Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko234
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RelaniU

RelaniU

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3204
  • Znaleziska 984
  • Mikroblog 2220
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
07.05.2026, 14:27:47
  • 155
K---a taki chłop to ma p--------e na maksa, mieszka w jakiejś pipidowie w rozpadającej się ruderze, urodził się pewnie z jakąś wadą genetyczną, do tego zez rozbieżny i c--j wie co jeszcze.

Co ten chłop komu zawinił żeby wieść takie marne życie?

Jedyną zbrodnią jaką popełnił było przyjście na ten świat.

Współczuję
PrzodownikPracyZaGrosze - K---a taki chłop to ma p--------e na maksa, mieszka w jakie...

źródło: 1778164042038303900334211966758

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 07.05.2026, 16:12:35 via Wykop
  • 1
moznaby tez to linoleum przycyklinowac (bez odkurzania)
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
06.05.2026, 04:46:58
  • 43
Nie popieram piractwa drogowego i latania 300 ale nie oszukujmy się tylko ostatnia ofiara losu jeździ 50 w zabudowanym. Najczęściej przysunięta na max do kierownicy i z rybką na klapie
#samochodoza #konfitura #majtczak
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 07.05.2026, 01:32:00 via Wykop
  • 0
@qoop: kiedy ostatnio ruchales? i czy w ogole? XD
  • Odpowiedz

61

jedno auto z USA = pięć tanich elektryków z Chin

jedno auto z USA = pięć tanich elektryków z Chin

Średnia cena nowego samochodu w USA osiągnęła poziom, za który w Chinach można kupić pięć egzemplarzy najpopularniejszych lokalnych pojazdów elektrycznych.

matixrr
z
moto.pl
dodany: 05.05.2026, 11:30:22
  • 42
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    usa
  • #
    chiny
  • #
    ekonomia
RelaniU
RelaniU 05.05.2026, 22:17:46 via Wykop
  • -11
@slowmtb: Na tak nowym, dynamicznie zmieniajacym sie rynku, to normalne ze wiekszosc producentow upadnie. Chinczycy nie sa glupi, ba, sa duzo bardziej inteligenti od nas i znaja sie na produkcji. To ze fundusz laduje kase w nowo powstala marke znaczy, ze gdzies w obliczeniach im sie to zgadza i maja ewentualna upadlosc wpisana w koszty.
RelaniU
RelaniU 06.05.2026, 16:36:46 via Wykop
  • -4
@SCAInet: chcesz sie sprawdzic? dawaj na jakas apke, sprawdzimy sie w wiedzy ;) po tysiaku do wygrania od drugiego, co ty na to? Kategoria dowolna

568

RP.PL: Liczba zakażeń HIV w Polsce rośnie zaskakująco szybko. Przyrost szokuje

RP.PL: Liczba zakażeń HIV w Polsce rośnie zaskakująco szybko. Przyrost szokuje

Od 2020 r. liczba osób zakażonych wirusem HIV w Polsce zwiększyła się o połowę. Wzrost jest nie tylko wysoki, ale na dodatek jego skala jest nieoczekiwana. Na statystyki wpływa migracja ukraińska i zachodzące zmiany społeczno-kulturowe. Czy to już epidemia?

mercatoneun0s
z
rp.pl
dodany: 05.05.2026, 17:50:09
  • 221
  • #
    polska
  • #
    zdrowia
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    wydarzenia
RelaniU
RelaniU 06.05.2026, 00:28:13 via Wykop
  • -13
to konfederackie krypto geje przynasza z zagranicznych orgii
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Furox
Furox
05.05.2026, 21:30:46
  • 10
Uwielbiam gdy pacjent ma mnie za debila i za zwolnieniomat, wciskając mi tani kit. Pacjentka umawia teleporadę zgłasząc objawy zapalenia zatok, była w pracy, prosi o zwolnienie dopiero od jutra. Myślę sobie "w takim razie nie ma pośpiechu". Proponuje, że dam leczenie, a po e-zla zapraszam na wizytę stacjonarną jutro w celu badania fizykalnego (pacjentka zgłaszała też kaszel, więc wypadałoby ją chociaż osłuchać, ZUS też woli mieć pacjenta z zwolnieniem po badania
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 05.05.2026, 23:52:22 via Wykop
  • 0
@Furox: a tak miedzy nami wykopkami, to co polecasz na to by dostac tydzien zwolnienia :D:D
  • Odpowiedz

333

Kryzys mieszkaniowy. "Marże deweloperów nie powinny wynosić 40 proc."

Kryzys mieszkaniowy. "Marże deweloperów nie powinny wynosić 40 proc."

To trzeba wyraźnie zmienić. Zmienić w taki sposób, żeby trochę utrudnić osiąganie takich (wysokich - red.) marż deweloperom w dużych miastach, bo w tej chwili to jest fantastyczny sposób na zbijanie pieniędzy

DawidParzyk
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 05.05.2026, 10:52:40
  • 105
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
RelaniU
RelaniU 05.05.2026, 21:26:12 via Wykop
  • 85
@Flavius_Claudius_Iulianus: to nie bylo zwiekszenie popytu. Ten program doslownie r----------l rynek i doprowadizl do tego, ze zwykli ludzie na etatach moga pomazyc o wzieci kredytu.
BulgarskiTaboret
BulgarskiTaboret
05.05.2026, 09:29:34
  • 10
Zupełnie poważnie teraz. Czy Sebcolodzy uważają, że Seba wróci czy jednak powiększenie rodziny Unter-setzen plus zapewne presja najbliższych na stałe odetnie mentora od tworzenia wartości? Jeśli jesteście na "tak" to ile czasu dajecie mu na powrut?
#sebcel

Czy będzie powrut jak Kubica do F1?

  • Tak! Dawaj! 69.7% (69)
  • Nie, pało. 30.3% (30)

Oddanych głosów: 99

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 05.05.2026, 10:24:08 via Wykop
  • 6
@BulgarskiTaboret: wroci jak tylko wejdzie w faze maniakalna
  • Odpowiedz

64

Prośba jakich wiele...

Cześć. Nie mam już pomysłu gdzie udostępniać swoją zbiórkę. Może ten portal będzie odpowiednim miejscem. Z góry dziękuję, za udostępnianie i ewentualne wpłaty. Nowotworowa historia mi się trafiła w wieku 33 lat, więcej informacji o jak to się "odbyło" jest zawarte w zbiórce... http://pomagam.pl/mzp

Ktozjamjest
z
wykop.pl
dodany: 03.05.2026, 15:10:30
  • 11
  • #
    onkologia
  • #
    cancerfighters
  • #
    nowotwory
  • #
    rak
  • #
    nowotwor
  • #
    zdrowie
RelaniU
RelaniU 04.05.2026, 14:34:45 via Wykop
  • 0
@drMuras: a moj śfagier wciska pioterowi grziba (z fugi) na siłe
RelaniU
RelaniU 04.05.2026, 14:35:36 via Wykop
  • 1
@drMuras:
RelaniU - @drMuras:

źródło: image

Pobierz

589

Hałas w miastach to nowy smog. Zabija powoli

Hałas w miastach to nowy smog. Zabija powoli

Sytuacja jest dramatyczna. Poziom hałasu w miastach przekracza wszelkie normy, a władze wydają się być głuche na ten pro

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 03.05.2026, 16:21:36
  • 227
  • #
    halas
  • #
    miasto
RelaniU
RelaniU 03.05.2026, 23:45:25 via Wykop
  • 16
@pan_Ropuch: dla kogo? dla jednego gospodarstwa dla ktorego trzeba stawiac 200 metrow ekranu? Problem jest w miastach ggdzie ekranow nie ma, i dotyka ludzi ze wzgledu na glosne wydechy, gdzie jeden chujek zatruwa zycie setkom osob
IbraKa
IbraKa
02.05.2026, 14:44:03
  • 123
W większości krajów na świecie za emisję banknotów odpowiada bank centralny lub rząd. Istnieje jednak terytorium które wyraźnie wyłamuje się z tego schematu. Dzisiaj chciałbym przedstawić nietypowy system banknotów z Hongkongu - terytorium, gdzie banknoty są emitowane przez aż 3 banki komercyjne oraz rząd, a każdy z nich posiada odmienny wygląd.

Obecnie w Hongkongu banknoty o nominałach 20, 50, 100, 500 i 1000 dolarów są emitowane przez trzy banki: Hongkong and Shanghai Banking
IbraKa - W większości krajów na świecie za emisję banknotów odpowiada bank centralny ...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 03.05.2026, 12:06:20 via Wykop
  • 1
@IbraKa: Czarnogora ma euro, mimo ze nie jest w strefie ani nawet w Unii
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
02.05.2026, 15:53:27
  • 157
Chad olewa p0lke ale i tak chętnie da mu d--y jak tylko wyrazi chęć xD
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - Chad olewa p0lke ale i tak chętnie da mu d--y jak tylko wyrazi c...

źródło: IMG_9088

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 02.05.2026, 23:38:02 via Wykop
  • 1
@krystian-stepaniak: typ poczytal redpilla i bzika :)
  • Odpowiedz

60

Koreańczycy wysadzili się na oczach Ukraińców. Kim Dzong Un zachwycony

Pokaż treści 18+

Koreańczycy wysadzili się na oczach Ukraińców. Kim Dzong Un zachwycony

Kim Dzong Un pochwalił swoich żołnierzy, walczących w Europie, za dokonywanie aktów samodetonacji. W ten sposób wojskowi tchorzliwie zasilili pobliskie pola nawozem.

DziendobryMireczku
z
polskieradio24.pl
dodany: 01.05.2026, 12:46:08
  • 21
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    swiat
RelaniU
RelaniU 02.05.2026, 12:01:34 via Wykop
  • 0
my to potem jemy z tego nawozu...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dominikjagoda
Dominikjagoda
01.05.2026, 17:08:05
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 02.05.2026, 01:46:07 via Wykop
  • 1
Slab


@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: patera- ty kładziesz na niej owoce, słodycze, a Slab r---------i sie na płycie lotniska
RelaniU - >Slab

@MataTatamiWPalacuSzoguna: patera- ty kładziesz na niej owoce, słody...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

35

Zerowy PIT dla marynarzy w Polsce. Rząd przyjął projekt.

Zerowy PIT dla marynarzy w Polsce. Rząd przyjął projekt.

Ułatwienia organizacyjne i podatkowe dla firm żeglugowych z Polski oraz więcej uprawnień dla marynarzy, w tym zerowy podatek dochodowy bez względu na obywatelstwo i liczbę dni pracy w roku - Dariusz Klimczak, minister infrastruktury, zapowiada, że te rządowe pomysły przywrócą atrakcyjne warunki.

Zbychu222
z
prawo.pl
dodany: 29.04.2026, 17:37:58
  • 24
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    inwestycje
RelaniU
RelaniU 30.04.2026, 15:23:04 via Wykop
  • 1
nie mam juz szczerze sily j---c na to wszystko
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Na wczasach w Egipcie ukąsił go wąż. Turysta nie żyje

57-letni turysta z Niemiec zmarł po tym, jak w trakcie pokazu zaklinacza węży został ukąszony przez kobrę. Mężczyzna przebywał na rodzinnych wakacjach w Egipcie.

debug
z
tvn24.pl
dodany: 29.04.2026, 17:03:43
  • 2
  • #
    turystyka
  • #
    egipt
  • #
    weze
  • #
    wonsz
  • #
    gady
RelaniU
RelaniU 30.04.2026, 11:14:43 via Wykop
  • 1
z wężem wszystko okej?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

475

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Rynek nieruchomości w Polsce potrafi zaskakiwać. Nie inaczej jest tym razem. Ceny najmu mieszkań w naszym kraju spadły. W miastach wojewódzkich korekta w dół wyniosła średnio około 1%. Są jednak wyjątki od tej reguły. To chociażby Olsztyn, Opole i Kielce, gdzie czynsze podrożały. A gdzie jest najdro

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.04.2026, 09:21:36
  • 182
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
RelaniU
RelaniU 29.04.2026, 14:20:22 via Wykop
  • 7
Tylko dzieki pisiorkom w pol roku nieruchy skoczyly o w przyblizeniu 25% :) ze te urwy jeszcze nie wisza to tylko zasluga prywatnych bodyguardow z obrazka
RelaniU - Tylko dzieki pisiorkom w pol roku nieruchy skoczyly o w przyblizeniu 25% :)...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

646

nsfw W Indiach mężczyzna przyniósł do banku szkielet swojej zmarłej siostry

Pokaż treści 18+

W Indiach mężczyzna przyniósł do banku szkielet swojej zmarłej siostry

Chciał w ten sposób udowodnić jej śmierć i wypłacić pieniądze z konta, ponieważ wcześniej odsyłano go z powodu braku dokumentów. Zdesperowany wykopał ciało z grobu i zaniósł szczątki do placówki, wywołując szok wśród pracowników i klientów

freedomseeker
z
x.com
dodany: 29.04.2026, 10:59:37
  • 77
  • #
    indie
  • #
    afera
  • #
    banki
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    nsfw
RelaniU
RelaniU 29.04.2026, 14:16:39 via Wykop
  • 58
niech sie chlop cieszy ze nie musial nurkowac w gangesie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Momento83
Momento83
29.04.2026, 04:20:07
  • 226
#heheszki
Momento83 - #heheszki

źródło: temp_file1364541822902576883

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 29.04.2026, 04:39:37 via Wykop
  • 1
@Momento83: mercedes
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU 29.04.2026, 04:36:19
  • 3
ktos ostatnio wrzucil tonego starka w kasku ironmana z podpisem "jarku podwal mi lekko konika dziekuje" i plusowalem to ale usuniete pewnie przez downow z moderacji. Ma ktos moze tego mema?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU
Autor
29.04.2026, 04:38:00 via Wykop
  • 13
@RelaniU: dobra mam
RelaniU - @RelaniU: dobra mam

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking