Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zombine

zombine

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4597
  • Znaleziska 125
  • Mikroblog 4472
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
zombine
zombine 2 godz. i 35 min temu
  • 18
W obwodzie moskiewskim ustawiono dla oczekujących na tankowanie specjalne toi toi wojenne

#rosja #wojna
zombine - W obwodzie moskiewskim ustawiono dla oczekujących na tankowanie specjalne t...

źródło: 1000002243

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine
Autor
58 min temu via Wykop
  • 0
@kannabis: to Moskwa, tam są jeszcze jakieś standardy, obstawiam że kilkadziesiąt kilometrów dalej nie wiedzieliby do czego ta budka służy
  • Odpowiedz
boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
11 godz. i 43 min temu
  • 6
Dzisiaj tak
#primemma #bonzo #heheszki #patostreamy
boolProptestingCheatsEnabledtrue - Dzisiaj tak
#primemma #bonzo #heheszki #patostream...

źródło: 1000035023

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 9 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: tęsknię, tego typu
  • Odpowiedz
zombine
zombine 13 godz. i 18 min temu
  • 1
Człowiek się jak zwykle łudził, zupełnie jak oglądanie polskiej piłki klubowej gdy w europejskich pucharach wylosuje się "w zasięgu" rywala z jakiejś pipidówy a potem srogie baty i do domu

#ufc #mma #ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 13 godz. i 56 min temu
  • 4
Polecam odcinki które czasami wrzucał Aryo ale teraz robi reklamę jakiegoś k...wa translatora i nic nie wrzuca poza tym, koleś jest genialny, nawet sam styl wypowiedzi to kopalnia beki, najlepiej zostawić oryginalny ruski tylko włączyć napisy na youtube.

#rosja #ukraina #wojna
zombine - Polecam odcinki które czasami wrzucał Aryo ale teraz robi reklamę jakiegoś ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sandal
sandal
11 godz. i 42 min temu via Android
  • 0
@zombine: Mnie r---------a śmiech tego typa xD
  • Odpowiedz
Schyzu
Schyzu
Schyzu
2 godz. i 40 min temu via Android
  • 0
@sandal: ale co on tu niby takiego śmiesznego opowiadał nawet nie chce mi się włączać
  • Odpowiedz
zombine
zombine przedwczoraj, 14:31:47
  • 0
(ʘ‿ʘ)
#heheszki #pogod
zombine - (ʘ‿ʘ)
#heheszki #pogod
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 25.06.2026, 20:01:09
  • 6
Przed spaniem sprawdziłem sobie ceny urals...
Tak na lepszy sen :)
#rosja #wojna #ropa #paliwo
zombine - Przed spaniem sprawdziłem sobie ceny urals...
Tak na lepszy sen :)
#rosja #...

źródło: 1000002226

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 24.06.2026, 18:13:15
  • 1
"W praktyce Binance przechodzi w Polsce z trybu „normalnej giełdy” w tryb „zamknij pozycje i wypłać środki”."

Czyli jak będę chciał kiedyś sprzedać, mogę przelać środki z ledgera na binance, sprzedać i wypłacić ?

#kryptowaluty #bitcoin #binance
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine
Autor
24.06.2026, 19:36:17 via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: ale mam tam cały czas konto
  • Odpowiedz
zombine
zombine
Autor
25.06.2026, 15:24:53 via Wykop
  • 0
@TenNorbert: Odpowiedź będzie, kiedy następna hossa. Ja się nigdzie ze środkami nie wybieram.
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
23.06.2026, 09:09:06
  • 19
Dotarła w końcu obrona przeciwdronowa żeby ochraniać cysterny

#ukraina #rosja #wojna #wideozwojny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 23.06.2026, 13:06:20 via Wykop
  • 1
@Wszebor: Laszlo, gdzie jest ten z mikrofilmem ??!!!
  • Odpowiedz
zombine
zombine 20.06.2026, 21:17:51
  • 5
Wasza koberka wypełzła z nory, skudła bo skudła widzowie 20kg i jest schorowana no i o każdą złotówkę prosi tego typu.

#bonzo #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine
Autor
21.06.2026, 05:41:52 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: tam w lewo
  • Odpowiedz
zombine
zombine
Autor
22.06.2026, 19:58:34 via Wykop
  • 0
@STJ87: na swoim tik tok pisała maciora
  • Odpowiedz
zombine
zombine 20.06.2026, 18:56:17
  • 7
Co robisz trzy tygodnie po operacji na otwartym sercu, mając wywalone kilkanaście zębów i odleżynę na plecach ? Ano walisz tabakę.
Wyjdzie ze szpitala i zaraz zachleje pałę, renta mu się marzy XD ja myślę że tu się szybko skończy dwa metry pod ziemią

#kidraman #patostreamy
zombine - Co robisz trzy tygodnie po operacji na otwartym sercu, mając wywalone kilka...

źródło: Screen Shot 06-20-26 at 08.54 PM

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine
Autor
20.06.2026, 19:34:55 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: za bardzo fachową terminologią się posługuje, podobnie jak przygłubonzo tiger jak robił wywody o żylakach przełyku
  • Odpowiedz
zombine
zombine 19.06.2026, 13:00:47
  • 7
Jeżeli miałbym polecić jakąś książkę, to z całego serca "Tekst" popełniony przez autora Metra, Dmitrija Głuchowskiego.
Dla mnie ta książka przybliżyła trochę Rosję jako kraj dziki, brutalny i beznadziejny w sferze społecznej, podobnie jak Archipelag Gułag Sołżenicyna na tle historycznym całego systemu opresji, polecam bo znalazłem na yt Audiobook
https://www.youtube.com/watch?v=IoGyLdtfXtM
https://www.youtube.com/watch?v=MFFGmnkyInk

#rosja #literatura #metro2033 #ksiazki #audiobook
zombine - Jeżeli miałbym polecić jakąś książkę, to z całego serca "Tekst" popełniony ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine
Autor
19.06.2026, 13:50:31 via Wykop
  • 1
@dqdq1: No, normalnie ciężko na klacie od tej beznadziei
  • Odpowiedz
zombine
zombine
Autor
19.06.2026, 19:56:09 via Wykop
  • 0
@Cerber108: no ja na raty odsluchałem tego audiobooka, kopie tak samo jak za pierwszym razem
  • Odpowiedz
zombine
zombine 18.06.2026, 16:54:42
  • 3
Chwała Bogu(w którego tam kto wierzy) czyli w końcu może bolszewicy przestaną strzelać celowo w bloki mieszkalne, zabytki, ogrody zoologiczne i teren elektrowni w Czarnobylu

#rosja #ukraina #wojna
zombine - Chwała Bogu(w którego tam kto wierzy) czyli w końcu może bolszewicy przesta...

źródło: Screen Shot 06-18-26 at 06.51 PM

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 18.06.2026, 14:31:34
  • 13
Chóru nie będzie, będzie balet

#rosja #wojna #ukraina
zombine - Chóru nie będzie, będzie balet 

#rosja #wojna #ukraina

źródło: Screen Shot 06-18-26 at 04.30 PM

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
18.06.2026, 14:43:42 via Wykop
  • 2
@zombine: w końcu przestaną ją sprzedawać za granicę bo im będzie brakować dla siebie.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
18.06.2026, 14:56:10 via Wypiek
  • 2
@andbatros surowa ropę będą sprzedawać bo i tak nic z nią nie zrobią. Benzynę już importują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zombine
zombine 18.06.2026, 08:37:10
  • 19
Jedno co Putinowi wyszło a zarazem obraca się przeciwko niemu to wyhodowanie człowieka sowieckiego
Reakcja społeczeństwa na kolejne ataki SZU są byle jakie, im wsio jedno, złości nie czują, nie utożsamiają się z niczym byle by dali święty spokój.
Jak ma być Prigozyn to niech będzie, Putin a może drony SZU walące w rafinerie.
Widać że oddolnie nic się nie dzieje, naród sowiecki tam odrętwiał że nawet specjalnie nie złości się na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
18.06.2026, 08:46:07 via Wypiek
  • 5
@Spioszeq nienawiść do władzy jest przejawem braku obojętności. Sam, chociaż nie zgadzam się z wieloma Polakami nie uważam że atak na Polskę (A, B, C czy Z) za coś co byłoby mi obojętne.
  • Odpowiedz
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
18.06.2026, 09:07:50 via Wykop
  • 6
Władze są tak znienawidzone, że jakby walnęło w parlament to połowa Polaków by się cieszyła.


@Spioszeq: Smoleńsk jednak pokazał, że większość Polaków zachowała się godnie.
  • Odpowiedz
Towarzysz_Sobaka
Towarzysz_Sobaka
16.06.2026, 13:40:30
  • 1
#kidraman
Ile Kidraman ma lat 28?
Mentalnie to jest na poziomie Tigera Bozno z przed wypadku z głową a zdrowotnie chyba w krotce do Tigera dołączy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 16.06.2026, 19:53:12 via Wykop
  • 5
@Towarzysz_Sobaka: mentalnie to 14, biologicznie jakieś 45
  • Odpowiedz
zombine
zombine 15.06.2026, 17:14:40
  • 8
Bolszewicy z kolejnym sukcesem na froncie i bohatersko zaatakowali strategiczne ZOO.
Charków, parę godzin temu.

#rosja #ukraina #wojna
zombine - Bolszewicy z kolejnym sukcesem na froncie i bohatersko zaatakowali strategi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 14.06.2026, 19:42:23
  • 0
O której +/- można się Pereira vs Gane spodziewać ?

#ufc #mma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w00nski
w00nski
w00nski
14.06.2026, 21:10:59 via Wykop
  • 0
@zombine: wg sts
w00nski - @zombine: wg sts

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
zombine
zombine 13.06.2026, 15:51:00
  • 5
Bestia ze Skierniewic wróciła, na razie się regeneruje na lajcie by ponownie uderzyć w okoliczne bankomaty po bliczki.
#kidraman #patostreamy
zombine - Bestia ze Skierniewic wróciła, na razie się regeneruje na lajcie by ponowni...

źródło: sun_baby__teletubbies__1997_2001___template_by_thewhitedevil27_dh7j3wv-fullview

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombine
zombine 08.06.2026, 13:14:19
  • 12
Ruski mental, mają radochę bo SZU wali od godziny w jeden z największych magazynów i przepompowni ropy/produktów na Kaukazie a młodzi ruscy jedno wielki "XD"
Widać że im to wsio jedno, czy to Putin, SZU czy Prigożyn
Ps. Notabene takie nagranie gdzie widać twarzówki, gdzie szerzą defetyzm i śmieją się to już można w kolonii karnej skończyć

#rosja #ukraina #wojna
zombine - Ruski mental, mają radochę bo SZU wali od godziny w jeden z największych ma...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

varres
varres
08.06.2026, 13:20:36 via Wykop
  • 7
@zombine: to jest taka mentalność, że z wojną nie mają nic wspólnego, bo od tego są politycy, od tego są ci wyżej, oni są tylko mieszkańcami i nie potrafią zrozumieć tego, że my w cywilizowanym świecie utożsamiamy się z swoim krajem w ten sposób, że uważamy, że mamy na coś wpływ, możemy wyrażać niezadowolenie, możemy protestować, możemy skarżyć do sądów i zwykła gównoburza na twitterze potrafi zmieniać decyzje polityków.
dla
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
08.06.2026, 14:00:00 via Android
  • 2
@zombine: Może to jacyś ludzie z mniejszości. Tyle tam tego jest, że zapewne kilkanaście milionów obywateli kacapstanu bardzo by się ucieszyło gdyby to wszystko wywaliło się na ryj. Tak samo jak Polacy byli kiedyś mniejszością w rosji i tylko czekali aż to wszystko się zawali
  • Odpowiedz
zombine
zombine 06.06.2026, 20:03:33
  • 2
No itam itam fini fipengi i inne rzeszy
Dla was smutna ninformacja tego typu.
Dziedzictwo kulturowe "komornicze" zniknęło z jutuby:(
Czy ktoś ma zapisany ten gniot?
#bonzo #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking