Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15045
  • Znaleziska 2121
  • Mikroblog 12924
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
saimonm
saimonm
27.07.2025, 14:24:05
  • 12
21 780,89 - 6,30 - 14,30 = 21 760,29

No i drugi tydzień przygotowań do półmaratonu za mną 5/5 treningów odbytych 45,03 km przebiegnięte, dużo lepiej niż 1 tydzień, gdzie musiałem 2 treningi odpuścić.
Dzisiaj easy i wpadł przy okazji mój najmniejszy HR w biegu średnia 123, pogoda dla koneserów, ale ja tam nie narzekałem lepiej w deszczu niż w upał ( ͡~ ͜ʖ ͡°) No i wczoraj long wraz z 5x 400
saimonm - 21 780,89 - 6,30 - 14,30 = 21 760,29

No i drugi tydzień przygotowań do pół...

źródło: bieg2707

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 27.07.2025, 14:32:55 via Wykop
  • 0
Nawrocki! A ja mu wpisy plusuje😕 ale niech będzie
  • Odpowiedz
banzi
banzi
26.07.2025, 17:56:15
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 26.07.2025, 19:28:28 via Wykop
  • 2
@banzi: te zbiórki to pewnie wały. Pieniadze skradzione z orlenu ponad 1 miliard mają jak wrócić wyprane. Niech ktos kto wie sie wypowie jak sa rozliczane wpłaty czy można ustalić kto i ile wpłaca
  • Odpowiedz
zakochany_kundel
zakochany_kundel
zakochany_kundel
23.07.2025, 14:48:49
  • 6
22 085,21 - 5,60 - 6,22 = 22 073,39

Wrzucam dwa ostatnie treningi i przychodzę z pytaniem.

Kupiłem sobie Adizero Evo SL i biegałem w nich właśnie te dwa ostatnie krótkie treningi, bo przy pierwszym założeniu zaczęły mnie gdzieś po 4km obcierac na śródstopiu od zewnętrznej strony (tak jak zaznaczyłem na obrazku). Miał ktoś też z nimi jakiś problem? Buty niby bardzo polecane, ogólnie są mega wygodne, lewa stopa zero problemów, zero obtarć, za
zakochany_kundel - 22 085,21 - 5,60 - 6,22 = 22 073,39

Wrzucam dwa ostatnie treningi...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 25.07.2025, 04:34:49 via Wykop
  • 0
@zakochany_kundel: super buciki. Przebieglem w nich juz z 200 km w tym maraton.
Raz jaknslabo zawiązałem to na polmaratonie uszkodzilem duzy paznokiec bo stopa w bucie pracowała przy zbiegach.
Ostatnio założyłem do nich grubsze skarpetki troche popadało i dostalem odcisków na obu stopach dokladnie w miejscach które wskazujesz.
Staranne wiązanie, ciekie skarpetki i unikac wilgoci wtedy biega sie super. Polecam
  • Odpowiedz
RTX4090
RTX4090
22.07.2025, 06:31:01
  • 9
Przygotowania do trzeciego maratonu idą pełną parą. Tak w tym roku się rozbierałem że padł już miesięczny rekord ilości km ale spokojnie sądzę że 300 km i tak pęknie w lipcu ...

#bieganie
RTX4090 - Przygotowania do trzeciego maratonu idą pełną parą. Tak w tym roku się rozb...

źródło: 1000015755

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 22.07.2025, 07:11:20 via Wykop
  • 0
@RTX4090: celujesz w jakis czas? I gdzie biegniesz?
  • Odpowiedz
spiegelglas
spiegelglas
spiegelglas
21.07.2025, 18:34:33
  • 2
Taka sytuacja. Pracuję w ochronie na zleceniu (na up nie ma szans, bo nie mam orzeczenia). W najbliższych dniach, góra do połowy sierpnia na wynagrodzenie ze zlecenia wjedzie komornik, zajmie 100 proc albo jak się zlituje to 50 proc. Nawet jeśli zajmie 50 procent to za resztę się nie utrzymam.
Czy ktoś z was miał zajęcie i był na śmieciówce? Jak sobie radziliście? Robotę niedawno zacząłem, a już jest info o umowie
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 21.07.2025, 18:39:07 via Wykop
  • 1
@spiegelglas: tak z ciekawości to jaka była twoja droga do sytuacji w której jesteś i jak psychicznie to znosisz?
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
21.07.2025, 18:08:59
  • 157
Ładną zbiorową psychozę nakręciły prawakoidy na czele ze szmateckim (ten gagatek zasługuje tu na szczególne uznanie). Brawo.
#polityka
Kieranz - Ładną zbiorową psychozę nakręciły prawakoidy na czele ze szmateckim (ten ga...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 21.07.2025, 18:17:44 via Wykop
  • 115
@Kieranz: za 5 min Matecki napisze że imigrant chciał wyrwać zgzewke wody Polakowi patriocie co ma trójkę dzieci i ciężko pracuje. Ludzie powstrzymali napastnika, ale niemiecka milicja Tuska aresztowala ofiare bo imigranci w tym kraju mają wiecej praw niż prawdziwi polacy patrioci a pozatym dostają za nic nie robienie pieniądze i mieszkanie. Niemcy na czele z Tuskiem chcą zrobic z nas niewolników we własnym kraju!
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
21.07.2025, 15:55:17
  • 0
Wlasnie dowiedzialam sie, ze zmarl ziomek z naszego miasta lat 67 - wlasciciel biura podrozy. Ktos mi wytlumaczy jak gosc ktory mial biuro podrozy, jezdzil mercedese GLS po prostu umiera? ლ(ಠ_ಠ ლ)

Wiadomo, ze hajs pomaga jednak troche ze zdrowiem.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 21.07.2025, 16:18:35 via Wykop
  • 0
@MisterMinister: jeszcze nie
  • Odpowiedz
jaszczur12
jaszczur12
21.07.2025, 10:17:20
  • 192
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 21.07.2025, 10:19:54 via Wykop
  • 252
@jaszczur12: przypomina to juz proste piktogramy z napisem KO i Tusk zło konfederacja dobro i bogactwo. Żeby neurony się nie grzały za mocno
  • Odpowiedz
wujek_mikazjusz
wujek_mikazjusz
20.07.2025, 17:16:01
  • 1
#microsoft
wujek_mikazjusz - #microsoft

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 20.07.2025, 17:17:06 via Wykop
  • 0
@wujek_mikazjusz: i masz się cieszyć!
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
20.07.2025, 10:37:01
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 20.07.2025, 11:02:35 via Wykop
  • 30
@Jabby: jak tak można iść przez życie. Matecko na pewno gleboko wierzy że nie ma Boga. Dobro i zło to tylko konstrukty społeczne. Przypomina mi jednego z poboczych bohaterów książek Kena Folletta, Friara Mundo demagoga który żyje tylko z manipulowania ludzmi wyszukując im wroga ludu. Absolutnie paskudna i obrzydliwa postać. Podobieństwo do tego jak dziala matecki jest niesamowita. Polecam książki Filary Ziemi i drugą część gdzie znajdziemy duchowego bliźniaka Darka
  • Odpowiedz
chybaDapi
chybaDapi
18.07.2025, 19:46:02
  • 1
Plan treningowy AI w #garmin pod wydarzenie - jakie macie doświadczenia? Sensownie układa plan?
#bieganie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 18.07.2025, 21:18:10 via Wykop
  • 1
@chybaDapi: jak znasz swóje tempo progowe i vo2max to na pewno dostaniesz coś sensownego. Bez tego ciężko ułożyć odpowiedni plan
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 19.07.2025, 07:25:56 via Wykop
  • 1
@Simpleco: teraz widze ze nie na temat odpowiedzialem, ale zauważyłem tez ze nie mogę kasować swojego komentarza, a nawet zgłosić moderacji 🤦
  • Odpowiedz
digital-nexus
digital-nexus
18.07.2025, 12:54:10
  • 1
Polak Przemysław „Psyho” Dębiak oficjalnie pokonał AI. Nowy rozdział – człowiek zwycięża ze sztuczną inteligencją. Polska kreatywność pokazała, że nawet najlepsze algorytmy nie dorównują naszej pomysłowości. Poznaj kulisy sukcesu, który zachwycił świat!
https://digitalnexus.pl/swiat/polak-przemyslaw-psyho-debiak-oficjalnie-pokonal-ai/
#ai #sztucznainteligencja #technologia #swiat #informacje #polska
digital-nexus - Polak Przemysław „Psyho” Dębiak oficjalnie pokonał AI. Nowy rozdział ...

źródło: Polak Przemysław Psyho Dębiak pokonał AI

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 18.07.2025, 13:03:59 via Wykop
  • 1
@digital-nexus: nie no kierwa tam wyskakuje tyle reklam jak sie przeglada z telefonu ze się czytac nie da. Nie polecam
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
18.07.2025, 06:38:48
  • 1
Skoro w latach 60 ątych kobiety w ciąży paliły i piły a dzieciom nic nie było, to czemu jest teraz taka panika jak ciąża pije albo pali?

#ciaza #dzieci #rodzice #historia #zdrowie #pytaniedoeksperta
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 18.07.2025, 06:47:21 via Wykop
  • 109
@pearl_jamik: znam gościa ktory nawalony juz dwa razy jechal autem i nic die nie stało. Nie wiem czemu tego zabraniają
  • Odpowiedz
LebronAntetokounmpo
LebronAntetokounmpo
15.07.2025, 09:21:30
  • 3
Czytam sobie Murakamiego. Gość twierdzi, że biega regularnie od 20 lat (pisząc książkę miał ~55lat) a jego zyciowka na maratonie to 3:30. A regularność ma potężną, sam twierdzi, ze nie robi sobie wiecej niż 2 dni przerwy. Bardzo dobry wynik, ale jak na biegacza z takim stażem i takimi możliwościami (pisze między innymi o tym, że specjalnie latał na Hawaje, bo tam mu sie dobrze biegło), to bardzo przeciętnie. Nawet taki Prezes
LebronAntetokounmpo - Czytam sobie Murakamiego. Gość twierdzi, że biega regularnie od...

źródło: temp_file1973204426216090067

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 15.07.2025, 10:01:57 via Wykop
  • 1
@LebronAntetokounmpo: przecież to pisarz a jego program treningowy to codziennie 10 km na tamte czasy to był i tak dobrym amatorem
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 15.07.2025, 17:08:17 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: dziś podczas biegu słuchałem podcastu z nim na Okiem Amatora na Spotify. Bez żadnego pojęcia kto to jest. W miarę jak kilometry leciały to szczena opadała co ten facet robi.
Dla ciekawych to on te 100 maratonów zrobił do tego pracując na szklarni w Holandii, a to tylko jedna z jego historii. Niesamowicie pozytywna postać. Polecam każdemu posłuchać.
https://open.spotify.com/episode/43kUlVNvmoFdLjlBPWV1rT?si=NR6eFiIqSf2fqLC0xagJSA
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 16.07.2025, 08:23:02 via Wykop
  • 1
@wkto: trochę zluzuj majty. Mi się nie udało po prawie roku treningu złamać 3:30 a się nie obijałem i miałem do czynienia ze sportem. Nie mowie tylko o sobie ale jak amator ktory pracuje i ma normalne życie kręci 3:30 na maratonie to dla mnie jest bardzo dobrze wytrenowany. Mówienie że każdy może sobie bez problemu biegać 5:00 na kilometr też jest odrealnione. Jak ktoś biega lepiej z palcem w
  • Odpowiedz
duzy_bialy_mis
duzy_bialy_mis
duzy_bialy_mis
15.07.2025, 19:56:27
  • 13
22 841,75 - 13,00 = 22 828,75

Dzisiaj postanowiłem pobiegać progowo- w planach było 4x(1,6km 4:25min/km +400m 5:55min/km), ale... pogoda mocno mnie zweryfikowała( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tętno już na rozgrzewce mocno wystrzeliło w górę (strasznie wysoka wilgotność, parę razy w ciągu dnia padało i to wszystko parowało) czułem, że będą ciężary - ostatecznie wyszły 3 powtórzenia w zadanym tempie + przerwa wolniejsza, a w ostatnim powtórzeniu tylko 600m w
duzybialymis - 22 841,75 - 13,00 = 22 828,75

Dzisiaj postanowiłem pobiegać progowo- ...

źródło: 1000012938

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 15.07.2025, 20:02:40 via Wykop
  • 3
@duzy_bialy_mis: takie jednostki to nie żarty. Gratki
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
14.07.2025, 21:56:27
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 14.07.2025, 22:10:04 via Wykop
  • 0
@okoboji: ciekawe kiedy zaczną łapać takie kobiety i golić im głowy
  • Odpowiedz
saimonm
saimonm
13.07.2025, 10:24:39
  • 12
23 332,90 - 10,05 = 23 322,85

Dzisiejsza baza nie była taka przyjemna jak wczorajsza ,słońce zrobiło swoje.
A od jutra zaczynam 12 tygodniowy program do półmaratonu Silesia, ktoś się wybiera?

#sztafeta #bieganie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 13.07.2025, 12:14:49 via Wykop
  • 2
@saimonm: będę tam łamał 3:10 na maratonie albo mnie będzie łamało zobaczymy. Powodzonka!
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 13.07.2025, 08:56:07
  • 0
#boks Shakur Stevenson vs. William Zepeda podobno bardzo dobra walka była. Jakby ktoś miał adres do całej to poproszę. Subrielem też nie pogardzę choć tam podobno już jest zjazd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportacus
Sportacus
13.07.2025, 09:43:27 via Android
  • 1
@Simpleco poszukam potem coś. W nocy mi się nie chciało wstawać na to. Ja fan Shakura i podobno mordy zamknął wielu osobom ;D
  • Odpowiedz
BalonowySutener
BalonowySutener
12.07.2025, 08:24:41
  • 746
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 12.07.2025, 10:18:58 via Wykop
  • 7
@FrasierCrane: chciałbym w to wierzyć, że to był świadomy wybór mądrego ludu, który po prostu nie chciał nikogo kto patrzy na nich z góry. Tylko że to jest życzeniowe myślenie. Wygrali, bo lepiej kłamią prosto w oczy. Na bazie strachu przed imigrantami, poczuciem niższości wobec zachodu i wykształciuchów, pochwalaniu cwaniactwa i wsparciu kościoła mogą wygrać każde wybory w Polsce.
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 12.07.2025, 11:05:32 via Wykop
  • 10
@galicjanin: albo twoja żona będzie potrzebowała miejsca na OIOM-e, ale jej nie przyjmą na czas, bo akurat mąż Pani marszałek Witek ma tam prawie trzyletnie bezpłatne sanatorium
  • Odpowiedz
Salido
Salido
12.07.2025, 09:34:10
  • 425
Minął 15. (z 66) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 7 wypadków śmiertelnych w których zginęło 8 osób.

65 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
67 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 15. (z 66) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 7 wyp...

źródło: 1-433025-39

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 12.07.2025, 10:55:02 via Wykop
  • 42
@Salido: Dobrą pracę robisz. Świadomość tego jak niebezpieczna jest jazda rośnie. Rocznie 2 tysiace ludzi ginie na drogach i duża część tych tragedii to ofiary zwykłych pijaków i prawie dzieci bez wyobraźni. To jest naprawdę przygnębiające, że ktoś traci w sekundę wszystko, bo ktoś inni chce się dobrze bawić. Do tego są osobniki bez żadnej wrażliwości jak Żak i Majtczak albo wysoko postawieni, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 23
  • Strona 8 z 23
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking