.11.2025, 19:23:27 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: mokry sen kapitalisty. Miliony ludzi błagających o możliwość dostania jakiegokolwiek zatrudnienia.
  • Odpowiedz
Hfishman1
Hfishman1
31.10.2025, 16:43:10
  • 13
7 197,71 - 6,00 = 7 191,71

Zacząłem sobie ostatnio biegać. Widzę nawet Tag macie #biegajzwykopem coś jak rowerowyrownik. Oprócz tego coś tam gram w piłkę i dużo na rowerze jeżdżę, wiec jakaś tam podstawowa kondycja jest. Dobre tempo jak na 3 raz w 2 tygodnie?

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Hfishman1 - 7 197,71 - 6,00 = 7 191,71

Zacząłem sobie ostatnio biegać. Widzę nawet T...

źródło: Screenshot_20251031_172649_com.huawei.health

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 31.10.2025, 16:54:01 via Wykop
  • 1
Nie widziałem żebyś wrzucał lepsze wiec jak dla mnie zajebiste.👍
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 11.10.2025, 09:02:49
  • 14
9 403,51 - 42,20 = 9 361,31

Czas podsumować start w Silesia Marathon. Biegam regularnie od lutego 2024. Był to mój trzeci bieg na tym dystansie. Startuje w maratonach regularnie od października 2024 co pół roku. Jak narazie zawsze z zamiarem łamania życiówki.

Październik 2024 3:37, Maj 2025 3:16, Październik 2025 3:06

O
@Simpleco +20
28 054,71 - 42,20 = 28 012,51

Pycha sprawiła że ustawiłem się za zającami na 3:15. Szło nieźle. W okolicach 40 kilometra jeszcze było ramię w ramię i w tym też momencie głowa wysłała silny sygnał "kolego my tak szybko i długo nie biegamy" no i tego kryzysu już
więcej
Simpleco - 9 403,51 - 42,20 = 9 361,31

Czas podsumować start w Silesia Marathon. Bie...

źródło: Screenshot 2025-10-11 105850

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco
Autor
11.10.2025, 18:46:04 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: codzienne sugestie treningowe, śledzenie postępów, prognozowanie wyników, monitorowanie zdrowia i treningów. Wszystko to spięte w spójny system który sprawia że mam wrażenie jakbym miał prywatnego trenera na zawołanie. Sam zegarek nie licząc softu tez super. Lekki, mozna z nim spać. Bateria trzyma kilka dni. Wyraźny wyświetlacz amoled. Kompatybilny ze Spotify którego tez sporo używam. Wgrywam sobie podcasty, muzykę i nie muszę latać z telefonem.
Ale głównie to oprogramowanie
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco
Autor
28.10.2025, 16:24:45 via Wykop
  • 0
Najprościej rzecz ujmując to 5 miesięczny program treningowy z garmin coach na wybrany cel w maratonie. Bieganie 5 razy w tygodniu. Jedno dlugie wybieganie. Od dwoch do trzech treningów uzupełniających. Luzno traktowałem ten program garmina zawsze wybieralem sobie biegi jakie mi akurat pasowaly z tygodniowych sugestii garmin coach🤷
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
26.10.2025, 19:38:38
  • 52
7 602,93 - 10,01 - 7,12 - 7,41 - 11,12 - 1,13 - 23,00 - 1,05 = 7 542,09

No to nadszedł dzień kolejnych zawodów (ʘ‿ʘ)

Od ostatniego wpisu tak się luźno telepałem - nie za dużo
enron - 7 602,93 - 10,01 - 7,12 - 7,41 - 11,12 - 1,13 - 23,00 - 1,05 = 7 542,09

No t...

źródło: IMG_8265

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 27.10.2025, 05:37:50 via Wykop
  • 1
@enron: ale dzik
  • Odpowiedz
ksiezyc_w_siatce
ksiezyc_w_siatce
ksiezyc_w_siatce
23.10.2025, 06:50:26
  • 121
Jak się zastanawiacie dlaczego listy nie dochodzą, dlaczego dostajecie awizo, albo i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pocztapolska
ksiezycwsiatce - Jak się zastanawiacie dlaczego listy nie dochodzą, dlaczego dostajec...

źródło: IMG_20251023_082936401~2

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 23.10.2025, 08:49:44 via Wykop
  • 1
@markhausen: pewnie jest na tym stanowisku tylko przez znajomości/rodzinę jak to często bywa w instytucjach państwowych
  • Odpowiedz
wrk0
wrk0
21.10.2025, 09:14:14
  • 5
#allegro #glupiewykopowezabawy

ile to już lat minęło
wrk0 - #allegro #glupiewykopowezabawy

ile to już lat minęło

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 21.10.2025, 09:18:36 via Wykop
  • 1
@wrk0: jest w jakaś nostalgia
Simpleco - @wrk0: jest w jakaś nostalgia

źródło: 1000107103

Pobierz
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
21.10.2025, 08:38:29
  • 594
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 21.10.2025, 08:40:34 via Wykop
  • 3
@Amatorro: pomóżmy wolnym mediom i wymyślimy najlepszy spin czemu to jest normalne i słuszne
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 21.10.2025, 09:09:37 via Wykop
  • 5
@Redbulltabak: cos będą musieli mówić gdy padną pytania o tą nominacje. Może Krzysiu nie zapyta ale cale szczęście są jeszcze inny dziennikarze, a jesli zapyta to odpowiedź bedzie już wczesniej gotowa
  • Odpowiedz
ssstk21
ssstk21
19.10.2025, 16:52:29
  • 13
9 Półmaraton Lubelski - Drugi w życiu start w półmaratonie. W sierpniu otarłem się o 1:30, dzisiaj złamane z zapasem. Netto 1:28:07.

#bieganie
ssstk21 - 9 Półmaraton Lubelski - Drugi w życiu start w półmaratonie. W sierpniu otar...

źródło: 1000011515

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 19.10.2025, 17:22:14 via Wykop
  • 1
Gratulacje!
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
19.10.2025, 15:17:15
  • 39
8 383,10 - 14,59 - 12,08 - 5,02 - 4,95 - 5,01 - 6,13 - 21,37 = 8 313,95

No dobra, dawno nie było więc jest. Papatonik numer 134 odklepion (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Niby niewiele się działo. Spokojne tuptanka w strefach luzackich strefach, ale z paroma fajnymi akcencikami (ʘ‿ʘ)

Najpierw w czwartek skoczyłem na siłkę i standardowo sobie na koniec przeleciałem piątkę. Tym razem nie było zapieprzania
enron - 8 383,10 - 14,59 - 12,08 - 5,02 - 4,95 - 5,01 - 6,13 - 21,37 = 8 313,95

No d...

źródło: papa

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 19.10.2025, 17:19:47 via Wykop
  • 1
@enron: po gifie widać ze niedługo przemiana w super saiyana😧
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
19.10.2025, 12:26:02
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 19.10.2025, 12:49:45 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: ciężki temat. Proponuje zacząć od stosowania akapitów
  • Odpowiedz

479

MORAWIECKI I WIELKA AFERA. DZIENNIKARZ ŚLEDCZY ODSŁANIA KULISY I UJAWNIA KWOTY

MORAWIECKI I WIELKA AFERA. DZIENNIKARZ ŚLEDCZY ODSŁANIA KULISY I UJAWNIA KWOTY

500 mln zł zniknęło w aferze RARS. Jacek Harłukowicz, dziennikarz Onetu ujawnia mechanizm, który doprowadził do największej kradzieży w historii polskiej polityki. Jakie tropy prowadzą do ludzi związanych z byłym premierem Mateuszem Morawieckim? W rozmowie z Wojtkiem Mulikiem Harłukowicz przedstawia

krakowiak
z
youtube.com
dodany: 17.10.2025, 17:27:29
  • 66
  • #
    afera
  • #
    morawiecki
  • #
    pis
  • #
    polityka
Simpleco
Simpleco 18.10.2025, 09:17:19 via Wykop
  • 70
To zbyt skomplikowane na zapracowanego obywatela. To co widzi szaraczek to że PiS dawał i machał dumnie polską flagą. Walczy dzielnie przeciw UE która chce nam mówić jak wydawać pieniądze. Stanowski z Mazurkiem powie roztropkom co o tym myśleć i że tak naprawdę to nic złego się nie stało bo wszyscy kradął i popatrzie kochani nikt nie siedzi. Nie ma o czym mówić
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Simpleco
Simpleco 18.10.2025, 11:01:07 via Wykop
  • -6
Simpleco

źródło: 960px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue

Pobierz
Simpleco
Simpleco 18.10.2025, 13:02:49 via Wykop
  • -5
@Topibambur: i co mam Ci teraz zacząć udowadniać że Batyr ma na sumieniu też coś w temacie suterenstwa bo jak nie to znaczy ze wszyscy maja takie same standarty dziennikarskie? To nie kwestia dziennikastwa. Ono dostosowuje się do typowego odbiorcy.
Nie będę się z koniem kopał.
Zopyross
Zopyross
18.10.2025, 06:10:32
  • 385
Mowa nienawiści to każde forma nawoływania do sprowadzenia tubylcom imigrantów zarobkowych z drugiego końca świata, przez co nawet ludzie po studiach muszą z nimi konkurować przy podjęciu podstawowych prac magazynowych/fizycznych. Niszczysz rynek pracy, rozbijasz tkankę społeczną, ludzie biednieją, rzadziej decydują się na zakładanie rodziny.
Liberalizm=satanizm
#antykapitalizm #blackpill #gospodarka
Zopyross - Mowa nienawiści to każde forma nawoływania do sprowadzenia tubylcom imigra...

źródło: 6

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 18.10.2025, 09:42:52 via Wykop
  • 2
@jobzpaticzku2: ale taką argumentację moża zastosować do wszystkiego. Pozwalamy na niemieckie auta, chińskie telefony, ogórki z Hiszpani tym samym skazujemy polskiego przedsiębiorcę i pracownika na nierówną konkurencję bo tam słońce dłużej świeci a tam mają tanie surowce a gdzieś tam bardziej rozwiniętą technologie albo mniej restrykcyjne przepisy. Macie problem jak ktoś wpuszcza tanią siłe roboczą ale nie macie go gdy wybieracie kupujecie produkty importowane. Czemu przedsiębiorca ma być skazany na
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • Strona 5 z 23
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking