Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rubbik

Rubbik

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49381
  • Znaleziska 26933
  • Mikroblog 22448
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6
Kismeth
Kismeth
10.05.2026, 18:10:16
  • 19
D--a izy be like
#thetraitors
Kismeth - D--a izy be like
#thetraitors

źródło: e5becb2e9caaa2c6ea16dba8b2f0cf2257aa78b7272a4662739d7a6eb9b6c837

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 10.05.2026, 18:14:41 via Wykop
  • 1
@Kismeth: xD
  • Odpowiedz

513

Wsparcie dla euro spada w Polsce do rekordowo niskiego poziomu.

Wsparcie dla euro spada w Polsce do rekordowo niskiego poziomu.

Według najnowszego sondażu SW Research zdecydowana większość Polaków sprzeciwia się zastąpieniu krajowej waluty, złotego, euro w ciągu najbliższej dekady.

darino
z
europeanconservative.com
dodany: 08.05.2026, 10:15:56
  • 133
  • #
    polska
  • #
    strefaeuro
  • #
    europa
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 11:28:36 via Wykop
  • -1
Włochy zrobiły się tańsze.


@Adolf_HODLer: dobrze, że tam nie ma euro. A nie, czekej xD

Wakacyjnie to i tak ta droga Chorwacja jest tańsza niż polskie morze xD
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 16:29:37 via Wykop
  • 0
@Adolf_HODLer: przez walutę? XD
Rubbik
Rubbik 10.05.2026, 16:31:23 via Wykop
  • 2
ceny usług, noclegów, gastronomii i szeroko pojętego życia poszły w górę wraz z wejściem EUR, robię w turystyce to wiem. Stare kraje UE które przyjmowały wspólną walutę w momencie kiedy ona powstawała to inna bajka i o każdym osobmy referat.


@Adolf_HODLer: no nie wiem, nie wiem... Euro weszło we Włoszech w 2002. Pierwszy raz byłem tam w 2009 roku, w zeszłym roku byłem ponownie, czyli 16 lat różnicy. Ceny pizzy,

639

Polska w 2025 r. sprzedała Ukrainie paliwo - 1 litr 2,94 zl

Polska w 2025 r. sprzedała Ukrainie paliwo - 1 litr 2,94 zl

Polska w 2025 r. sprzedała Ukrainie 2 433 231 045 litrów paliwa za 7 164 133 404 zł Średnia cena za 1 litr: 2,94 zł (z transportem na koszt Orlenu). Jak myślicie, to z podatkami, akcyzami czy bez? Trudno się doszukać konkretów bo Biuro Prasowe Orlenu na X prowadzi jakiś bot.

lolomi
z
x.com
dodany: 09.05.2026, 17:06:18
  • 162
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 21:57:19 via Wykop
  • 9
Orlen to spółka giełdowa. Czy to nie jest działanie na niekorzyść akcjonariuszy? Za to jest paragraf


@ty_O: sprzedaż po cenie rynkowej to jest działanie na niekorzyść? xD
Rubbik
Rubbik 10.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 2
po 2zl to cena rynkowa?


@ty_O: nie, bo za tyle nie sprzedawali.

2.94 to na daną chwilę była cena rynkowa i za tyle sprzedawali. Zarówno Ukrainie, jak i choćby Czechom.
Rubbik
Rubbik 10.05.2026, 11:32:03 via Wykop
  • 1
@xqwzyts: konpederacko pisowski psychiatryk z głównej ¯\(ツ)/¯
Rubbik
Rubbik 10.05.2026, 11:33:22 via Wykop
  • 2
Ile zarobiliśmy ?


@BLEBLEBLEX1: sporo, bo z Saudi Aramco braliśmy w tym czasie ropę po 1,30zł za litr.
Rubbik
Rubbik 10.05.2026, 11:34:46 via Wykop
  • 2
@Kontynentalny: dobra, pora na mmmmf freee
Rubbik
Rubbik 10.05.2026, 11:36:38 via Wykop
  • -3
Znalezisko propagandowe wisi sobie na wykopie kilkanaście godzin i nie ma belki wyjaśniającej to g---o wciąż.

@m__b @a__s @Moderacja @wykop

Czy wy jesteście normalni?!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

482

Nowy rząd Węgier chce przyjąć euro do 2030 roku

Nowy rząd Węgier chce przyjąć euro do 2030 roku

Jedynie 6 krajów Unii Europejskiej nie należy do strefy Euro: Szwecja i Dania jako stare kraje Unii oraz Polska, Rumunia, Czechy, Węgry.

matixrr
z
dw.com
dodany: 09.05.2026, 08:34:43
  • 332
  • #
    wegry
  • #
    europa
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 19:44:17 via Wykop
  • 4
przeciez u nas NIGDY nie rzadziła prawica, nie pisz bzdur


@alter21: to nie była prawdziwa prawica xD
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 19:45:53 via Wykop
  • -4
Przed euro na Słowację jeździłem i latem i zimą, zresztą podobnie masa znajomych. Po wprowadzeniu wyszło że taniej w PL


@invi_kk: czyli zbiedniałeś, a Słowacy się relatywnie wzbogacili. W tym samym czasie kurs złotówki do euro spadł o 30-40%. Ceny dla Słowaków na Słowacji się relatywnie zatrzymały, ale dla Polaków przeliczających na złotówki wzrosły wraz z inflacją w tym czasie o jakieś 50-60%.
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 19:47:42 via Wykop
  • 1
Jak na razie to złotówka jest jedną z najmocniejszych walut emerging markets.


@killer87: ile złotówka spadła do euro od 2008, gdy byliśmy na drodze do wprowadzenia?
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 19:50:56 via Wykop
  • -1
Własna waluta, to część suwerenności


@wujek_stiopa: zwłaszcza jak za covidu PiSowcy rozkradli cały kraj i obywateli dodrukowując z d--y 200 miliardów złotych.
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 19:51:18 via Wykop
  • -1
@Lardor: nie stać ich żeby nie przyjąć.
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 20:00:02 via Wykop
  • 2
@venompc: w Grecji właśnie po wejściu do strefy euro wszystko zaczęło rosnąć i kasa popłynęła mocno również za sprawą tanich kredytów. Efektem kryzysu w Grecji był ich mental i to, że p--------i te pieniądze robiąc wałki, pracując najmniej w Europie i robiąc kreatywną księgowość, a światowy kryzys powiedział sprawdzam i się zesrało. Obecnie już wyszli na poziom sprzed kryzysu. Stracili 15-16 lat, ale wyszli. Dość szybko też dzięki euro właśnie,
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 20:01:43 via Wykop
  • 2
Dobrze zarządzana własna waluta ma bardzo korzystne wsparcie dla własnej gospodarki.


@acpiorundc: nie przy wspólnym rynku europejskim bez barier oprócz właśnie tej waluty.
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 21:36:49 via Wykop
  • -1
I dlatego od czasu wprowadzenia Euro Słowacy tłumami przyjeżdżają na zakupy do miast przygranicznych jak Nowy Sącz i Nowy Targ?


@alexalexander: dlatego Brytyjczycy, Francuzi i Niemcy przyjeżdżają do Polski i Tajlandii - po tanie imprezy i tanie d--y.

To nie Słowacy zbiednieli, tylko my w porównaniu do nich, gdzie zarabiają w euro, a naczynia naszych gospodarek są i tak ściśle połączone. 1 euro dla Słowaka to cały czas 1 euro,
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
09.05.2026, 12:01:20
  • 139
Logika konpederatów:

- Ukrainiec pierdnie: deportować! Ukraińskie psy, wracać do domu!
- Putin grozi Polsce wojną: a ty wiesz kto to jest Dostojewski?! Co to Łada!? Sputnik!? Zamknij się polaczku i nie obrażaj!

#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #wojna #rosja #ukraina #polityka
sosiwoczostkowe - Logika konpederatów:

- Ukrainiec pierdnie: deportować! Ukraińskie ...

źródło: 1000053004

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 16:35:00 via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: najlepsze jest to, że sam Dostojewski gardził ruskimi xD

Rosjanie w imię dobra ludzkości powinni być wytępieni jak szkodliwe pasożyty. - Fiodor Dostojewski
  • Odpowiedz

444

Miesiącami walczył z opłatą za parking. Firma pisze o "geście dobrej woli"

Miesiącami walczył z opłatą za parking. Firma pisze o "geście dobrej woli"

Brak szlabanów, brak biletomatu i wezwanie do zapłaty po wielu miesiącach - tak wyglądał finał wizyty klienta w McDonalds przy ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku. Przez miesiące prowadził spór z operatorem parkingu Parkdepot i samą siecią McDonalds, domagając się anulowania opłaty.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 08.05.2026, 17:55:48
  • 106
  • #
    ciekawostki
Rubbik
Rubbik 09.05.2026, 11:31:04 via Wykop
  • 94
Po co w ogóle odpowiadał za pierwszym razem. Wyrzucać to g---o do kosza
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

604

Pentagon ujawnia setki zdjęć i nagrań UFO. "Obiekty śledziły misje Apollo"

Pentagon ujawnia setki zdjęć i nagrań UFO. "Obiekty śledziły misje Apollo"

USA publikują setki zdjęć i nagrań niezidentyfikowanych obiektów latających. "Ujawnienie" dzieje się na naszych oczach?

NQBIT
z
bithub.pl
dodany: 08.05.2026, 13:42:49
  • 247
  • #
    ufo
  • #
    usa
  • #
    uap
  • #
    kosmos
  • #
    nauka
  • #
    technologia
Rubbik
Rubbik 08.05.2026, 22:01:37 via Wykop
  • 1
@pieknylowca: *Trump-Epstein files

592

Brazylia gra nie fair? Polscy producenci: Absurdalne żądania blokują rynkek

Brazylia gra nie fair? Polscy producenci: Absurdalne żądania blokują rynkek

Brazylia nie uznaje ustalonych z Polską świadectw weterynaryjnych, żąda badań, których w Polsce nie wykonuje się - poinformowała we wtorek prezes Polskiej Izby Mleka Agnieszka Maliszewska. Zdaniem wiceminister rolnictwa Małgorzaty Gromadzkiej sprawę trzeba wyjaśnić na szczeblu międzyrządowym.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 06.05.2026, 04:01:48
  • 58
  • #
    polska
  • #
    brazylia
  • #
    gospodarka
  • #
    rolnictwo
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 20:32:17 via Wykop
  • 1
z tym że Brazylia to dziki kraj, którego standardy pewnie są indyjskie


@S2VBVT: i żeby coś sprzedawać w UE musi spełniać normy UE.
Rubbik
Rubbik 08.05.2026, 10:53:09 via Wykop
  • 2
taaak? No to proszę.


@frugom: no i wykryto to, czyli procedury działają ¯\(ツ)/¯
drslump
drslump
06.05.2026, 16:03:50
  • 11
#rosja #ukraina wydaje mi sie ze n------n nie mialby skrupulow zeby zaatakowac rosje w dniu ich swieta zwyciestwa nad nazizmem i wspierajacymi ich ukraincami
drslump - #rosja #ukraina wydaje mi sie ze n------n nie mialby skrupulow zeby zaatako...

źródło: 01

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 20:37:47 via Wykop
  • 0
@drslump: rosja przez 4 i pół roku nie jest w stanie wygrać z non stop naćpanym narkomanem-komikiem xDDDDDD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
06.05.2026, 11:21:14
  • 810
Pan Premier wybrał p-----c, dotarło zakute łby? XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Pan Premier wybrał p-----c, dotarło zakute łby? XD

#polityka #bek...

źródło: IMG_7492

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 20:33:21 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: ja nie rozumiem czemu nie obcięli jeszcze finansowania bezprawnych instytucji
  • Odpowiedz

714

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Trzeba dorobić na fentanylu bo wypłata nie starcza do pierwszego.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.05.2026, 06:23:11
  • 135
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 14:24:47 via Wykop
  • 12
NIEMOŻLIWE, KONOWAŁY NIE BYŁYBY DO TEGO ZDOLNE! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qeti
qeti
05.05.2026, 23:50:04
  • 163
#starwars #gwiezdnewojny #gimbynieznajo #kiedystobylo

Dla mnie to jedno z najlepszych wspomnień dzieciństwa
qeti - #starwars #gwiezdnewojny #gimbynieznajo #kiedystobylo

Dla mnie to jedno z naj...

źródło: 1777994094

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 10:25:20 via Wykop
  • 3
@qeti: babcia moja świętej pamięci wydała wszystkie moje kolekcjonerskie rzeczy z klas 1-6 sąsiadom i kuzynom jak byłem na wakacjach w I klasie gimnazjum ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zwateu
zwateu
06.05.2026, 05:58:03
  • 391
#polityka
ja p------e, widzicie jak ten typ sie wypowiada? prezydent finlandii
https://www.youtube.com/watch?v=OiXF6r4gQLg
klasa, inteligencja, dyplomacja, angielski, wszystko wymaksowane jak w grze rpg

naprawde w naszym 38 milionowym kraju nie potrafimy znalezc czlowieka ktorego sluchanie nie przynosi ciarek zenady i ktory nie jest wstydem na arenie miedzynarodowej? nie potrafie tego zrozumiec
zwateu - #polityka
ja p------e, widzicie jak ten typ sie wypowiada? prezydent finland...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 10:20:27 via Wykop
  • 9
Ale typ musi być pośmiewiskiem w Finlandii. Hehe "gudmorning" hehehehe
  • Odpowiedz

44

Rekord systemu kaucyjnego. Mężczyzna otrzymał 2 tys. 341 zł 50 gr

Rekord systemu kaucyjnego. Mężczyzna otrzymał 2 tys. 341 zł 50 gr

Rekord opakowań oddanych jednorazowo w systemie kaucyjnym został pobity 5 maja w Krakowie. Mężczyzna pracujący w gastronomii. Stojący za nim w kolejce też pewnie byli pełni entuzjazmu.

Thorus88
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.05.2026, 11:25:15
  • 35
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    butelki
  • #
    polska
Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 10:13:07 via Wykop
  • 0
4683 butelki xD wrzucał je tam z półtorej, może dwie godziny.

Ja jebe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 10:14:18 via Wykop
  • 0
@sebpsx: godziny seniorów przy automatach na butelki niech wprowadzą (。◕‿‿◕。)

2074

Ujawniamy kolejną rozmowę Sebastiana M. "Wyląduję na bransoletce w Niemczech"

Ujawniamy kolejną rozmowę Sebastiana M. "Wyląduję na bransoletce w Niemczech"

Sebastian M. jest przekonany, że niedługo wyjdzie na wolność. Jak udało nam się ustalić, podczas przeprowadzonej w areszcie rozmowy z bliskimi w kwietniu 2026 roku M. powiedział, że "pod koniec roku wyląduje na bransoletce w Niemczech", powołując się na swoje niemieckie obywatelstwo. Mężczyzna skarż

KapitanTorpedal
z
o2.pl
dodany: 05.05.2026, 15:26:42
  • 215
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    policja
Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 09:35:35 via Wykop
  • 6
Jak ona uratowała jakiegoś typa co był skazany za zabójstwo xd


@Vinizius: sędzia chyba zapatrzył się na jej żuchwę i pomylił wyroki (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Rubbik
Rubbik 06.05.2026, 09:40:04 via Wykop
  • 6
W Niemczech to normalna prędkość na autostradzie


@Breaking-DAD: dopóki kogoś nie zabijesz

1764

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Mirki i Mirabelki, czas rozkręcić Małysza, bo to, co odwala fioletowy operator, przekracza już wszelkie granice korporacyjnej bezczelności. Play pluje na Ustawę o prawach konsumenta, robi z logiki kurtyzanę i próbuje mnie chamsko wydoić na prawie pół tysiąca złotych za swój własny, systemowy burdel.

Nahtaivel
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2026, 11:57:00
  • 180
  • #
    wykopefekt
  • #
    play
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    prawo
Rubbik
Rubbik 04.05.2026, 15:40:39 via Wykop
  • 13
Dlatego ja zrezygnowałem kilka lat temu i jestem w orange flex, płacę 1/3 tego co w playu, mam lepszy zasięg, lepszą obsługę i nikt mnie nie chce wydymać na każdym kroku
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rubbik
Rubbik 05.05.2026, 11:12:37 via Wykop
  • 3
Nikt mnie w d....ę nie ciurla :)


@seweryn-xyz: xD

To powiedz ile płacisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2067

Opłata reprograficzna: płacisz ty, kradnie OZZ, Google się śmieje

Opłata reprograficzna: płacisz ty, kradnie OZZ, Google się śmieje

30 kwietnia ministra kultury Marta Cienkowska podpisała nowelizację rozporządzenia o opłatach reprograficznych. Od teraz smartfony, tablety, laptopy i telewizory objęte są jednoprocentową opłatą od ceny urządzenia.

starnak
z
spidersweb.pl
dodany: 03.05.2026, 10:33:51
  • 255
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    technologia
  • #
    podatki
  • #
    polityka
Rubbik
Rubbik 04.05.2026, 11:40:39 via Wykop
  • 2
@radzioso532: a to spoko xD
Rubbik
Rubbik 04.05.2026, 11:42:26 via Wykop
  • 2
@oliwek: jest jeszcze mniejszość rosyjska
Rubbik
Rubbik 04.05.2026, 11:43:41 via Wykop
  • 0
Nie do końca, bo z torrentami jest taki problem, że jak pobierasz to jednocześnie udostępniasz, a to już jest niezgodne z prawem.


@admin_wykopu: wystarczy zablokować udostępnianie/ustawić max prędkość uploadu na 0.1b/s
Rubbik
Rubbik 04.05.2026, 19:40:29 via Wykop
  • 1
A wiesz, że tak się nie da?


@admin_wykopu: xD #nieznamsiealesiewypowiem

Ja swego czasu zablokowałem w firewallu port przypisany do wysyłania w utorrencie i po temacie ¯\(ツ)/¯

325

Władimir Putin ukrywa się w bunkrach. Raport służb nie pozostawia złudzeń

Władimir Putin ukrywa się w bunkrach. Raport służb nie pozostawia złudzeń

Putin trzęsie się, boi się ?

3dnow
z
onet.pl
dodany: 04.05.2026, 09:39:01
  • 54
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polityka
Rubbik
Rubbik 04.05.2026, 15:41:23 via Wykop
  • -1
@zabbii: oryginalny putin to już dawno gryzie glebę.
Grzesiok
Grzesiok
04.05.2026, 07:29:16
  • 151
Chcę spróbować wrócić na Białoruś. Wszystko zależy od tego, jak to się potoczy na granicy. Wpuszczą, tak jak obiecali, czy nie — powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Andrzej Poczobut.


Jeśli to jest prawda to nie chce słyszeć nigdy więcej jego nazwiska w temacie wymian, uwolnien czy negocjacji. I nie tylko. Nie interesuje mnie czy będzie głodował albo czy będzie bity. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Wie czym jest Białoruś. Nikt go
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 04.05.2026, 12:36:40 via Wykop
  • 6
co innego ma zrobic?


@Aster1981: jeździć po świecie i odwiedzać uniwersytety, parlamenty, szczyty polityczne, gdzie będzie mógł opowiadać o tym jak źle jest na Białorusi i jak skutecznie zaszkodzić reżimowi i powiązanymi z nim ludźmi.

Ale może też wrócić i leżeć na drewnianej pryczy jak jakiś debil i nie mieć absolutnie żadnej sprawczości.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 26
  • Strona 4 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.05.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking