Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sark

Sark

Dołączył 14 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6148
  • Znaleziska 1137
  • Mikroblog 5011
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 33

412

Największa firma IT w Indiach zwolniła 30 tysięcy pracowników

Największa firma IT w Indiach zwolniła 30 tysięcy pracowników

Robi się ciekawie na rynku IT, czyżby AI zastępowało pracowników IT w Indiach? A może inny kraj przejmuje te wakaty?

iggy_p
z
peoplematters.in
dodany: 11.02.2026, 17:42:06
  • 158
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    programista15k
Sark
Sark 12.02.2026, 05:19:49 via Wykop
  • 0
@Ommadawn: Tylko co daje siedzenie w areszcie zamiast wiezieniu?
Sark
Sark 12.02.2026, 05:20:46 via Wykop
  • 0
@Ommadawn: Oj, teraz zauwazylem, ze chyba karty sie nam pomylily :D

16

Wielkie zmiany w bankomatach Euronet. Wypłacisz Blikiem tylko 200 zł

Wielkie zmiany w bankomatach Euronet. Wypłacisz Blikiem tylko 200 zł

Ubijania gotówki ciąg dalszy?

Edonik
z
bankier.pl
dodany: 11.02.2026, 17:29:31
  • 7
  • #
    euronet
  • #
    polska
  • #
    gotowka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Sark
Sark 11.02.2026, 17:44:11 via Wykop
  • 0
Najlepiej niech zrobia bankomaty z ktorych w ogole nie mozna wyplacac kasy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Francja wysyła listy do 29-latków, zachęcając ich do posiadania dzieci.

Francja wysyła listy do 29-latków, zachęcając ich do posiadania dzieci.

Celem tego posunięcia jest zmniejszenie wskaźnika bezpłodności we Francji, która boryka się z problemem spadku liczby urodzeń. [ENG]

Pierdyliard
z
independent.co.uk
dodany: 11.02.2026, 17:16:59
  • 16
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    francja
  • #
    rodzina
  • #
    zwiazki
Sark
Sark 11.02.2026, 17:40:40 via Wykop
  • 6
@Darth_Father: Fajnie masz w domu

409

Nastolatka kontra giganci technologiczni. Ruszył proces przeciwko Meta i YouTube

Nastolatka kontra giganci technologiczni. Ruszył proces przeciwko Meta i YouTube

W Los Angeles rozpoczął się długo wyczekiwany proces cywilny przeciwko dwóm największym platformom społecznościowym na świecie - Meta i YouTube. Nastolatka, która pozwała technologicznych gigantów, twierdzi, że celowo uzależniają dzieci od swoich usług, prowadząc do poważnych problemów psychicznych.

DzonySiara
z
rmf24.pl
dodany: 10.02.2026, 05:22:01
  • 89
  • #
    technologia
  • #
    meta
  • #
    youtube
  • #
    usa
  • #
    swiat
Sark
Sark 10.02.2026, 05:56:54 via Wykop
  • 227
@turfa8: Ale to rodzice musza byc swiadomi. Jezeli z wewnetrznej korespondencji firmy wynika, ze zdawali sobie sprawe, ze ich platforma prowadzi do rozwoju zaburzen psychicznych a nigdzie o tym nie informowali, to wina jest po stronie korporacji.

Zycze dziewczynie wygranej.
Sark
Sark 10.02.2026, 06:33:32 via Wykop
  • 13
@monateizmflow: Wybacz stary, ale nie zrozumialem za bardzo co napisales. Poprosilem czata gpt zeby mi to przetlumaczyl.

BlueSky jest mniej toksyczny niż Twitter czy Facebook, bo tamtejsza społeczność sama pilnuje kultury i ukrywa szkodliwe treści.

Jeśli ludzie nie potrafią zachowywać się sensownie w internecie, to firmy i rządy próbują to regulować, ale robią to źle — i wtedy dzieciaki stają się ofiarami, bo to na nie spadają konsekwencje różnych sporów,
Sark
Sark 11.02.2026, 08:19:46 via Wykop
  • 2
@Altar: @jasparr Ja niestety czesto korzystam z gpt. Mam wrazenie, ze gpt lepiej radzi sobie z deszyfrowaniem takich wiadomosci (niestety). Jakby kogos interesowal prompt: https://copilot.microsoft.com/shares/97WkEeFGbpeD8DWZZSpqJ
wfyokyga
wfyokyga
11.02.2026, 03:03:59
  • 30
wfyokyga

źródło: temp_file5694911893941534612

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sark
Sark 11.02.2026, 07:34:46 via Wykop
  • 6
@wfyokyga: Człowiek juz nie wie co AI a co nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

4

Jeffrey Epstein był Polakiem

Jeffrey Epstein był Polakiem

W komentarzu dot. Smoleńska Epstein pisze o sobie, że jest polakiem: "Jako Polak, który przynajmniej w pewnym stopniu zna politykę i gospodarkę Polski, a także dziennikarz śledzący codziennie politykę światową i wydarzenia w kraju, jestem głęboko rozczarowany liczbą osób, które wierzą w te teorie"

k_suchy
z
jmail.world
dodany: 11.02.2026, 04:22:41
  • 6
  • #
    epstein
  • #
    rzymianie
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    polska
Sark
Sark 11.02.2026, 04:44:15 via Wykop
  • 9
@admin_wykopu: To naturalnie kolejnym pytaniem wydaje się ile Polacy będą musieli za to zapłacić Izraelowi i USA. Bo to nie może pozostać tak bez odszkodowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

23

Lit to medyczna polisa na życie dla pacjenta z ChAD

Lit to medyczna polisa na życie dla pacjenta z ChAD

Choroba afektywna dwubiegunowa coraz rzadziej bywa opisywana jako prosta sinusoidalna zmiana nastroju między manią a depresją. O współczesnym rozumieniu ChAD jako choroby ogólnoustrojowej, znaczeniu fenotypowania cyfrowego, biomarkerów i personalizacji leczenia opowiada prof. Jerzy Samochowiec.

ewa-pn
z
swiatlekarza.pl
dodany: 10.02.2026, 13:37:59
  • 7
  • #
    psychiatria
  • #
    chad
  • #
    dwubiegunowaafektywna
  • #
    chorobypsychiczne
  • #
    nauka
  • #
    mozg
Sark
Sark 10.02.2026, 19:01:52 via Wykop
  • 1
Kiedys (w Radiu Naukowym?) cos mi sie obilo o uszy, ze w spoleczenstwach ktore piją wode ktora ma w sobie rozpuszczone niewielkie ilosci litu jest nizszy odsetek depresji
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Pellet towar deficytowy. Ludzie marzną w domach, bo nie mają czym grzać

Pellet towar deficytowy. Ludzie marzną w domach, bo nie mają czym grzać

Kryzys na rynku opału. Pelletu brakuje zarówno w składach jak i w hurtowniach. Sklepy świecą pustkami, powstają listy oc

CoDwa
z
wroclaw.tvp.pl
dodany: 10.02.2026, 13:57:44
  • 21
  • #
    ogrzewania
  • #
    budowadomu
  • #
    inflacja
  • #
    remontujzwykopem
  • #
    mieszkanie
  • #
    pompaciepla
Sark
Sark 10.02.2026, 18:56:56 via Wykop
  • 2
@januszbiznesow: I myslisz, ze ktos bedzie sprzedawac trociny poldarmo zamiast kupic sobie maszynke za niewielkie pieniadze i sprzedawac pellet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mysle, ze to nie jest takie proste

562

Maria Wiernikowska: Usuwałam ciąże notorycznie.

Maria Wiernikowska: Usuwałam ciąże notorycznie. Skrobanka była jak wyciskanie pryszczy

PiS_on_Poland
z
pomponik.pl
dodany: 08.02.2026, 09:57:51
  • 245
  • #
    aborcja
  • #
    wernikowska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
Sark
Sark 09.02.2026, 03:50:04 via Wykop
  • 2
@PiS_on_Poland: A o Polsce to skąd czerpiesz informacje? Bo nie wierze, że w tych telewizjach non stop nadają o Polsce. Podaj konkrety.
Sark
Sark 09.02.2026, 07:27:14 via Wykop
  • 6
@PiS_on_Poland: Ziomuś to było proste pytanie. Ty tylko napisales, ze ogladasz stanowskiego i republike i ze to media dla debili. Czy widze wzorce manipulacji czy nie to inna inszość. Zadalem proste pytanie skad czerpiesz info o Polsce, prosciej sie chyba nie da.

No więc powtorze, skad czerpisz informacje tym bardziej mnie to interesuje, bo jak mniemam znasz sposoby manipulacji i Ty soba nie dajesz sterowac.

Ogladasz ino stanowskiego i republike?
Sark
Sark 10.02.2026, 06:31:33 via Wykop
  • 1
@PiS_on_Poland: Ok, czyli po prostu ogladasz media tzw. glownego nurtu - nic nadzwyczajnego moim zdaniem. Zastanawiam sie, czemu probe wyciagniecia tych informacji traktujesz jako dziwna manipulacje. Z mojej perspektywy to wygladalo tak, ze obraziles republike i kanal zero (albo widzów), ale nie napisales konkretnie co sam ogladasz. ¯\(ツ)/¯

1

Prawdziwa historia Marty Supreme fakty kontra filmowa fikcja

Prawdziwa historia Marty Supreme fakty kontra filmowa fikcja

Prawdziwa historia Marty Supreme: dowiedz się, które elementy filmu opierają się na faktach, a które zostały ubarwione.

ukruszony__kubek
z
national-geographic.pl
dodany: 09.02.2026, 12:24:46
  • 2
  • #
    film
  • #
    ciekawostki
Sark
Sark 09.02.2026, 15:34:37 via Wykop
  • 2
Jakiej Marty?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Co młodzi mówią po wyjściu z komisji wojskowej

Pokaż treści 18+

Co młodzi mówią po wyjściu z komisji wojskowej

Czy trzeba anulować swoje plany życiowe na rzecz poboru? Czy uległość i słuchanie poleceń to na pewno oznaka męskości?

sildenafil
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 08.02.2026, 17:45:19
  • 10
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    depresja
  • #
    pieklomezczyzn
Sark
Sark 08.02.2026, 19:53:59 via Wykop
  • 2
Za moich czasów, bylem krytycznie nastawiony do obowiązku służby wojskowej, pewnie duża rolę odgrywała "fala"

@FeetFan: Tej dwa pytania:
1. A za Twoich czasów uczyli jakoś bardziej składnie pisać?
2. Skoro teraz już nie ma fali, robiłeś już jakiś kurs wojskowy?
Sark
Sark 05.02.2026, 16:30:10
  • 0
Mireczki #apple co myślicie? Kupować m5 max jak tylko sie zjawi (aktualnie mam ostatniego intela i czasem brakuje mocy), czy czekac na m6 max? M5 jest wyborem bezpieczniejszym. Jak obstawiacie m6 bedzie w pyte czy okaze sie porazka?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alWdIjJpz18nHw
alWdIjJpz18nHw
05.02.2026, 16:38:13 via iOS
  • 0
@Sark: jak brakuje mocy i będziesz czekał na m6 max to sobie jeszcze poczekasz, a jak kupisz m5 max to będziesz miał szybciej niż m6 max, któregoś byś miał później niż m5 max. Obstawiam, że i m5 max będzie w pytę, a m6 max będzie bardziej w pytę niż dotychczasowe procesory Apple.
  • Odpowiedz
horoksus
horoksus
horoksus
05.02.2026, 17:50:07 via Wykop
  • 1
@Sark: czekaj do m8, pewnie bedzie lepszy od m6 :/
  • Odpowiedz

21

"Łukaszenka jest zdolny mordować, by zachować władzę". Wywiad o służbach Łuki

"Łukaszenka jest zdolny mordować, by zachować władzę". Wywiad o służbach Łuki

Amerykańska operacja w Caracas przeraziła Łukaszenkę (kumpla Maduro), który nie wierzy swoim służbom i armii. W rozmowie z Biełsatem stwierdził tak por. Uładzimir Żyhar, były oficer operacyjn białoruskiej milicji, a obecnie rzecznik emigracyjnej organizacji BELPOL.

Fire_Scout
z
pl.belsat.eu
dodany: 02.02.2026, 16:20:09
  • 8
  • #
    lukaszenka
  • #
    bialorus
  • #
    armia
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    szpiegostwo
Sark
Sark 03.02.2026, 04:31:23 via Wykop
  • 2
@rabbbit83: Przy wykopkach pomoze i marchwią poczęstuje
Sark
Sark 03.02.2026, 04:32:36 via Wykop
  • 2
#zawszesmieszy
Sark - #zawszesmieszy

źródło: image

Pobierz

3

Mężczyzna (24) miał w odbycie granat z I wojny światowej

Mężczyzna (24) miał w odbycie granat z I wojny światowej

We Francji dziwny incydent spowodował ewakuację całego szpitala. W sobotę późnym wieczorem 24-letni mężczyzna zgłosił się na izbę przyjęć szpitala Rangueil w Tuluzie.

darino
z
20min.ch
dodany: 02.02.2026, 21:48:10
  • 6
  • #
    europa
  • #
    francja
  • #
    wydarzenia
Sark
Sark 03.02.2026, 03:22:42 via Wykop
  • 0
Sark

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cisek44
Cisek44
02.02.2026, 20:23:25
  • 1
Co się robi jak zgubiłem AirPods i nagle się odnalazły 15 minut ode mnie w find my iPhone, jechać tam i pukać po drzwiach czy psiarskie?
#apple #iphone #airpods
Cisek44 - Co się robi jak zgubiłem AirPods i nagle się odnalazły 15 minut ode mnie w ...

źródło: IMG_7585

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sark
Sark 03.02.2026, 03:12:13 via Wykop
  • 0
@Cisek44: Wolaj, sam jestem ciekaw co sie stanie. Ja nie wiem co bym zrobil, ale chyba @tehniick ma racje, zadzwon na policje i zapytaj jak to rozwiazac. Dodatkowo nie wiesz czy ten ktos mial zle intencje, czy po prostu to znalazl.
  • Odpowiedz

1

Dostał cios i spadły mu włosy. Tak zareagował na to, co się stało [WIDEO]

Dostał cios i spadły mu włosy. Tak zareagował na to, co się stało [WIDEO]

W Madison Square Garden w Nowym Jorku odbyła się walka w wadze ciężkiej pomiędzy Jarrellem "Big Baby" Millerem a Kingsle

darino
z
sport.fakt.pl
dodany: 01.02.2026, 15:16:11
  • 3
  • #
    usa
  • #
    sport
  • #
    boks
Sark
Sark 01.02.2026, 18:08:56 via Wykop
  • -1
Mirror? nie dziala z adblockiem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
31.01.2026, 17:36:42
  • 2
Nosicie telefon w etui? Kupiłem nowy #smartfon #android #apple ale kurde bez etui jest tak fajny i wygodny tak cienki i się zastanawiam. Wszystkie które można było kupić na allegro czy aliexpress to jak ruchanie się przez spodnie.grube niewygodne Dbam o sprzęty nie upuszczam ich nie r----------m i się zastanawiam czy jest w ogóle dzisiaj sens nosić to etui jak są te ekrany Gorillaz glass. Może
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sark
Sark 31.01.2026, 21:05:50 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
31.01.2026, 06:24:13
  • 222
Trochę pixel artu w stylu Blade Runnera albo Cyberpunka. Autor - Kenze Wee

#cyberpunk2077 #bladerunner #pixelart #sztuka
GrimesZbrodniarz - Trochę pixel artu w stylu Blade Runnera albo Cyberpunka. Autor - K...

źródło: 1000117488

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sark
Sark 31.01.2026, 15:25:59 via Wykop
  • 1
To pierwsze to mi z UT99 sie skojarzylo, nie wiem czemu
  • Odpowiedz

357

Ta decyzja Ukrainy uderza w Polskę. Rząd prosi Brukselę o pilną interwencję

Pokaż treści 18+

Ta decyzja Ukrainy uderza w Polskę. Rząd prosi Brukselę o pilną interwencję

Nagła decyzja Ukrainy uderza w polskie hutnictwo. Blokada eksportu kluczowego dla produkcji stali surowca zagraża konkur

starnak
z
businessinsider.com.pl
dodany: 28.01.2026, 10:53:26
  • 159
  • #
    ukraina
  • #
    stal
  • #
    hutnictwo
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
Sark
Sark 29.01.2026, 06:04:20 via Wykop
  • 2
Ja pierdziele... Ukraina sama potrzebuje złomu do produkcji więc przestaje go eksportować - dziennikarzyna pisze że Ukraina uderza w Polskę - WTF?!


@maniac777: To tak nie dziala. Podejrzewam, ze Polska placila lepsze pieniadze za ten zlom a tu wyglada jakby Ukraina odgórnie zakazała wywozu złomu, co oznacza ze zaingerowała w wolny rynek. Jak czytamy to zagraza naszym interesom i stablinosci (potencjalne zamkniecie huty to utrata stabilnosci), w tym momencie musimy
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 18
  • Strona 5 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.03.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking