No i drugi tydzień przygotowań do półmaratonu za mną 5/5 treningów odbytych 45,03 km przebiegnięte, dużo lepiej niż 1 tydzień, gdzie musiałem 2 treningi odpuścić. Dzisiaj easy i wpadł przy okazji mój najmniejszy HR w biegu średnia 123, pogoda dla koneserów, ale ja tam nie narzekałem lepiej w deszczu niż w upał ( ͡~ ͜ʖ͡°) No i wczoraj long wraz z 5x 400
@banzi: te zbiórki to pewnie wały. Pieniadze skradzione z orlenu ponad 1 miliard mają jak wrócić wyprane. Niech ktos kto wie sie wypowie jak sa rozliczane wpłaty czy można ustalić kto i ile wpłaca
Wrzucam dwa ostatnie treningi i przychodzę z pytaniem.
Kupiłem sobie Adizero Evo SL i biegałem w nich właśnie te dwa ostatnie krótkie treningi, bo przy pierwszym założeniu zaczęły mnie gdzieś po 4km obcierac na śródstopiu od zewnętrznej strony (tak jak zaznaczyłem na obrazku). Miał ktoś też z nimi jakiś problem? Buty niby bardzo polecane, ogólnie są mega wygodne, lewa stopa zero problemów, zero obtarć, za
@zakochany_kundel: super buciki. Przebieglem w nich juz z 200 km w tym maraton. Raz jaknslabo zawiązałem to na polmaratonie uszkodzilem duzy paznokiec bo stopa w bucie pracowała przy zbiegach. Ostatnio założyłem do nich grubsze skarpetki troche popadało i dostalem odcisków na obu stopach dokladnie w miejscach które wskazujesz. Staranne wiązanie, ciekie skarpetki i unikac wilgoci wtedy biega sie super. Polecam
Przygotowania do trzeciego maratonu idą pełną parą. Tak w tym roku się rozbierałem że padł już miesięczny rekord ilości km ale spokojnie sądzę że 300 km i tak pęknie w lipcu ...
Taka sytuacja. Pracuję w ochronie na zleceniu (na up nie ma szans, bo nie mam orzeczenia). W najbliższych dniach, góra do połowy sierpnia na wynagrodzenie ze zlecenia wjedzie komornik, zajmie 100 proc albo jak się zlituje to 50 proc. Nawet jeśli zajmie 50 procent to za resztę się nie utrzymam. Czy ktoś z was miał zajęcie i był na śmieciówce? Jak sobie radziliście? Robotę niedawno zacząłem, a już jest info o umowie
@Kieranz: za 5 min Matecki napisze że imigrant chciał wyrwać zgzewke wody Polakowi patriocie co ma trójkę dzieci i ciężko pracuje. Ludzie powstrzymali napastnika, ale niemiecka milicja Tuska aresztowala ofiare bo imigranci w tym kraju mają wiecej praw niż prawdziwi polacy patrioci a pozatym dostają za nic nie robienie pieniądze i mieszkanie. Niemcy na czele z Tuskiem chcą zrobic z nas niewolników we własnym kraju!
Wlasnie dowiedzialam sie, ze zmarl ziomek z naszego miasta lat 67 - wlasciciel biura podrozy. Ktos mi wytlumaczy jak gosc ktory mial biuro podrozy, jezdzil mercedese GLS po prostu umiera? ლ(ಠ_ಠლ)
Wiadomo, ze hajs pomaga jednak troche ze zdrowiem.
@Jabby: jak tak można iść przez życie. Matecko na pewno gleboko wierzy że nie ma Boga. Dobro i zło to tylko konstrukty społeczne. Przypomina mi jednego z poboczych bohaterów książek Kena Folletta, Friara Mundo demagoga który żyje tylko z manipulowania ludzmi wyszukując im wroga ludu. Absolutnie paskudna i obrzydliwa postać. Podobieństwo do tego jak dziala matecki jest niesamowita. Polecam książki Filary Ziemi i drugą część gdzie znajdziemy duchowego bliźniaka Darka
Czytam sobie Murakamiego. Gość twierdzi, że biega regularnie od 20 lat (pisząc książkę miał ~55lat) a jego zyciowka na maratonie to 3:30. A regularność ma potężną, sam twierdzi, ze nie robi sobie wiecej niż 2 dni przerwy. Bardzo dobry wynik, ale jak na biegacza z takim stażem i takimi możliwościami (pisze między innymi o tym, że specjalnie latał na Hawaje, bo tam mu sie dobrze biegło), to bardzo przeciętnie. Nawet taki Prezes
@razdwatrzy55: dziś podczas biegu słuchałem podcastu z nim na Okiem Amatora na Spotify. Bez żadnego pojęcia kto to jest. W miarę jak kilometry leciały to szczena opadała co ten facet robi. Dla ciekawych to on te 100 maratonów zrobił do tego pracując na szklarni w Holandii, a to tylko jedna z jego historii. Niesamowicie pozytywna postać. Polecam każdemu posłuchać. https://open.spotify.com/episode/43kUlVNvmoFdLjlBPWV1rT?si=NR6eFiIqSf2fqLC0xagJSA
@wkto: trochę zluzuj majty. Mi się nie udało po prawie roku treningu złamać 3:30 a się nie obijałem i miałem do czynienia ze sportem. Nie mowie tylko o sobie ale jak amator ktory pracuje i ma normalne życie kręci 3:30 na maratonie to dla mnie jest bardzo dobrze wytrenowany. Mówienie że każdy może sobie bez problemu biegać 5:00 na kilometr też jest odrealnione. Jak ktoś biega lepiej z palcem w
Dzisiaj postanowiłem pobiegać progowo- w planach było 4x(1,6km 4:25min/km +400m 5:55min/km), ale... pogoda mocno mnie zweryfikowała( ͡°ʖ̯͡°)
Tętno już na rozgrzewce mocno wystrzeliło w górę (strasznie wysoka wilgotność, parę razy w ciągu dnia padało i to wszystko parowało) czułem, że będą ciężary - ostatecznie wyszły 3 powtórzenia w zadanym tempie + przerwa wolniejsza, a w ostatnim powtórzeniu tylko 600m w
Dzisiejsza baza nie była taka przyjemna jak wczorajsza ,słońce zrobiło swoje. A od jutra zaczynam 12 tygodniowy program do półmaratonu Silesia, ktoś się wybiera?
#boks Shakur Stevenson vs. William Zepeda podobno bardzo dobra walka była. Jakby ktoś miał adres do całej to poproszę. Subrielem też nie pogardzę choć tam podobno już jest zjazd
@FrasierCrane: chciałbym w to wierzyć, że to był świadomy wybór mądrego ludu, który po prostu nie chciał nikogo kto patrzy na nich z góry. Tylko że to jest życzeniowe myślenie. Wygrali, bo lepiej kłamią prosto w oczy. Na bazie strachu przed imigrantami, poczuciem niższości wobec zachodu i wykształciuchów, pochwalaniu cwaniactwa i wsparciu kościoła mogą wygrać każde wybory w Polsce.
@galicjanin: albo twoja żona będzie potrzebowała miejsca na OIOM-e, ale jej nie przyjmą na czas, bo akurat mąż Pani marszałek Witek ma tam prawie trzyletnie bezpłatne sanatorium
@Salido: Dobrą pracę robisz. Świadomość tego jak niebezpieczna jest jazda rośnie. Rocznie 2 tysiace ludzi ginie na drogach i duża część tych tragedii to ofiary zwykłych pijaków i prawie dzieci bez wyobraźni. To jest naprawdę przygnębiające, że ktoś traci w sekundę wszystko, bo ktoś inni chce się dobrze bawić. Do tego są osobniki bez żadnej wrażliwości jak Żak i Majtczak albo wysoko postawieni, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny
I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!
No i drugi tydzień przygotowań do półmaratonu za mną 5/5 treningów odbytych 45,03 km przebiegnięte, dużo lepiej niż 1 tydzień, gdzie musiałem 2 treningi odpuścić.
Dzisiaj easy i wpadł przy okazji mój najmniejszy HR w biegu średnia 123, pogoda dla koneserów, ale ja tam nie narzekałem lepiej w deszczu niż w upał ( ͡~ ͜ʖ ͡°) No i wczoraj long wraz z 5x 400
źródło: bieg2707
Pobierz