@importten: Ostatnia moja szefowa zwolnila mnie ze stanowiska menagerskiego z dnia na dzien, gdyz jestem zbyt mily (smialem prosic podwladnych o wykonanie zadania, a nie rozkazywac tak jak kazala). Kiedys tez pracowalem z baba na podobnym stanowisku, ale z racji lat pracy uwazala ze moze mna kierowac. Spiewy, krzyki, k---y, chuje, miesiacami, az ktoregos dnia nie wytrzymalem i poprosilem by zeszla pol tonu. Powiadziala ze mi w-------i, a wiadomo jak
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze. Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów. Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!
Zasady: 1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
@miodeksmrodek: zalosne. Polechtales sobie cipke tym wpisem? XD nawet nie jestes oryginalny, a kopiujesz pomysly innych. Ciekawe jak wyglada twoja piwnica
@simple7899: az mnie ciarki przechodza jak sobie pomysle o takiej k----e siedzacej non stop na lewym, gdzie ma jeszcze dwa inne pasy zeby zamulac ta swoja p---e, bo on przestrzega przeciez przepisow XD przepisow dla kogo? Dla NPC, dla dziadkow w dacii, dla ciezarowek? I potem rzeczywiscie trzeba takiego kretyna z katem widzenia kozy wyprzedzic prawym, i cyk filmik na bandytow drogowych, i cyk lechtane ego przez innych npc. "A
@mvser: to jest przelotowka, wiec jesli chcesz skrecic w lewo to z prawego pasa wjezdzasz na slimaka. A nawet jesli nie jest to tego typu droga, to nie zmienia to faktu ze takich asow jadacych przez cale miasto lewym (bo łon skrenco w lewo za 3 kilometry) jest cala masa
@SlowSnake: i co, mysliscie ze fajnie jest byc obiektem porzadania dla takiej? One sa ostro jebniete - non stop dramy, fochy, podpuchy, ucieczki, w skrocie EMOCJE. Szczescia szukajcie w tych poukladanych.
Wykopkom mozg wyzarlo do konca. Typ nagrywa i wysyla na policje ludzi, ktorzy najada na linie ciagla, przekroacza predkosc o 5 kmh, nie ustapia (w jego ocenie) pierszenstwa, a tu przyglupy klaszcza uszami i zycza tym ludziom trgo by stracili prawko, prace, i najlepiej nie wracali na drogi XD jak wyobrazam sobie wykopka za kierownica to widze typa kurczowo trzymajacego sie kierownicyh w pozycji za 10 druga, siedzacego prosciutko jak z paluchem
Punkt Nemo to miejsce położone najdalej od jakiegokolwiek lądu. Znajduje się on w południowych rejonach Oceanu Spokojnego, 2688 km od najbliższego brzegu.
W promieniu 400 kilometrów od punktu Nemo nie przebiegają żadne regularne szlaki komunikacji morskiej ani lotniczej. Zdarza się więc, że ludźmi, którzy są najbliżej tego punktu, są astronauci na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
Okolica nazywana jest też cmentarzem statków kosmicznych, bo kieruje się tam zużyte satelity i stacje kosmiczne.
@Ukiss: jak jeszcze raz uslysze o tym j-----m ISS to mnie c--j jasny strzeli. Raz scifun kiedys to powiedzial, i teraz lemingi to powtarzaja by pokazac jakie. som mondre
Czego to pciembiorca nie zrobi żeby tylko b--ń Boże nie zapłacić miejscowemu człowiekowi minimalnego wynagrodzenia Zupełnie jak u nas, wolą ściągać niewolników z krajów czwartego świata i gnieździć ich po szesnastu w jednym kontenerze żeby tylko nie zapłacić Polakowi zawrotnych 31,40 brutto na godzinę
Całkowita wartość premii wyniesie 1,19 bln USD, ale kroki milowe jakie musi osiągnąć są surrealistyczne, m.in. rocznie muszą wynosić na orbitę data centra o mocy ponad x200 większej niż zużycie energii całych USA!
@adam-pajac: nie ze zawsze, ale jak wystroje sie w ramoneske to tez takie epitety w moja strone leca. Najgorsi sa faceci, bo babki robia to jeszcze subtelnie, a faceci sa nachalni. Po za tym nie jestem gejem i zawsze jasno to komunikuje ale to nie przeszkadza facecikom zeby bez pytania klepnac mnie w tylek.
@josedra52: to ze samochod jest twoja wlasnoscia nie oznacza ze mozesz wszystko dookola truc wycinaja pdf, katalizator i kombinujac przy elektrocznice by miec te 5 koni wiecej.
zobaczycie, jak stanie sie to modne i kazdy bedzie tak robil, jak bedziedcie probowali zaparkowac pod blokiem :) pod blokami (tych z prl) kazdy parkuje byle jak, bo nie ma miejsca, bo komuchy nie przewidzialy ze bedzie tyle aut. Ale podpizdzie zapiecze, ojjjj zapiecze
@RelaniU: wazna kwestia o ktorej malo kto wie. Parkowanie dwoma kolami na chodniku to mandat do 300 zl. Wiekszosc aut tak robi. I co z tego ze zostawiacie miejsce dla pieszych, SM czy pies i tak wlepi wam mandat, i bedziecie sie bujac po komisariatach zeby wyjasniac :) lubicie panstwo policyjne to bedziecie je mieli. Mam wrazenie ze typowy wykopek to cfel 150 cm, p---a, co nie umie jezdzic, przestrzega
Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.
@wscieklybyk: typie, nie wszystko kreci sie w okol ciebie XD nie jestes centrum wrzechswiata, nie kazdy zyje twoim filmem... k---a jak ograniczonym trzeba byc zeby sdzic, ze kazdy jeden zna jakas bajke dla dzieci, i jeszcze pisac "p------o cie". Wstyd by mi bylo do tego stopnia ze musialbym rozchodzic
@Belzebub: Mozliwe (ale to jeden z tropow), ze typy kombinuja przy podatkach stad maja niskie ceny. Kiedys byla taka strona gdzie #xiaomi sprzedawali 15-20% tsniej niz w ajtanszym sklepie, a okazalo sie, ze to tylko wypozyczony telefon, gdyby im sie syndyk dobral do d--y to trzeba by bylo zwracac albo sie ciagac gdzies po policjach i wyjasniac, ale moja byla kupila tam telefon i nie bylo przypalu, a
@brygadzistausmiechnietejpolski: huop spełnia marzenia to trzeba mu to s--------ć. Jeszcze jego morde publikują. Z takimi rodzicami to najlepiej kouchoz 8-16 i sie tam synek nie wybieraj na zadne imprezy, siedz na dupie. Mam takiego kolege k---a, w lato byłem z nim na bałkanach 2 tygodnie i było git, ale dziadki go przekabaciły na kouchoz 8-16 i huop nawet na spacer pogadać nie wyjdzie, bo ja jestem ten zły co na
@kiupik: jeśli jesteś kierowcą który umie i lubi jeździć, mam na myśli to że na ograniczeniu do 50 jedziesz 70, wyprzedzasz lewym, umiesz dynamicznie ruszyć spod świateł, to będziesz żałował że to g---o założyłeś. Miałem sytuacje że serwis przez przypadek założył mi wielosezon i to jakieś premium sztos, a czułem się jakbym jeździł na plastkowych kołach (było 15 stc i sucho). To g---o polecam dziadkom i p----m co jeżdżą przepisowo
źródło: IMG_2078
Pobierz