Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RelaniU

RelaniU

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3204
  • Znaleziska 984
  • Mikroblog 2220
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
importten
importten
importten
28.04.2026, 17:08:29
  • 291
#kobiety #mobbing #kopro #praca
importten - #kobiety #mobbing #kopro #praca

źródło: IMG_2078

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 29.04.2026, 04:34:04 via Wykop
  • 2
@importten: Ostatnia moja szefowa zwolnila mnie ze stanowiska menagerskiego z dnia na dzien, gdyz jestem zbyt mily (smialem prosic podwladnych o wykonanie zadania, a nie rozkazywac tak jak kazala). Kiedys tez pracowalem z baba na podobnym stanowisku, ale z racji lat pracy uwazala ze moze mna kierowac. Spiewy, krzyki, k---y, chuje, miesiacami, az ktoregos dnia nie wytrzymalem i poprosilem by zeszla pol tonu. Powiadziala ze mi w-------i, a wiadomo jak
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 28.04.2026, 16:13:36
  • 82
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 28.04.2026, 17:58:27 via Wykop
  • 10
@Firlej_: caluski w anuski ; * pozdrawiam tadeusz legnica
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
28.04.2026, 16:02:28
  • 234
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 28.04.2026, 17:55:50 via Wykop
  • 1
@JajkaNieMajaBialek: alez dupsko peka piwniczakom, ze typowi udalo sie uzbierac taka kwote :) zawistne male chujki XD dobrze wam tak.
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 28.04.2026, 00:44:33 via Wykop
  • 0
@miodeksmrodek: zalosne. Polechtales sobie cipke tym wpisem? XD nawet nie jestes oryginalny, a kopiujesz pomysly innych. Ciekawe jak wyglada twoja piwnica
  • Odpowiedz
simple7899
simple7899
simple7899
24.04.2026, 06:31:22
  • 46
#sebcel
simple7899 - #sebcel

źródło: IMG_1460

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 24.04.2026, 11:53:04 via Wykop
  • 6
@simple7899: az mnie ciarki przechodza jak sobie pomysle o takiej k----e siedzacej non stop na lewym, gdzie ma jeszcze dwa inne pasy zeby zamulac ta swoja p---e, bo on przestrzega przeciez przepisow XD przepisow dla kogo? Dla NPC, dla dziadkow w dacii, dla ciezarowek? I potem rzeczywiscie trzeba takiego kretyna z katem widzenia kozy wyprzedzic prawym, i cyk filmik na bandytow drogowych, i cyk lechtane ego przez innych npc. "A
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU 24.04.2026, 12:24:47 via Wykop
  • 0
@simple7899: @Red_u zabolalo widze ;)
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU 24.04.2026, 21:03:20 via Wykop
  • 0
@mvser: to jest przelotowka, wiec jesli chcesz skrecic w lewo to z prawego pasa wjezdzasz na slimaka. A nawet jesli nie jest to tego typu droga, to nie zmienia to faktu ze takich asow jadacych przez cale miasto lewym (bo łon skrenco w lewo za 3 kilometry) jest cala masa
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
23.04.2026, 23:43:34
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 24.04.2026, 11:47:33 via Wykop
  • 3
@SlowSnake: i co, mysliscie ze fajnie jest byc obiektem porzadania dla takiej? One sa ostro jebniete - non stop dramy, fochy, podpuchy, ucieczki, w skrocie EMOCJE. Szczescia szukajcie w tych poukladanych.
  • Odpowiedz

398

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

W polskim internecie bardzo głośno robi się o białej Tesli, która jeździ i nagrywa wykroczenia innych kierowców.

Pojedynczy
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 14:56:06
  • 267
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konin
  • #
    prawojazdy
RelaniU
RelaniU 24.04.2026, 11:29:22 via Wykop
  • 19
Wykopkom mozg wyzarlo do konca. Typ nagrywa i wysyla na policje ludzi, ktorzy najada na linie ciagla, przekroacza predkosc o 5 kmh, nie ustapia (w jego ocenie) pierszenstwa, a tu przyglupy klaszcza uszami i zycza tym ludziom trgo by stracili prawko, prace, i najlepiej nie wracali na drogi XD jak wyobrazam sobie wykopka za kierownica to widze typa kurczowo trzymajacego sie kierownicyh w pozycji za 10 druga, siedzacego prosciutko jak z paluchem
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jmuhha
jmuhha
23.04.2026, 04:43:38
  • 20
Właśnie dowiedziałam się, że koleżanka, która w szkole miała średnią 3,5-4 odziedziczyła fermę kurczaków po dziadku...

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 23.04.2026, 10:18:59 via Wykop
  • 0
@Fattek: dokladnie. z maty 5, z polaka 2, srednia 3,5 - i jakis typ napisze ci ześ debil XD
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
22.04.2026, 17:13:35
  • 156
Punkt Nemo to miejsce położone najdalej od jakiegokolwiek lądu. Znajduje się on w południowych rejonach Oceanu Spokojnego, 2688 km od najbliższego brzegu.

W promieniu 400 kilometrów od punktu Nemo nie przebiegają żadne regularne szlaki komunikacji morskiej ani lotniczej. Zdarza się więc, że ludźmi, którzy są najbliżej tego punktu, są astronauci na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Okolica nazywana jest też cmentarzem statków kosmicznych, bo kieruje się tam zużyte satelity i stacje kosmiczne.

Więcej
Ukiss - Punkt Nemo to miejsce położone najdalej od jakiegokolwiek lądu. Znajduje się ...

źródło: PUNKTN~1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 23.04.2026, 10:15:34 via Wykop
  • 0
@Ukiss: jak jeszcze raz uslysze o tym j-----m ISS to mnie c--j jasny strzeli. Raz scifun kiedys to powiedzial, i teraz lemingi to powtarzaja by pokazac jakie. som mondre
  • Odpowiedz
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
22.04.2026, 16:02:55
  • 552
Czego to pciembiorca nie zrobi żeby tylko b--ń Boże nie zapłacić miejscowemu człowiekowi minimalnego wynagrodzenia
Zupełnie jak u nas, wolą ściągać niewolników z krajów czwartego świata i gnieździć ich po szesnastu w jednym kontenerze żeby tylko nie zapłacić Polakowi zawrotnych 31,40 brutto na godzinę

#praca #pracbaza #antykapitalizm #pieniadze #kolchoz
KrolSandaczPierwszyRozrzutny - Czego to pciembiorca nie zrobi żeby tylko b--ń Boże ni...

źródło: IMG_3003

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 23.04.2026, 10:04:32 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

4401

M.Białek - gratulujemy nominacji!

M.Białek - gratulujemy nominacji!

Do rady mediow Nawrockiego. Czy ma to związek z tym, że główna to wylęgarnia konfedopisowskich fejkow? ( ʖ )

Placi
z
prezydent.pl
dodany: 15.04.2026, 15:46:14
  • 462
  • #
    wykop
  • #
    moderacja
  • #
    heheszki
  • #
    szuryzglownej
  • #
    psychiatrykzglownej
RelaniU
RelaniU 21.04.2026, 23:34:18 via Wykop
  • 0
@Nutaharion: absolutely beatable face

12

SpaceX przyznaje Elonowi Muskowi największą premię motywacyjną w historii

SpaceX przyznaje Elonowi Muskowi największą premię motywacyjną w historii

Całkowita wartość premii wyniesie 1,19 bln USD, ale kroki milowe jakie musi osiągnąć są surrealistyczne, m.in. rocznie muszą wynosić na orbitę data centra o mocy ponad x200 większej niż zużycie energii całych USA!

Cyberdyne
z
wykop.pl
dodany: 21.04.2026, 19:30:37
  • 15
  • #
    elonmusk
  • #
    ciekawostki
  • #
    spacex
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    tesla
RelaniU
RelaniU 21.04.2026, 23:21:53 via Wykop
  • 1
@konkarne: dla huopa co ma 200 takich miliardow to jest nic. Wlasnie chodzi o to, ze dostanie ponad 1 bln usd
adam-pajac
adam-pajac
20.04.2026, 06:53:20
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 20.04.2026, 11:31:58 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: nie ze zawsze, ale jak wystroje sie w ramoneske to tez takie epitety w moja strone leca. Najgorsi sa faceci, bo babki robia to jeszcze subtelnie, a faceci sa nachalni. Po za tym nie jestem gejem i zawsze jasno to komunikuje ale to nie przeszkadza facecikom zeby bez pytania klepnac mnie w tylek.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
20.04.2026, 07:43:53
  • 242
O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd techniczny

#samochody
josedra52 - O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 20.04.2026, 11:25:26 via Wykop
  • 5
@josedra52: to ze samochod jest twoja wlasnoscia nie oznacza ze mozesz wszystko dookola truc wycinaja pdf, katalizator i kombinujac przy elektrocznice by miec te 5 koni wiecej.
  • Odpowiedz

1083

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Im więcej flamastrów kredowych na szybach, tym szybciej patusy ogarną, że źle robią.

LudzieToDebile
z
tinyurl.com
dodany: 19.04.2026, 12:41:46
  • 268
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
RelaniU
RelaniU 19.04.2026, 20:41:15 via Wykop
  • -5
zobaczycie, jak stanie sie to modne i kazdy bedzie tak robil, jak bedziedcie probowali zaparkowac pod blokiem :) pod blokami (tych z prl) kazdy parkuje byle jak, bo nie ma miejsca, bo komuchy nie przewidzialy ze bedzie tyle aut. Ale podpizdzie zapiecze, ojjjj zapiecze
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RelaniU
RelaniU 19.04.2026, 21:07:04 via Wykop
  • -6
@RelaniU: wazna kwestia o ktorej malo kto wie. Parkowanie dwoma kolami na chodniku to mandat do 300 zl. Wiekszosc aut tak robi. I co z tego ze zostawiacie miejsce dla pieszych, SM czy pies i tak wlepi wam mandat, i bedziecie sie bujac po komisariatach zeby wyjasniac :) lubicie panstwo policyjne to bedziecie je mieli. Mam wrazenie ze typowy wykopek to cfel 150 cm, p---a, co nie umie jezdzic, przestrzega

3563

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
RelaniU
RelaniU 19.04.2026, 00:40:27 via Wykop
  • 6
@wscieklybyk: typie, nie wszystko kreci sie w okol ciebie XD nie jestes centrum wrzechswiata, nie kazdy zyje twoim filmem... k---a jak ograniczonym trzeba byc zeby sdzic, ze kazdy jeden zna jakas bajke dla dzieci, i jeszcze pisac "p------o cie". Wstyd by mi bylo do tego stopnia ze musialbym rozchodzic
thorgoth
thorgoth
18.04.2026, 19:31:31
  • 303
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 18.04.2026, 23:35:28 via Wykop
  • 1
@salad_fingers: powiedz to Stephenowi Kingowi.
  • Odpowiedz
Belzebub
Belzebub
18.04.2026, 17:19:46
  • 0
Co sądzicie o tym sklepie? Albo scam albo poprostu już dawno zamknięty i mają stare ceny.
Coś dziwnie tanio

www.krajpc.com.pl/oplata

https://www.facebook.com/groups/skladaniekomputerowpomoc/posts/942356847705433/
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 18.04.2026, 22:25:01 via Wykop
  • 1
@Belzebub: Mozliwe (ale to jeden z tropow), ze typy kombinuja przy podatkach stad maja niskie ceny. Kiedys byla taka strona gdzie #xiaomi sprzedawali 15-20% tsniej niz w ajtanszym sklepie, a okazalo sie, ze to tylko wypozyczony telefon, gdyby im sie syndyk dobral do d--y to trzeba by bylo zwracac albo sie ciagac gdzies po policjach i wyjasniac, ale moja byla kupila tam telefon i nie bylo przypalu, a
  • Odpowiedz
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
18.04.2026, 17:27:13
  • 8
Obczajcie ten opis. Dorosły chłop postanowił zrealizować sobie jakiś plan, nie zaginął. Przygotował się do drogi, a go szukają.

#polska #zaginieni #nadopiekunczosc #balkany
brygadzistausmiechnietejpolski - Obczajcie ten opis. Dorosły chłop postanowił zrealiz...

źródło: Screenshot 2026-04-18 at 19-25-21 Facebook

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 18.04.2026, 22:22:32 via Wykop
  • 1
@brygadzistausmiechnietejpolski: huop spełnia marzenia to trzeba mu to s--------ć. Jeszcze jego morde publikują. Z takimi rodzicami to najlepiej kouchoz 8-16 i sie tam synek nie wybieraj na zadne imprezy, siedz na dupie. Mam takiego kolege k---a, w lato byłem z nim na bałkanach 2 tygodnie i było git, ale dziadki go przekabaciły na kouchoz 8-16 i huop nawet na spacer pogadać nie wyjdzie, bo ja jestem ten zły co na
  • Odpowiedz
kiupik
kiupik
18.04.2026, 20:10:47
  • 0
Planuje zakup opon wielosezonowych (pierwszy raz), które wybrać? #motoryzacja #samochody #opony
kiupik - Planuje zakup opon wielosezonowych (pierwszy raz), które wybrać? #motoryzacj...

źródło: IMG_3537

Pobierz

Które opony?

  • 95T XL Vector 4S G3 GOODYEAR 14.5% (8)
  • Continental ALLSEASONCONTACT 2 36.4% (20)
  • Michelin CROSSCLIMATE 2 49.1% (27)

Oddanych głosów: 55

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 18.04.2026, 22:19:34 via Wykop
  • 0
@kiupik: jeśli jesteś kierowcą który umie i lubi jeździć, mam na myśli to że na ograniczeniu do 50 jedziesz 70, wyprzedzasz lewym, umiesz dynamicznie ruszyć spod świateł, to będziesz żałował że to g---o założyłeś. Miałem sytuacje że serwis przez przypadek założył mi wielosezon i to jakieś premium sztos, a czułem się jakbym jeździł na plastkowych kołach (było 15 stc i sucho). To g---o polecam dziadkom i p----m co jeżdżą przepisowo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking